PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرابی های مکرر شبکه ovh

bepad
January 18th, 2013, 19:32
سلام

دوستان ما چند سرور از ovh داریم متاسفانه اکثرا ای پی هاشون خراب شده و کار نمیکنند چند روز قبل 3 تا ای پی از رنج 188 خراب بود امروز رنج 5 هم قطع شده کسی اطلاع دارد؟

ممنون

websazha
January 18th, 2013, 19:37
سلام

دوستان ما چند سرور از ovh داریم متاسفانه اکثرا ای پی هاشون خراب شده و کار نمیکنند چند روز قبل 3 تا ای پی از رنج 188 خراب بود امروز رنج 5 هم قطع شده کسی اطلاع دارد؟

ممنون

:) بهتر شبکه دیتاسنتر به این خوبی رو برای یا منیج نادرست و بلاکه شدن آی پی ها و یا مشکلات نت ایران که با رنج های مختلف مشکل دارند زیاد پیش میاد ریز سوال نبریم.

MagicVps.Com
January 18th, 2013, 20:15
سلام

ممنون

l مشکل خاصی وجود نداره همه چیز به خوبی مثل ساعت کار میکنه

یه مثل معرف هست که میگه مشکل از مصرف کننده هست :-|

habiballahafg
January 18th, 2013, 20:49
نه آقا راست میگه یکی از دوستان هم ۴ پک ای پی ۵ تایی بلک شده

mehrshad.ho
January 18th, 2013, 21:07
طی 1 سال کار کردن با این دیتاسنتر همچنین مشکلاتی نداشتیم

MagicVps.Com
January 18th, 2013, 21:27
دوست عزیز در صورت کانفیگ اشتباه نتورک این دیتا سنتر یا عدم پاسخ دادن به ایمیل و اخطارهای دیتا سنتر خوب یک چیز طبیعی هست مگر میشه خود بخود بلوک کنه دیتا سنتتر و بی جهت
که میگید راست میگه تا زمانیکه چیزی درست باشه مشکل ایجاد نمیکنه
ممکنه اون دوسستون بگید باید بگه به چه دلیل ایهاش بلوک شده .مطمنا خواهید دید که بیجهت بلوک نشده

Milad-H
January 18th, 2013, 21:29
گاها ای پی ها بسته میشه ولی خوب سریع باز میکنند

bepad
January 18th, 2013, 21:33
دوستان ما 2 سرور از اونجا داریم با 20 تا ای پی همینطور که گفتم رنج 188 5 روزه قطعه در حالی که حدود 10 ماه بدون مشکل بوده رنج 5.39 هم از امروز ساعت 5 عصر قطع شده در حالی که چند ماهه سالمه اگر کانفینگ غلط بود که نمیشد یکباره همه با هم قطع شود الان ما فقط رنج 87 سالم داریم رنج 90 هم قطع شد

MagicVps.Com
January 18th, 2013, 21:41
دوستان ما 2 سرور از اونجا داریم با 20 تا ای پی همینطور که گفتم رنج 188 5 روزه قطعه در حالی که حدود 10 ماه بدون مشکل بوده رنج 5.39 هم از امروز ساعت 5 عصر قطع شده در حالی که چند ماهه سالمه اگر کانفینگ غلط بود که نمیشد یکباره همه با هم قطع شود الان ما فقط رنج 87 سالم داریم رنج 90 هم قطع شد

اگر به این صورت هست که کسی نمیتونه کمکی کنه به شما باید از طریق دیتا سنترحل بشه این قضیه
در صورتیکه بخطار کانفیگ اشتبه باشه که توی انجمن دئوستان میتونند راهنمایی کنند

