PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند یک حرفه ای برای حل مشکل abuse

xerox
January 22nd, 2013, 23:33
سلام،
برای حل مشکل abuse ناشی از پورت اسکن و p2p ها از جمله تـورنت روی لینوکس و میکروتیک نیاز به یک فرد خبره دارم. قیمت پیشنهاد بدید اگر معقول بود در خدمتم.

راه هایی مثل بستن ip ترکر و ... جواب نمیده. دنبال یک ایده و راه حل اساسی هستم. برای میکروتیک یه دوستی اسکریپتی داد که به محض باز شدن تورنت طرف dc میشد که اینم قابل قبول نیست. میخوام وصل باشه منتها هیچ ترافیک غیر قانونی رد و بدل نشه.

با تشکر

xerox
January 23rd, 2013, 08:31
نیازمند یک حرفه ای برای حل مشکل abuse

m-batista
January 23rd, 2013, 08:52
تنها راه همان میکروتیک است. مگر سرور کلو کنید فایروال سخت افزاری بگذارید. پورت های نت اسکن رو ببندید. یک سری رول هم برای جلو گیری کامل از p2p هست برای فایروال سخت افزاری.

xerox
January 23rd, 2013, 09:21
تنها راه همان میکروتیک است. مگر سرور کلو کنید فایروال سخت افزاری بگذارید. پورت های نت اسکن رو ببندید. یک سری رول هم برای جلو گیری کامل از p2p هست برای فایروال سخت افزاری.

چقدر ما رو تو خرج انداختی دوست عزیز!
علاوه بر میکروتیک روی دبیان/اوبونتو هم لازم دارم که انجام بشه. این مسئله رو با 30$ دو روزه تو freelancer.com حل میکنن، منتها دلار گرون شده... منم 20-30 تومن بیشتر نمیتونم هزینه کنم. واسه کسی که خوره شبکه+لینوکس+iptables باشه 10 دقیقه بیشتر زمان نمی بره.

m-batista
January 23rd, 2013, 09:26
بله. ولی راه حل قطعی که من نمیدونم. اگر کسی اینقدر وارد باشه و بتونه بدونه افت سرعت درست کنه. زیر 200 300 نیمیگیره و در ضمن معمولا فقط روی سرور خودشون انجام میدن که شما تمپلیت نگیری استفاده تجاری کنی !

shingo
January 23rd, 2013, 09:28
با 50 تومن پورتهای نت اسکن تورنت اسپم رو براتون تو اوبونتو می بندم اما میکروتیک وارد نیستم

m-batista
January 23rd, 2013, 09:30
تورنت پوت خاصی نداره که ببندید. اگر داره بگید ما هم بدونیم.

shingo
January 23rd, 2013, 09:32
رنج پورت داره میشه بست هیچ کانکشنی تمونه دیتا ردوبدل کنه:53:

m-batista
January 23rd, 2013, 09:34
عزیز. اون رنجی که شما میگی برای هر کلاینت فرق میکنه. من میتونم پرت utorrent رو بزارم روی 80 اگه ترکر هم روی پرت 80 باشه راحت کار میکنه. باید یکجوری جلوی پیر تو پیر رو بگیری با پورت بستن نمیشه جلوی تورنت رو گرفت

shingo
January 23rd, 2013, 09:47
[QUOTE=m-batista;655788]عزیز. اون رنجی که شما میگی برای هر کلاینت فرق میکنه. من میتونم پرت utorrent رو بزارم روی 80 اگه ترکر هم روی پرت 80 باشه راحت کار میکنه. باید یکجوری جلوی پیر تو پیر رو بگیری با پورت بستن نمیشه جلوی تورنت رو گرفت[/QUOT

عزیز من کارم اینه تورنتم کلا رو پورت 80 نمیتونه کار کنه

m-batista
January 23rd, 2013, 09:50
[QUOTE=m-batista;655788]عزیز. اون رنجی که شما میگی برای هر کلاینت فرق میکنه. من میتونم پرت utorrent رو بزارم روی 80 اگه ترکر هم روی پرت 80 باشه راحت کار میکنه. باید یکجوری جلوی پیر تو پیر رو بگیری با پورت بستن نمیشه جلوی تورنت رو گرفت[/QUOT

