PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بزرگان و اساتید هاست شرکت کند و پیشنهاد بدن+اضطراری!!!

fa_herman
January 21st, 2013, 11:37
لطفا شما بگید این کار درسته
مجبور شدم بازم این بحث رو کپی پیست کنم

من در آذر ماه در همین جا درخواست هاست دادم
http://www.webhostingtalk.ir/f161/63679/
تمام شرایط مورد نیاز هم گفتم
ازاینکه چت روم دارم
انجمن دارم
بازدید بالای 15000
میخوام لینک باکس قرار بدم
مصرف بالا
و چیزای دیگه
میتونید ببنیدی

یکی از بزرگواران همین جا
گفتن که میتونن سایت رو میزبانی کنن و مشکلی نیست
روی سرورهای پربازدیدمون
ما هم سایت رو سپردیم دست ایشون
از دو جا فول بک آپ دادیم
گفتن بک آپتون مشکل داره
حدود 3-4 روز گیر انتقال بودیم
در آخر قرار شد هزینه رو به یکی بدیم انتقال رو انجام بده
که در عرض 15 دقیقه انجام شد

یک هفته نشد سایت رو ساسپند کردن
گفتن مصرف سایتت بالا هست
سرور جدید داریم میگیریم مشکلتون حل میشه
حدود 10-15 روز طول کشید تا سرور جدید گرفتن و کانفینگ کردن
3 روز نشده سایت رو بستن که سایت شما خیلی مصرف داره
شما اگه پلن بالاتر بگیرید درصد بیشتری از سی پی یو در اختیارتون قرار میگیره و مشکل حل میشه
ما هم قبول کردیم که 8300 که اضاف واریز کردیم و یک ماهی که قرار بود برای دیرکرد بهمون بدن بجاش هاست 3 گیگ رو 5 گیگ کنن
بازم مشکل حل نشد و 2-3 روز بعد ساسپند شدیم
انجمن سایت هم که از دسترس خارج شده باز نمیشه
گفتیم ایندفعه دیگه مشکل چیه
گفتن مصرف سایت شما بالا هست
یکم صبر کنید وقت کردیم بهینه میکنیم و سایت رو میاریم بالا
12-13 روز طول کشید و گفتن فایده نداره
گفتم اگه نمیتونید خب پولو برگردونید
گفتن گارانتی تا 4 روز بیشتر نیست
میتونید سرویس بالاتری بگیرید که پاور فول هست
هزینه پرداخت شده هم برای 3 ماه این سرویس کافی هست!!
یعنی 4 برابر اونی که مد نظر من بود باید پرداخت کنم
منم گفتم اشکال نداره سایت رو درست میکنم
من که نمیتونم بیشتر از این هزینه کنم
چت روم رو قطع میکنم
بازم راضیم
آقای مهرپرور (سانتا هاست) که خیلی حق گردن ما دارن
بدون هیچ چشم داشتی سایت رو منتقل کردن
بهینه کردن
کارایی که میخواستم برام انجام دادن
برای چت روم کارایی که میخواستم انجام دادن
و خیلی چیزای دیگه
بدون هیچ هزینه ای بگیرن
حتی من از ایشون سرویسی ندارم
2 ماه قبل داشتم که تموم شد بنده خدا هزینه همون هم برگشت دادن

دو روز پیش درخواست دادم سایت رو از ساسپند خارج کردن
که چت روم رو قطع کنم که مصرف کم بشه
وقتی سایت از ساسپند خارج شد سایت رو که باز میکنیم 3 ثانیه بعد لینک میشه به آدرس دیگه
و بعد هم *****ینگ!!!
aftab98.com
همون موقع بهشون گفتم
گفتن ما نمیدونیم مشکل از چی هست
به سرویس دهنده دامنه بگید
به اونا هم چند بار تیکت زدم
میگن دامنه به درستی روی نیم سرور ست هست و هیچ مشکلی نداره ازنظر دی ان اس
مشکل از هاست هست به اونا بگید
بهشون میگم میگن ما نمیدونیم
سایت ساسپند بوده
هیچ مشکلی از طرف ما نیست
ما نمیتونیم حلش کنم
این رو هم یکی دیگه از دوستان همینجا حل کرد
دوست عزیز safinoor (http://www.webhostingtalk.ir/member/17152/) زحمت اینکارو کشیدن

سایت باز شد
بهشون تیکت زدم گفتم لطف کنید انجمن رو درست کنید
جواب دادن انجمنتون فوق العاده سنگینه الانم سایتتون مورد داره
مجبوریم باز ساسپند کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

این در حاله که در یکی از تیکت ها اینطور زدن:
ببینید طرف حساب شما بنده نبودم
اما ببینید سایت اصلیتونو میزبانی میکنیم
هر موقع چت روم و دیگه مخلفات رو منتقل کردید سایت اصلی باز میشه
موفق باشید
انجمن هم mybb هست!!!

