PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جلل خالق !!!!!

tizparvaz
January 20th, 2013, 18:53
ما الان چند وقتیه درگیر پروژه عظیم دریافت ای نماد هستیم
حدود 10 روز که همه چی تکمیل شده اون تیکارم همرو گرفتیم 10 روزه منتظریم که بهمون کد نماد بدن که بذاریم رو سایت بماند که تو این ده روز به غیر از 3 روز اول مدام زنگ و ایمیل زدیم که به ما کد بدید بابا بعد امروز رفتم تو سایت ای نماد لاگین کردم
حدس میزنید چی دیدم ؟
10995

بله همونطور که در عکس بالا میبینید کلا پرونده ای تو حساب کاربری ما وجود نداره :-|

shivahost
January 20th, 2013, 18:56
نزدید 2 ماه هست درخواست تغییر آدرس دادیم بهشون انگار نه انگار.....

avalhost
January 20th, 2013, 18:59
سلام من برای نماد آبان ماه 1390 اقدام کردم مرداد 1391 تونستم نماد موقت بگیرم و آذر ماه نماد دائم در این مدت به غیر روز چهارشنبه اصلا تلفن رو جواب نمیدن ولی خوب ابمبل بزنی در کمتر از یک روز جواب میدن :54:

CityKala.net
January 20th, 2013, 19:00
ما الان چند وقتیه درگیر پروژه عظیم دریافت ای نماد هستیم
حدود 10 روز که همه چی تکمیل شده اون تیکارم همرو گرفتیم 10 روزه منتظریم که بهمون کد نماد بدن که بذاریم رو سایت بماند که تو این ده روز به غیر از 3 روز اول مدام زنگ و ایمیل زدیم که به ما کد بدید بابا بعد امروز رفتم تو سایت ای نماد لاگین کردم
حدس میزنید چی دیدم ؟
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/10995-%D8%AC%D9%84%D9%84-%D8%AE%D8%A7%D9%84%D9%82-snapshot_2013-01-20_185235-png

بله همونطور که در عکس بالا میبینید کلا پرونده ای تو حساب کاربری ما وجود نداره :-|

مال ما هم حذف شده ظاهرا
تماس گرفتیم میگفتن عدم تایید مکان
گفتم عدم دید مناسب توسط شما :دی

حالا باید از اول در خواست بدیم
میبینی تورو خدا

avalhost
January 20th, 2013, 19:01
مال ما هم حذف شده ظاهرا

میبینی تورو خدا

مکان رو اماکن تایید میکنه :d

CityKala.net
January 20th, 2013, 19:10
مکان رو اماکن تایید میکنه :d
چی بگم به اینا
در خواست رو اول سال 91 ثبت کردیم اواخر آبان یک موقت اومد
هر جای سایت گذاشتیم قبول نشد
قالب عوض کردیم جا براش گذاشتیم به این بزرگی :دی
بازم نمیبینن
باید قالب سایت بردارم بنویسم نماد الکترونیک

tizparvaz
January 20th, 2013, 19:17
مال ما هم حذف شده ظاهرا

میبینی تورو خدا

آخه مشکل اینه که واسه ما همه چیزش تایید شده بود
حتی یه بار زنگ زدم و جواب دادن گفتن به شما نماد دائم تعلق میگیره ایمیل بزنید تا چند روز آینده ارسال میشه بعد دیگه نه تلفن نه ایمیل جواب ندادن تا به امروز که دیدم کلا حذف شده پروندمون

SV24.CO
January 20th, 2013, 19:46
مشکل از ماست که میریم دنبالش !
فردا پس فردا هم با همون هزار و یک بامبول سرمون در میارن که از کار کردن پشیمون بشیم .

