PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاستم قفل شده! کمک کنید

بسم الله الرحمن الرحیم
January 18th, 2013, 22:45
سلام به همگی مختصر بگم: من نمیتونم هیچ فایلی تو public_html اپلود کنم.در کل یعنی هیچ حرکتی تو پوشه اصلی سایتم نمیتونم انجام بدم و همش ارور premission میده. لطفا بگید چی کنم که درست بشه.و یا بگید چی کار کنم که هاستم مثله روز اول بشه یعنی همه ی تنظیمات پاک بشه.
در ضمن chmod پوشه public_html روی 0000 هستش و نمیشه تغییرش داد.

ادرس سایتم: marketclic-analyses.com

RoobinaServer
January 18th, 2013, 22:57
سلام به همگی مختصر بگم: من نمیتونم هیچ فایلی تو public_html اپلود کنم.در کل یعنی هیچ حرکتی تو پوشه اصلی سایتم نمیتونم انجام بدم و همش ارور premission میده. لطفا بگید چی کنم که درست بشه.و یا بگید چی کار کنم که هاستم مثله روز اول بشه یعنی همه ی تنظیمات پاک بشه.

با سلام

به مدیر هاستتون بگید برسی کنند و اصلاح کنند. اگر نمیتونید پرمیشن تغییر بدید یعنی قبل این پوشه پرمیشن شما بسته هست که دسترسی به اون قبل هم ندارید و مدیر سرورتون از ssh میتونه دسترسیتون را درست بکنه.

ارادتمند سجادیه
یا حق

بسم الله الرحمن الرحیم
January 18th, 2013, 23:07
مرسی از راهنماییتون.
ولی واضع بگم که اصلا قید پشتیبانی رو باید بزنم.

لطفا بگید راهی هستش که از سی پنل بتونم درستش کنم ؟

RoobinaServer
January 18th, 2013, 23:11
مرسی از راهنماییتون.
ولی واضع بگم که اصلا قید پشتیبانی رو باید بزنم.

لطفا بگید راهی هستش که از سی پنل بتونم درستش کنم ؟

دقت کردید اکثر این جور تاپیک ها همین را میگن در مورد پشتیبانی حالا درجا میگن یا میگن ج نمیده پشتیبان. :)

مشخصات پنلتون را پیغام خصوصی کنید اگر بشه کاری کرد براتون اوکی میکنم (بهتر از اینه ندیده بگم این کارو بکنید یک ساعت دوباره شما بیاید اینجا بگید نشد و ...)

پیغام خصوصی کنید.

ارادتمند سجادیه
یا حق

inter
January 18th, 2013, 23:19

یه نگاه به فایل .htaccess بندازید ببینید اگه اونجا خط deny بودش پاکش کنید

بسم الله الرحمن الرحیم
January 18th, 2013, 23:26
دوست عزیز مشکل اینجاست که من هاست و دومینم رو از یه نمایندگی خارجی خریدم.و الان ده روزه که میخوان درست کنن.هنوز درست نکردن:-*

بسم الله الرحمن الرحیم
January 18th, 2013, 23:27
اصلا .htaccess وجود نداره و هم نمیشه ساخت

inter
January 18th, 2013, 23:29
به هر حال این مشکل ربطی به سطح دسترس نداره

احتمالا مدیر هاستینگ تو یکی از فایلاتون این کدو نوشته که برا مدتی جلوی بالا اومدن سایتو ببنده

بسم الله الرحمن الرحیم
January 18th, 2013, 23:41
نه پشتیبانی این کارو نکرده.
من تازه هاست رو گرفتم.

inter
January 18th, 2013, 23:43
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه

تنها دلیلش همین میتونست باشه

بسم الله الرحمن الرحیم
January 19th, 2013, 00:01
مرسی دوست عزیز.

الان یکی داره برام انتقال میده به یه سرور دیگه

inter
January 19th, 2013, 00:08
باشه اگه ابعد انتقال هم به همون صورت بود

اطلاعاتتونو پ. خ کنید خودم براتون چک میکنم

delta
January 19th, 2013, 00:20
اگر تو پنل خواستید تغییرات انجام بدید بعضی وقتها نمیشه و رو کش میره.. بهتره از cut ftp استفاده کنید و فایل رو بسازید..