ایشون نه حاظر هستن میزبانی کنن و نه اینکه هزینه رو برگردونن

حالا هم که باز سایت رو بستن!!!!!!
اینطور کار کردن واقعا درسته؟؟!!!!!

سایتی که بازدید روزانه +5000 بود حالا شده در حد یه سایت صفر
اصلا باز هم نمیشه که بازدیدی داشته باشه
الکسا از 8000 ایران شده 18000
چیکار کنم دیگه؟؟؟؟!!!!!
بازم از اساتید عذر میخوام
اما خواهش میکنم نظر خودشونو بگن!!!

با تشکر

mohamad-2
January 21st, 2013, 11:55
این طور که به نظر میاد ایشون کلا با سیستم مدیرت محتوای سایت شما مشکل دارن وگر نه چت روم که مسدود هستش و انجمن مای بی بی هم که مصرف بالایی نداره فقط امکان داره ربات ها در انجمن فعالیت کنن که میزان استفاده از منابع رو افزایش میده

راستی یک سوال مگه هاستی که خریداری کردید پر بازدید نیست؟؟؟

fa_herman
January 21st, 2013, 12:03
انجمن و چت روم کاملا بسته هست
و باز نمیشه
کلا فقط و فقط یه سایت وردپرس هست!!!!!!
حتی بازدیدی هم نداره!!!!

هاستی که من خریدم و لینک بهم دادن هاست پربازدید بود!!!!
اما حالا که پاورفول اضافه کردن اینی که به من دادن مثل اینکه معمولی شده!!!!!:106:

کنترل پنل : Cpanel
وب سرور : لایت اسپید
نوع سرور : کلود لینوکس
16 گیگ رم
8 گیگ پردازنده داره سرورشون

sky98
January 21st, 2013, 12:09
شما عوض اینکه تاپیک بدید و آفر بدن - خودتون توی انجمن تحقیق کنید - از هاست های بسیار قوی استفاده کنید که بعدا هم مشکل پیش نیاد

fa_herman
January 21st, 2013, 12:15
شما عوض اینکه تاپیک بدید و آفر بدن - خودتون توی انجمن تحقیق کنید - از هاست های بسیار قوی استفاده کنید که بعدا هم مشکل پیش نیاد

اتفاقا از همینی که هاست گرفتم خیلیها توی همین انجمن تاییدش میکردن اما مثل اینکه ...

usahost2
January 21st, 2013, 12:24
چی بگم والا
وقتی نمیشه میزبانی کرد نباید افر داد که ما می تونیم میزبانی کنیم

i-whost
January 21st, 2013, 12:24
چه اسکریپت های نصب کردید؟ به جز mybb

فشرده سازی mybb فعال کرده بودین؟

fa_herman
January 21st, 2013, 12:30
چه اسکریپت های نصب کردید؟ به جز mybb

فشرده سازی mybb فعال کرده بودین؟

تنها چیزایی که بود همون اسکریپت چت روم هست و انجمن بود
انجمن از وقتیمنتقل شد خراب شده و باز نمیشه
بازم میگم
شما فرض کنید فقط یک وردپرس هست
به خاطر اینکه بقیه چیزا غیر فعال بوده!!!
که ساسپند شده!!!

دوستمون تا جایی که تونستن فشرده سازی رو انجام دادن!!
حجم سایت از 1.7 گیگ شده 300 میگ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:106:

fa_herman
January 21st, 2013, 12:32
چی بگم والا
وقتی نمیشه میزبانی کرد نباید افر داد که ما می تونیم میزبانی کنیم

حالا اینو افر هیچی
وقتی دیدن نمیتونن هم حاظر نیستن قبول کنن که اشتباه کردن!!!!!!!!!!!
من از اول همه چیز رو گفته بودم
فقط ساسپند میکنن

safinoor
January 21st, 2013, 12:34
حد المقدور سرعت تمامی بخش های سایتتون و حجم کلی سایتتون رو با سایت GTMetrix.Com بسنجید ببینید چقدر حجم کلی صفحاتتون هستش و سرعت لودش چقدره .

چند روز پیش دوستی همین مشکل رو داشت حدودا 5 بار هاست تو یک هفته تعویض کرد :-p آخرش براشون بهینه سازی کردیم الان بدون مشکل در سرور یکی از همکاران دارن میزبانی میشن . حجم کلی سایتشون رو از 1.21 مگابایت رسوندیم به 600 کیلوبایت .

داودی
January 21st, 2013, 12:53
ما از اساتید نیستیم ولی سایت شما با این بازدید حداقل هزینه 50 هزار تومان در ماه نیاز داره ! نه با 5 الی 10 هزار تومان
یه سمت تقصیر هم شما هستید
اکثر فروشنده ها هم فقط می خوان یه چیزی بپرونن ، طرف می گه ماهی 3 هزار تومان [-( یا اصلا فکر نمی کنه یا فقط بیکاره گفته یه چیز گفته باشم

fa_herman
January 21st, 2013, 12:56
حد المقدور سرعت تمامی بخش های سایتتون و حجم کلی سایتتون رو با سایت GTMetrix.Com بسنجید ببینید چقدر حجم کلی صفحاتتون هستش و سرعت لودش چقدره .