RoobinaServer
January 20th, 2013, 19:46
آخه مشکل اینه که واسه ما همه چیزش تایید شده بود
حتی یه بار زنگ زدم و جواب دادن گفتن به شما نماد دائم تعلق میگیره ایمیل بزنید تا چند روز آینده ارسال میشه بعد دیگه نه تلفن نه ایمیل جواب ندادن تا به امروز که دیدم کلا حذف شده پروندمون

اونی که پشت تلفن گفته الکی بوده.

پرونده بعد از این که همه چش اوکی بود و تمام تیک ها را گرفت و.... میره برای بازرس احتمالا اون رد کرده پروندتون رو.

یا حق

---
January 20th, 2013, 20:00
داشتن یا نداشتن ای نماد به نظر من مسئله ی مهمی نیست
بهتره دنبال همچین برنامه هایی نباشید .

اعتماد با داشتن یه نماد ساده بدست نمیاد .
وقتتون رو صرف جمع آوری اعتماد کنید تا گرفتن یه نماد که به نظر من 1 ریال هم ارزش نداره چه برسه به گذاشتن 6 ماه وقت گرانبها

rezarostami
January 20th, 2013, 20:16
کلا دریافت نماد کار مشکل و گیر داریه اول آدرس حقیقی دادیم ولی توی قولنامه پلاک قدیم بود که الان شهرداری عوض کرده گفتن نه قدیمی رو بزن
بعد گیر دادن گفتن قولنامه نه سند بده گفتیم فعلا سند آماده نشده قبول کردن .
بعد گفتن بازاریابی whmcs حذف بشه لینک ها رو غیر فعال کردیم گفتن کلا برش دار گفتیم این قابلیت سیستم فروش هست و جداگونه نیست که بر داریم دیگه هیچی نگفتن .
بعد گیر دادن اسمت ایمیل آدرس رو بزار تو سایت که ما هم اسممون و ایمیل و آدرس دفتر رو گذاشتیم فعلا جواب ندادن :دی

وقتتون رو صرف جمع آوری اعتماد کنید تا گرفتن یه نماد که به نظر من 1 ریال هم ارزش نداره چه برسه به گذاشتن 6 ماه وقت گرانبها

نماد اعتماد برای کیفیت نیست و این چیزا ما که فقط به خاطر درگاه بانکی گرفتیم.

tizparvaz
January 20th, 2013, 20:17
اونی که پشت تلفن گفته الکی بوده.

پرونده بعد از این که همه چش اوکی بود و تمام تیک ها را گرفت و.... میره برای بازرس احتمالا اون رد کرده پروندتون رو.

یا حق

خوب یه دلیلی ایمیلی زنگی همینجوری فرتی میزنن پاک میکنن پروندرو

tizparvaz
January 20th, 2013, 20:19

چیزی به تمدید قراردادمون با بانک ملت نمونده اگر نماد نگیریم تمدید نمیکنن

MahanDev
January 20th, 2013, 20:23
کی میخواد خود enamad تایید کنه ؟! اول یکی بیاد خود این سایت تایید کنه بعد این بقیه رو :D

pedramsistani
January 20th, 2013, 20:43
والا به ما نزدیک 2ما گیر دادن عدم تایید جایگاه

هنوز هنوز گیر دادن

CityKala.net
January 20th, 2013, 20:52
والا به ما نزدیک 2ما گیر دادن عدم تایید جایگاه

هنوز هنوز گیر دادن

ما همینجوری شدیم
زیاد گیر نده بهشون
آخر میای پیش خودمون
پروندت پاک میشه :دی
ما درگاهمونم نتونستیم تمدید کنیم اینقدر اذیت کردن!!!
حالا عوض کردیم پی لاین تا بعد ببینیم چی میشه

نکته مهم:

از هر 1000 سایت فقط 10 سایت هستند که به خاطر نماد چه بلاها که سرشان نمی آید!! :دی

mrasol
January 20th, 2013, 20:57
مجبورید برید دنبالش؟بانک ملت اونایی که نماد نداشتن درگاهشونو بست؟الکی یه سریا گندشون کردن!

