PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محکوم به استفاده از cpu

Arvin
January 18th, 2010, 11:47
دوستان اگه سایتی از سی پی یو سرور زیاد استفاده کنه چی کارش می کنن؟
ساسپند؟
حذف اکانت؟
مدارا؟
تغییر پسورد اکانت که دیگه نتونه وارد پنل شد؟

خوب اگه یکی از موارد بالا انجام شد بک آپ میدن یا چون محکوم به استفاده از سی پی یو هستی بک آپ هم می پره؟

persian.developer
January 18th, 2010, 11:59
1ـ صحبت
2ـ بستن اکانت و دادن فول بک آپ
فکر نمی کنم بدتر از این باشه

as87
January 18th, 2010, 12:00
دوستان اگه سایتی از سی پی یو سرور زیاد استفاده کنه چی کارش می کنن؟
ساسپند؟
حذف اکانت؟
مدارا؟
تغییر پسورد اکانت که دیگه نتونه وارد پنل شد؟

خوب اگه یکی از موارد بالا انجام شد بک آپ میدن یا چون محکوم به استفاده از سی پی یو هستی بک آپ هم می پره؟

والا بك اپ ربطي نداره. حتي اگر 3روز سرور شما رو خوابوند بايد بديد به مشتري:105:

معمولا اگر سرور رو پايين نياره به مشتري 1هفته وقت بايد داد براي انتقال.
(نظر شخصي بود هر كسي با يه روشي كار مي‌كنه كه بايد توي قوانينش موقع خريد به مشتري اطاع بده)

Arashdn
January 18th, 2010, 12:17
1ـ صحبت
2ـ بستن اکانت و دادن فول بک آپ
فکر نمی کنم بدتر از این باشه
1.5 گرفتن پول اضافه و ادامه کار

lianteam
January 18th, 2010, 12:28
بنظر من اول باید دید که اون سایت قانونی رو که شما گذاشتید رو نقض کرده یا نه.

اگه قانونی رو نقض نکرده باشه فروشنده حق بسته اکانت رو نداره و باید سرورشو ارتقا بده یا سایت رو به سرور قدرتمندتر انتقال بده

Arvin
January 18th, 2010, 16:17
آقا واقیتش سایت ما رو سرور کانادا بود که از دهکده وب خرید کرده بودیم(کاش نمی کردیم)مارو به زور آوردن رو هاست دیگه و اینجا چون ضعیفه اینا ادعا می کنن که یه سایت جوملا 98% سی پی یو استفاده می کنه.ما میگیم ما اگه این همه مصرف داشتیم چرا رو هاست قبلی نداشتیم و از وقتی اومدیم اینجا اینا پدیدار شده.
اول سایتو ساسپند کردن و حالا اکانت رو بلاک کردن .گفتن چندین برابر پول بدین اکانت رو باز کنیم و چون برا ما مقدور نبود ندادیم.گفتم بک آپ بدین ندادن. امروز دیدم کل دیتا بیس های سایت رو حذف کردن.
شما بگین ما چیکار کنیم؟

Aria
January 18th, 2010, 16:36
آقا واقیتش سایت ما رو سرور کانادا بود که از دهکده وب خرید کرده بودیم(کاش نمی کردیم)مارو به زور آوردن رو هاست دیگه و اینجا چون ضعیفه اینا ادعا می کنن که یه سایت جوملا 98% سی پی یو استفاده می کنه.ما میگیم ما اگه این همه مصرف داشتیم چرا رو هاست قبلی نداشتیم و از وقتی اومدیم اینجا اینا پدیدار شده.
اول سایتو ساسپند کردن و حالا اکانت رو بلاک کردن .گفتن چندین برابر پول بدین اکانت رو باز کنیم و چون برا ما مقدور نبود ندادیم.گفتم بک آپ بدین ندادن. امروز دیدم کل دیتا بیس های سایت رو حذف کردن.
شما بگین ما چیکار کنیم؟

سلام.

بهترین راه حلی که به ذهن من میرسه اینه که:

شما بازم برو یه هاست ارزون دیگه بخر شاید فرجی شد !

