PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرورهای ایران آریا نیک

euruse
January 18th, 2013, 01:05
سلام
می دونم آریا نیک در لیست 10 شرکت خدمات هاستینگ هست و کل فروم رو برای داشتن یک نمایندگی لیناکس مطالعه کردم!

طبق تحقیقات، بودن در تاپ لیست نشان از برتری نیست... :-bبرای همین قبل از انتقال پرتال ها به آریا نیک (aryanic.com) گفتیم یک مشورت با همه انجام دهیم و از تجربه کسانی که با سرورهای لیناکس داخل ایران این شرکت کار کردند سوال کنیم که کیفیت خدمات به چه صورت بوده است؟:39:

در ضمن: من 15 سایت اول لیست رو چک کردم و سعی کردم پشتیبانی همشون رو تست کنم! آریا نیک از همه سریعتر و بسیار خوب پاسخ دادند!

یک نکته مهم دیگر: بازدید کنندگان پرتال های ما گروه خاصی هستند و دانلود و اینها نداریم! نکته مهم فقط و فقط همیشه UP بودن و درست کارکردن است!

RoobinaServer
January 18th, 2013, 01:25
سلام
می دونم آریا نیک در لیست 10 شرکت خدمات هاستینگ هست و کل فروم رو برای داشتن یک نمایندگی لیناکس مطالعه کردم!

طبق تحقیقات، بودن در تاپ لیست نشان از برتری نیست... :-bبرای همین قبل از انتقال پرتال ها به آریا نیک (aryanic.com) گفتیم یک مشورت با همه انجام دهیم و از تجربه کسانی که با سرورهای لیناکس داخل ایران این شرکت کار کردند سوال کنیم که کیفیت خدمات به چه صورت بوده است؟:39:

در ضمن: من 15 سایت اول لیست رو چک کردم و سعی کردم پشتیبانی همشون رو تست کنم! آریا نیک از همه سریعتر و بسیار خوب پاسخ دادند!

یک نکته مهم دیگر: بازدید کنندگان پرتال های ما گروه خاصی هستند و دانلود و اینها نداریم! نکته مهم فقط و فقط همیشه UP بودن و درست کارکردن است!

تا به الان اسم آریا نیک را نشنیده بودم.

ولی خب :

Creation Date: 07-aug-2002

این تاریح ثبت دومینشون هست یعنی تقریبا 10 سال هست ثبته حالا از همون موقع اول تو این کار بودن یا خیر نمیدونم ولی جالبه بعد این همه مدت اسمشونم نشنیده بودم (مثلا میهن وب هاست و ... پره تو نت ولی این هاستینگ خیر فکر کنم مشتریهاشون به خصوص هستند و تو نت همچین بازارگرمی و بازاریابی ندارند)

ارادتمند سجادیه
یا حق

euruse
January 18th, 2013, 02:43
:54: واقعا نیازمندیم! :54:

amirfateh
January 18th, 2013, 11:26
آریانیک بیشتر در رده سازمانی کار کرده و بیشتر مشتریانشون سازمانها وشرکت های بزرگ هستند

euruse
January 18th, 2013, 16:37
بعنی می شود امیدوار بود که کیفیت خدمات خوب باشد و down سرور نداشته باشند! یا حداقل کمتر از 5 روز در سال باشد؟

RoobinaServer
January 18th, 2013, 16:43
بعنی می شود امیدوار بود که کیفیت خدمات خوب باشد و down سرور نداشته باشند! یا حداقل کمتر از 5 روز در سال باشد؟

این دلیل نمیشه چنین امیدی داشته باشید.

اتفاقا میزبانی سایت های اداری و شرکتی آسانتر هست چون اگر شب تا صبح سرور بلا سرش بیاد مهم اینه صبح درست باشه چون داره سازمان باهاش کار میکنه تو ساعت اداری.