mrasol
January 20th, 2013, 21:01
چیزی به تمدید قراردادمون با بانک ملت نمونده اگر نماد نگیریم تمدید نمیکنن
تو قرارداد نوشته که تمدید قرار نیاز به هیچی نداره و در صورتی که صحبتی مبنی بر فسخ قرارداد نشه،خود به خود تمدید میشه،ضمنا بانک ملت واسه قدیمیا گیر نیست!اگر بخوان همرو بیرون کنن کار خودشون میخوابه

habiballahafg
January 20th, 2013, 21:12
با سلام من اگه بخاهم ای نماد بگیرم باید از کجا شروع کنم (البته با ارض پوزش از استارتر )

safinoor
January 20th, 2013, 21:19
خیلی اذیت می کنند . ما که پشیمون شدیم برای یه فروشگاه اینترنتی میخواستیم بگیریم بدجوری از دل و دماغمون در آوردن :-p

همش هم سر مکان گیر میده :d

CityKala.net
January 20th, 2013, 21:30
با سلام من اگه بخاهم ای نماد بگیرم باید از کجا شروع کنم (البته با ارض پوزش از استارتر )

enamad.ir
ثبت نام کنید
اطلاعات
از سند محل فعالیت یا خونه بدید
بعد بررسی می شه
این مرحله بین 1 تا 3 ماه طول میکشد :دی
مال ما 6 ماه شد
بعد هم میدهند حالا سر مکان مشکل دارید که شاید کلا تا ابد تایید نشه :دی

RoobinaServer
January 21st, 2013, 00:53
enamad.ir
ثبت نام کنید
اطلاعات
بعد بررسی می شه
مال ما 6 ماه شد

خیلی جالبه

کلا ما که برای روبینا سرور گرفتیم روی هم یک ماه هم طول نکشید. :ی

البته ما کلا مراجعه ای بود.

یا حق

safinoor
January 21st, 2013, 00:57
ما شانس نداریم :d فقط به مکان گیر میدن :-p آشنا ندارید برای فروشگاه اینترنتی یکی از دوستان بتونیم نماد بگیریم ؟ :53::105:

i-whost
January 21st, 2013, 01:02

enamad.ir

خدا به همرات

safinoor
January 21st, 2013, 01:06
enamad.ir

خدا به همرات

:)) باحال بود

نماد گرفتی مارو خبر کن :-p

tizparvaz
January 21st, 2013, 01:13
خیلی جالبه

کلا ما که برای روبینا سرور گرفتیم روی هم یک ماه هم طول نکشید. :ی

البته ما کلا مراجعه ای بود.

یا حق

همینکارو میکنم
من بیخیال این نماد اعتماد نمیشم
کفشای فولادیرو پوشیدم فردا یا پس فردا حضوری میرم ببینم چه شکری میخورن اونجا واسه خودشون مثه کشک پرونده مارو حذف کردن

SV24.CO
January 21st, 2013, 01:15
جالبه یکی از شرایطشون واسه دو ستاره داشتن ssl برای سایت هست اما خودشون از invalid ssl استفاده کردن. این دیگه آخرشه واقعا

dreamdata
January 21st, 2013, 01:35
این وسط فقط whmcs و کلی چیز دیگه شما یادشون دادید - اونا دارن نفع میکنن - 10 تا نماد برای خودشون هم کنار گذاشتن الان :دی ی سری اطلاعات از هاستینگ میخواستن که دارن الان و نماد هم که اوکی یا علی مدد...
اس اس ال هم که هر کی خواست باید فعلا از کشور دوست و همسایه ترکیه بگیره. چون اس اس ال های آمریکا که بسته هست ( جالبه از ایران بسته هست نه از امریکا )

shivahost
January 21st, 2013, 01:40
یکی از دوستان برای فروشگاه اینترنتی اقدام به دریافت نماد کرده که هزاران گیر رو رفع کرده. امروز دیگه گیر جدید دادند: چرا بعضی دسته بندی هایی که گذاشتید خالیه؟ یا حذف کنید یا پر کنید!

