PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین دیتا سنتر کدومه؟

Majikpc
January 22nd, 2013, 19:24
سلام دوستان

من میخوام ی سرور اختصاصی برای سایتم تهیه کنم , قصد داشتم از ovh کیمسوفی ی سرور بگیرم

متوجه شدم ی سری مشکلات داره واسه همین خواستم نظر شما دوستان رو در مورد ی دیتا سنتر خوب بدونم

واسه کانفیگ کردن سرور و همچنین پرداخت ارزی دوستان هستن اما الان اصل کار یعنی سرور رو نمیدونم از کجا بگیرم که آپتایم بالا و کیفیت بالا داشته و پینگشم خوب باشه

پ.ن :

1. این سرور رو برای یکی از سایت هام که سیستمش اختصاصیه میخوام و البته اینم بگم ارزش و اهمیت سایت خیلی بالاست

2. سایت هنوز شروع به فعالیت نکرده و تازه میخواد استارت بزنه برای همین نیاز به ی سرور قوی داریم چون میخوایم تو چند ماهه اول روزانه بالای 10 - 15 هزار آی پی بریزیم رو سایت

3. منابع مورد نیاز در حال حاضر : رم بالایه 8 گیگ , هارد بالای 500 گیگ , cpu قوی , پهنای باند بالا و ترجیحا نامحدود , پورت پر سرعت و شبکه ی قوی

4. روی این سرور تنها دو سایت که یکی سایت اصلی و دیگری سایت شرکت هست میخواد قرار بگیره و بیشتر منابع هم قراره صرف سایت اصلی بشه

در ضمن میخوام از وب سرور لایت اسپید استفاده کنم و کنترل پنل دایرکت ادمین , نظرتون در موردشون چیه؟

دوستان لطفا ی آفر خوب از ی دیتا سنتر خوب بهم معرفی کنن , ممنون

:-*

habiballahafg
January 22nd, 2013, 19:28
سلام بهتر است که از دیتاسنتر xlhost تهیه کنید که آپ تایم خوبی داره و دارای شبکه قوی میباشد
در ضمن ovh و کیمسوفی هم هیچ مشکلی نداره (تعداد زیادی از دوستان در همین انجمن هستند که از همین ۲ شرکت vps میفروشند )
به نظر من برای وب سرور بهتر است که از آپاچی استفاده شهر چون اگر خوب کانفیگ شود بسیار بهتر از لایت سپید میتونه جوابگو باشه
اگر هم افر سرور اختصاصی میخواهید بهتر است در انجمن درخواست سرور اختصاصی تاپیک ایجاد کنید اینجا خلاف قوانین افر دادن هستش

compiler
January 22nd, 2013, 19:50
بهترین دیتاسنتر !!

softlayer
rackspace
....

گرونه :65:

Majikpc
January 22nd, 2013, 19:52
ممنون از شما دوست عزیز

خیر منظورم از آفر ی سرور اختصاصی که به درد من بخوره برای شروع کار بود که دوستان پیشنهاد بدن تا من اونو تهیه کنم

من لایت اسپید که میخوام برای جلوگیری از حملات دیداسه , من میخوام نسخه ی پولیشو تهیه کنم (نمیدونم نسخه ی رایگانش چجوریه حالا !)

habiballahafg
January 22nd, 2013, 20:00
من هم منظور شما را متوجه شدم اگر افر میخواهید باید در انجمن درخواست سرور اختصاصی تاپیک ایجاد کنید تا افر تقدیم شما شود

Majikpc
January 22nd, 2013, 20:25
ممنون , به نظرتون دوستان از جایی که موضوع سایت من خبریه , ممکن نیست از طرف xlhost تحریم بشم؟؟

habiballahafg
January 22nd, 2013, 20:32
نه تحریم نمیشد چون مدیرش ایرانی هستش (آقای خرازی )

usahost2
January 22nd, 2013, 20:32
همین طور که دوسته عزیزمون گفتن
ovh مشکلی نداره
من بین سرور هایی که داشتم ovh رو بیشتر از همه تایید می کنم

≡ ALEX ≡
January 22nd, 2013, 20:41
اگر بخواهم به سوالی که پرسیدید در رابطه با "بهترین دیتاسنتر دنیا" پاسخ دهم، سابقا The Planet رتبه اول رو داشت و Soft-Layer رتبه دوم... سپس یک سرمایه گذار هر دو شرکت رو خرید و با هم ادغام کرد و در حال حاضر Soft-Layer بزرگترین دیتاسنتر دنیاست. این رتبه از همه نظر هستش که شامل روابط تجاری و تعداد مشتریان و ... هم میشه. از نظر مساحت هم بزرگترین دیتاسنتر های دنیا متعلق به شرکت ioDatacenters هستش که کارشون ساخت دیتاسنتر های ماژولار هست و بصورت Rack و Colocation و Cage فضای دیتاسنتر رو اجاره می دهند.

