PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک لینک از سایت خارجی و چند سوال

mr-secret
January 20th, 2013, 23:15
سلام
چند تا سایت پیدا کردم تعداد بالا بک لینک میفروشن و قیمتشون مناسبه
میخواستم بدونم:

ایا سایت خارجی مشکلی نداره بابت بک لینک چون سایت من ایرانیه ؟ منظور اینه که بک لینک تو سایت ایرانی باشه بهتره ؟ جوری تاثیر داره که ادمو منصرف کنه ؟
ایا لینک توی صفحه اصلی سایت نباشه تاثیر زیادی داره تا اینکه تو صفحه اصلی باشه ؟
چند نوع بک لینک داریم چون اسم های عجیب غریبی پسوند و پیشوندش کردن!

farbodsteps
January 20th, 2013, 23:30
سعی کن از سایت که با سایت شما مرتبط هست بگیری.
بک لینک باید کد فالو داشته باشه و تو صفحه اصلی هم باشه
فک کنم بش میگن لینک بیلدینگ

compiler
January 21st, 2013, 02:29
بک لینک فقط زمانی اعتبار و ارزش داره که :

1.تعداد خروجی های سایت لینک دهنده بیشتر از 10 نباشه...گوگل احمق نیست و خیلی زود متوجه میشه که بک لینک فروخته شده!!! ارزشش 0 خواهد شد
2.سایت بک لینک دهنده موضوعی مشابه با موضوع سایت شما داشته باشه (این باعث میشه حد اکثر تاثیر بک لینک رو ببینید )
3.سایت لینک دهنده از پیج رنک و بازدید بالایی برخوردار باشه و بک لینک حد اقل 3 ماه بر قرار باشه)

موفق باشید

mr-secret
January 21st, 2013, 13:26
بک لینک فقط زمانی اعتبار و ارزش داره که :

1.تعداد خروجی های سایت لینک دهنده بیشتر از 10 نباشه...گوگل احمق نیست و خیلی زود متوجه میشه که بک لینک فروخته شده!!! ارزشش 0 خواهد شد
2.سایت بک لینک دهنده موضوعی مشابه با موضوع سایت شما داشته باشه (این باعث میشه حد اکثر تاثیر بک لینک رو ببینید )
3.سایت لینک دهنده از پیج رنک و بازدید بالایی برخوردار باشه و بک لینک حد اقل 3 ماه بر قرار باشه)

موفق باشید
دادش جایی که میخوام بگیرم معتبره و گارانتی میکنه پیج رنک هم بین 4 تا 7 هست ماله کل سایت های لینک دهنده متد های دیگه هم به کار میبره مثل anchore text
در مورد موضعوش فکر نکنم چون کسی واسه رقیبش لینک نمیده که!
ولی لینک صفحه اصلی باشه یا نباشه فکر نکن زیاد تاثیر داشته باشه چونکه من اصل لینک بیلدینگ رو اموزش دیدم

compiler
January 21st, 2013, 15:02
یه زمانی پارس تولز پیج رنکش 6 بود اگر اشتباه نکنم....به بیش از 40 تا سایت هم لینک داده بود . تو یک شب هم رنک خودش ناگهان شد 3 هم سایت هایی که ازش بک لینک خریده بودن افت شدید کردن....احتمالا دوستانی که دنبال سئو با این روش ها هستند یادشون میاد...Black Hat Seo روش موفقی نیست . تو دراز مدت به هر حال لو میره و هر چه که رشتید پنبه میشه

بهترین و کارامد ترین روش بهینه سازی ، در درجه اول تولید محتوای غنی و با ارزش و تازه هست و در درجه دوم بهینه سازی اسکریپت ، متا تگ ها (شامل تگ عنوان ، توضیحات ، کلمات کلیدی ، تگ های h1 تا h3 و ... ) و لینک ها هست

موفق باشید

hamedwolf
January 24th, 2013, 01:44
سعی کن از سایت که با سایت شما مرتبط هست بگیری.
بک لینک باید کد فالو داشته باشه و تو صفحه اصلی هم باشه
فک کنم بش میگن لینک بیلدینگ

توی اپدیت جدید کلا دارن کاری میکنن که بک لینک حذف شه شما سایت seo کنید و پست های زیاد در روز و جدید میتونه کمک زیادی کنه
:53:

hnikdel
January 27th, 2013, 11:35
سلام بر دوستان :53:
بنده همون کسی هستم که میخواستم به ایشون بک لینک خارجی بدم.
به روش کارم 100% اعتماد دارم و تضمین میدم و نمونه کار هم زیاد دارم و نمونه کارهایی دارم که مربوط به چندماه پیش هست و رتبه ی اونها پایین نیومده.
لطفا اگر کسی سوالی داره، و واقعاً میخواید علمی صحبت کنیم، من در خدمتم.
ما یکسالی هست که روی این روشها کار میکنیم و بک لینکهامون هم مطابق با علم روز بک لینک و 100% گوگل فرندلی هست.
دوست دارم هر سوالی که دارید به صورت ریز و موردی بپرسید تا بنده پاسخ بدم.
میدونم چه سوالهایی دارید ولی خودتون بپرسید تا جواب بدم.