ایهایکه میگید مشکل داره روی سروهای یدگر ایندیتا سنترکه بدوئنمکشل هستند پینگ کنید ببنید پینگ مینش اونجا ممکنه از داخل بلوک شده باشنت باید موارد مختلف چک کنید
باری تست یکیاز مکها را حذف کندی و مجدد بسازید و بعد ست کنید ببنید حل میشه این قضیه و درنحایت حل کننده اینمشکل دیتا سنتر هست که باید دلیلش بهتون بگه

ertebat7
January 18th, 2013, 21:41
این مشکل برای ما هفته پیش اومد و متوجه شدیم مشکل از دیتاسنتر هست متاسفانه تیکت ها را انقدر ضعیف پاسخ میدادن که دلسرد شده بودیم
تنها راه حلش هم تلفن و تیکت مکرر هست دوست عزیز
و به نطر شخصی بنده و با احترام به بقیه نظرات دوستان با این دیتاسنتر کار نکنید
دیتاسنتری که روزهای شنبه و یکشنبه تیکت جواب نده و بعدش هم این همه مشکل را در پنج کلمه تیکت جواب بدهند .....

اینم دلیل مشکل شما
OVH Tasks�� (http://status.ovh.com/?do=details&id=3950)
از تاریخ 11 ژانویه این مشکل پیش اومده وهنوز نتوسنتن حل کنن واقعا چه سرعت عملی!!!!!

websazha
January 18th, 2013, 22:05
گاها ای پی ها بسته میشه ولی خوب سریع باز میکنند

گاها چرا باید بدون دلیل ببندند!
گاها اخطار ارسال می کنند ولی کاربر گاها سالی 1 بار ایمیل رو نگاه می کنه!
یا گاها درست مینج نمی کنند نتورک سرور رو به ایمیل های bad config که کلا توجه نمیشه می که باز از این ایمیل های نا مفهوم اومده اصلا ایمیل این دیتاسنتر بزارم توی لیست اسپم ایمیل!!!
گاها کارمندا دیتاسنتر نه بی کار هستن میان ای پی می بندن که شما تیکت بزنید بشون که باز کنید بعد برن باز کنند بعد به شما بگن باز کردیم در جهت اینکه کاری بکنن عضلاتشون از بی کاری خسته شده!!!!!!

bepad
January 18th, 2013, 22:23
دوست عزیز شما الان از این دیتاسنتر سرور دارید درست است سرورتون؟

habiballahafg
January 18th, 2013, 22:28
اﺻﻼ ﺑﻪ ﺩﻳﺘﺎﺳﻨﺘﺮ ﻫﺎﻱ ﻓﺮاﻧﺴﻪ اﻋﺘﻘﺎﺩ ﻧﺪاﺭﻡ و ﻛﻼ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪاﺭﻡ ﺑﺎﻫﺎﺷﻮﻥ ﻛﺎﺭ ﻛﻨﻢ.ﺩﻳﺘﺎﺳﻨﺘﺮ ﻓﻘﻄ 3ﺗﺎ :xlhost, hetzner, yesup

danitfk
January 18th, 2013, 22:35
lhost, hetzner, yesup
پس منم فقط دیتاشک :105:

majidisaloo1
January 18th, 2013, 23:12

من بودم که 5 تا بلوک 4 تایی ای پی رو مسدود کرده بودند دلیلشم میگم

دوست عزیز در صورت کانفیگ اشتباه نتورک این دیتا سنتر یا عدم پاسخ دادن به ایمیل و اخطارهای دیتا سنتر خوب یک چیز طبیعی هست مگر میشه خود بخود بلوک کنه دیتا سنتتر و بی جهت
که میگید راست میگه تا زمانیکه چیزی درست باشه مشکل ایجاد نمیکنه
ممکنه اون دوسستون بگید باید بگه به چه دلیل ایهاش بلوک شده .مطمنا خواهید دید که بیجهت بلوک نشده

