PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد دیتاسنتر yesup

Ramin
January 19th, 2013, 18:53
سلام

کسی در مورد سرور های خاص این دیتاسنتر اطلاعاتی دارد؟

ببینید بعضی فروشنده ها ( خصوص هاست دی ال) سرور هایی به عنوان سرور دانلود در اختیار متریان قرار می داد که واقعا کانفیگ خاصی داشتند . مثلا 4 هارد 2 ترا + پورت 1 + ترافیک نامحدود + 8 الی 16 گیگ رم و کانفیگ هایی از این قبیل با قیمت ها مناسب مثلا 150 تا 400 دلار که برای این قبیل سرور ها به خصوص پهنای باند بالا و پورت یک واقعا شگفت انگیز است
این سرور را دیتاسنتر در اختیار کدام فروشنده ها قرار می دهد؟ در سایت حتی شبیه این کانفیگ ها نیز موجود نیست . لطفا تنها اگر دوستانی اطلاعاتی دارند نظر خودشون را اعلام کننند . پست هایی از این قبلی>> امکان ندارد/ دیتاسنتر این کانفیگ را ندارد و .... ارسال نکنید . بنده با اطمینان در مورد این سرور ها تاپیک ارسال کرده ام

m-mehdipoor
January 19th, 2013, 21:36
سلام

کسی در مورد سرور های خاص این دیتاسنتر اطلاعاتی دارد؟

ببینید بعضی فروشنده ها ( خصوص هاست دی ال) سرور هایی به عنوان سرور دانلود در اختیار متریان قرار می داد که واقعا کانفیگ خاصی داشتند . مثلا 4 هارد 2 ترا + پورت 1 + ترافیک نامحدود + 8 الی 16 گیگ رم و کانفیگ هایی از این قبیل با قیمت ها مناسب مثلا 150 تا 400 دلار که برای این قبیل سرور ها به خصوص پهنای باند بالا و پورت یک واقعا شگفت انگیز است
این سرور را دیتاسنتر در اختیار کدام فروشنده ها قرار می دهد؟ در سایت حتی شبیه این کانفیگ ها نیز موجود نیست . لطفا تنها اگر دوستانی اطلاعاتی دارند نظر خودشون را اعلام کننند . پست هایی از این قبلی>> امکان ندارد/ دیتاسنتر این کانفیگ را ندارد و .... ارسال نکنید . بنده با اطمینان در مورد این سرور ها تاپیک ارسال کرده ام

هر دیتاسنتر بخش فروش داره که با صحبت با اونها درست ترین پاسخ رو می گیرید!
وقتی این بخش موجوده چرا دوست دارید اینجا بپرسید !؟
اونها از همه آفرهای روزشون خبر دارن و به شما می تونن پیشنهاد بدن و پیکر بندی مورد نیازتونو بپرسن و در صورت توان ارائه بدن !

shingo
January 19th, 2013, 21:40
کلا هاست دی ال غیرقانونی هستش و هیچ دیتاسنتری نمییاد تو افراش قرار بده
ولی خوب همه ی دیتاسنتر ها 100% قانونی کار نمی کنند و پشتیبانی بعضی از این دیتاسنتر ها براتون ردیفش می کنند:53:

Ramin
January 19th, 2013, 21:54
دوستان دلیل تاپیک و سوال :

از پشتیبانی سوال شد چندین بار. تنها پاسخی که دادند این بود >> هر چه هست در سایت وجود دارد . خارج از این چیزی نیست

برای بنده سوال شده . شرکت هایی مانند هاست دی ال چطور این سرور ها را با این هزینه تامین می کنند و در صورت لزوم یک ارائه دهنده مانند هاست دی ال برای این کانفیگ و هزینه ها شناسایی کنم برای خرید .

ertebat7
January 19th, 2013, 22:06
سلام شما به بخش تکنیکال ایمیل بدید و سوالتون را مطرح کنید اگه انگلیسی خوب توضیح بدید حتما جواب خوبی هم خواهید گرفت

shingo
January 19th, 2013, 22:18
دوست عزیز من در مورد yesup زیاد اطلاع ندارم ولی دیتاسنتر با دیتاسنتر خیلی فرق می کند
برای مثال اگر روی دیتاسنتر های سینگل هوپ و کولوکراسینگ سرور مجازی برای تورنت و سیدباکس بزنید کمتر از 24 ساعت براتون ابیوز میاد
اما دیتاسنتر ovh و ریسلرش کیمسوفی هیچ مشکلی با تورنت ندارند و من به جرات می تونم بگم که 80 درصد سرورهای کیمسوفی به عنوان سیدباکس تورنت یوز میشن.هیچ ابیروزیم نمیاد
شما دنبال دیتاسنتری باشید که زیاد گیر ندن پیشنهاد من دیتاسنترهای تو اروپا مخصوصا هلند برای این کار هستش
موفق باشید:53:

