PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از یک هاست خارجی !

mobile4persian
January 18th, 2013, 18:09
دوستان من با یه هاست خارجی به مشکل برخوردم full back up ام رو نمیده.
باید چه کار کنم؟ خیلی فوریه لطفا راهنمایی کنید.

safinoor
January 18th, 2013, 18:26
خودتون از پنل هاست نمیتونید بسازید ؟

mobile4persian
January 18th, 2013, 18:28
suspend شدم دسترسی ندارم دیگه یکدفعه برداشتند تحریم کردند خاک بر سرا !!!!

safinoor
January 18th, 2013, 18:37
والله تنها راهتون اینه که با ملایمت باهاشون برخورد کنید فکر کنم شما مدیر این سایت باشید :

http://mobile4persian.net

الان به نام کاربریتون دقت کردم خیلی متاسف شدم واقا سایت خوبی داشتید :53:

mobile4persian
January 18th, 2013, 18:52
واقعا این خارجی ها زبون نفهمند نمیدونم چی یکم:-|

sadeght
January 18th, 2013, 19:16
با ملایمت بخواهید که بکاپی که بالاخره حق شما هستند را بهتون بدهند.

شما هم خودتون بکاپ می گرفتید روزانه که داشته باشید.

انشاء الله مشکل تون حل بشه.

iMohsen
January 18th, 2013, 19:28
معمولا وب سایت های خارجی در زمان اعمال تحریم به هیچ عنوان فول بک آپ ارایه نمیکنند . ( تا جایی که من از دوستانم شنیدم و دیدم )
بهتر هست از آخرین بک آپی که دارید استفاده کنید .

اینم از مشکلات هاست خارجی !
مسلما همیشه هاست خارجی بهترین پیشنهاد نیست .

mobile4persian
January 18th, 2013, 19:31
من خودم روی vps ای که داشتم full back up داشتم ولی اون دو هفته پیش ترکید به خاطر تحریم.

الانم backup خودم خیلی قدیمی این نامردا هم نمیدن back up رو.

MOHAMMAD MOHSEN
January 18th, 2013, 19:36
به هیچ عنوان نمی تونید ازشون شکایت کنید. خودشون هم میدونن دست شما به جایی بند نیست
2 سال پیش از یه شرکت آمریکایی 2 تا سرور داشتیم. بعد از پرداخت هزینه تمدید سرورها ، سرورها رو قطع کرد و اکانت کاربری ما رو هم سایت خودشون پاک کردن!
تنها شانس شما می تونه این باشه که بکاپ بدن بهتون!

mobile4persian
January 18th, 2013, 19:38
خب آخه نامردا backup نمیدن من همه جور باهاشون حرف زدم ولی اصلا حرف حالیشون نیست جالبه یک هفته است که سرویسم رو تمدید کردم و 300 تومن دادم.

websazha
January 18th, 2013, 19:39
این طوری که بد میشه !
از کسانی که هویت تایید شده دارند (خارج از ایران هستند) در انجمن هم شناخته شده هستند برای تماس با هاستینگ و دریافت بک آپ شما کمک بگیرید.

mobile4persian
January 18th, 2013, 19:40
خب کسی هست کمک کنه؟

به جز من دو تا انجمن بزرگ دیگه هم که دوستام بودند همین بلا سرشون اومد هرکدوم بالای ۲۰۰ هزار عضو داشتند....

AmirHosein
January 18th, 2013, 19:57
پرداخت ارزی رو کی انجام داده؟ شاید بتونید از اون طریق شکایت کنید و بگید این سایت پول رو گرفته و به شما سرویس نمیده ... اینطوری شاید به جایی برسید

mobile4persian
January 18th, 2013, 20:02
پرداخت رو 30 دسامبر انجام دادیم که تاریخ تمدید اکانت 10/1 میلادی هست یعنی الان 8 روز ازش گذشته.
چه جوری شکایت کنم ؟ به کجا؟

توی تیکت ترسوندمشون گفتم اگه backup ندید فردا صبح از دبی شکایت می کنم (الکی براشون یه کارت دانشجویی دبی به نام خودم فرستاده بودم)

diges
January 18th, 2013, 20:04
کدوم سرویس دهنده هست ؟

تنها راهش این هست کسی پرداخت کرده بگید از طریق بانک پیگیری کنه قبلا برای من این مورد پیش اومده بود پول رو به راحتی پس گرفتم .