ما هیچ اخطاری نداشتیم تا به حال مشکل رو هم برطرف کردیم
همون موقع که قطع شد 5 تا ایمیل به من برای 5 تا بلوک اومد که به دلسل عدم پرداخت بسته شده یک لینک پرداخت هم دادند که کار نکرد در صورتی که سرور ها در تاریخ سررسید تمدید میشد بعد حسابومون رو چک کردیم دیدم که این ماه آخر که فاکتور داده این بلاک ها رو نداده بوده و ما هم دیگه دونه دونه چک نکرده بودیم که چی هست و چی نست به همین دلیل بستن دلیل رو که فهمیدیم تیکت پرسیدن دلیل رو بستیم و تیکت ایجاد فاکتور زدیم که جواب ندادند اصلا که با دوز و کلک آخر خودمون فاکتور ساختیم و باز کردیم ولی تیکتی جواب داده نشده است یعنی پشتیبانی آشغال هست
البته بعضی از دوستان این مشکل آی پی رو دارند که من فکر میکنم سیاست جدیدش هست که آی پی رو میبنده اگه تیکت بدهید حل میکنند اما اگه ندهید آی پی رو از سرور شما حذف میکنند و به یک سرور دیگه میدهند دقیقا مثل سیاستی که الآن پیاده کرده و برای هر بلوک یک ادانز اضافه میگیره به جای اینکه کلا مثل قبل یک ادانز بگیره

habiballahafg
January 18th, 2013, 23:44
من بودم که 5 تا بلوک 4 تایی ای پی رو مسدود کرده بودند دلیلشم میگم

ما هیچ اخطاری نداشتیم تا به حال مشکل رو هم برطرف کردیم
همون موقع که قطع شد 5 تا ایمیل به من برای 5 تا بلوک اومد که به دلسل عدم پرداخت بسته شده یک لینک پرداخت هم دادند که کار نکرد در صورتی که سرور ها در تاریخ سررسید تمدید میشد بعد حسابومون رو چک کردیم دیدم که این ماه آخر که فاکتور داده این بلاک ها رو نداده بوده و ما هم دیگه دونه دونه چک نکرده بودیم که چی هست و چی نست به همین دلیل بستن دلیل رو که فهمیدیم تیکت پرسیدن دلیل رو بستیم و تیکت ایجاد فاکتور زدیم که جواب ندادند اصلا که با دوز و کلک آخر خودمون فاکتور ساختیم و باز کردیم ولی تیکتی جواب داده نشده است یعنی پشتیبانی آشغال هست
البته بعضی از دوستان این مشکل آی پی رو دارند که من فکر میکنم سیاست جدیدش هست که آی پی رو میبنده اگه تیکت بدهید حل میکنند اما اگه ندهید آی پی رو از سرور شما حذف میکنند و به یک سرور دیگه میدهند دقیقا مثل سیاستی که الآن پیاده کرده و برای هر بلوک یک ادانز اضافه میگیره به جای اینکه کلا مثل قبل یک ادانز بگیره
بله دقیقا شما را گفتم چون پریشب در چت گفتید که بلاک شده است

websazha
January 19th, 2013, 00:02
دوست عزیز شما الان از این دیتاسنتر سرور دارید درست است سرورتون؟

بله چند سرور هستند هم برای خود ما و هم کسانی که تهیه کردیم تا الان مشکلی نداشتیم.
که البته نمی خوام بگیم ما فقط ما هستیم دیگه ما اینم سرور های تهیه شده مشکل نداره !!!ولی خدا شکر مشکلی نداشتیم شاید در چندین رک که دارند در پاریس 1 کی مشکل داشته باشه که ما هم ...

bepad
January 19th, 2013, 00:33
بله متاسفانه رک پاریس مشکل داره
البته دیتاسنتر خوبی است انصاف هم بابد رعایت کرد 10 ماه دارم 1 دقیقه دان نشده

websazha
January 19th, 2013, 00:51
بله متاسفانه رک پاریس مشکل داره
البته دیتاسنتر خوبی است انصاف هم بابد رعایت کرد 10 ماه دارم 1 دقیقه دان نشده

بهتر بگین 1 ثانیه دان نشده!
کیفیت نتورک هم باید بگین که بسیار بالا و بدون نوسان هست پورت ها.

majidisaloo1
January 19th, 2013, 00:53
بهتر بگین 1 ثانیه دان نشده!
کیفیت نتورک هم باید بگین که بسیار بالا و بدون نوسان هست پورت ها.

