PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مانی بوکرز لطفا کمک کنید؟

irtk
January 20th, 2013, 10:07
سلام بچه ها من دیروز حساب مانی بوکرز رو با ویزا کارت وریفای کردم یه مقدار پول برداشت گفت برا تایید بگو چقدر هست منم گفتم نوشت verified ولی هنوز محدودیت رو برام برنداشته در صورتی که یه ایمیلی اومد برام اینجوری هرکی بلده کمکم کنه خیلی مهم هست .....................

This email confirms that your credit/debit card has now been verified and you may use it to fund your Skrill (Moneybookers) account.

Your total card deposit limit for any 60 day period is 665.95 USD.

There is no limit on the number of transactions, but the total amount involved must not exceed this figure.

Thank you for choosing Skrill (Moneybookers).

Sincerest Regards,
The Skrill (Moneybookers) Team

کمک؟ با تشکر

irtk
January 20th, 2013, 10:48
کسی نبود به من کمک کنه؟

irtk
January 20th, 2013, 10:49
کسی نبود؟

majid-f
January 20th, 2013, 11:28
ذوست عزیز من چیزی از کار کردن با مانی بوکرز نمی ذونم. اما این مطلبی که شما گداشتین ترجمه ش میشه این:

This email confirms that your credit/debit card has now been verified and you may use it to fund your Skrill (Moneybookers) account.

به و سیله این پیغام تایید می کنیم که دبیت کارت یا کردیت کارت شما تایید شده و می توانید از ان برای واریز وجه به حساب اسکریل (مانی بوکرز) خود استفاده کنید.

در هر ۶۰ روز می توانید تا سقف ۶۶۵ دلار و ۹۵ سنت از این کارت به حساب خود پول واریز کنید.

There is no limit on the number of transactions, but the total amount involved must not exceed this figure.

محدودیتی در تعداد دفعات واریزی ندارید اما حداکثر مبلغ واریزی از سقف یاد شده نباید تجاوز کند.

از اینکه اسکریل (مانی بوکرز) را انتخاب کرده اید سپاسگذاریم.

Sincerest Regards,
با تقدیم صمیمانه ترین احترامات
تیم اسکریل (مانی بوکرز)

rezahesami
January 20th, 2013, 11:45
دوست عزیز وریفای مانی بوکرز مرحله ای هست ، یعنی وقتی کردیت کارت معرفی می کنید لیمیت شما رو افزایش میده ، وقتی حساب بانکی معرفی می کنید و مبلغی شارژ می کنید یک ارتقا پیدا می کنید و وقتی آدرس تون رو که پستی وریفای میشه تایید کنید تمامی لیمیت ها برداشته میشه ، اما با وریفای یکی از مراحل هم شما وریفای شدید و می تونید کارتون رو انجام بدید منتها تا سقف مشخص دریافت و پرداخت و ترانسفر

irtk
January 20th, 2013, 11:47
دوست عزیز مشکل منم همین جاشه که بعد از وریفای کردیت کارت لیمیت رو افزایش نداده؟ شما نمیدونید باید چیکار کنم؟

rezahesami
January 20th, 2013, 11:50
دوست عزیز مشکل منم همین جاشه که بعد از وریفای کردیت کارت لیمیت رو افزایش نداده؟ شما نمیدونید باید چیکار کنم؟

بله روش وریفای کردن با کردیت کارت توی این سیستم ها به دو طریق هست ، از طریق تایید مبلغی که از حساب شما کسر شده و یا از طریق ارسال کدی چند رقمی توی صورتحساب کردیت کارت شما.روی گزینه لیمیت کلیک کنید توی مانی بوکرز یه گزینه ای به اسم تکمیل وریفای داره از اون باید اقدام کنید

irtk
January 20th, 2013, 11:57
از اون طریق اقدام کردم همون دیروز که مبلغی رو کم کرد من چک کردم وبهشون اعلام کردم ونوشت verified ولی لیمیت رو افزایش ندادند? ببخشید از سوالات زیاد

irtk
January 20th, 2013, 11:59
الان روی صفحه این ها هست

krill (Moneybookers) Account
Personal Account

https://i1.mbsvr.net/images/ebay/ebay-logo.gif seller account

Address
veerify

Credit/debit card
Verified

Bank account
add

ACCOUNT LIMITS

Your credit/debit card deposit limit
665.95 USD

Remaining
662.63 USD

Your outgoing transaction limit
66.59 USD [?]