عزیز من کارم اینه تورنتم کلا رو پورت 80 نمیتونه کار کنه

خوب من هم کارم اینه :دی

تورنت هم کار میکنه عینه هلوو. شاید توی خصوصی ها کار نکنه ولی تو عمومی ها کار میکنه. مشکل اصلی هم همون عمومی هست.

xerox
January 23rd, 2013, 10:25
با 50 تومن پورتهای نت اسکن تورنت اسپم رو براتون تو اوبونتو می بندم اما میکروتیک وارد نیستم

دوست عزیز شما قبلاً بصورت عملی انجام دادی؟ اگر بتونی دمو بدی سر قیمت هم کنار میایم منتها خیلی سخت می دونم فقط با بستن پورت بشه جلوی تورنت رو گرفت. اگر 100% هست اطلاعات اکانت دمو رو پیام خصوصی کن ببینم چطوره.

xerox
January 23rd, 2013, 10:32
بله. ولی راه حل قطعی که من نمیدونم. اگر کسی اینقدر وارد باشه و بتونه بدونه افت سرعت درست کنه. زیر 200 300 نیمیگیره و در ضمن معمولا فقط روی سرور خودشون انجام میدن که شما تمپلیت نگیری استفاده تجاری کنی !

بله کار ارزشمندیه و هر کسی از عهدش بر نمیاد ولی اگر چند نفر جمع بشیم این 30$ دلار رو بذاریم وسط من جور میکنم، چک لیستشم از مجری پروژه میگیرم بین بچه ها توزیع می کنم.

shingo
January 23rd, 2013, 11:16
دوست عزیز شما قبلاً بصورت عملی انجام دادی؟ اگر بتونی دمو بدی سر قیمت هم کنار میایم منتها خیلی سخت می دونم فقط با بستن پورت بشه جلوی تورنت رو گرفت. اگر 100% هست اطلاعات اکانت دمو رو پیام خصوصی کن ببینم چطوره.

بله من 100% بهتون تضمین میدم.فعلا روی centos و ubuntu راه انداختم و جواب داده ولی هنوز روی میکروتیک و ویندوز کار نکردم.این چند روز سرم کمی شلوغه نمی رسونم.اگه مایل باشید یکشنبه دو شنبه پی ام یزارید با تست نشونتون می دم .قیمتم 100 تومان
موفق یاشید:53:

xerox
January 23rd, 2013, 20:27
عزیزانی که VPS ارائه میدن فکر کنم یکی از مهمترین کانفیگ هایی که روی سرورهاشون می تونن انجام بدن همین مسدود کردن نرم افزارهای P2P، جلوگیری از حملاتی مثل DoS و کارهای مخرب دیگه مثل Port scan و IP Scan هست. بیاید نفری 30 تومن بذاریم این کار انجام بشه. خدایی نکرده یه دونه abuse بیاد چند برابر این هزینه رو بابت خرابکاری یه یوزر باید از جیب بگذارید.

بله من 100% بهتون تضمین میدم.فعلا روی centos و ubuntu راه انداختم و جواب داده ولی هنوز روی میکروتیک و ویندوز کار نکردم.این چند روز سرم کمی شلوغه نمی رسونم.اگه مایل باشید یکشنبه دو شنبه پی ام یزارید با تست نشونتون می دم .قیمتم 100 تومان
موفق یاشید:53:

دوست عزیز شما هنوز پروژه رو نگرفتی دو برابر رفتی رو قیمتی که صفحه قبل دادی! اگر تست رو تا فردا بدی Ok هست سر قیمت کنار میایم ولی اینکه بخوام یه هفته صبر کنم بعد pm بدم و شما دو روز بعدش جواب بدی و آخرش هم ببینم نمیشه دیگه فایده نداره.

shingo
January 23rd, 2013, 20:36
گفتم فعلا سرم شلوغه عزیز تست رو دوشنبه بهتون می دم نگاه کنید اوکی بود هزینه رو واریز می کنید براتون کامل کانفیگ می کنم
هزینه هم برام زیاد مهم نیست شما همون 50 رو بریز که راضی باشی فعلا

CityKala.net
January 23rd, 2013, 23:45
ما میکروتیک رو تست کردیم موردی ندارد...
ویندوز هم کاری نداره..
لینوکس هم که راحت ترینشونه.

xerox
January 30th, 2013, 11:26
همچنان به یک فرد خبره نیازمندیم

اگر فقط روی لینوکس هم حل کنید فعلاً کفایت می کنه...