اما به تازگی من از پشتیبانی ناراضی هستم شدید
از 10 بهش 1 میدهم

websazha
January 19th, 2013, 00:59
اﺻﻼ ﺑﻪ ﺩﻳﺘﺎﺳﻨﺘﺮ ﻫﺎﻱ ﻓﺮاﻧﺴﻪ اﻋﺘﻘﺎﺩ ﻧﺪاﺭﻡ و ﻛﻼ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪاﺭﻡ ﺑﺎﻫﺎﺷﻮﻥ ﻛﺎﺭ ﻛﻨﻢ.ﺩﻳﺘﺎﺳﻨﺘﺮ ﻓﻘﻄ 3ﺗﺎ :xlhost, hetzner, yesup

نمی دونم چرا هر کسی میگه هتزنر اصلا نمی تونم به عنوان یک دیتاسنتر قبول کنم!
به دلیل بی قانونی محبوب هست همین.
با اینکه دان تایم داره.
پورتش هم که همچین پورتی نیست.
سخت افزارش هم تازه چند ماه شده سرور قبلا که دسکتاپ!
برای واسته های خرید تا همین لحظه چندین مشکل ایجاد شده چه دیتا از دست رفته و چه در خطر بوده.حالا یا از پرداخت کننده و چه دیتاسنتری که فاکتور ها همه به هم ربط داده یا فرمت سرور ها یا هر چیزی گر چه تعجب من از این هست که مردم از واسطه خرید می کنند با هویت ایران از دیتاسنتر خرید کنید!...به هر دلیل خراب شدن هارد از بین رفتن دیتاهایی که بعضی هاش صداش در نیومد!!

websazha
January 19th, 2013, 01:05
اما به تازگی من از پشتیبانی ناراضی هستم شدید
از 10 بهش 1 میدهم

پشتیبانی ؟!
میشه بپرسم شما چه مشکلاتی رو با پشتیبانی مطرح کردین؟

habiballahafg
January 19th, 2013, 01:23
نمی دونم چرا هر کسی میگه هتزنر اصلا نمی تونم به عنوان یک دیتاسنتر قبول کنم!
به دلیل بی قانونی محبوب هست همین.
با اینکه دان تایم داره.
پورتش هم که همچین پورتی نیست.
سخت افزارش هم تازه چند ماه شده سرور قبلا که دسکتاپ!
برای واسته های خرید تا همین لحظه چندین مشکل ایجاد شده چه دیتا از دست رفته و چه در خطر بوده.حالا یا از پرداخت کننده و چه دیتاسنتری که فاکتور ها همه به هم ربط داده یا فرمت سرور ها یا هر چیزی گر چه تعجب من از این هست که مردم از واسطه خرید می کنند با هویت ایران از دیتاسنتر خرید کنید!...به هر دلیل خراب شدن هارد از بین رفتن دیتاهایی که بعضی هاش صداش در نیومد!!
من که خودم فقط با xlhost کار میکنم و هتزنر را فقط به خاطر محبوبیتی که در انجمن داره گفتم yesup را هم به خاطر کولو دوستدارم چون میخاهم که انجا کولو کنم در اینجا من فقط xlhost را قبول دارم

websazha
January 19th, 2013, 03:58
من که خودم فقط با xlhost کار میکنم و هتزنر را فقط به خاطر محبوبیتی که در انجمن داره گفتم yesup را هم به خاطر کولو دوستدارم چون میخاهم که انجا کولو کنم در اینجا من فقط xlhost را قبول دارم

بله اصولا قانون فراری و بی قانونی برای ما ایرانی ها خیلی خوب هست و جای که نیازی نباشه به قانون رعایت کنیم محبوب میشه دوست داشتنی با 9000 لایک می خوره.
نمیشه گفت فقط xl چرا دوست دارین چون کم گیر میده با اینکه usa هست!
یا شبکه خوبی داره ؟
کیفیت سخت افزار؟!
زمانی که با تک دیتاسنتر مشغول باشید تا زمانی که مشکلی پیش نیاد قبولش داریم بعد با اولین ناملایمت و مشکل فلان فلان دیتاسنتر بی خود بی کیفیت با اون شبکه مسخره با اون وضع پشتیبانیش تمام رک ها دیتاسنتر از روز اول مشکل داشته اصلا ما که دیگه با اینا کار نمی کنیم!!!((فردا صبح نشده آفر فروش از همون دیتاسنتر))

majidisaloo1
January 19th, 2013, 10:05
پشتیبانی ؟!
میشه بپرسم شما چه مشکلاتی رو با پشتیبانی مطرح کردین؟