چند روز پیش دوستی همین مشکل رو داشت حدودا 5 بار هاست تو یک هفته تعویض کرد :-p آخرش براشون بهینه سازی کردیم الان بدون مشکل در سرور یکی از همکاران دارن میزبانی میشن . حجم کلی سایتشون رو از 1.21 مگابایت رسوندیم به 600 کیلوبایت .

سایت که ساسپند شده!!!!!!!!!!!!
فکر نمیکنم در این حالت بتونه بسنجه!!!!

Latest Performance Report for: http://www.aftab98.com/ | GTmetrix (http://gtmetrix.com/reports/www.aftab98.com/u434W1JH)
در واقع همون صحفه ساسپند هست!!!

نمیدونم چیکار میشه کرد!!!!

safinoor
January 21st, 2013, 13:00
سایت که ساسپند شده!!!!!!!!!!!!
فکر نمیکنم در این حالت بتونه بسنجه!!!!

Latest Performance Report for: http://www.aftab98.com/ (http://gtmetrix.com/reports/www.aftab98.com/u434W1JH) | GTmetrix
در واقع همون صحفه ساسپند هست!!!

نمیدونم چیکار میشه کرد!!!!

پیشنهاد میدم موقتا سایت رو منتقل کنید هاستینگ دیگه ای که از ساسپند دربیاد سپس اقدام به بهینه سازیش کنید .

در غیر اینصورت میشید یکی مثل سایت ... که یک هفته بود هرجایی میرفت خدا سر شاهده کمتر از 1 ساعت ساسپند بود :d از جمله سرور خودم .

fa_herman
January 21st, 2013, 13:05
اگه دوستان خواستن از صفحه اول عکس دارم قرار بدم

اصلا من تازه کار!!!!
کسی هم که چیزی میپرونه وقتی ببینه نمیشه میگه آقا نمیشه
این بک آپت هزینت هم تا آخر هفته برگشت داده میشه!!!
اینطور نیست؟؟؟!!!!!!!!

iman00
January 21st, 2013, 13:18
از یک طرف دوست عزیز fa_herman (http://www.webhostingtalk.ir/member/65660/) درست میگن و از یک طرف دیگه اشتباه میکنند
وقتی دوست عزیز ما این مشخصات رو گفت باید فروشنده همه چیز رو می سنجید میگفت این پنل مناسب شما هست. ولی وقتی شما صاحب سایت میدونی سایت شما سایت پربازدید و سنگین هست باید یک سرور اختصاصی خریداری میکردین و سایتون انتقال میدادین این بهترین کاره.ولی فروشنده به فکر منافع خودشون هستن به دونبال کاسبی فروشنده باید اول سایت شما رو انالیز میکرد بعد افر خودشو میداد در کل هر دو طرف مقصر هستین

fa_herman
January 21st, 2013, 13:26
از یک طرف دوست عزیز fa_herman (http://www.webhostingtalk.ir/member/65660/) درست میگن و از یک طرف دیگه اشتباه میکنند
وقتی دوست عزیز ما این مشخصات رو گفت باید فروشنده همه چیز رو می سنجید میگفت این پنل مناسب شما هست. ولی وقتی شما صاحب سایت میدونی سایت شما سایت پربازدید و سنگین هست باید یک سرور اختصاصی خریداری میکردین و سایتون انتقال میدادین این بهترین کاره.ولی فروشنده به فکر منافع خودشون هستن به دونبال کاسبی فروشنده باید اول سایت شما رو انالیز میکرد بعد افر خودشو میداد در کل هر دو طرف مقصر هستین

من اطلاعات زیادی در این موارد نداشتم که هاست مناسب رو انتخاب کنم!!
قبلا روی نت افزار بودم
هاست اشتراکی
حدودا50% افزایش قیمت داشت
من برام مقدور نبود!!
اونجا من تا 90000 بازدید در روز داشتم
میانگین 40-50 هزار در روز
هیچ مشکلی هم نداشت!!!
ایشون رو هم که انتخاب کردم تو انجمن گشتم دیدم توی پست هایی که زده بود تاییدش کردن اما ...

دیگه قصد کردم سرور مجازی بگیرم که ایشون حاظر نیستن هزینه رو برگردونن
از طرفی هم با مسائلی که پیش آوردن و تاخیر در اجرای وعده هایی که داده بودن و انجام ندادن کار
نمیتونم سرور مجازی هم از ایشون داشته باشم!!!
ممکنه بازم همین مسائل پیش بیاد و شاید اصلا نتونن!!!

parsiaplus
January 21st, 2013, 14:40
عجب!!!