این شرکت هایی که هاست گرون میدن همشون *** هستند و مشتریانشون هم انسان های احمق که بلد نیستند چیز ارزون بخرند.

موفق باشید.

با تشکر.

LoveLife
January 18th, 2010, 16:37
واقعا که ! بک آپ دیگه چه ربطی داره !
سعی کنید یه جور بگیرید ! دیدید اگه نمی خواهند راه بیاند ، بیایید تو بخش انتقاد و پیشنهادات با مدارک علیه این شرکت موضوع باز کنید و بهشون اطلاع بدید !

Arvin
January 18th, 2010, 16:47
سلام.

این شرکت هایی که هاست گرون میدن همشون *** هستند و مشتریانشون هم انسان های احمق که بلد نیستند چیز ارزون بخرند.

موفق باشید.

با تشکر.

دوست عزیز از اینکه نمک رو زخمم می پاشی ممنونم.

1eng.ir
January 18th, 2010, 16:55
بدون شرح!
http://www.webhostingtalk.ir/67196-post3.html

AfraWeb.net
January 18th, 2010, 17:09
سلام.

موفق باشید.

با تشکر.

thats right

doing business in this froum is defiieley a wild goos chase

goldstar
January 18th, 2010, 17:14
thats right

doing business in this froum is defiieley a wild goos chase

سلام
ببخشید منظور شما از اینکه همه چیز رو انگلیسی میگین چیه؟
به هر حال دیگه همه انگلیسی بلدن
زبان فروم هم فارسیه.

Aria
January 18th, 2010, 18:11
دوست عزیز از اینکه نمک رو زخمم می پاشی ممنونم.

سلام.

برادر، دوست میگه بهت گفتم ! دشمن میگه می خواستم بهت بگم.

من به همین دلیل هست که دیگه تو این انجمن زیاد فعالیت نمی کنم !!!

چقدر گفتم ارزون = بی کیفیت !!!

حالا هم نمک رو ذخمت می پاشم که یادت نره چه اشتباهی کردی، شاید دیگه تکرارش نکردی ...!

فردا روز یاد 1 بنده خدا که این نمک رو رو ذخمت پاشید میفتی و میگی یادش بخیر، بد جوری بارم کرد تو اون حالم ولی دمش گرم، یادم موند که دیگه نرم پول ذحمت کشی و سایت ای که براش ذحمت کشیدم رو هر دو رو بریزم تو سطل آشغال !

نگفتی هم نگفتی رفیق، خیالی نیست ...! (:|

با تشکر.

Arvin
January 18th, 2010, 18:20
سلام.

برادر، دوست میگه بهت گفتم ! دشمن میگه می خواستم بهت بگم.

من به همین دلیل هست که دیگه تو این انجمن زیاد فعالیت نمی کنم !!!

چقدر گفتم ارزون = بی کیفیت !!!

حالا هم نمک رو ذخمت می پاشم که یادت نره چه اشتباهی کردی، شاید دیگه تکرارش نکردی ...!

فردا روز یاد 1 بنده خدا که این نمک رو رو ذخمت پاشید میفتی و میگی یادش بخیر، بد جوری بارم کرد تو اون حالم ولی دمش گرم، یادم موند که دیگه نرم پول ذحمت کشی و سایت ای که براش ذحمت کشیدم رو هر دو رو بریزم تو سطل آشغال !

نگفتی هم نگفتی رفیق، خیالی نیست ...! (:|

با تشکر.

دیگه دارم به خودم و دوستام شک می کنم که چرا این اشتباه رو کردیم.ولی وقتی فکر میکنم زیاد هم ارزون نبود ها.فقط موقع خرید خوب جواب مب دادن قول خوردیم.ولی الن دیگه هیچ جوری جوابگو نیستن.
یه فکری کردم یهنی کردیم.داریم یه کارایی می کنیم اگه تا فردا جواب گرفتم حتما میام میگم.

---------- Post added at 06:20 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

بدون شرح!
http://www.webhostingtalk.ir/67196-post3.html

باشه یکی طلب من.حق با شماست.هر چی بگین حق گفتین.

Sepahrad
January 18th, 2010, 18:45
سلام.

موفق باشید.

با تشکر.