چندتا از ویژگیهای سرویس های بک لینک ما:

1. بک لینکها در صفحات داخلی و در دسته ی مربوط به موضوع سایت شما داده میشه.
2. بک لینکها طبیعی و مادام العمر هستند.
3. بک لینکها طبق استانداردهای گوگل انجام میشه و هر موردی در این زمینه سوال داشتید حاظرم جواب بدم. علمتون هم بیشتر میشه:)
4. از دید گوگل بک لینکها باید در سایتهای شبکه ای اجتماعی، سایتهای وب 2، سایتهای مقاله و دیگر سایتها ثبت بشه. که ما دقیقاً همین کارو انجام میدیم.
5. بک لینکها دارای چهار ضمانت هستند که در صورت محقق نشدن اینها، 100% هزینه به مشتری برگشت داده میشه.

افزایش پیج رنک (حداقل 1 و حداکثر 5 - که بستگی به پنل بک لینک داره- نمونه کار در این زمینه داریم)
افزایش ورودی گوگل.
ارتقاء جایگاه کلمات کلیدی سایت شما در گوگل.
اخطار نگرفتن از گوگل مبنی بر بک لینک اسپم. و تضمین اینکه هیچ مشکلی از لحاظ گوگل بابت این بک لینکها برای سایت شما پیش نمیاد.

6. سایتهای بک لینک معمولاً دارای رنک 8 الی 1 هستند.

سوال بپرسید تا جواب بدم.

onogh
January 27th, 2013, 12:12
سلام بر دوستان :53:
بنده همون کسی هستم که میخواستم به ایشون بک لینک خارجی بدم.
به روش کارم 100% اعتماد دارم و تضمین میدم و نمونه کار هم زیاد دارم و نمونه کارهایی دارم که مربوط به چندماه پیش هست و رتبه ی اونها پایین نیومده.
لطفا اگر کسی سوالی داره، و واقعاً میخواید علمی صحبت کنیم، من در خدمتم.
ما یکسالی هست که روی این روشها کار میکنیم و بک لینکهامون هم مطابق با علم روز بک لینک و 100% گوگل فرندلی هست.
دوست دارم هر سوالی که دارید به صورت ریز و موردی بپرسید تا بنده پاسخ بدم.
میدونم چه سوالهایی دارید ولی خودتون بپرسید تا جواب بدم.

چندتا از ویژگیهای سرویس های بک لینک ما:

1. بک لینکها در صفحات داخلی و در دسته ی مربوط به موضوع سایت شما داده میشه.
2. بک لینکها طبیعی و مادام العمر هستند.
3. بک لینکها طبق استانداردهای گوگل انجام میشه و هر موردی در این زمینه سوال داشتید حاظرم جواب بدم. علمتون هم بیشتر میشه:)
4. از دید گوگل بک لینکها باید در سایتهای شبکه ای اجتماعی، سایتهای وب 2، سایتهای مقاله و دیگر سایتها ثبت بشه. که ما دقیقاً همین کارو انجام میدیم.
5. بک لینکها دارای چهار ضمانت هستند که در صورت محقق نشدن اینها، 100% هزینه به مشتری برگشت داده میشه.

افزایش پیج رنک (حداقل 1 و حداکثر 5 - که بستگی به پنل بک لینک داره- نمونه کار در این زمینه داریم)
افزایش ورودی گوگل.
ارتقاء جایگاه کلمات کلیدی سایت شما در گوگل.
اخطار نگرفتن از گوگل مبنی بر بک لینک اسپم. و تضمین اینکه هیچ مشکلی از لحاظ گوگل بابت این بک لینکها برای سایت شما پیش نمیاد.

6. سایتهای بک لینک معمولاً دارای رنک 8 الی 1 هستند.

سوال بپرسید تا جواب بدم.

