PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 500 هزار تومن برای طراحی و سئو سایت از ما خوردن !!!

Aussie
January 20th, 2013, 08:36
با سلام خدمت شما دوستانه عزیز
آقا کسی‌ از ما پول خورده می‌شه تو این قسمت مطرح کرد ؟ مشکلی‌ نداره یوزرشو اینجا بگم؟ تا همه بدونن که اونا هم پولشون خورده نشه؟
خواهشاً کمک کنید، می‌خوام همه بدونن این با ما چکار کرده :-|
با تشکر :53:

aligoli
January 20th, 2013, 08:42
با سلام

مشکلی فکر نمیکنم باشه منتها باید با اسناد و مدارک باشه .

اسکن فیش و تاریخ و عکس از گفتگو ها و ایمیل ...

Aussie
January 20th, 2013, 08:45
با سلام

مشکلی فکر نمیکنم باشه منتها باید با اسناد و مدارک باشه .

اسکن فیش و تاریخ و عکس از گفتگو ها و ایمیل ...

چشم همین حالا یک تایپک با اسم ایشون درست میکنم و تمام مدارک و اسناد و مسیجها رو میزارم
ممنونم از شما دوست عزیز

viasky
January 20th, 2013, 09:05
منم هم منتظرم
حتما معرفی کنید
ممنون

Aussie
January 20th, 2013, 11:57
دوستان و مدیران محترم و گل
تایپکی که زدم کجا رفت ؟ :106:

Aussie
January 20th, 2013, 16:38
دوستان گل کسی نمیدونه چرا تایپک که با مدرک گذاشتم رو مدیران پاک کردن! حتی یک اخطار هم واسم نفرستادن که بدونم داستان چیه :53: اما طرف بن شده
اما فکر کنم باید میزاشتن که همه این اقا *** رو بشناسن، از مدیران محترم و زحمتکش خواهش میکنم تایپک رو برگردونن:53:
حتی مدیر انجمن هم ایمیل کردم و منتظر جوابم
راستی چرا انتقال ندادن تو قسمت انتقاد و پیشنهاد ؟ حالا چه اشکالی داره 100 تا پست نداریم اما در عوض جلوگیری میشه از دوزدی ها در آینده از جانب ایشون

با تشکر

barfhost
January 20th, 2013, 16:46
دوستان گل کسی نمیدونه چرا تایپک که با مدرک گذاشتم رو مدیران پاک کردن! حتی یک اخطار هم واسم نفرستادن که بدونم داستان چیه :53: اما طرف بن شده
اما فکر کنم باید میزاشتن که همه این اقا *** رو بشناسن، از مدیران محترم و زحمتکش خواهش میکنم تایپک رو برگردونن:53:
راستی چرا انتقال ندادن تو قسمت انتقاد و پیشنهاد ؟ حالا چه اشکالی داره 100 تا پست نداریم اما در عوض جلوگیری میشه از دوزدی ها در آینده از جانب ایشون

با تشکر

سلام تاپیک باید در بخش پیشنهاد و انتقاد ایجاد بشه http://www.webhostingtalk.ir/f129

و 100 پست داشته باشید

Aussie
January 20th, 2013, 16:47
سلام تاپیک باید در بخش پیشنهاد و انتقاد ایجاد بشه http://www.webhostingtalk.ir/f129

و 100 پست داشته باشید

100 تا نداشته باشیم چی :(

ilmavps
January 20th, 2013, 16:54
باید 100 پست بزنید :دی

اگر مدارک قابل قبولی دارید همین جا ارائه کنید امکان دارد مدیران به خاطر دلایل شما تایپک را حذف نکنند

AmirHosein
January 20th, 2013, 16:56

با تشکر
ناپیک به بخش مربوطه انتقال داده شده و منتظر تایید هست :)
منتظر تایید همون تاپیک باشید.