PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ehost یا persianwhois ?

ariamizban
January 22nd, 2013, 23:19
درود
مدتی هست در حال مقایسه شرکت های مختلف برای خرید ریسلر هستم که نهایتا بین ehost.ir و persianwhois.com موندم ( با توجه به امکانات و قیمت مدنظرم این دو مناسبتر هستند)
حالا خواستم کسانی که از این دو قبلا سرویس داشتند بیان یه نظر بدن ببینم کدوم از نظر آپتایم،پشتیبانی و در کل کیفیت کار بهتر هستش
ممنون

voipsky
January 22nd, 2013, 23:40
من الان روی Ehost.ir سرویس دارم و خیلی اذیت میکنه و دون تایم های زیادی داره
جواب تیکت در کل نمیدهند یا خیلی دیر جواب میدهند
به زودی سایتهامو جابجا میکنم
در نمود اول سایت خیلی حرفه ای نشون میده ولی در باطن اصلا اینجور نیست

ariamizban
January 22nd, 2013, 23:46
من الان روی Ehost.ir سرویس دارم و خیلی اذیت میکنه و دون تایم های زیادی داره
جواب تیکت در کل نمیدهند یا خیلی دیر جواب میدهند
به زودی سایتهامو جابجا میکنم
در نمود اول سایت خیلی حرفه ای نشون میده ولی در باطن اصلا اینجور نیست
ممنون دوست عزیز
منم تو تست هایی که زدم سوال های خیلی ساده و معمولی رو 3-4 ساعت طول میدند.
کسی راجب Persianwhois.com نظری نداره؟

RoobinaServer
January 22nd, 2013, 23:58
ممنون دوست عزیز
منم تو تست هایی که زدم سوال های خیلی ساده و معمولی رو 3-4 ساعت طول میدند.
کسی راجب Persianwhois.com نظری نداره؟

گذرگاه جهانی اسم این شرکت هست و اگر این نام را در جستجوی زیر هدر همین انجمن بزنید و جستجو کنید به نتایج و نظرات میرسید.

یا حق

ariamizban
January 23rd, 2013, 00:05
گذرگاه جهانی اسم این شرکت هست و اگر این نام را در جستجوی زیر هدر همین انجمن بزنید و جستجو کنید به نتایج و نظرات میرسید.

یا حق
من کی درخواست آموزش جستجو کردم ؟

RoobinaServer
January 23rd, 2013, 00:07

نظر خواستید عرض کردم نظرات در انجمن زیاد هست و اینجوری زودتر به نتیجه میرسید ولی ظاهرا خوبی نیومده :) ( آموزش جستجو میشه بگم به شما برید بنویسید بعد کلیک کنید و در صفحه ای که باز میشه و ...)

کسی به شما آموزش نداد عزیز.

هر جور راحتید.

یا حق:53:

delta
January 23rd, 2013, 00:08

پس درخواست چی کردید؟ خوب سرچ بزنید تاپیکهایی که راجب این دو شرکت هست رو مطالعه کنید خوبی و بدیهاشون رو ببینید بعد خرید کنید!! کسی نمیاد تو انجمن هاستینگ از همکارش بد یا خوب بگه که عزیز؟

m2n
January 23rd, 2013, 00:09
گذر گاه جهانی پرشین هویز به هیچ عنوان توصیه نمیشه هزینه ثابت ندارن این ماه 5 تومان تمدید کنی ماه دیگه 20 باید بدی که خودم یک سرویس داشتم کنسل کردم.

ariamizban
January 23rd, 2013, 00:13
نظر خواستید عرض کردم نظرات در انجمن زیاد هست و اینجوری زودتر به نتیجه میرسید ولی ظاهرا خوبی نیومده :) ( آموزش جستجو میشه بگم به شما برید بنویسید بعد کلیک کنید و در صفحه ای که باز میشه و ...)

هر جور راحتید.

خب خودم میدونم اول باید جستجو کنم حتما به نتیجه کاملی نرسیدم یا دلیلی داشتم که تاپیک زدم.
به هر حال ممنون

parsianweb
January 23rd, 2013, 00:17
ای هاست کار نکردم ولی گذرگاه کار نکنید بهتره
سرچ کنید بهترین نتیجه رو می گیرید

ariamizban
January 23rd, 2013, 00:20
پس درخواست چی کردید؟ خوب سرچ بزنید تاپیکهایی که راجب این دو شرکت هست رو مطالعه کنید خوبی و بدیهاشون رو ببینید بعد خرید کنید!! کسی نمیاد تو انجمن هاستینگ از همکارش بد یا خوب بگه که عزیز؟
ممنون شاید شما درست بگید اما من اینجوری فکر نمیکنم
خودم شخصا اگر از سرویس کسی راضی نباشم / باشم تاپیکی مرتبط ببینم نظرم رو میگم

ariamizban
January 23rd, 2013, 00:22
ای هاست کار نکردم ولی گذرگاه کار نکنید بهتره
سرچ کنید بهترین نتیجه رو می گیرید
ممنون

om!d-D
January 23rd, 2013, 01:20
بـــــــــــــه بــــــــــــــــــــــه گذرگاه به این خوبی . اینقدر خوبه که نگو :دی :))

babelirani
January 23rd, 2013, 01:29
با سلام

هیچکدوم توصیه نمیشن

nginxweb
January 23rd, 2013, 02:07
گذر گاه جهانی پرشین هویز به هیچ عنوان توصیه نمیشه هزینه ثابت ندارن این ماه 5 تومان تمدید کنی ماه دیگه 20 باید بدی که خودم یک سرویس داشتم کنسل کردم.

