PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی یک فضا برای بکاپ اطلاعات سرور ؟

serkis
January 21st, 2013, 12:37
سلام
یک وی پی اس دو ترابایتی دارم (حدود یک و نیم ترابایت فایل ) که برخی اطلاعات اون توسط خودم آپلود شده و لینکی در اینترنت نداره میترسم بلایی سر وی پی اسم بیاد و مجبور شم دوباره آپلود کنم
یک سرویس مقرون به صرفه و مطمئن میشه معرفی بفرمایید ؟
اکانت پریمیوم سایت های شیرینگ فایل مثل مدیافایر (سالی 54 دلار ) به نظرتون قابل اطمینان هست ؟ چون لینکها رو نمیخام شیر کنم امکان داره فایل ها رو پاک کنن ؟

koorosh_kabir
January 21st, 2013, 17:04
سلام
یک وی پی اس دو ترابایتی دارم (حدود یک و نیم ترابایت فایل ) که برخی اطلاعات اون توسط خودم آپلود شده و لینکی در اینترنت نداره میترسم بلایی سر وی پی اسم بیاد و مجبور شم دوباره آپلود کنم
یک سرویس مقرون به صرفه و مطمئن میشه معرفی بفرمایید ؟
اکانت پریمیوم سایت های شیرینگ فایل مثل مدیافایر (سالی 54 دلار ) به نظرتون قابل اطمینان هست ؟ چون لینکها رو نمیخام شیر کنم امکان داره فایل ها رو پاک کنن ؟

من خودم برای بکاپ گیری از اطلاعاتم از فایل فکتوری استفاده می کنم ولی خودشون گفتن حق انتقال بکا|هاتون را به اینجا ندارید و اصلا تضمین نمی کنیم فایلهاتون سیف باشند به خاطر مشکلات خرابی سرور و سوختن هارد ولی من که تا الان مشکلی نداشتم حجم اطلاعاتم هم نزدیک 1.5 ترابایت هست. در مورد انتخاب سایت فایل شرینگ اگر فایلهاتون وارز هست اصلا مدیافایر را توصیه نمی کنم بارها شده بود فایلهای ما بدون شیر شدن پاک شدن . الان هم فکر کنم خیلی گیر می ده و زود ساسپند می کنه اکانت را

serkis
January 21st, 2013, 18:59
خیلی ممنون از راهنماییتون
داشتم کم کم وسوسه میشدم اکانتم رو پریمیوم کنم خوب شد راهنمایی کردید فایل فکتوری هم معروف هست و هم قدیمی ، فایل ها یک گیگ یک گیگ میکنید یا بزرگتر ؟ چطور پیشنهاد میکنید انجام بدم.
باتشکر