PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام نویسنده برای سایت دانلود درایور

mela1
January 21st, 2013, 11:02
سلام.دوستان با سختی های فراوان بالاخره سایت دانلود درایور رو راه اندازی کردم.حالا برای سایت به چند نویسنده احتیاج دارم.کار تو این سایت خیلی آسونه فقط لازمه یه درایور سبک رو آپلود کنید و نام دستگاه و مدلشو تو سایت بزاره همین حتی لازم نیست توضیح بنویسند.نوشتن یک مطلب یک ساعت هم طول نمی کشه همین.مبلغ پیشنهادی من هم هر مطلب 40 تومنه.وقتی مطالب رو ارسال کردید و تایید شد,پول رو واستون حساب می کنم,پول هم یا از طریق کارت به کارت و یا از طریق شارژ سیم کارت می فرستم.اگر می خواستید فعالیت کنید تو همین پست به من اطلاع بدید.

delta
January 21st, 2013, 11:46
یک مطلب یک ساعت هم طول نمی کشه همین.مبلغ پیشنهادی من هم هر مطلب 40 تومنه

عزیز الان سال 1391 هست به خدا..خبر دارید؟ :105: طرف پست بزنه براتون 40 تومان؟
برید سایت روبرو... ثبت نام کنید. بنرش رو بزارید به اضای هر کلیک 50 تومان میده!!! 2 ثانیه هم طول نمیکشه!!

شبکه تبلیغات - تبلیغات اینترنتی بر اساس کلیک و نمایش بنر (http://anetwork.ir/)

mela1
January 21st, 2013, 12:56
اولا که این کار کلا 5 دقیق طول نمیکشه و دوما من جوری حساب کردم که یک درامد ثابت باشه یعنی یه نفر با روی 1 ساعت وقت گذاشتن بتونه ماهی راحت 15 هزارتومن دربیاره.نه لازمه که توضیح بنویسه و نه لازمه که تگ بنویسه و نه لازمه برنامه های سنگین دانلود کنه,فقط یک درایور سبک رو آپلود و با اسم اون درایور تو سایت قرار میده.نخواستم چیزی بگم که الکی باشه و دو روز بعد پشیمون بشم.حالا شما چه قیمتی پیشنهاد می کنید.

shazo
January 21st, 2013, 14:24
1 ساعت وقت گذاشتن بتونه ماهی راحت 15 هزارتومن دربیاره

میشه این رو کمی بیشتر توضیح بدین..؟

mela1
January 21st, 2013, 15:01
1 ساعت وقت گذاشتن بتونه ماهی راحت 15 هزارتومن دربیاره

میشه این رو کمی بیشتر توضیح بدین..؟

هر مطلب حدودا 5 دقیقه طول میکشه که نوشته بشه(حتی اگر قبلا با این کار آشنا باشید کمتر هم میشه)پس یعنی هر ساعت 12 تا مطلب میشه ارسال کرد و در هر ماه میشه 360 تا مطلب پس میشه گفت ماهی حداقل 15 هزار تومن درآمد داشته باشید در کنار هر کار دیگه ای که دارید.

CrisS
January 21st, 2013, 15:27
معلومه خیلی کارشناسی شده عمل کردین ایول ایول موفق باشین

habiballahafg
January 21st, 2013, 15:55
من میتونم نویسندگی کنم ولی اصلا با این قیمت نه
حتی اگر کپی و پیست هم باشه ۲۵۰ میگیرم اگر بخواهید با تغیر قرار بدهم میشه ۴۵۰ تومان هر پست میشه
اگر خاستید این ای دی یاهو من هستش
besthosti@yahoo.com

ehsan_296
January 21st, 2013, 16:20
:)) اگه روزی 1 ساعته . خوب خودت بشین پاش دیگه مشکلی نداره که . میگی راحتم هست زیر 250-300 هر کی قبول کنه واقعا که ....

mela1
January 21st, 2013, 18:55
اولا که خودم وقتشو ندارم دوما توقعات خیلی بالاست.این آدرس سایته WWW.ALLDRIVER.IR (http://WWW.ALLDRIVER.IR) خودتون نمونه های پست ها رو نگاه کنید و بعد قیمت پیشنهادی رو بگید تازه اون وقت متوجه میشید که اصلا چیزی نداره که بخواید کپی-پیست کنید.پس خودتون قیمت پیشنهادی رو بگید.