خیلی زیبا جواب دادند :)

از نظر من اصلا کار خیلی زشتی هست ! حتی اگر یک مشتری به من بی احترامی هم بکنه بنده پولش + بک آپ میدم بهش ( توی گارانتی باشه ) یا بک آپ و همه چیزش رو میدم میگم بره یک جا دیگه .

اینکه بیشتر پول بده ==> زورگیری هست => یعنی ***ی :) کار خیلی ناپسندی هست .

ایشون باید بک آپ شما رو بدند . ولی باز قوانینشون رو بخونید .

دوم از همه آمار سایت شما چند هست مگه ؟! جوملا و لود بالا سی پیو !!! من خودم چند سال پشتیبان این نوع سی ام اس بودم خیلی بهینه عمل میکنه .

امیدوارم از جای ارزون هاست نخرید + بک آپ رو بدند و کمی در خرید تجدید نظر کنید.

موفق باشید :53:

lianteam
January 18th, 2010, 21:41
سلام دوستان

اول بابت چنین مشکلی متاسفم که براتون پیش اومده.
من چند ساله که دارم روی این سیستم مدیریت محتوا (جوملا) کار میکنم و هیچ گاه به سی پی یو فشار نمیاره.

دوم باز هم دارید میزنید توی سر ارزون فروش ها. هر ارزونی بی کیفیت نیست همینطور که هر گرونی باکیفیت نیست.

این دوستمون که میگن هاستشو ازش گرفتند و بک نمیدن باید یه کاری کنند که دیگه این جور شرکت ها نتونند سرشون رو بالا بگیرند مثل کاری که پی سی دانلود کرد.

من مشتری ای داشتم که از سرور ما خوشش نیومد و قصد انتقال داشت من هم قبول کردم و هم درصدی از پول رو بهش پس دادم و هم 2 هفته بهش وقت دادم که سایتشو انتقال بده.

وقتی چنین شرکت هایی چنین کارهایی میکنند نه تنها خودشون رو پیش بقیه خراب میکنند بلکه باعث بی اعتباری بقیه هم میشن مثل دوستمون که بهتون تاکید کرده بود هاست ارزون نخرید که باز هم می گم این حرف اشتباهه.

شما بهتره توی انتقادات و پیشنهادات یه تاپیک بزنید تا اون شرکت بیاد و جواب بده!!!!

موفق و پیروز باشید

pardishosting
January 18th, 2010, 22:19
30 روز گارانتی بازپرداخت وجه بدون قید و شرط ، کوچکترین چیزی هست که هر هاستی برای اثبات خودش می ذاره.

LoveLife
January 18th, 2010, 22:31
جوملا رم می خوره ولی ! سی پی یو اصلا

Aria
January 19th, 2010, 06:31
سلام دوستان

اول بابت چنین مشکلی متاسفم که براتون پیش اومده.
من چند ساله که دارم روی این سیستم مدیریت محتوا (جوملا) کار میکنم و هیچ گاه به سی پی یو فشار نمیاره.

دوم باز هم دارید میزنید توی سر ارزون فروش ها. هر ارزونی بی کیفیت نیست همینطور که هر گرونی باکیفیت نیست.

این دوستمون که میگن هاستشو ازش گرفتند و بک نمیدن باید یه کاری کنند که دیگه این جور شرکت ها نتونند سرشون رو بالا بگیرند مثل کاری که پی سی دانلود کرد.

من مشتری ای داشتم که از سرور ما خوشش نیومد و قصد انتقال داشت من هم قبول کردم و هم درصدی از پول رو بهش پس دادم و هم 2 هفته بهش وقت دادم که سایتشو انتقال بده.

وقتی چنین شرکت هایی چنین کارهایی میکنند نه تنها خودشون رو پیش بقیه خراب میکنند بلکه باعث بی اعتباری بقیه هم میشن مثل دوستمون که بهتون تاکید کرده بود هاست ارزون نخرید که باز هم می گم این حرف اشتباهه.

شما بهتره توی انتقادات و پیشنهادات یه تاپیک بزنید تا اون شرکت بیاد و جواب بده!!!!

موفق و پیروز باشید

سلام.

مشخصاً شما اطلاعات کافی برای ارائه چنین نظراتی ندارید.