پ.ن: خواهشاً اگر از دستتون بر نمیاد بگذارید اونی که بلده و میتونه آفر بده...

Pro
January 30th, 2013, 12:58
بنده هم میتونم بر روی ویندوز و لینوکس انجام بدم

xerox
January 30th, 2013, 14:34
بنده هم میتونم بر روی ویندوز و لینوکس انجام بدم

عزیز قبلاً انجام دادی؟ اگر سابقه انجامش رو داری من در خدمتم. اگر سرور دم دست داری که یه دمو بده، ولی اگر دم دست نیست بگو دسترسی بدم ببینم چیکار می کنی.

عزیزان تا این دوستمون دمو نداده همچنان به یک نفر خبره نیازمندیم...

alis2004
February 7th, 2013, 15:46
سلام،
برای حل مشکل abuse ناشی از پورت اسکن و p2p ها از جمله تـورنت روی لینوکس و میکروتیک نیاز به یک فرد خبره دارم. قیمت پیشنهاد بدید اگر معقول بود در خدمتم.

راه هایی مثل بستن ip ترکر و ... جواب نمیده. دنبال یک ایده و راه حل اساسی هستم. برای میکروتیک یه دوستی اسکریپتی داد که به محض باز شدن تورنت طرف dc میشد که اینم قابل قبول نیست. میخوام وصل باشه منتها هیچ ترافیک غیر قانونی رد و بدل نشه.

با تشکردوست عزیز
برا میکروتیک یه بکاپ خیلی کامل و خوب دارم خواستید یگید براتون بزارم
من خودم رو المان هتزنر تست کردم
رو ovh هم تست شده در خدمتم

xerox
February 9th, 2013, 11:05
دوست عزیز
برا میکروتیک یه بکاپ خیلی کامل و خوب دارم خواستید یگید براتون بزارم
من خودم رو المان هتزنر تست کردم
رو ovh هم تست شده در خدمتم

سلام،
این بک آپ دقیقاً چی هست و چیکار می کنه؟ Image کامل میکروتیک هست یا فقط تنظیمات؟ بعد چطور جلوی تورنت رو میگیره؟ اگر اونی هست که کاربر رو dc می کنه زیاد مورد نظرم نیست و دارمش.

da6276
February 12th, 2013, 03:26
سلام
روی لایه7 میکروتیک میشه تورنت روبا اسکریپت به طور کامل بست

xerox
February 12th, 2013, 12:58
سلام

سلام،
اون اسکریپت رو دارم ولی روی اوبونتو و دبیان هم لازم دارم.

taghi.karimi
February 12th, 2013, 16:02
سلام

روی اون لایه اگر که اشتباه نکرده باشم درخواستهای مربوط به تورنت را دراپ میکند.

da6276
February 12th, 2013, 16:08
روی اون لایه اگر که اشتباه نکرده باشم درخواستهای مربوط به تورنت را دراپ میکند.
بله جناب کریمی
من تست کردم و کاملا جواب داد
دوستمون برای لینوکس میخوان
فکر میکنم با iptable بشه یه کارایی کرد

xerox
February 14th, 2013, 17:14
سلام،
مشکل عمده که بستن تورنت بود همونطور که میخواستم حل شد.

ممنون از همراهی شما.

sadegh.nikaein
February 14th, 2013, 17:50
خیلی کامل نمیتوان گفت اما میتوانید از 2 راه زیر استفاده کنید .
روش اول

http://www.ipp2p.org/
روش دوم

"iptables -A FORWARD -m string --string "torrents" --algo -kmp --65535 -j DROP"
"iptables -A FORWARD -m string --string "torrent" --algo -kmp --65535 -j DROP"
"iptables -A FORWARD -m string --string "info_hash" --algo -kmp --65535 -j DROP"
"iptables -A FORWARD -m string --string "announce.php?passkey=" --algo -kmp --65535 -j DROP"
"iptables -A FORWARD -m string --string "announce_peers" --algo -kmp --65535 -j DROP"
"iptables -A FORWARD -m string --string "BitTorrent protocol" --algo -kmp --65535 -j DROP"
"iptables -A FORWARD -m string --string "BitTorrent" --algo -kmp --65535 -j DROP"
البته معلوم هست که باید چی حذف بشه از دستور این هم نکته :ی """"""