من با یک دیتااین دیتا سنتر نیست که فقط کار کنم من از چندین دیتا سنتر به صورت کولو و اجاره چندین سرور دارم
وقتی شما میای پوشتیبانی سایر دیتا سنتر ها که تیکت میزنی سریع جواب میدهند رو با اینجا مقایسه میکنی که تیکت ها 24 ساعت زمان میبره که جواب بدهند به این دیتا سنتر این رتبه رو میدهی

ertebat7
January 19th, 2013, 10:14
ovh ، کیمسوفی کلا شنبه و یکشنبه پاسخ نمیدهند این بزرگترین ایراد هست و وقتی هم براشون مشکل را توضیح میدی بار اول از مسئولیت شانه خالی می کنن و باچندبار تکرار تیکت یک بررسی می کنند اگه اون دوست عزیز از ده به پشتیبانی این دیتاسنتر نمره یک داده بنده از صد به این پشتیبانی صفر میدم

seflow
January 19th, 2013, 10:38
ovh ، کیمسوفی کلا شنبه و یکشنبه پاسخ نمیدهند این بزرگترین ایراد هست و وقتی هم براشون مشکل را توضیح میدی بار اول از مسئولیت شانه خالی می کنن و باچندبار تکرار تیکت یک بررسی می کنند اگه اون دوست عزیز از ده به پشتیبانی این دیتاسنتر نمره یک داده بنده از صد به این پشتیبانی صفر میدم

دوست عزیز شنبه و یکشنبه اروپا تعطیل هست و بیشتر دیتاسنتر ها در این روز ساپورت ندارن یا اگه داشتن باشن فقط موارد Emergency رو پاسخ میدن...oVH هم کاری که داره میکنه اینه که داره قابلیت انتقال آی پی از سرورهای OVH به کیم سوفی رو میبنده تا دوستان کمتر سوء استفاده کنند..و اینکه کلا OVH ساپورت نداره..تعطیله...

ertebat7
January 19th, 2013, 11:28
دوست عزیز شنبه و یکشنبه اروپا تعطیل هست و بیشتر دیتاسنتر ها در این روز ساپورت ندارن یا اگه داشتن باشن فقط موارد Emergency رو پاسخ میدن...oVH هم کاری که داره میکنه اینه که داره قابلیت انتقال آی پی از سرورهای OVH به کیم سوفی رو میبنده تا دوستان کمتر سوء استفاده کنند..و اینکه کلا OVH ساپورت نداره..تعطیله...دقیقا همینطور هست در حالیکه یک دیتاسنتر پشتیبانی باید در هرساعت و در هر روز هفته به صورت 24 ساعته داشته باشه اینکه بنده مشکل ای پی برای سرورمون جمعه پیش اومد و تیکت زدیم روز دوشنبه پاسخ دادند این را چطور باید به مشتری ها توضیح میدادیم؟ مشکلی که دلیلش هم خود دیتاسنتر بود و تیکت ما را بعد این همه وقت جواب دادند و رسیدگی کردند شما وقتی با دیتاسنترهایی مثل yesup ، xlhost و کلادیتاسنترهای غیر اروپایی و کانادایی کار کرده باشید معنی پشتیبانی را متوجه میشید پشتیبانی وقتی همیشه انلاین باشه یک دلگرمی برای مدیر سرور هست و خیالش همیشه راحت هست اگه مشکلی پیش بیاد یه نفر هست که پاسخ بده

websazha
January 19th, 2013, 12:52
من با یک دیتااین دیتا سنتر نیست که فقط کار کنم من از چندین دیتا سنتر به صورت کولو و اجاره چندین سرور دارم
وقتی شما میای پوشتیبانی سایر دیتا سنتر ها که تیکت میزنی سریع جواب میدهند رو با اینجا مقایسه میکنی که تیکت ها 24 ساعت زمان میبره که جواب بدهند به این دیتا سنتر این رتبه رو میدهی

