PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای انتخاب میل سرور مناسب ؛ قابل دریافت و ارسال ایمیل برای سرور ویندوز2003

Daniel4u
January 17th, 2013, 20:19
سلام

سرور ویندوز 2003 دارم
میخوام رو سرور ایمیل راه بندازم

قبلا با mail server خود ویندوز راه انداختم اما بلد نبودم باهاش کار کنم و حتی از برنامه هایی که به میل سرور وصل میشن مثل اوتولوک آفیس نتونستم وصل بشم

یه دامنه دارم و اطلاعات سایتم رو سرور هست ... پنل zpanel و یا cpanel هم نداره و یبار zpanel نصب کردم و خوشم نیومد پاک کردم

من بیشتر چیزی میخوام که بتونم باهاش ایمیل دریافت کنم و ایمیل ارسال کنم.
چند تا هم میخوام عضو کنم و اونا هم مثل من بتونن به دیگر جاها ایمیل ارسال و دریافت کنند
مثل همین جیمیل و ایمیل یاهو

از طریق وب و آی پی سرورم هم به محیطش دسترسی داشته باشن و smtp ساپورت کنه

برنامه و یا چیزی هست که این کارو کنه؟
من سرچ هایی که کردم چندین برنامه پیدا کردم اما یا مشکل داشتن و یا کار نمیکردن و شاید هم من بلد نبودم مثل:
hmailserver
10 smatemail
standard email server 6

n4ser
January 17th, 2013, 22:10
منم اینهارو تست کردم ولی کار نکردن اگر کسی یاد داره به ما هم یاد بده

Metalik
January 17th, 2013, 23:23
سلام

ابتدا باید یک میل سرور نصب و کانفیگ کنید که hmailserver پیشنهاد می شه
در صورتی که نیاز به وب میل هم داشته باشید می توانید از roundcube استفاده کنید

در صورت تمایل برای شما با قیمت مناسب و سریع نصب و راه اندازی می شود

Daniel4u
January 17th, 2013, 23:51
سلام
شما نصب کنی که من یاد نمیگیرم
من میخوام خودمم یاد بگیرم...هربار که نمیتونم پول بدم یکی برام بسازه...
ممنون
hamail هم نصب کردم ارور sql میده

roundcube هنوز تست نکردم

Daniel4u
January 18th, 2013, 02:17
اسکریپت رو از اینجا گرفتم :
Downloading Roundcube webmail (http://roundcube.net/download)

دوستانی که مثل من میخوان بگیرن و نصب کنن
قبلش باید توی آپاچ و php.ini که توی آپاچ هست تایم زون رو تنظیم کنن مثلا : date.timezone = "Asia/Tehran"
لاین 707 هست. مسیرش هم اینه:
C:\wamp\bin\apache\apache2.2.8\bin
بستگی به ورژن و لوکال ساز شما ممکنه مسیر یکم فرق کنه

کلا هرچی تایم زون هست مربوط به php.ini تو هر مسیر رو بذارید : date.timezone = "آسیا/تهران"

من همه کارو کردم فعلا مشکلم تنظیمات خود سرور هست برای smtp و...

یوزر نمیدونم چطوری باید ساخت و کلا یکم سخته
کسی اموزش داده بذاره
من گشتم همش انگلیسیه دیگه خسته شدم

alfa5xx
January 26th, 2013, 23:55
با سلام...

دوست عزیز ... بهترین راه برای داشتن یک میل سرور خوب داشتن یک کنترل پنل خوب روی سیستم عاملتون هست با توجه به اینکه سیستم عاملتون ویندوز هست من کنترل پنل zpanell رو پیشنهاد میکنم.. چون هم نصبش راحت هست و هم ماژولهای خیلی خوبی داره و کارون رو از جهت میل سرور خیلی راحت میکنه و توانایی آپدیت ماژول ها رو هم داره... در صورتی که میخواهید خودتون یاد بگیرید چطوری نصب کنید و کلا خودتون میخواهید یاد بگیرید

باید بگم که احتیاج دارید که زبان انگلیسی شما کمی خوب باشه در حد خوندن و متوجه شده مفهوم جمله و برای یاد گیری کار با zapnel هم سایت هست میتونید از سایتش که کامل هست کمک بگیرید اما اگه کلا همچیز رو کامل میخواهید باید زحمت بکشید یا به کسی پول بدید به شما یاد بده یا اینکه تلفنتون رو شارژ کنید و از کسی که با این کنترل پنل کار کرده کمک بگیرید.... به شخصه خودم با این کنترل پنل کار کردم و از کاملا راضی هستم
بستگی به خودتون داره که یا اینکه خرج کنید و لایسنس plesk رو بگیرید و رو سرورتون نصب کنید...