RoobinaServer
January 21st, 2013, 14:57
سایت دارای چت روم میباشد
حدود 15 نفر آنلاین
بازدید سایت بالای 5000 بازدید در روز
چند روزی سایت بسته شده بازدید کمه
در یک هفته بالای 15000 بازدید میرسد
سرعت سایت و چت روم و آپ تایم برام مهم است
حجم سایت در حال حاضر 1.7 گیگ هست
سایت قبلا روی دایرکت ادمین بوده
بعد بردم روی سی پنل سایت یه مدت اومد بالا 4-5 روز بعد گفتن روی سرور فشار میاره
اگه میتونید از دایرکت ادمین منتقل کنید و یا همین بک آپ سی پنل رو بگیرم
اما یه مشکل توی چت روم بوده باید بر طرف کنید

فضای مورد نیاز 3-5 گیگ
پهنای باند نامحدود
لایت اسپید
قیمت منصفانه باشه و خیلی زیاد نباشه

استارتر محترم فکر نمیکنید کلا این مورد هاست مشکل ساز میشه ؟

باور کنید سرور هایی که ما و امثال ما دارند فقط قرار نیست یک کاربر یا اصلا 10 تا سایت مثل شما میزبانی بشه روش و باید طبق این حرف :

ما از اساتید نیستیم ولی سایت شما با این بازدید حداقل هزینه 50 هزار تومان در ماه نیاز داره ! نه با 5 الی 10 هزار تومان
یه سمت تقصیر هم شما هستید
اکثر فروشنده ها هم فقط می خوان یه چیزی بپرونن ، طرف می گه ماهی 3 هزار تومان [-( یا اصلا فکر نمی کنه یا فقط بیکاره گفته یه چیز گفته باشم

باید اینقدر شیر کرد اینقدر از کیفیت زد و فروخت که هزینه سرور در بیاد. هزینه لایسنسش در بیاد. هزینه پشتیبانیش در بیاد. در آخرم سود هم بکنه. دیگه خودتون در نظر بگیرید.

به قول این دوستمون این سایت شما با 10 تومان اگر انتظار داشته باشید مجدد همین بلا که خوبه بدتر از اینم ممکنه سرتون بیاد.

یه کم به فکر خودتون باشید ، به هر کسی اعتماد نکنید ، به هر قیمتی اعتماد نکنید(حتی قیمت بالا)، هر سروریسی را انتخاب نکنید ابتدا سایت خود و میزان مصرفتون را ببینید و بعد خرج های یک سرور را ببینید چه قدر هست بعد خودتون به خودتون بگید اگر من بودم سرویسی با کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته روش به همچین سایتی هاست میدادم در ماه 5 تومان یا 10 تومان ؟ یا 30 تومان اصلا.

مقصر از اول خودتان بودید نه کسی که سرویس داده به شما.(ایشون شاید خودشم نمیدونسته و فقط میخواسته یه آفری بده به شما که جذبش بشید.)

------------
نکته : مشتری بوده از ما سرویس داشته ماهانه 70 تومان.(سرور برای سایتش) بعد کلی چرخوندن ما سر تمدید و کلی این و اون را نشان دادن گفت نمیخواد دیگه جاهای دیگه با 5 تومنم میزبانی میکنند. ایشون رفتند و دو ماه سایتشون دیگه باز نشد بعدشم فهمیدیم کلا سایت و اطلاعتشون پرید و کلا بیخیال شدند و نتونستند از 0 شروع کنند :) همیشه کسایی که قیمت بالا میدند مشتری دفع میشه ازشون و 99% مواقع سرویس درست را همان ها میدند 1% هم افرادی این را میدونند و با قیمت بالا سوء استفاده میکنند و باز هم سرویس خراب میدند ولی به قیمت بالا.

بهتره قیمت درست ، سرویس دهنده درست ، سرویس درست را با دقت کامل انتخاب نمائید.

ارادتمند سجادیه
یا حق

fa_herman
January 21st, 2013, 15:19
استارتر محترم فکر نمیکنید کلا این مورد هاست مشکل ساز میشه ؟

باور کنید سرور هایی که ما و امثال ما دارند فقط قرار نیست یک کاربر یا اصلا 10 تا سایت مثل شما میزبانی بشه روش و باید طبق این حرف :

باید اینقدر شیر کرد اینقدر از کیفیت زد و فروخت که هزینه سرور در بیاد. هزینه لایسنسش در بیاد. هزینه پشتیبانیش در بیاد. در آخرم سود هم بکنه. دیگه خودتون در نظر بگیرید.

به قول این دوستمون این سایت شما با 10 تومان اگر انتظار داشته باشید مجدد همین بلا که خوبه بدتر از اینم ممکنه سرتون بیاد.

یه کم به فکر خودتون باشید ، به هر کسی اعتماد نکنید ، به هر قیمتی اعتماد نکنید(حتی قیمت بالا)، هر سروریسی را انتخاب نکنید ابتدا سایت خود و میزان مصرفتون را ببینید و بعد خرج های یک سرور را ببینید چه قدر هست بعد خودتون به خودتون بگید اگر من بودم سرویسی با کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته روش به همچین سایتی هاست میدادم در ماه 5 تومان یا 10 تومان ؟ یا 30 تومان اصلا.