Remaining
0.00 USD
increase

rezahesami
January 20th, 2013, 12:01
از اون طریق اقدام کردم همون دیروز که مبلغی رو کم کرد من چک کردم وبهشون اعلام کردم ونوشت verified ولی لیمیت رو افزایش ندادند? ببخشید از سوالات زیاد

الان یعنی جلوی کردیت کارت شما زده وریفاید ولی لیمیت تون اضافه نشده؟

این صفحه رو چک می کنید دیگه؟ درسته؟

Your outgoing transaction limit [?]
11000.00 EUR / in any 90 day period

Remaining
11000.00 EUR

1000.00 EUR / in any 60 day period

Remaining
997.86 EUR

Your per transaction limit [?]
1000.00 EUR

irtk
January 20th, 2013, 12:06
این صفحه اینجوری هست

66.59 USD / in any 90 day period

Remaining
0.00 USD

665.95 USD / in any 60 day period

Remaining
662.63 USD

1331.90 USD

من الان پولی که تو حسابم هست رو خواستم خرج کنم گفت شما به limit خود رسیدید ؟

rezahesami
January 20th, 2013, 12:09
این صفحه اینجوری هست

66.59 USD / in any 90 day period

Remaining
0.00 USD

665.95 USD / in any 60 day period

Remaining
662.63 USD

1331.90 USD

من الان پولی که تو حسابم هست رو خواستم خرج کنم گفت شما به limit خود رسیدید ؟

با پشتیبانی شون تماس گرفتید؟بعید میدونم اشکال فنی باشه ولی باز میخاین اطلاع بدید بهشون،ببخشید که نمیتونم بیشتر از این کمک تون کنم ولی اگر کمکی از دست من بر میاد انجام بدم براتون،همین طوری بدون تایید لیمیت بیشتر از 69 دلاره چرا مال شما اینقدر کمه؟؟

rezahesami
January 20th, 2013, 12:10
الان روی صفحه این ها هست

krill (Moneybookers) Account
Personal Account

https://i1.mbsvr.net/images/ebay/ebay-logo.gif seller account

Address
veerify

Credit/debit card
Verified

Bank account
add

ACCOUNT LIMITS

665.95 USD

Remaining
662.63 USD

Your outgoing transaction limit
66.59 USD [?]

Remaining
0.00 USD
increase

موجودی داره حساب؟

irtk
January 20th, 2013, 12:12
بابت راهنماییتون ممنونم حدود 50 دلار موجودی دارم دیروز دوبار بهشون ایمیل زدم جواب ندادند باز هم از راهنماییتون متشکر

rezahesami
January 20th, 2013, 12:14
بابت راهنماییتون ممنونم حدود 50 دلار موجودی دارم دیروز دوبار بهشون ایمیل زدم جواب ندادند باز هم از راهنماییتون متشکر

خواهش می کنم متاسفانه نتونستم کمکی بکنم،ببخشید:53:

hadipro
January 20th, 2013, 12:56
سلام بچه ها من دیروز حساب مانی بوکرز رو با ویزا کارت وریفای کردم یه مقدار پول برداشت گفت برا تایید بگو چقدر هست منم گفتم نوشت verified ولی هنوز محدودیت رو برام برنداشته در صورتی که یه ایمیلی اومد برام اینجوری هرکی بلده کمکم کنه خیلی مهم هست .....................

Sincerest Regards,

کمک؟ با تشکر

حساب شما یک طرفه مسدود شده یعنی میتونید حساب رو شارژ کنید ولی نمیتونید از حساب برداشت کنید.

دلیل: کارتی که به حساب اضافه کردید با مشخصات کشور افتتاح شده یکی نیست و الا لیمیت کارتتون خیلی بیشتر بود...حدود 6000$. برای رفع این محدودیت باید تایید آدرس، حساب بانکی و یا مدارک برای کشور انتخابی ارائه بشه.

امیدوارم مطالب مفید بوده باشه. موفق باشید

irtk
January 20th, 2013, 13:33
بله فکر کنم حق با شما باشه من حواسم نبود به مانی بوکرز ادرس امارات رو دادم

irtk
January 20th, 2013, 13:43
نام کشور رو نمیشه تغیر داد؟

irtk
January 20th, 2013, 16:31
نام کشور رو نمیشه تغیر داد؟ با ایران که کار نمیکنه برا وریفای؟

hadipro
January 20th, 2013, 18:31
نام کشور رو نمیشه تغیر داد؟ با ایران که کار نمیکنه برا وریفای؟

متاسفانه خیر ولی میتونید یک حساب جدید باز کنید . در سیستم مانی بوکرز برای اینکه بتونید بدون مشکل کار کنید باید مشخصات کارت حساب بانکی آدرس تلفن همه یکی باشه...

با سپاس

irtk
January 21st, 2013, 10:15
ممنون