PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست نمایندگی-reseller

Mr.Bijan SQL
January 19th, 2013, 22:20
...................

rominait
January 19th, 2013, 22:25
https://www.google.com/search?q=%D8%A7%D8%A8%D8%AA%DB%8C%D9%86+%D9%88%D8% A8&sitesearch=webhostingtalk.ir

Mr.Bijan SQL
January 19th, 2013, 22:45
جناب Rominait دست شما درد نکنه.خیلی مفید بود

rominait
January 19th, 2013, 22:52
خواهش مي كنم.
عموما يه جستجو اسمو بزنيد مطالب خوبي بدست مياد .:)

Mr.Bijan SQL
January 19th, 2013, 22:55
...............

rominait
January 19th, 2013, 23:00
خوب نياز به كس خاصي نيست
براتون چند تا لينك پيام مي كنم .
به راحتي خودتون نصب كنيد و تنظيم كنيد .

RoobinaServer
January 19th, 2013, 23:02
با سلام

تاپیک شکایتی ندیدم ازشون تو انجمن البته شایدم باشه به چشم من نخورده کامل بهتره در انجمن اسمشون را سرچ کنید تا سوابق در بیاد.

هدفتون چی هست دقیقا ؟ یه پیشنهاد : به نظرم برای هاست فروختن عجله نکنید وقتی خودتون نمیتونید سیستم فروشتون را راه بندازید چه طور میخواهید مشتری اعتماد بکنه و خرید بکنه و خیالش از پشتیبانی راحت باشه ؟ به نظرتون اگر مشتری آیندتون همین مشکل شما رو داشته باشه رو هاستتون براش میتونید اوکی کنید ؟ (بهتره با قدرت وارد بشید) :)

فقط یک پیشنهاد بود.

ارادتمند سجادیه
یا حق

Mr.Bijan SQL
January 19th, 2013, 23:05
...........

RoobinaServer
January 19th, 2013, 23:08
جناب روبین سرور همه وقتی خواستن وارد این کار بشن مگه مهندس بودن؟شما با این همه روحیه مثبت دادن باید جاتون فلسطین باشه.اینم یه نظر هستا.ناراحت نشید.من تجربه کافی ندارم ولی به دست که میاد؟پس همیشه ادم باید از یه جای شروع کنه
نه ناراحت نمیشم حرفی نزدید که عزیز. روبینا هستم.

شما میتونید هاستم بخرید همین سیستم ها را نصب کنید باهاش کار کنید تا از یه جایی شروع کنید به قول خودتون لازم نیست حتما اون یه جا به خطر انداختن اطلاعات مشتری ها باشه که و روی اون ها تست کنید. نگفتم وارد نشید گفتم با قدرت وارد بشید.(و تازه من نمیدونم میخواید چه کنید با رسیلر اما چون احتمال میدم تا خریدید میخواهید هاست بفروشید گفتم اگر دقت کنید بالا گفتم که هدفتون چیه دقیقا؟)

یا حق

Mr.Bijan SQL
January 19th, 2013, 23:09
جناب rominair ایدی منو اد کنید اگر امکانش هست.کارتون دارم

sql2008@ymail.com

safinoor
January 19th, 2013, 23:14
برای طراحی قالب و راه اندازی میتونید با ما در ارتباط باشید :

مشخصات پ . خ شد .

Mr.Bijan SQL
January 19th, 2013, 23:15
............

haftsepehr
January 19th, 2013, 23:27
برای طراحی قالب میتونم کمکتون کنم در صورت نیاز

RoobinaServer
January 19th, 2013, 23:36
هدف زیاد دارم.دوست دارم کارم رو توی این زمینه گسترش بدم.به عنوان یه شهروند ابادانی برای بچهای شهرم مفید باشم و بهشون خدمات بدم.چون احساس میکنم خیلی از شهرهای دیگه عقب افتادیم!اگر بگم سودش برام مهم نیست دروغ گفتم ولی خیلی علاقه دارم و تا اخرش میرم

انشالله موفق باشید.

Mr.Bijan SQL
January 19th, 2013, 23:45
همچنین

om!d-D
January 20th, 2013, 15:24
هدف زیاد دارم.دوست دارم کارم رو توی این زمینه گسترش بدم.به عنوان یه شهروند ابادانی برای بچهای شهرم مفید باشم و بهشون خدمات بدم.چون احساس میکنم خیلی از شهرهای دیگه عقب افتادیم!اگر بگم سودش برام مهم نیست دروغ گفتم ولی خیلی علاقه دارم و تا اخرش میرم

میخواستم بگم اینقدر این بازار که الان گند زده شده بهش رو بدترش نکنید ، اما این حرفتونو دیدم بهتر دیدم نظرمو عوض کنم...خدا یاورتون باشه . :)