ولی این یک سوال خیلی کلی بود و نمیشه برای انتخاب سرویس مورد نیاز شما روی همین سوال اکتفا کرد. شما می بایست یک دیتاسنتر با سابقه خوب، سخت افزار های بروز و متنوع، شبکه مطمئن و قیمت مناسب (مناسب و نه مفت) پیدا کنید که ضمنا با ایران روابط خوبی داشته باشند و ترجیحا شریک (Partner) و یا نماینده (Reseller) ای در ایران داشته باشند که واسطه شما قرار بگیره که بدیهی است این واسطه نیز می بایست سوابق مثبتی داشته باشند و پشتیبانی مناسبی ارایه دهد.

موفق باشید

safinoor
January 22nd, 2013, 23:09
فقط XLHost مرگ نداره :-p

smargenius
January 22nd, 2013, 23:31
ovh و kimsufi که ظاهرا سرورهاش همون کامپیوترهای دسک تاپ هستند
xlhost خیلی خوبه
kansas هم خوبه

shingo
January 22nd, 2013, 23:34
سلام بهتر است که از دیتاسنتر xlhost تهیه کنید که آپ تایم خوبی داره و دارای شبکه قوی میباشد
در ضمن ovh و کیمسوفی هم هیچ مشکلی نداره (تعداد زیادی از دوستان در همین انجمن هستند که از همین ۲ شرکت vps میفروشند )
به نظر من برای وب سرور بهتر است که از آپاچی استفاده شهر چون اگر خوب کانفیگ شود بسیار بهتر از لایت سپید میتونه جوابگو باشه
اگر هم افر سرور اختصاصی میخواهید بهتر است در انجمن درخواست سرور اختصاصی تاپیک ایجاد کنید اینجا خلاف قوانین افر دادن هستش

نظر منم دقیقا این بود

CityKala.net
January 22nd, 2013, 23:42
سلام دوستان

من میخوام ی سرور اختصاصی برای سایتم تهیه کنم , قصد داشتم از ovh کیمسوفی ی سرور بگیرم

متوجه شدم ی سری مشکلات داره واسه همین خواستم نظر شما دوستان رو در مورد ی دیتا سنتر خوب بدونم

واسه کانفیگ کردن سرور و همچنین پرداخت ارزی دوستان هستن اما الان اصل کار یعنی سرور رو نمیدونم از کجا بگیرم که آپتایم بالا و کیفیت بالا داشته و پینگشم خوب باشه

پ.ن :

1. این سرور رو برای یکی از سایت هام که سیستمش اختصاصیه میخوام و البته اینم بگم ارزش و اهمیت سایت خیلی بالاست

2. سایت هنوز شروع به فعالیت نکرده و تازه میخواد استارت بزنه برای همین نیاز به ی سرور قوی داریم چون میخوایم تو چند ماهه اول روزانه بالای 10 - 15 هزار آی پی بریزیم رو سایت

3. منابع مورد نیاز در حال حاضر : رم بالایه 8 گیگ , هارد بالای 500 گیگ , cpu قوی , پهنای باند بالا و ترجیحا نامحدود , پورت پر سرعت و شبکه ی قوی

4. روی این سرور تنها دو سایت که یکی سایت اصلی و دیگری سایت شرکت هست میخواد قرار بگیره و بیشتر منابع هم قراره صرف سایت اصلی بشه

در ضمن میخوام از وب سرور لایت اسپید استفاده کنم و کنترل پنل دایرکت ادمین , نظرتون در موردشون چیه؟

دوستان لطفا ی آفر خوب از ی دیتا سنتر خوب بهم معرفی کنن , ممنون

:-*

مثلا چه مشکلی کیم سوفی داره؟

CityKala.net
January 22nd, 2013, 23:43
ovh و kimsufi که ظاهرا سرورهاش همون کامپیوترهای دسک تاپ هستند
xlhost خیلی خوبه
kansas هم خوبه

اکثریت با برند های SUPER Micro و به جز سرور هایی که دسکتاپ هستند
البته همون سرور های کیم سوفی یا دسکتاپ هم گاهی اوقات اتفاق افتاده شانسکی با سوپر میکرو + W3520 میدادند الان نمیدونم ولی پارسال چندین مورد پیش اومد

Majikpc
January 23rd, 2013, 00:43
از همه ی دوستان ممنونم

مثلا چه مشکلی کیم سوفی داره؟

والا من تو تاپیک های همین فروم دیدم زدن ovh بده و اله و بله , بخاطر همینم این تاپیک رو زدم که بهترین گزینه ی موجودو پیدا کنم

دوستان نظرتون در مورد yesup چیه؟

om!d-D
January 23rd, 2013, 01:18
دیتاسنتر synaptica چیز خوبیه . جدیدا باهاش کار کردیم.پارتنر ایرانی هم داره که میشناسندشون اکثرا. البته یکمی بیشتر هست هزینش .