و سرورهایی که این افراد کانفیگ میکند مثلا میان فانکشن هایی را میبندن که مثلا شما که قراره هاست بفروشید به صورت عمومی منی که میام ازتون میخرم و جوملا نصب میخوام بکنم به مشکل میخورم و ...

یه جورایی خصوصی سازی کردند همه چیز را چون سیستم های اداری که میزبانی میکنند معلومه نه مثل عمومی که هر چیزی قراره روش بالا بیاد.

بهتره با خودشون در این موارد مشورت کنید.

امیدوارم حرفام قابل فهم باشه براتون.

ارادتمند سجادیه
یا حق

amirfateh
January 18th, 2013, 18:05
این مسئله رو هیچ کس به جز خود شرکت نمی تواند دقیق پاسخ دهد
شما باید نیازهاتون، کیفیت خدمات و بودجه که در نظر گرفتید را بررسی کنید وبهترین گرینه رو انتخاب کنید

remeshx
February 15th, 2014, 11:56
در پست های سایت دیدم قبلا بدنبال استفاده از آریا نیک بودید. ما هم چند ماهی است به دنبال تهیه سرور اختصاصی از این شرکت هستیم. در صورت امکان خوشحال خواهم شد چنانچه از این شرکت سرویس یا خدماتی گرفته اید وضعیت پشتیبانی و سرویس های این شرکت را برای بنده توضیح دهید.

با تشکر

kourosh_it
February 15th, 2014, 12:17
سلام

درود ! چه جالب تا حالا نشنیده بودم 100 درصد مشتریانشون گروهی خاص هستند و از وضعیت پشتیبانیشون هم فقط و فقط باید با خودشون تماس بگیرید و صحبت کنید که چطور هست هر چیزی یه راهی داره
و کیفیت یک سایت اصلا ربطی به سابقه اون ها نداه ! شرکتی هست دو روز هست دایر شده و اندازه یک شرکت 10 ساله سابقه داره و شرکتی هست 10 ساله دایر شده و اندازه یک شرکت یک ساله هم ...... !!!
شما مطمن نیستید از این شرکت بهترین راه اینه برید شرکتشون و ازشون درخواست قرارداد کتبی کنید که البته بعید بدونم !
موفق و پیروز باشید

alaviyoon
February 15th, 2014, 13:42
این رده بندی ها با توجه به تعداد دامین های ثبت شده توسط اون سایت هست ! نه هاستینگ و وضعیت کیفیت و آپتایم !

netmelli
February 15th, 2014, 14:48
تا به الان اسم آریا نیک را نشنیده بودم.

ولی خب :

Creation Date: 07-aug-2002

این تاریح ثبت دومینشون هست یعنی تقریبا 10 سال هست ثبته حالا از همون موقع اول تو این کار بودن یا خیر نمیدونم ولی جالبه بعد این همه مدت اسمشونم نشنیده بودم (مثلا میهن وب هاست و ... پره تو نت ولی این هاستینگ خیر فکر کنم مشتریهاشون به خصوص هستند و تو نت همچین بازارگرمی و بازاریابی ندارند)

ارادتمند سجادیه
یا حق

سلام
آقای سجادیه شرکت آریانیک خیلی قدیمیه
دلیل اینکه در نت فعالیت نمیکنه اینه که مشتری های این شرکت همگی سازمانی هستند و هزینه های این شرکت بسیار بالاست
طراحی های وب سایت هاشون حدود 30 تا 40 میلیون هست
و در کل به مشتری های اینترنتی اصلا صرفه اقتصادی نمیکنه خرید از این شرکت
بیشتر سازمان های دولتی باهاشون کار میکنند
اکثر وزارت خونه ها در کشور توسط این شرکت میزبانی می شن سایت هاشون و پرتالشون رو هم این شرکت نوشته

و از نظر کیفیت و آپ بودن هم سرویس هاشون فوق العاده هست
پشتیبانی عالی دارند
ولی فکر نکنم به درد مشتری اینترنتی بخوره عزیز سرویس هاشون