در مورد p30download گفتید ؟ میشه بدونم کدوم شرکت نتونست سرش رو بالا بگیره ؟

وقتی اطلاعات درستی ندارید، لطفاً حرفی نزنید و همینطور اگر فکر میکنید حق p30download زایع شده، شما به عنوان اعتراض از امروز دیگه ازش دانلود نکنید!

خیلی برام جالب هست که چقدر قشنگ شایعه می کنند همه !!!

شما 1 گیگ هاست به کسی میدی، پولش رو هم میگیری، تا میبینید داره پدر سرعت سرور رو در میاره و داره سایتش سنگین میشه، سایتش رو suspend می کنید و میگید پول بیشتر بده !!!!

بعد ما که هزینه های میلیونی برای چندین سرور مختلف برای p30download کردیم و در نهایت اون آقا میخواستند این حق رو از ما زایع کنند و بگند شما هیچ کاری نکردید، حق ندارم اعاده حیسیت کنیم !!!

لطفاً بیش از این خودتون رو کوچیک نکنید و در مورد چیزی که اطلاعات ندارید، حرفی نزنید !!!

این دوستمون هم میتونند برن هاست ارزون بخرن، حتی از شما که فکر کنم هاست ارزون داری که دوباره دچار 100 تا مشکل بشن بعد بیان اینجا اعتراض کنند و بعد شما نیای جواب بدی !!!

بابا واسه 1 قرون پول دارین هموطناتون رو قربانی می کنید ... یکم وجدان داشته باشید حضرات !!!

با تشکر.

lianteam
January 19th, 2010, 12:07
سلام.

مشخصاً شما اطلاعات کافی برای ارائه چنین نظراتی ندارید.

در مورد p30download گفتید ؟ میشه بدونم کدوم شرکت نتونست سرش رو بالا بگیره ؟

وقتی اطلاعات درستی ندارید، لطفاً حرفی نزنید و همینطور اگر فکر میکنید حق p30download زایع شده، شما به عنوان اعتراض از امروز دیگه ازش دانلود نکنید!

قضیه پی سی دانلود رو همه میدونند من اطلاعاتم کمه پس شما اطلاعات منو کامل کنید
حق پی سی دانلود ضایع شد چه ربطی داره که ازش دانلود نکنم اینجوری که بدتره.

شما 1 گیگ هاست به کسی میدی، پولش رو هم میگیری، تا میبینید داره پدر سرعت سرور رو در میاره و داره سایتش سنگین میشه، سایتش رو suspend می کنید و میگید پول بیشتر بده !!!!

بعد ما که هزینه های میلیونی برای چندین سرور مختلف برای p30download کردیم و در نهایت اون آقا میخواستند این حق رو از ما زایع کنند و بگند شما هیچ کاری نکردید، حق ندارم اعاده حیسیت کنیم !!!

لطفاً بیش از این خودتون رو کوچیک نکنید و در مورد چیزی که اطلاعات ندارید، حرفی نزنید !!!

این دوستمون هم میتونند برن هاست ارزون بخرن، حتی از شما که فکر کنم هاست ارزون داری که دوباره دچار 100 تا مشکل بشن بعد بیان اینجا اعتراض کنند و بعد شما نیای جواب بدی !!!

بابا واسه 1 قرون پول دارین هموطناتون رو قربانی می کنید ... یکم وجدان داشته باشید حضرات !!!

با تشکر.

منظورتون از شما ما هستیم؟؟؟؟
میشه یکی رو پیدا کنی که از ما شکایت کرده باشه.
و بگه این آقا وقتی سایت من بالا گرفت هاستم رو گرفته. من حروم خور نیستم آقای محترم

با تشکر.

لطفا شما توضیحات کامل رو بده تا من متوجه بشم

با تشکر.

در مورد قیمت های ما چند بار بحث شده و دیگه نیاز نمیبینم توضیح بدم

یه سوال:
اگه شما یه مشتری داشته باشی که از شما 100 هزار خرید کرده باشه بعد از دو ماه بیاد و بگه من هاستمو نمیخوام از سرور شما راضی نیستم شما حاضرید پول رو پس بدید؟

AfraWeb.net
January 19th, 2010, 12:56
این کار را شرکت های معتبر انجام میدن بعد از 1 ماه کل هزینه بر میگرده بعد از ماه های بعدی متناسب با ماه های استفاده شده هزینه محاسبه میشه و بغیه هزینه برگشت داده میشه .