مقصر از اول خودتان بودید نه کسی که سرویس داده به شما.(ایشون شاید خودشم نمیدونسته و فقط میخواسته یه آفری بده به شما که جذبش بشید.)

------------
نکته : مشتری بوده از ما سرویس داشته ماهانه 70 تومان.(سرور برای سایتش) بعد کلی چرخوندن ما سر تمدید و کلی این و اون را نشان دادن گفت نمیخواد دیگه جاهای دیگه با 5 تومنم میزبانی میکنند. ایشون رفتند و دو ماه سایتشون دیگه باز نشد بعدشم فهمیدیم کلا سایت و اطلاعتشون پرید و کلا بیخیال شدند و نتونستند از 0 شروع کنند :) همیشه کسایی که قیمت بالا میدند مشتری دفع میشه ازشون و 99% مواقع سرویس درست را همان ها میدند 1% هم افرادی این را میدونند و با قیمت بالا سوء استفاده میکنند و باز هم سرویس خراب میدند ولی به قیمت بالا.

بهتره قیمت درست ، سرویس دهنده درست ، سرویس درست را با دقت کامل انتخاب نمائید.

ارادتمند سجادیه
یا حق

من قبول دارم که اشتباه انتخاب کردم
اما اینکه ایشون هزینه رو برنگردونن درسته؟؟!!!!!
ایشون خودشون بیش از یک هفته ما رو منتظر انتقال گذاشت
و همچنین خودشون گفتن به خاطر اینکه یک ماه سایتتون دیر باز شد
یک ماه به سرویستون اضافه میکنیم!!!!
حالا میگن برگشت وجه فقط 4 روز هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تمامی مدارک هم موجود هست!!!

اگه لازمه اسم ارائه دهنده سرویس هم میدم
داخل همین انجمن کاملا فعال هستن!!!

RoobinaServer
January 21st, 2013, 17:20
من قبول دارم که اشتباه انتخاب کردم
اما اینکه ایشون هزینه رو برنگردونن درسته؟؟!!!!!
ایشون خودشون بیش از یک هفته ما رو منتظر انتقال گذاشت
و همچنین خودشون گفتن به خاطر اینکه یک ماه سایتتون دیر باز شد
یک ماه به سرویستون اضافه میکنیم!!!!
حالا میگن برگشت وجه فقط 4 روز هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تمامی مدارک هم موجود هست!!!

اگه لازمه اسم ارائه دهنده سرویس هم میدم
داخل همین انجمن کاملا فعال هستن!!!

سلام اسمشون را پیام خصوصی کنید برای بنده.

تو سایتشون چند مدت زدند بازگشت وجه ؟

تا اینجا میتونم بگم بله درسته که برگشت نمیزنند ، چرا ؟ چون من نمیدونم ایشون کی هستند و تو قوانین و سایتشون چی نوشتن اگر نوشته باشن که برگشت 4 روزه و الان برگشت نمیزنند حق با ایشونه عزیز.

یکی میاد میگه سرویس هاست میده میگه اول 10 تومان بریزید هاست بگیرید. بعد تو قوانین بگه اگر ریختید هاست ندادم همینی که هست برگشت نمیدم بعد شما میخری هاست نمیشه بعد میگید یعنی چی برگشت بزنید اونم میگه تو قوانین گفتم، دیگه شما جای شکایت ندارید.(یکی از نکاتی که گفتم دقت کنید در خرید اینم شاملش میشه)

یا حق

fa_herman
January 21st, 2013, 17:38
سلام اسمشون را پیام خصوصی کنید برای بنده.

تو سایتشون چند مدت زدند بازگشت وجه ؟

تا اینجا میتونم بگم بله درسته که برگشت نمیزنند ، چرا ؟ چون من نمیدونم ایشون کی هستند و تو قوانین و سایتشون چی نوشتن اگر نوشته باشن که برگشت 4 روزه و الان برگشت نمیزنند حق با ایشونه عزیز.

یکی میاد میگه سرویس هاست میده میگه اول 10 تومان بریزید هاست بگیرید. بعد تو قوانین بگه اگر ریختید هاست ندادم همینی که هست برگشت نمیدم بعد شما میخری هاست نمیشه بعد میگید یعنی چی برگشت بزنید اونم میگه تو قوانین گفتم، دیگه شما جای شکایت ندارید.(یکی از نکاتی که گفتم دقت کنید در خرید اینم شاملش میشه)

یا حق

قبل از انتقال من همه چیز رو در مورد سایتم بهشون گفتم
حتی اینکه قبلش به دلیل مصرف ساسپند شده!!!!!!!!!!!!!!!!!
ایشون هم قبول کردن که بدون مشکل میزبانی میکنن!!!!
یعنی اینکه 1 ماه سایت منو به بهانه های مختلف ساسپند کردن اصلا مهم نیست؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
4 روز که هنوز سایت رو منتقل نکرده بودن و میگفتن صبر کنید تا منتقل کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!