در محصولاتش قسمت اسباب بازی داشته و دسته بندی "تفنگ" بعد گیر دادن می خواهید تفنگ بفروشید!

اینا هم جزو 75 میلیون هستند....

delta
January 21st, 2013, 01:45
من تمام مراحل رو رفتم آخرش گفتند مکانتون اشتباهه..میگم والا درسته.. میگن نه آدرس مال نانوایی سنگکی هست!!:65: میگم چطور فهمیدید؟ میگن کارشناس میفرستیم!! آخه من نمیدونم تو این خراب شده ما آشغالی به زور میاد چطور کارشناس فرستادند؟ مکان من درسته اما به زور میگن اشتباهه... نشستن پای گوگل مپ از انجا نگاه میکنند!!
ssl هم که ارشاد کلا غیر قانونی کرده برای ما.. میگن جرمه.وصل کنید پیگرد قانونی میگیرید!! بعد اینا برای دو ستاره ssl میخوان!!! مملکتی داریم؟:105:

i-whost
January 21st, 2013, 01:51
یکی از دوستان برای فروشگاه اینترنتی اقدام به دریافت نماد کرده که هزاران گیر رو رفع کرده. امروز دیگه گیر جدید دادند: چرا بعضی دسته بندی هایی که گذاشتید خالیه؟ یا حذف کنید یا پر کنید!

در محصولاتش قسمت اسباب بازی داشته و دسته بندی "تفنگ" بعد گیر دادن می خواهید تفنگ بفروشید!

اینا هم جزو 75 میلیون هستند....

وقتی برای سایت هاستینگ دلیل عدم تایید میزنن "عدم استفاده از هولوگرا وزارت ارشاد بر روی محصولات" انتظار دیگه ای هم دارین؟ باید بریم اون سر دنیا روی سرور برپسب بزنیم :) تا خیالشون راحت باشه

dreamdata
January 21st, 2013, 01:53
ی پولی بودجه ای چیزی بوده - زدن بردن خوردن رفت دیگه اینقدر پیشو نگیرید - چی تا حالا کامل راه افتاده که این دومیش باشه ؟ جدی گرفتید داستان رو اینا هم خودشون رو دست بالا گرفتن . توجه نمیکردید شاید دقایقی به فکر میرفتن ( خیلی بعیده ! ) که نکنه باید راه حل های جالبتر و بهتری هم باشه واسه ارائه یا دعوتشون کنیم متقاضیان رو ( شما دوستان رو میگم ) و جلسه ای بزاریم و از خودشون بپرسیم به هر حال دستشون تو کاره بهتر از ما میدونن. ما خودمون نمیزاریم احترام خودمون حفظ بشه . سیستم فشار هم میبینن جواب میده راحت اینا هم مثل بقیشون. بی پاسخ - بی مسئولیت - بینظم و ... -

SV24.CO
January 21st, 2013, 12:43
من تمام مراحل رو رفتم آخرش گفتند مکانتون اشتباهه..میگم والا درسته.. میگن نه آدرس مال نانوایی سنگکی هست!!:65: میگم چطور فهمیدید؟ میگن کارشناس میفرستیم!! آخه من نمیدونم تو این خراب شده ما آشغالی به زور میاد چطور کارشناس فرستادند؟ مکان من درسته اما به زور میگن اشتباهه... نشستن پای گوگل مپ از انجا نگاه میکنند!!
ssl هم که ارشاد کلا غیر قانونی کرده برای ما.. میگن جرمه.وصل کنید پیگرد قانونی میگیرید!! بعد اینا برای دو ستاره ssl میخوان!!! مملکتی داریم؟:105:

خنده که باقی نزاشتن برامون مگر اینکه خودمون بشینیم به وضعیت خودمون بخندیم :))
دم شما گرم عالی بود