Daniel4u
January 27th, 2013, 00:22
سلام
zpanel نصب کردم اما اونچه که انتظار داشتم نداشت
حداقل به پای cpanel نمیرسه...ای کاش ویندوز هم cpanel داشت

alfa5xx
January 27th, 2013, 10:36
بله... بدون ماژول بله به پای cpanel نمیرسه ولی با ماژول باید بگم از cpanel هم جلو میزنه... نمیدونم در چه حد باهاش کار کردید ولی اگه تو سایتش برید

انفدر ماژول جور واجور داره آدم نمیدونه کدوم رو نصب کنه... مقصود شما از اینکه چه انتظاری از پنل داشتین رو متوجه نمیشم...

مثلا این کنترل پنل حتی امکان اتصال به whcms و box biling رو هم داره .. حتی اتصال به درگاه پرداخت البته درگاه paypal که اگه یکم php بلد باشید میتونید درگاههای بانک های داخل کشور رو هم بهش وصل کنید... حتی API هم داره.. حالا شما از یک کنترل پنل چه انتظاری دیگه ای دارید من نمیدونم .. ولی اگه ماژول خاصی مد نظرتون هست بگید اگه داشته باشه بهتون میگم

WestVPS
January 27th, 2013, 10:46
سلام
zpanel نصب کردم اما اونچه که انتظار داشتم نداشت
حداقل به پای cpanel نمیرسه...ای کاش ویندوز هم cpanel داشت

سلام
ویندوز هم cpanel دازه Enkompass (http://enkompass.cpanel.net)
دمو- Demo (http://enkompass.cpanel.net/live-demo)

داودی
January 27th, 2013, 11:36
بهترین کار ورود به سایت یوتیوب هست
چون مراحلش طولانی هست ، توضیح نمی شه داد

asrhosting
January 27th, 2013, 11:39
سلام .
در صورت نیاز با hmailserver + اتصال به چند وب میل براتون راه اندازی می کنیم . قابلیت اتصال به نرم افزار های ویندوزی ایمیل رو هم براتون فراهم می کنیم .

در صورت نیاز پ.خ کنید .

Daniel4u
January 27th, 2013, 12:33
سلام .
در صورت نیاز با hmailserver + اتصال به چند وب میل براتون راه اندازی می کنیم . قابلیت اتصال به نرم افزار های ویندوزی ایمیل رو هم براتون فراهم می کنیم .

در صورت نیاز پ.خ کنید .
تو پست های بالاتر هم گفته شده که راه اندازی میکنیم
اما من میخوام یاد بگیرم
چون هربار که ویندوز و یا سرور تغییر پیدا کرد دوباره نیام هزینه بابتش بدم
ممنون

Daniel4u
January 27th, 2013, 12:35
بله... بدون ماژول بله به پای cpanel نمیرسه ولی با ماژول باید بگم از cpanel هم جلو میزنه... نمیدونم در چه حد باهاش کار کردید ولی اگه تو سایتش برید

انفدر ماژول جور واجور داره آدم نمیدونه کدوم رو نصب کنه... مقصود شما از اینکه چه انتظاری از پنل داشتین رو متوجه نمیشم...

مثلا این کنترل پنل حتی امکان اتصال به whcms و box biling رو هم داره .. حتی اتصال به درگاه پرداخت البته درگاه paypal که اگه یکم php بلد باشید میتونید درگاههای بانک های داخل کشور رو هم بهش وصل کنید... حتی API هم داره.. حالا شما از یک کنترل پنل چه انتظاری دیگه ای دارید من نمیدونم .. ولی اگه ماژول خاصی مد نظرتون هست بگید اگه داشته باشه بهتون میگم

سلام
ممنون بابت توضیحات
انتظارات راستش بخواهید
ساخت ساب دامین و پارک دامین و میل سرور و چیزای پیشو پا افتاده
من قبلا که نصب کردم به یه دلیل پاکش کردم:
کل تنظیمات وب سرمو بهم ریخت
آموزش هم ماشالله تو انجمن برای این اصلا پیدا نمیشه...
تو سایتش هم رفتم اینقدر شلوغه که ادم میخواد یه ماژول پیدا کنه دو ساعت اید بگرده...

Daniel4u
January 27th, 2013, 12:40
سلام
ویندوز هم cpanel دازه Enkompass (http://enkompass.cpanel.net)
دمو- Demo (http://enkompass.cpanel.net/live-demo)

جالبه
هم رایگانه هم شبیه cpanel
پس چرا تا حالا تو انجمن معرفی نشده ؟

داودی
January 27th, 2013, 13:02
جالبه
هم رایگانه هم شبیه cpanel
پس چرا تا حالا تو انجمن معرفی نشده ؟

سنگین هست و هنوز به تکامل نرسیده

Metalik
January 27th, 2013, 13:03
جالبه