دوست عزیز همش که بحث فروش نیست . ملاک برای خریدار گزینه های بسیار مهمتری هم باید یاشد .

lianteam
January 19th, 2010, 15:49
این کار را شرکت های معتبر انجام میدن بعد از 1 ماه کل هزینه بر میگرده بعد از ماه های بعدی متناسب با ماه های استفاده شده هزینه محاسبه میشه و بغیه هزینه برگشت داده میشه .

دوست عزیز همش که بحث فروش نیست . ملاک برای خریدار گزینه های بسیار مهمتری هم باید یاشد .

من شرکتی رو میشناسم که معتبر هم هستند هاست یه گیگ رو فروخته 100 هزار تومان(من کاری به قیمتش ندارم) کمتر از یک ماه گذشته مشتری پشیمون شده ولی اون شرکت حاضر به برگشت پول نشده حتی 1000 تومنش.:114:

من وقتی اینجور چیزا رو میبینم که عده ای دارند از ساده لوحی مردم سواستفاده میکنند تا جیب خودشون رو پرکنند حرصم میگیره و نمیتونم چیزی نگم.

:63:همیشه دوربین مداربسته ای روی ما زوم کرده است.:63:

Arashdn
January 19th, 2010, 22:42
من شرکتی رو میشناسم که معتبر هم هستند هاست یه گیگ رو فروخته 100 هزار تومان(من کاری به قیمتش ندارم) کمتر از یک ماه گذشته مشتری پشیمون شده ولی اون شرکت حاضر به برگشت پول نشده حتی 1000 تومنش.:114:

من وقتی اینجور چیزا رو میبینم که عده ای دارند از ساده لوحی مردم سواستفاده میکنند تا جیب خودشون رو پرکنند حرصم میگیره و نمیتونم چیزی نگم.

:63:همیشه دوربین مداربسته ای روی ما زوم کرده است.:63:
خب قانون خیلی شرکتا میگه وجه بی دلیل برگشت نمیخوره

goldstar
January 19th, 2010, 22:50
توی ایران متاسفانه شرکت و غیر شرکت فرقی نداره.
اگر کسی بخواد حق بخوره در قالب شرکت هم حق دیگران رو میخوره.

AfraWeb.net
January 19th, 2010, 22:59

دوست عزیز وقتی شما برگه قرار داد و فاکتور فروش بگیری و سربرگ و مهر شرکت داشته باشه چطوری میتونن هزینه رو برنگردونن لطفا همه را با هم مقایسه نکنید هر شرکتی برای خودش policy های مخصوص خودش رو داره . بهتره قبل از خرید به فکر این مسله باشید . در ضمن خوش اومدن نیست اگر واقعا سرویسی مشکل داشته باشه فروشنده موظف هست برگشت بزنه ولی اگر بصورت دل بخواهی باشد هیچ شرکتی برگشت نمیزنه برای مثال شما یه سرویسی را خریداری نمایید بعد از چند ماه بگید من خوشم نمیاد از سرویس های شما اون موقع نباید انتظار برگشت داشته باشید . ولی بر اساس اصول و منطق باشه امکان برگشت حتما وجود دارد .