خیلی فرق داره برای کدام بخش تیکت بزنید با چه عنوانی در چه روزی باشد.
شاید بله دیر جواب ارسال کنند بهتر از اینکه که مادام شبکه دان تایم داشته باشه real time جواب تکت بدن! ما راضی هستین کیفیت و پایداری همین طوری باشه دیر جواب بدن.

habiballahafg
January 19th, 2013, 13:42
بله اصولا قانون فراری و بی قانونی برای ما ایرانی ها خیلی خوب هست و جای که نیازی نباشه به قانون رعایت کنیم محبوب میشه دوست داشتنی با 9000 لایک می خوره.
نمیشه گفت فقط xl چرا دوست دارین چون کم گیر میده با اینکه usa هست!
یا شبکه خوبی داره ؟
کیفیت سخت افزار؟!
زمانی که با تک دیتاسنتر مشغول باشید تا زمانی که مشکلی پیش نیاد قبولش داریم بعد با اولین ناملایمت و مشکل فلان فلان دیتاسنتر بی خود بی کیفیت با اون شبکه مسخره با اون وضع پشتیبانیش تمام رک ها دیتاسنتر از روز اول مشکل داشته اصلا ما که دیگه با اینا کار نمی کنیم!!!((فردا صبح نشده آفر فروش از همون دیتاسنتر))\
شما خودتون کدام DC را قبول دارید؟
حالا هر کسی به یه چیز dc ها دلش خوش هست و میگه که بهترین dc همین دیتاسنتر x هست من هم همین طور هستم

websazha
January 19th, 2013, 14:09
\
حالا هر کسی به یه چیز dc ها دلش خوش هست و میگه که بهترین dc همین دیتاسنتر x هست من هم همین طور هستم

من خودم به شخصه هیچ موقع هیچ جایی به صورت مطلق تایید نمی کنم ولی چیزی که واضح هست در مدتی که کار می کنیم با چند دیتاسنتر برای مجازی سازی و یا سرور اختصاصی برای...
در این مدت برای مجازی ساز که فعلا بی دردسرترین فرانسه بوده برای ما حالا اگر بی خیال سینگل بشیم که اصلا جای حرفی نداره.
واقعا ovh نه می خواد هر روز ترس ابیوز داشته باشیم نه مثل دیتاسنتر های دیگه که بابا یه ای پی مشکل داره ابیوز می خوره همون یکی بلاک کنید خونه خرابها چرا کل رنج رو بلاک می کنید!

habiballahafg
January 19th, 2013, 14:14
من خودم به شخصه هیچ موقع هیچ جایی به صورت مطلق تایید نمی کنم ولی چیزی که واضح هست در مدتی که کار می کنیم با چند دیتاسنتر برای مجازی سازی و یا سرور اختصاصی برای...
در این مدت برای مجازی ساز که فعلا بی دردسرترین فرانسه بوده برای ما حالا اگر بی خیال سینگل بشیم که اصلا جای حرفی نداره.
واقعا ovh نه می خواد هر روز ترس ابیوز داشته باشیم نه مثل دیتاسنتر های دیگه که بابا یه ای پی مشکل داره ابیوز می خوره همون یکی بلاک کنید خونه خرابها چرا کل رنج رو بلاک می کنید!
من هم xlhost را دوست دارم به دلیل آپ تایم که داره ،شبکه قوی که داره ،من هم تا به حال مشکلی با این dc نداشتم ولی شک نکنید اگر یه روزی این dc افتضاح بشه و طوری بشه که دیگه باهاشون کار نکنم نمیگم که این dc بد بود میگم براشون مشکلی پیش آمده و خوب نیستند ،چون اصلا خوب نیست آدم یک عمر خوبی dc را با مشکلات آخری dc بسنجه

websazha
January 19th, 2013, 14:29
\