PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در بالا آمدن سایت با دایرکت ادمین

iranwebwork
January 19th, 2010, 21:31
سلام

من روی یه سرور جدید دایرکت ادمین رو نصب کردم و هیج مشکلی نداشت تا اینکه دیدم آدرس سایت رو میزنم سایت باز نمیشه! cannot find میده. بعد سرور رو ریلود دادم ( چون هنوز سایت ها رو نیاورده بودم رو این سرور ) و دوباره نصب کردم. بازم بعد از یک روز دیدم مشکل قبلی بوجود امد. گفتم شاید از دی ان اس باشه اما چک کردم دیدم اوکی هست. بعد از آی پی خواستم ببینم دیدم این اررور رو میده

Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL
یا

Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (13)

ولی از دامین هیچی نشون نمیده!

کسی میدونه این مشکل برای چیه؟
لطفا کمک کنید

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:07 PM ----------

اما سایت هایی که از دیتا بیس استفاده نمیکنن بالا میان.

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 08:09 PM ----------

کسی نيست که واقعا کمک کنه؟

IFACO.Net
January 19th, 2010, 21:46
من با دایرکت آدمین کار زیاد کار نکردم ولی این ارور فقط به دیتابیس سرور مربوط میشه و به دی ان اس و آپاچی و ... ربطی نداره !

پی اچ پی رو مجددا کامپایل کنید و سرور رو یه ریبوت کامل بدید.

Roka
January 19th, 2010, 21:53
service mysqld restart

iranwebwork
January 19th, 2010, 22:03
همه این کار ها رو کرده بودم اما نشد. بعد یه مدت دوباره خودش درست شد

AhmadTux
November 28th, 2011, 13:00
منم این مشکلو تو freebsd و cpanel دارم
کسی میتونه کمک کنه ؟

the_coder
November 28th, 2011, 13:47
منم این مشکلو تو freebsd و cpanel دارم
کسی میتونه کمک کنه ؟
ببینید هاردتون فضای خالی داره؟
* یکی از علت هایی که ممکنه باعث شه mysql نتونه run شه و از کار بیفته اینه که هارد فضای ازاد نداشته باشه

Masoud.B
November 28th, 2011, 15:13
ببینید هاردتون فضای خالی داره؟
* یکی از علت هایی که ممکنه باعث شه mysql نتونه run شه و از کار بیفته اینه که هارد فضای ازاد نداشته باشه

+
پر شدن tmp