SV24.CO
January 21st, 2013, 12:46
ی پولی بودجه ای چیزی بوده - زدن بردن خوردن رفت دیگه اینقدر پیشو نگیرید - چی تا حالا کامل راه افتاده که این دومیش باشه ؟ جدی گرفتید داستان رو اینا هم خودشون رو دست بالا گرفتن . توجه نمیکردید شاید دقایقی به فکر میرفتن ( خیلی بعیده ! ) که نکنه باید راه حل های جالبتر و بهتری هم باشه واسه ارائه یا دعوتشون کنیم متقاضیان رو ( شما دوستان رو میگم ) و جلسه ای بزاریم و از خودشون بپرسیم به هر حال دستشون تو کاره بهتر از ما میدونن. ما خودمون نمیزاریم احترام خودمون حفظ بشه . سیستم فشار هم میبینن جواب میده راحت اینا هم مثل بقیشون. بی پاسخ - بی مسئولیت - بینظم و ... -

دقیقا
بنده عرض کردم که ، مقصر ما هستیم که میریم دنبالش .

noreplayshop
January 21st, 2013, 13:04
بچه ها اگه نماد با ادرس خونه بدیم کارشناس میفرستن خونه؟
سیستم ها رو بررسی میکنند؟

خوب من ادرس خون هرو دادم و نماد موقت هم گرفتم و الان ایمیل اومده که باید مدارک فیزیکی ر.و بفرستم
میترسم بیان خونه و سیستم رو بگردن خب هزار تا فیلم و عکس شخصی تو این سیستم هستش!!

habiballahafg
January 21st, 2013, 14:18
enamad.ir
ثبت نام کنید
اطلاعات
بعد بررسی می شه
مال ما 6 ماه شد
با سلام آدرس محل باید حتما داخل کشور باشه
ما فعالیت ما خارج از کشور هست

alireza_ssp
January 21st, 2013, 18:17
دوستان با کدوم شماره تماس گرفتین. به ما گفتن ارسال فیزیکی مدارک رو انجام بدین و اطلاع بدین. ما هم همینکارو کردیم. الان 20 روزه هیچ خبری ازشون نیست

RoobinaServer
January 21st, 2013, 18:27
بچه ها اگه نماد با ادرس خونه بدیم کارشناس میفرستن خونه؟
سیستم ها رو بررسی میکنند؟

خوب من ادرس خون هرو دادم و نماد موقت هم گرفتم و الان ایمیل اومده که باید مدارک فیزیکی ر.و بفرستم
میترسم بیان خونه و سیستم رو بگردن خب هزار تا فیلم و عکس شخصی تو این سیستم هستش!!

به سیستم شما چی کار دارند آخه :-|
مگه کسی که اصلا تو سیستمش فیلم خانوادگی نه فیلم ... (بماند) داره نمیشه به هش اعتماد کرد ؟

عجب

نه عزیز به این چیزها کار ندارند.

یا حق

tizparvaz
January 28th, 2013, 13:02
راستی گفتم اینجام بگم شاید واسه بقیه جالب باشه در نهایت حدود 4 روز پیش بود ایمیلهارو چک میکردم دیدم برای دوباره اومده که فلان جای سایت و درست کنید رفتم چک کردم دیدم پروندم برگشته :-|
الانم نماد مارو تایی کردن و منتظر تایید جایگاه نماد موقتیم که رو سایت نمایش داده بشه
کلا خدا شفا بده

habiballah
January 28th, 2013, 13:05
هنوز کار شما درست نشده ؟
ایا برای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نیازی به صرف هزینه است ؟

tizparvaz
January 28th, 2013, 13:19
هنوز کار شما درست نشده ؟
ایا برای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نیازی به صرف هزینه است ؟
نه بابا هنوز حل نشده تازه به قول بعضی ها که میگن موقتش رو بگیری تازه کارت شروع میشه حالا نمیدونم منظور چیه

tizparvaz
February 4th, 2013, 12:05
بلاخره نماد موقتمون تایید شد