دقیقا صحیح می باشد تایید میشه

viasky
January 23rd, 2013, 09:28
persianwhois خیلی اذیت میکنه هر کس گرفته پشیمون شده

RoobinaServer
January 23rd, 2013, 09:32
استارتر عزیز اگر مجدد آموزش در نظر نمیگیرید بگم به هتون که بهتره سرویسی که مدنظرتونه اعلام کنید تا همکاران انجمن اگر دارند بگند یا جایی را معرفی کنن براتون. (امیدوارم انتخاب این دو جا که گفتید مد نظرتون قیمتشون نباشه)

یا حق

viasky
January 23rd, 2013, 10:05
استارتر عزیز اگر مجدد آموزش در نظر نمیگیرید بگم به هتون که بهتره سرویسی که مدنظرتونه اعلام کنید تا همکاران انجمن اگر دارند بگند یا جایی را معرفی کنن براتون. (امیدوارم انتخاب این دو جا که گفتید مد نظرتون قیمتشون نباشه)

یا حق
با سلام

ریسلر می خوان اما من خودم پیشنهاد می کنم کسی چیزی معرفی نکنه فقط نظر شخصی بدن
یه وقت دیدید فردا به مشکل خوردن بیان بگن شما گفتید ما از اینجا سرویس بگیریم و....
در نظر داشته باشید ما اینجا خیلی بهتر از ehost و persianwhois (http://www.webhostingtalk.ir/f41/69894/index2.html)
داریم فقط ایشون باید مثل بقیه درخواست سرویس بدن
موفق باشید

Saati
January 23rd, 2013, 10:10

هر جور راحتید.

به بعضیا خوبی نیومده :53::-|

ariamizban
January 23rd, 2013, 14:41

یا حق

واقعیتش من اینجا تاپیک درخواست. زدم سرچ هم خیلی کردم واسه ریسلر
الانم رو سرور یکی هستم که خیلی از عضو های قدیمی این انجمن اومدن و تاییدش کردن ولی سرعت لودش پایینه بعضی جاها حتی سایت ها بالا هم نمیاد
اینکه من بگم کی آپتایم ۹۹/۹۹ و پشتیبانی خوب داره خیلیا میان میگن ما دایم ولی اینا چیزیه که تجربه نشون میده واسه همینم خواستم مصرف کننده ها بیان نظر بدن.

ariamizban
January 23rd, 2013, 14:43
با سلام

ریسلر می خوان اما من خودم پیشنهاد می کنم کسی چیزی معرفی نکنه فقط نظر شخصی بدن

یه وقت دیدید فردا به مشکل خوردن بیان بگن شما گفتید ما از اینجا سرویس بگیریم و....
در نظر داشته باشید ما اینجا خیلی بهتر از ehost و persianwhois (http://www.webhostingtalk.ir/f41/69894/index2.html)
داریم فقط ایشون باید مثل بقیه درخواست سرویس بدن
موفق باشید

من فقط نظرات رو میشنوم در نهایت خودم باعقل خودم تصمیم میگیرم
بقیه توضیحات هم که بالا دادم
ممنون

RoobinaServer
January 23rd, 2013, 14:44
واقعیتش من اینجا تاپیک درخواست. زدم سرچ هم خیلی کردم واسه ریسلر
الانم رو سرور یکی هستم که خیلی از عضو های قدیمی این انجمن اومدن و تاییدش کردن ولی سرعت لودش پایینه بعضی جاها حتی سایت ها بالا هم نمیاد
اینکه من بگم کی آپتایم ۹۹/۹۹ و پشتیبانی خوب داره خیلیا میان میگن ما دایم ولی اینا چیزیه که تجربه نشون میده واسه همینم خواستم مصرف کننده ها بیان نظر بدن.

اگر مایل بودید آدرستون را بدید پیغام خصوصی.

سایتتون پر بازدیده و مجاز؟(هرچند به موضوع تاپیک مربوط نیست این سوال :) )

ariamizban
January 23rd, 2013, 15:00
اگر مایل بودید آدرستون را بدید پیغام خصوصی.

سایتتون پر بازدیده و مجاز؟(هرچند به موضوع تاپیک مربوط نیست این سوال :) )
پیغام دادم

iranistar
January 23rd, 2013, 15:16
ehost یه دوباره باهاشون کار کردم جالب نبوده

ariamizban
January 23rd, 2013, 15:20
ehost یه دوباره باهاشون کار کردم جالب نبوده
ریسلر داشتید؟
وضعیت آپتایم چطور بود؟ سوالات فنی رو چطور پاسخ میدادند؟