RoobinaServer
January 21st, 2013, 18:18
قبل از انتقال من همه چیز رو در مورد سایتم بهشون گفتم
حتی اینکه قبلش به دلیل مصرف ساسپند شده!!!!!!!!!!!!!!!!!
ایشون هم قبول کردن که بدون مشکل میزبانی میکنن!!!!
یعنی اینکه 1 ماه سایت منو به بهانه های مختلف ساسپند کردن اصلا مهم نیست؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
4 روز که هنوز سایت رو منتقل نکرده بودن و میگفتن صبر کنید تا منتقل کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!

اون که سایتتون به بهانه و ... ساس بشه ممکنه دلیل داشته باشه خب یک طرفه که نمیشه قضاوت کرد.(اگرم دلیل درست نداشته باشن که کارشون حرفه ای نبوده پس)

همان طور که در پیغام خصوصی عرض کردم چون ممکنه سوء تفاهم پیش بیاد طبق دلایلی که گفتم بهتره نظری دیگه ندم در موردشون. (کاشکی از اول میگفتید کلا نمیگفتم چیزی)

فقط من قانونی ندیدم تو سایتشون میتونم بگم هیچ قانونی پیدا نکردم و ندیدم موقع عضویتم ندیدم جایی تایید قوانین بخواد. در مورد برگشت حق با شماست.(یه جورای نه با ایشونه نه با شما ها چون قانونی کلا نگذاشتن نه در مورد سرویس دهی نه در مورد برگشت و ... میشه گفت فقط حرف فی مابین هست) پس باید وجدانی تصمیم گرفت و گفت حق با شماست.

یا حق

fa_herman
January 21st, 2013, 18:26
اون که سایتتون به بهانه و ... ساس بشه ممکنه دلیل داشته باشه خب یک طرفه که نمیشه قضاوت کرد.(اگرم دلیل درست نداشته باشن که کارشون حرفه ای نبوده پس)

همان طور که در پیغام خصوصی عرض کردم چون ممکنه سوء تفاهم پیش بیاد طبق دلایلی که گفتم بهتره نظری دیگه ندم در موردشون. (کاشکی از اول میگفتید کلا نمیگفتم چیزی)

فقط من قانونی ندیدم تو سایتشون میتونم بگم هیچ قانونی پیدا نکردم و ندیدم موقع عضویتم ندیدم جایی تایید قوانین بخواد. در مورد برگشت حق با شماست.(یه جورای نه با ایشونه نه با شما ها چون قانونی کلا نگذاشتن نه در مورد سرویس دهی نه در مورد برگشت و ... میشه گفت فقط حرف فی مابین هست) پس باید وجدانی تصمیم گرفت و گفت حق با شماست.

یا حق

یک هفته بلکم بیشتر که میگفتن لینک بک آپ مشکل داره!!!!!
در حالی که یکی دیگه اومد برام 15 دقیقه ای همونو انتقال داد!!!!
بله مصرف سایت من بالاست برای همین ساس شده!!
اما آیا از همون اول که سایت رو انتقال دادن نفمیدن نمیتونن کاری کنن؟؟!!
که گفتن انتقال میدیم به انگلیس؟؟!!
یا بعدش بگن هزینه واریز کنید 3 گیگ رو کنیم 5 گیگ؟؟!!
اما من قبل از خرید بهشون تاکید کردم
توی تاپیک هم زدم!!!
لینکش در پست اول هست!!
حتی پی ام فرستادم که دو ماه از خدماتی هم که گذشته ازش کم کنید
اما جواب ندادن!!!

اگه حق با من باشه و هزینه رو برنگردونن همینجا اسم ایشون رو اعلام میکنم
و در پست هایی هم که میزنن در مورد کارشون برای بقیه هشدار میدم

لطفا نظر بدید اگه با این مباحث حق با ایشون هست من ازشون عذر خواهی کنم

با تشکر

mrhost
January 21st, 2013, 21:02
سلام
بلاخره باید قبول کنید که شما هم مقصر هستید که بعد از این مدت متوجه نشدید که خیلی از سرویس دهندگان این تالار خودشان بچه هستند و اصلا شغلشان سرویس دهنده نیست و اصلا تناقض های زیر خودتان ببینید
سرویس دهی 24 ساعته!!! + دانش آموزش دبیرستانی + قیمت کم
بهتر است هر چه سریعتر اطلاعات خود را به هاست بهتری از یک شرکت معتبر (نه این بچه ها) منتقل کنید
شرایط یک سرویس دهنده معتبر و خدمات هاستینگ هم در cyberpolice.ir است و مطمئن باشید با قیمت های متعارف شرکت خوبی وجود دارد که برخلاف این بچه ها مسئولیت پذیر باشد.

