PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دی کد فایل

pc.rootall
January 20th, 2013, 13:16
سلام دوستان

یه فایل کد شده دارم با urldecode کد شده کسی هست بتونه بازش کنه ممنون میشم خیلی واجبه :53:

pc.rootall
January 20th, 2013, 15:51
کسی نیست کمک کنه :105:

≡ ALEX ≡
January 20th, 2013, 15:56
فایل رو بفرستید بررسی کنم ببینم چی هست اصلا...

pc.rootall
January 20th, 2013, 16:04
کسی دیگه ای نبود ؟

pc.rootall
January 20th, 2013, 19:08
کسی نیست کمک کنه ؟ :63:

pc.rootall
January 20th, 2013, 22:58
این فایلشه دوستان..

هر کسی بازش کرد پیام خصوصی بده لطفا جبران میشه :-*

rezaonline.net
January 21st, 2013, 00:42
بالای فایل نوشته /* wwww.khaihost.com */
فکر کنم توی انجمن یوزر دارند ، ازشون اجازه بگیرید.

≡ ALEX ≡
January 21st, 2013, 11:10
سلام،

ببخشید دیروز فرصت نکردم بررسی کنم فایل تون رو... الآن چک کردم دیدم یه Obfuscation سطح متوسط هستش و با کمی وقت گذاشتن و بصورت دستی میشه دیکد کرد. ضمن اینکه برای دیکد این فایل نیاز هست آن را در کل سیستم داشته باشیم و نه بصورت جداگانه، به این جهت که برخی متغیر ها از فایل های دیگر برنامه به این فایل الحاق می شوند. پس نیاز به دسترسی به هاست شما دارم که برنامه کامل روی آن قرار گرفته... زمان و هزینه کار نیز پ.خ شد.

ارادتمند

majid-f
January 21st, 2013, 14:11
سلام،

ببخشید دیروز فرصت نکردم بررسی کنم فایل تون رو... الآن چک کردم دیدم یه Obfuscation سطح متوسط هستش و با کمی وقت گذاشتن و بصورت دستی میشه دیکد کرد. ضمن اینکه برای دیکد این فایل نیاز هست آن را در کل سیستم داشته باشیم و نه بصورت جداگانه، به این جهت که برخی متغیر ها از فایل های دیگر برنامه به این فایل الحاق می شوند. پس نیاز به دسترسی به هاست شما دارم که برنامه کامل روی آن قرار گرفته... زمان و هزینه کار نیز پ.خ شد.

ارادتمند

حتی بعد از توضیح rezaonline.net؟
جای تاسفه.

wwww.khaihost.com هم بهتر بود از ionCube یا Zend_Guard استفاده می‌کردن تا امنیت حاصل زحمتشون بسته به انصاف برنامه‌نویسانی که برای هر کاری قیمتی دارن نباشه.

khanihost.com
January 21st, 2013, 17:55
بهتر بود کد رو خریداری میکردی این مشکل برات پیش نیاد.... :)

=========

بحر حال موفق باشی مهم اینه کد دستت اومده :))

-------------
دوستانی که میتونن بنده خدا رو راهنمایی کنند شاید کارش لنگ همین باشه .

n2d
January 21st, 2013, 19:08
جای تاسف داره که کاربرهای ما باید دنبال ِ حاصل دسترنج هموطنشون باشن که به صورت رایگان استفاده کنند ، واقعا فکر میکنید به همینجا ختم میشه ؟ واقعا ؟
دوست عزیز alex هم که فرمودید دیکد میکنید و هزینه میگیرید ، برای بنده محترمید ، ولی واقعاً متاسفم که { اگر } برنامه نویس هستید ، باز هم دست به این کار ِ غیر اخلاقی میزنید !
موفق باشید واقعا .

≡ ALEX ≡
January 21st, 2013, 20:46
حتی بعد از توضیح rezaonline.net؟
جای تاسفه.

wwww.khaihost.com هم بهتر بود از ionCube یا Zend_Guard استفاده می‌کردن تا امنیت حاصل زحمتشون بسته به انصاف برنامه‌نویسانی که برای هر کاری قیمتی دارن نباشه.

به استارتر بگید اینو!! :d

ضمنا هنوز ایشون به بنده دسترسی برای این کار رو نداده اند و اگر نویسنده اسکریپت راضی نباشند، می تونند همینجا پست بزنند اعلام کنند تا کار این دوستمون توسط بنده انجام نشود.

ضمنا Zend و IonCube و SourceGuardian و phpSHIELD و ... فرقی نمی کنه!! هر چی باشه بنده دیکد می کردم!! :d

جای تاسف داره که کاربرهای ما باید دنبال ِ حاصل دسترنج هموطنشون باشن که به صورت رایگان استفاده کنند ، واقعا فکر میکنید به همینجا ختم میشه ؟ واقعا ؟
دوست عزیز alex هم که فرمودید دیکد میکنید و هزینه میگیرید ، برای بنده محترمید ، ولی واقعاً متاسفم که { اگر } برنامه نویس هستید ، باز هم دست به این کار ِ غیر اخلاقی میزنید !
موفق باشید واقعا .

بنده برنامه نویس حرفه ای هستم و جنگ بین امنیت و ضد امنیت همیشه بر قرار بوده و هست. این جنگ هست که باعث پیشرفت میشه. برنامه نویس این اسکریپت اگر میتونست کاملا ایمن اش می کرد ;) خود بنده تمامی اسکریپت های PHP ام رو با روش های ابداعی و کاملا انحصاری خودم در ادغام با روش های Enterprise موجود امن می کنم و اطمینان حاصل می کنم کسی حتی با دانش بالا به راحتی قادر به دیکد و کرک کردن آن ها نباشه. در صورت دیکد و یا کرک شدن هم دمش گرم، نوش جانش ;) حداقل می فهمم که راهش پیدا شده و باید دنبال اقدامات قوی تری بود.

موفق باشید

khanihost.com
January 21st, 2013, 21:16
:) کاری که از دست ما بر میوده دست عزیز

درود به همکار حرفه ای واقعا مفتخریم که شمارو در کنار خودمون تویه این انجمن داریم :53: موفق باشید

--------------------
این فقط برای این بود که هر کسی که تازه کار به کار دیکد نزنه موفق باشید

pc.rootall
January 21st, 2013, 21:17
اقا پست رو ببندید نخواستیم :-p