mobile4persian
January 18th, 2013, 20:07
اینه سایتش:
Web Hosting, Website Hosting, Unlimited Hosting, Multiple Domain Hosting - CirtexHosting (http://cirtexhosting.com)

از طریق paypal پرداخت شده عالیه حالا حالشون رو می گیرم میگم سرویس رو نمیدند ممنون.

diges
January 18th, 2013, 20:15
در مرحله اول سعی کنید بک آپ بگرید بعد دنبال پول باشید پرداخت هم با پی یال باشه سخت بشه پس گرفت !

kambizmabdi
January 18th, 2013, 20:40
پرداخت ارزی رو کی انجام داده؟ شاید بتونید از اون طریق شکایت کنید و بگید این سایت پول رو گرفته و به شما سرویس نمیده ... اینطوری شاید به جایی برسید

امیر جان میدونم بد جا دارم سوال می پرسم آخه ماشاله پ خ رو بستی نمیشه پیام داد.میخوام بدونم هزینه تبلیغات تو اینجا چنده؟آی دی یاهو هم بده لاقل بات در ارتباط باشیم کاری داشتیم.
بازم عذر
leonr2
January 18th, 2013, 21:07
امیر جان میدونم بد جا دارم سوال می پرسم آخه ماشاله پ خ رو بستی نمیشه پیام داد.میخوام بدونم هزینه تبلیغات تو اینجا چنده؟آی دی یاهو هم بده لاقل بات در ارتباط باشیم کاری داشتیم.
بازم عذر
3- برای مشاهده تعرفه های تبلیغاتی انجمن وب هاستینگ تاک اینجا (http://www.webhostingtalk.ir/advertising/) کلیک کنید .

websazha
January 18th, 2013, 22:12
پرداخت رو 30 دسامبر انجام دادیم که تاریخ تمدید اکانت 10/1 میلادی هست یعنی الان 8 روز ازش گذشته.
چه جوری شکایت کنم ؟ به کجا؟

توی تیکت ترسوندمشون گفتم اگه backup ندید فردا صبح از دبی شکایت می کنم (الکی براشون یه کارت دانشجویی دبی به نام خودم فرستاده بودم)

یعنی شما 8 روزه از زمان سررسید گذشته بک آپ اطلاعات می خواهید یا اینکه الان 9 روزه در گیر گرفتن بک آپ هستید؟

mobile4persian
January 18th, 2013, 22:54
من اومدن یه دفعه suspend کردن دلیلشم اینه که مدیریتشون عوض شده ایران رو تحریم کردند

danitfk
January 18th, 2013, 23:07
اینه سایتش:
Web Hosting, Website Hosting, Unlimited Hosting, Multiple Domain Hosting - CirtexHosting (http://cirtexhosting.com)

از طریق paypal پرداخت شده عالیه حالا حالشون رو می گیرم میگم سرویس رو نمیدند ممنون.
میدونی اگه یهو به پی پال بگن ایرانی هستی ؛ ممکنه برای اون دارنده حساب پی پال مشکل پیش میاد ؟

inter
January 18th, 2013, 23:10
اگه دلیلش تحریم باشه دیگه باید از خیر فول بک آپتون بگذرید

ilight
January 18th, 2013, 23:11
رضاجان پیام کن واسم کدوم هاست هستش ، شاید بتونم کمکت کنم

MOHAMMAD MOHSEN
January 18th, 2013, 23:23
من اومدن یه دفعه suspend کردن دلیلشم اینه که مدیریتشون عوض شده ایران رو تحریم کردند

اگر اینکه میدونن ایرانی هستین کلا بیخیال شین بکاپ که نمیدن هیچ خیلی هم سر به سرشون بذارید سر پرداخت و شکایت ممکنه به لیمیت شدن پی پال پرداخت کننده هم برسه. در ضمن بچه مدرسه ای هم نیستن که با اسکن یه کارت جعلی دانشجویی اماراتی وا بدن! اگه شرکت درست حسابی هم باشه که به نظر میاد باشه نماینده حقوقی هم داره و فهمیدن این چیزا براش مثل آب خوردنه!

sina_mech
January 18th, 2013, 23:23
یه راه هم میتونه این باشه که برید داخل انجمن webhostingtalk.com بگید قضیه رو! شاید واسه اینکه سر و صدای قضیه بخوابه کوتاه بیان! شاید!