RoobinaServer
January 21st, 2013, 21:07
سلام

بلاخره باید قبول کنید که شما هم مقصر هستید که بعد از این مدت متوجه نشدید که خیلی از سرویس دهندگان این تالار خودشان بچه هستند و اصلا شغلشان سرویس دهنده نیست و اصلا تناقض های زیر خودتان ببینید
سرویس دهی 24 ساعته!!! + دانش آموزش دبیرستانی + قیمت کم
بهتر است هر چه سریعتر اطلاعات خود را به هاست بهتری از یک شرکت معتبر (نه این بچه ها) منتقل کنید
شرایط یک سرویس دهنده معتبر و خدمات هاستینگ هم در cyberpolice.ir است و مطمئن باشید با قیمت های متعارف شرکت خوبی وجود دارد که برخلاف این بچه ها مسئولیت پذیر باشد.

کل انجمن را شما بچه کردید دیگه نه ؟ :) دست شما درد نکنه.

عضو جدید
تشکر شده 3 بار در 3 پست

پارس سرور
January 21st, 2013, 22:03
خوب بریم سراغ استارتر عزیز
سلام به همه
مخصوصا جناب فرهاد ارشدی
----------------------------------------
پاسخ ما به شما
1- ساسپند :
می ریم سراغ ساپند شدنشون
بر خلاف تصور غلط خیلی ها (( که میگن بازدید پاینه ربطی به مصرف نداره)) باید عرض کنم خدمتتون (((((( سایت آفتاب 98 با بازدید گفته شده توسط خودشون و با آنالیز ما حتی یک سوم بازدید هم نداشتند )))))) هنگامی که ساسپند نشده بود 43 درصد پردازنده + 8.4 درصد رم مصرف میکرد.
کارشناسی شده توسط : محسن خوانساری ( هاستینه) و یکی از همکاران فعال که در همین انجمن فعالیت میکنند
یه سایت فیلم هستش که ما داریم میزبانیشون میکنیم با بازدید بالای 20 هزار در روز (( اسکریپت نیوک 8.3 + انجمن وی بولتین )) مصرفشون = پردازنده : 1.2 درصد + رم : 0.3 درصد
سایت فیلمه دیگه ای هست با بازدید بالای 56 هزار در روز (( اسکریپت وردپرس + انجمن وی بولتین )) مصرفشون = پردازنده : 2درصد + رم : 0.7 درصد
بگذریم میریم سراغ سایت ایشون
اسکریپتشون یه چیزی روش ران میشه فکر کنم خیلی مصرف رو میبره بالا و اصلا ربطی به بازدید نداره به قول خودشون اصلا بازدید نداره
بریم سراغ یه مبحثه دیگه در مورد ساسپند
میگن انجمن مونو حذف کردن درسته !
خوب شما باید یه /forum بعد از ادرس سایتتون بزنید می بینید انجمنتون وجود داره یا نه!!
2- بازگشت وجه ::
خیلی از مشتریانمون یادشونه که بازگشت وجه فقط تا 4 روز تا 2 ماهه پیش بود
اما تصمیم جدی گرفتیم که 7 روزش کنیم و متاسفانه قوانینی براش صادر نکردیم
سایت ایشون یه بار به دلیل مصرفه بالا اس کیو ال هارو آفلاین کرده بود
در تاپیک زیر اعلام کردیم و یکی از اساتید راهنمایی کردن
http://www.webhostingtalk.ir/f55/68716/
با ساسپند کردن ایشون مشکل حل شد
خوب ببینید ایشون حتی توی این مدت 7 روز یا 4 روز اعلام بازگشت وجه نکردند
یه مورد دیگه هم اینه که همیشه ما با ایشون تماس میگرفتیم از شرکت و اخبار رو بهشون میگفتیم
در ضمن ایشون گفتن که آدرس ریدایرکت میشده روی یه سایت دیگه درسته ؟؟!!!
خوب باید بگم ایشون عرض کردن مشکل از هاست ماست درسته ؟؟؟!!!
اگه از هاست ماست پس چطور خودتون درستش کردید بدون دخالت ما!!!؟؟؟؟؟!!!
خوب بنده مدیر شرکت فناوری اطلاعات پارس نت هستم ( خسروی )یوزر مونم که 90 درصد میدونن بن شده و سایت آفتاب 98 روی سرور های ماست
مشکلی از نامبردن اسممون نداشتیم که هی ایشون میگن میخوام نام ببرم از ما ! نه عزیز کاره اشتباهی مرتکب نشدیم که بخوایم بابت سرزنش بشیم
شما الان خودتو بزار جای مدیر چند سایت دیگه اگه سرعت لودت پایین باشه چه میکنی؟
صد بار تیکت میزنی درسته؟؟!!!
امام علی (ع ) : چیزی را که برای خود می پسندی برای دیگران نیز بپسند
منتظر قضاوت اساتید
موفق باشید