تایید میشن کارشون حرف نداره.
اخلاق 20
کار 20
علم 20
نتیجه 20

hnikdel
January 27th, 2013, 12:25
توی اپدیت جدید کلا دارن کاری میکنن که بک لینک حذف شه شما سایت seo کنید و پست های زیاد در روز و جدید میتونه کمک زیادی کنه
منبع لطفا ؟
نمیدونم چرا بعضی ها که 1% از سئو نمی دونن در مورد سئو اظهار نظر میکنن.:-|

hamedwolf
January 27th, 2013, 12:33
منبع لطفا ؟
نمیدونم چرا بعضی ها که 1% از سئو نمی دونن در مورد سئو اظهار نظر میکنن.:-|

شما واسه ول هر کاری نکن
منبع :

چرا نباید بک لینک بخریم؟ (http://www.isatise.com/blog/55-%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%DA%A9-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D8%A8%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%85.html)

hamedwolf
January 27th, 2013, 12:35
نمردیم و معنای seo و بک لینک هم فهمیدیم
در ضمن seo هیچ ربطی به بک لینک نداره:53:

hamedwolf
January 27th, 2013, 12:43
باز هم منبع بخوای هستا:53:
Link schemes - Webmaster Tools Help (http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=en&answer=66356)

قبلا هم درموردش بحث شده http://www.webhostingtalk.ir/f170/45942/index2.html

hnikdel
January 27th, 2013, 12:46
شما واسه ول هر کاری نکن
منبع :

چرا نباید بک لینک بخریم؟ (http://www.isatise.com/blog/55-%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%DA%A9-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D8%A8%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%85.html)

100% تایید میشه حرفتون.
بک لینک خوبه. اون چیزی که بده خرید و فروش بک لینک و ثبت بک لینک بدون در نظر گفتن استانداردهای بک لینک هست.

ما هم دقیقا حرفمون اینه که نباید در صفحات اصلی سایتهای رنک بالا یک لینک خرید و فروش بشه و گوگل با این کارها برخورد میکنه.
از دید گوگل بک لینک باید به صورت طبیعی در سایتهای مقاله ، شبکه های اجتماعی ، سایتها کلوب، و سایتهای هم موضوع درج بشه که ما دقیقا همینکارو انجام میدیم.
در ضمن دوست عزیز، بک لینک قسمتی از سئو هست.
سئو دو قسمت داره
1. on page seo - سئوی داخلی
2. of page seo - سئوی خارجی یا همون بک لینک.

اصلاً پیشرفت سایت در گوگل بدون بک لینک تقریبا میشه گفت محاله و یکی از فاکتورهای سئو داشتن بک لینک خوب هست.

hamedwolf
January 27th, 2013, 12:51
100% تایید میشه حرفتون.
بک لینک خوبه. اون چیزی که بده خرید و فروش بک لینک و ثبت بک لینک بدون در نظر گفتن استانداردهای بک لینک هست.

ما هم دقیقا حرفمون اینه که نباید در صفحات اصلی سایتهای رنک بالا یک لینک خرید و فروش بشه و گوگل با این کارها برخورد میکنه.
از دید گوگل بک لینک باید به صورت طبیعی در سایتهای مقاله ، شبکه های اجتماعی ، سایتها کلوب، و سایتهای هم موضوع درج بشه که ما دقیقا همینکارو انجام میدیم.
در ضمن دوست عزیز، بک لینک قسمتی از سئو هست.
سئو دو قسمت داره
1. on page seo - سئوی داخلی
2. of page seo - سئوی خارجی یا همون بک لینک.

اصلاً پیشرفت سایت در گوگل بدون بک لینک تقریبا میشه گفت محاله و یکی از فاکتورهای سئو داشتن بک لینک خوب هست.

و برام جالبه وقتی 1 سایت کلمات کلیدی فارسی هست شما سایت مربوط به اون مطالب فارسی
رو چطور در سایت های خارجی لینک میدین
که مربوط به هم باشن :53:
مثل مخلوط کردن اسید و باز میمونه

hnikdel
January 27th, 2013, 16:36
و برام جالبه وقتی 1 سایت کلمات کلیدی فارسی هست شما سایت مربوط به اون مطالب فارسی
رو چطور در سایت های خارجی لینک میدین
که مربوط به هم باشن :53:
مثل مخلوط کردن اسید و باز میمونه
ممنون بابت سوالتون!
1. گوگل براش هم محتوا بودن مهمه نه زبان سایتها، مثلا فرض کنید ما میخوایم یک مقاله برای سایت تفریحی در سایتهای خارجی منتشر کنیم.
یک مقاله با موضوع fun طراحی میکنیم و بک لینکها رو در محل مناسبی از مقاله قرار میدیم و مقاله را در سایتهای مقاله و شبکه های اجتماعی در دسته fun یا entertainment یا دسته مشابه قرا میدیم.
این کار باعث میشه که مقاله با موضوع سایت شما و با بک لینک ها و با موضوع سایت مقصد، هماهنگ باشن.
2. یک سری از بک لینکها هم که در پروفایل فرومها و سایتهای وب 2 هستند که اون که دیگه فرقی نمی کنه سایت خارجی باشه یا ایرانی.
3. نمونه کارها و نتیجه ای که الان از بک لینکها گرفتیم هم همین موضوع رو اثبات میکنه.