Ramin
January 19th, 2013, 22:23
دوست عزیز من در مورد yesup زیاد اطلاع ندارم ولی دیتاسنتر با دیتاسنتر خیلی فرق می کند
برای مثال اگر روی دیتاسنتر های سینگل هوپ و کولوکراسینگ سرور مجازی برای تورنت و سیدباکس بزنید کمتر از 24 ساعت براتون ابیوز میاد
اما دیتاسنتر ovh و ریسلرش کیمسوفی هیچ مشکلی با تورنت ندارند و من به جرات می تونم بگم که 80 درصد سرورهای کیمسوفی به عنوان سیدباکس تورنت یوز میشن.هیچ ابیروزیم نمیاد
شما دنبال دیتاسنتری باشید که زیاد گیر ندن پیشنهاد من دیتاسنترهای تو اروپا مخصوصا هلند برای این کار هستش
موفق باشید:53:

بنده موارد استفاده ای که فرمودید ندارم .

هدف بنده برای استفاده از سرور های قدرتمند با قیمت مناسب این دیتاسنتر برای مصارف دانلود/آپلود است . سرور های دانلود سایت های بزرگ را اگر whois بگیرید همه از این دیتاسنتر است . زیار همان شرکت که توضیح دادم سرور هایی با پورت یک گیگ + پهنای بیشتر از 100 ترا و هاردهای حجیم ببا قیمت مناسب ارائه می دادید برای مشتریان خودش . اما این سرور ها را بنده تا کنون در هیج کجا برای خرید مشاده نکرده ام و حتی سایت دیتاسنتر .......

جالب اینکه حتی در همین انجمن با وجود اینکه برخی دوستای از همین دیتاسنتر فروش دارند از این آفر ها خبری ندارند !

pardishosting
January 19th, 2013, 22:31
سرور های هاست دی ال نهایتا با 10 تا 30 درصد تخفیف از قیمت اصلی سایت در اختیار کاربر قرار می گیرد.

ParsWebIT
January 19th, 2013, 22:37
.

habiballahafg
January 19th, 2013, 23:00
ببینید شما یک سرور دارید با پردازنده و رم مشخص و برند هارد دیسک مشخص
حالا در ایران وقتی شما سرور میگیرین توجه به نوع سخت افزار ندارید
مثلا در نظر هست رم 16 باشه و هارد رو تا 4 ترابایت میخواین و پردازنده رو زیاد کاری ندارین

اما وقتی میرین لپ تاپ بگیرین توجه میکنید که سرعت هارد بر اساس rpm چقدر هست و مثلا پردازنده i7 هست چه نوع؟

و اکثرا الان سرور اختصاصی خریداری میشه و طرف ترجیح میده یک وی پی اس برای هاستینگ بسازه تا اینکه کلا روی دیدکیتد سی پنل نصب بشه
و سی پنل که نصب شده خوب شما یک سری تنظیمات انجام میدین اما 100% کافی نیست برای اپتیمایز سرویسهای مثل apache یا mysql
بهترین کار این هست که سرور رو بدین به شرکتهایی مانند ConfigServer Server Services (http://www.configserver.com/cp/cpanel.html) که اصولی و حرفه ای سرور رو کانفیگ میکنند

ما سرور هاستینگ رو دادیم به همین جا ConfigServer Server Services (http://www.configserver.com/cp/cpanel.html) با حدود 300 دلار کانفیگ شد و واقعا راضی هستیم از کارشون لود سرور عالی هست روی سایتهای سنگین
با رم و پردازنده ای که در نظر گرفته شده برای هاستینگ
الان این دقیقا چه ربطی به موضوع داشت
استارتر گرامی ،من فکر میکنم که این تخفیف ها را به مشتری های درجه ۱ خودشون میدهند و به هر کسی نمیدهند

diges
February 11th, 2013, 11:00
چند روز پیش با پیشتبانی این دیتا سنتر نیم ساعتی به صورت تلفنی حرف زدم !

اعلام کردن در صورتی که 10.000 دلار اعتبار داشته باشید تا 50% نیر می تونن تخفیف بدن یا مثلا بالای 50 سرور در ماه فروش داشته باشید 30% تخفیف میدن .

یک توضیحی هم اینجا داده برای این تخفیف ها

YesUpHost Reseller 2 (http://www.yesuphost.com/yesuphost-reseller-2)

هاست دی ال هم وقتی سرور کانفیگ می کرد مثال می شد 600 دلار 30% به کاربر نهایی تخفیف می داد می شد 400 دلار .

tehvps
February 11th, 2013, 12:00
هاست دی ال با توجه به تعداد سروری که داره تا 60% تخفیف برای سروری که فرمودید تخفیف میگرفته، پهنای باند نامحدود نمیدن، تقریبا این سرور با پهنای باند 100 ترا و میشه با 30 تا 40% تخفیف تهیه کرد