fa_herman
February 2nd, 2013, 12:42
مشکل من هم همینه دقیقا
من کاری با سایت های دیگه ندارم که چقد مصرفشه
من گفتم سایتم مصرفش زیاده گفتید میزبانی میکنیم
دیدید نمیشه میگفتید نمیشه.شما رو به خیر و ما رو به سلامت
اما
1.شما که اول 1 هفته گفتید لینک مشکل داره صبر کنید درستش کنیم
2.بعد از اینکه منتقل کردیم ساسپند شد/نگفتید نمیتونیم میزبانی کنیم که من منتقل کنم
گفتید صبر کنید داریم سرور منتقل میکنیم انگلیس سایت شما هم درست میشه/نگفتید؟؟؟!!!!
یعنی نباید به حرف شما گوش میکردم؟؟؟؟!!!!
3.بعد از انتقال ساسپند کردید تیکت زدم گفتید درست میشه
درست شد. اما 10 دقیقه نشد یاهو پیام دادید.گفتید دو 3 گیگ انقدر مصرف برای هر پلن هست.شما انقدر مصرف میکنید.
بعد گفتید شما به پلن 5 گیگ انتقال بدید. توی 5 گیگ سی پی یو به مقدار کافی در اختیار قرار میگیره
حتی تاکیید کردم که دیگه حتما مشکلی نیست؟؟؟!!!
گفتید دیگه هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد!!!
توی 5 گیگ سی پی یو به اندازه ای که لازم دارید در اختیارتون قرار میگیره/نگفتید؟؟؟!!!!!!
یعنی شما نمیدونستید مصرف چقده که گفتید 5 گیگ جواب میده؟؟!!
اینجا هم نباید شما رو قبول میکردم و باید میگفتم که نه این آقا بلد نیست داره دروغ سر هم میکنه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نگفتید نمیتونید میزبانی کنید
اگه توی هر کدوم از این موارد میگفتید که نمیتونید
منم بک آپ رو میگرفتم و میرفتم
اما هر بار گفتید حل میشه!!!!!!!
شما ساسپند میکردید اما میگفتید حل میشه
هیچ وقت نگفتید نمیتونم میزبانی کنم و دیگه سایت رو ببرید جای دیگه!!
من قبول دارم مصرف سایتم زیاده!!!
از اول هم گفتم اما شما خودتون گفتید میتونید میزبانی کنید. تا آخر هم گفتید درستش میکنید!!
حتی در آخر گفتید مخلفات سایتتون رو حذف کنید مشکلی پیش نمیاد ما میزبانی میکنیم فقط سایت اصلی رو
انجمن که تیکت خودتون موجوده:
"انجمن هم باز نبوده"
عین حرف شماست در تیکت مصرف بالا "آخرین ارسال های تاپیک در مورد مقدار مصرف هر قسمت سایت
بفرمایید چک کنید
یعنی انجمن مشکل نداشته اما باز نبوده؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

گفتید چت روم
اونم حذف کردم
در حالی که گفته بودید سایت اصلی بدون مشکل پشتیبانی میشه!!!.اما بازم بسته شد.
در تیکت های خودتون هست که شما مصرف تک تک بخش ها رو میدونستید اما یک بار گفتید انتقال سرور و بار دیگه اینکه سایت اصلی مشکل نداره میتونیم میزبانی کنیم فقط مخلفاتش رو حذف کنید
هر کاری که گفتید من عینن همون کار رو کردم!!!اشتباه کردم که حرفتون رو قبول کردم؟؟؟!!!!!
حالا که زمانش تموم شده میگید سایت رو اصلا نمیتونیم میزبانی کنید. یا پاور فول بگیرید یا منتقل بشید.هزینه هم برگشت نمیدیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خودتونو یکی اینطوری 2 ماه بدونه و هر دفعه یه بهانه و یه وعده بده بعد بازم یه چی بگه چیکار میکنید؟؟؟!!!!!
ناراحت نمیشید؟؟؟!!!!!!!
بهتون بر نمیخوره؟؟؟!!!!!!

این مدتی هم که جواب شما رو ندادم فقط میخواستم که سایت رو کامل منتقل کنم
حالا هم میبینید که راحت و بدون هیچ مشکلی سایت باز میشه
اس ام اس | عکس | اخبار | آهنگ (http://www.aftab98.com/)
چت روم هم هست!!!!!
روی یه هاست 1 گیگ!!!!!!!!

این آقا حالا قصد فروش سایت و سروراشونو دارن!!!!!
یکی دیگه هم دیدم از این آقا شاکی بودن!!!
توی همون تاپیک فروش
پارس سرور به فروش میرسد (http://www.webhostingtalk.ir/f9/70880)

compiler
February 2nd, 2013, 13:10
سلام

میشه بپرسم برای هر ماه چقدر پرداخت میکردید؟

fa_herman
February 2nd, 2013, 13:43
توی تخفیف/یک ساله 55 تومن!!!

compiler
February 3rd, 2013, 20:16
دست گلتون درد نکنه با این همه بازدید!!! ماهیانه هم 55 هز ار تومان کمه برای همچین سایتی!
تو انتخاب هاست دقت بیشتری کنید...حیف زحمات چندین ساله شماست که سر همچین چیزی به باد بره