PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند شخصی که بک اپمو به سرور جدید منتقل کنه (هزینشم میدم خیلی فوری)

mdake.com
January 18th, 2013, 18:12
سلام دوستان...
لطفا کمکم کنید موضوع حیاتیه ...
به لطف شرکت های آی آر هاست کو ... و شرکت سرور پارس سایت ما که یه سال روش جون کندیم از دیرو ساسپند شده ...
هاست من رو ای ار هاست کو هست که ماهی 50 میداد بهش و اصلا هم خوب نبود سرعتشون و 2 بهمنم مهلتم تموم میشه ...
اومدم رفتم از سرور پارس هاست خریدم پولشو نقد دادم اطلاعات کامل سرورمو دادم بهشون که منتقل کنن واسم .. روز چهارشنبه صبح ... بهم گفتن تا شب تمومه
از چهارشنبه کسی به تیکت من نگاه نکرده تا خودم امروز ... 4 بار به پشتیبانیشون گفتم هی میگن ارجاع میدیم به بخش فنی ولی متاسفانه .....
از دیروزم ای ار هاست کو سایت منو ساسپند کرده و گفته باید ماهی 90 بدی چون سایتت پر مصرفه !! حالا چطور شده که اخرای موعد سرور ما یادشون افتاده سایتمون پر مصرفه که خودتون قضاوت کنید
الانم هرچی میگم بهشون باز کنید سایتمو تا روزی که قرار داد دارم هی میگن سنگینه و باید 90 بدی ...
الان سایت من از دیروز ساسپند شده .. سایتی که زندگی مارو میگذرونه .. به خاطر بی مسئولیتیه دوتا شرکتی که خودشونو قوی میدونن ...
الان سی پنل سایتمو زوری تونستم باز کنم که بتونم بک اپ منتقل کنم ...
میرم تو بک اپ بعد تو قسمت فول بک اپ این اموزشو انجام میدم
- از سی پنل وارد قسمت backups میشید
2- گزینه Download or Generate a Full Backup رو انتخاب می کنید
3- از قسمت Backup Destination گزینه remote ftp server رو انتخاب می کنید
4- Email Address آدرس ایمیل رو وارد می کنید
5- Remote Server (FTP/SCP only) در این قسمت آی پی سرور مبدا که قراره بکاپ به اونجا منتقل بشه رو وارد می کنید
6- Remote User (FTP/SCP only) نام کاربری هاستتون رو در سرور جدید رو وارد می کنید
7-Remote Password (FTP/SCP only) پسورد اکانت هاستتون در سرور جدید رو وارد می کنید
8 Port (FTP/SCP only) پورت ftp رو 21 وارد کنید
9- Remote Dir (FTP/SCP only) مسیر ذخیره شدن بکاپ در سرور جدید رو مشخص کنید

حالا روی generate backup کلیک کنید و منتظر ایمیل تکمیل عات بمونید

ولی هیچی منتقل نمیشه اون ور !!! چرا؟؟؟؟؟؟؟ دوبار زدم هی میل اومده که تموم شد ولی هیچی نرفته اون ور ... چیکار کنم ؟؟؟
چطوری منتقل کنم سایتمو از این سی پنل به اون سپنل ؟؟؟ حجم فول بک اپم 1 گیگه نمی تونم دانلودش کنم ...
خواهشا کمکم کنید ..... واقعا موقیت بدی دارم

حالا این که از موضوع بالا .... اگر کسی میتونه این بک اپ رو واسم منتقل کنه تا شب خواهشا بهم بگه به خدا سایتم بستم خیلی خرابم :( هزینشم میدم

TARIMEHR
January 18th, 2013, 18:15
اگر خواستید رایگان براتون انجام میدم

پیام خصوصی در ارتباط باشید

RoobinaServer
January 18th, 2013, 18:16
با سلام

چه طور ساسپندتون کردند شما مجدد سیپنل را به زور باز کردید ؟ مگه زوریه ؟

متوجه این قسمت نشدم.

مشخصات را پیغام خصوصی کنید چک کنم براتون.

یا حق

mdake.com
January 18th, 2013, 18:34
با سلام

متوجه این قسمت نشدم.

یا حق

یعنی که این اقا میخواست ما پنلمونو ببریم بالاتر پول بیشتر بدیم ولی گفتیم نه سایتمونو به بهونه مصرف بست ...
بعدشم با کلی دعوا سی پنل رو باز کرد تا بک اپ بتونیم بگیریم ...
من فقط منتظرم سایتم منتقل بشه خیالم راحت بشه تا بیام این قضیه رو تو کل سایتا بگم .. همه باید بشناسنشون این که نمیشه بیای تبلیغ الکی کنی ملت پول بدن بهت بعد بری خوش گذرونی ..
باور کنید سرورپارس از پنجشنبه تا شنبه پشتیبانیشو تعطیل میکنه !!!

TARIMEHR
January 18th, 2013, 19:20
با سلام

متوجه این قسمت نشدم.

یا حق

چک کردم سایتشون ساسپند نیست فقط یه روش ساده:
درون htaccess کد
RedirectMatch .* /cgi-sys/suspendedpage.cgi

iMohsen
January 18th, 2013, 19:25
مسلما میزبانی وب سایت های پربازدید کار ساده ای نیست .
اگر کمک لازم داشتید و دوستان نتونستند مشکل رو برطرف کنند بنده در خدمتم .

موفق باشید

mdake.com
January 18th, 2013, 19:27
چک کردم سایتشون ساسپند نیست فقط یه روش ساده:
درون htaccess کد
RedirectMatch .* /cgi-sys/suspendedpage.cgi
حالا یکی نیس بهشون بگه اگه سایت ما سرورو تعطیل کرده چرا با این کار بستیدش؟؟ مگه با این کار به سرور فشار نمیاد ... اقا همه به فکر جیبشونن ...

TARIMEHR
January 18th, 2013, 19:30
حالا یکی نیس بهشون بگه اگه سایت ما سرورو تعطیل کرده چرا با این کار بستیدش؟؟ مگه با این کار به سرور فشار نمیاد ... اقا همه به فکر جیبشونن ...

با این کار کسی نمیتونه سایت شما رو ببینه و شما فقط دسترسی به هاست دارید
کد هم فعلا تا انتقال تمام بشه بر ندارین ، یه دفعه میزنن کلا ساسپند میکنن.:))
بکاپ بذارین گرفته و دانلود بشه