Arvin
January 19th, 2010, 23:29
از همه دوستان که به نحوی با حضور و نظرتاشون ما رو راهنمایی کردن ممنونیم.با تلاش گروه انفورماتیک خودمون تونستیم یه جوری وارد سیستم شده و بک آپ هامون رو برداریم.تو این 10 ماهی که با این دوستان در دهکده وب کار کردیم خیلی چیزا یاد گرفتیم .این که آدم میتونه خیلی نامرد بشه خیلی ... باشه.
اینا از این که سایت ما یهنی بهتر بگم سایت گروه ما هر روز داشت موفق می شد و چون حساسیت های مارو برای تعطیل نبودن حتی 1 دقیقه ای رو میدیدن از موقعیت سوه استفاده می کردن.
به هر حال مشکل ما درست ولی برای این عزیزان در webvillage خیلی متاسفم .بیشتر به اینم متاسفم که از اعتقادات مردم برای منافع مالی خودشون استفاده می کنن.
امیدوارم بقیه دوستان عبرت بگیرن و گیر همچین ادم هایی نشن.
اینم بگم که گروه ما امروز با تنظیم شکایت نامه ای توسط وکیل گروه مراتب اداری رو برای گرفتن حق و حقوق خود و همچنین ضرر و زیان های وارد شده به دادگاه اعلام کرد.
فقط بقیه کاربران دهکده وب که متاسفانه شرکت ثبت نشده ای هم نیستن به فکر ترانسفر سایتشون باشن قبل از اونی که براشون مشکلی پیش بیاد.

Sajad
January 19th, 2010, 23:32
هر شرکتی برای خودش policy های مخصوص خودش رو داره
پس به شما هم پیشنهاد میکنم هر جا میرسید نگید همه شرکت ها فلان میکنند ! (خیلی جاها میگید اگه مشتری ناراضی بود باید هزینه پس بدن و اینا)

Arvin
January 19th, 2010, 23:41

دقیقا باهاتون موافقم .شرکت شرکت که میگیم اکثر دوستان یه شرکت مسئولیت محدود ثبت می کنن که ارزش حقوقی چندانی نداره و اعضاش اغلب 2 یا 3 نفر هستن .
اگه شرکت یه شرکت سهامی خاص باشه و طوری باشه که هر ساله باید فعالی های خودشو گزارش بده و نظارت بیشتر باشه و این از یک هیت مدیره قوی برخوردار باشه بله میشه اعتماد کرد.
در مورد سرور های خارجی اگه مشکلی پیش بیاد پاسگویی واقعا ضعیفه.

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

جوملا رم می خوره ولی ! سی پی یو اصلا

این دوستان می گفتن که 98% از cpu در بعضی مواقع استفاده می کنه و امکان میزبانی بر روی هاست اشتراکی نیست.اگه لازم هست عکسی که برامون فرستان رو بذارم.
سایت رو دادیم مدیران جوملا هم تست کردن میگن هیچ مشکلی نداره
ولی بازدید حدود 3000 تا روزانه و 25 تا کامپوننت نصب شده داریم.
ما الان 3 روزه داریم رو یه سرور دیگه تست می کنیم ولی هیچ مشکلی نیست.

pardishosting
January 20th, 2010, 00:54
توی بازار ایران در همه زمینه ها چیزی که وجود نداره نظارت هست !
وگرنه شرکت شرکت هست ، نگید اعتبار نداره ... این قدر روی ظواهر مانور ندید ... به خدا هیچ جای دنیا این طور نیست.
ما خلا نظارتی داریم .. اگر نظارت باشه دیگه اون کسی هم که شرکت نداره نمی تونه سواستفاده کنه .

شما چوب همین ظاهر نگری هاتون رو خوردید .. خدا بخیر کنه .. پس فردا باید بریم شرکت سهامی عام ثبت کنیم.
تو بورس هم حتما سهام بذاریم برای چندرغاز ...

ثانیا می شه بفرمایید شرکت سهامی خاص چند نفر هستند ؟ والا تو سهامی خاص هم 3 نفر است (حداقل)
این قدر راه دور زدن قانون هست --- که با سهامی عامش هم می شه سوء استفاده کرد.
یه وب مستر خوب باید حواسش به هاستش باشه و ازش بک آپ داشته باشه و دید به مشکل خورد عوضش کنه و موارد دیگه.

GOD
January 20th, 2010, 01:18
من بیشتر تو این مدتی که عضو شدم سعی کردم بیشتر شنونده باشم

ولی خوب این بحث ها چند بار دیگه هم ایجاد شده هیچ نتیجه ای هم نداشته

چه شرکت باشه چه نباشه چه ثبت بکنه چه نکنه اگه بخوای کلاهبرداری کنه میکنه

یکی دوست داره ارزون بده یکی هم دوست داره پول خون بابش رو هم روی هاست از مشتریش بگیره

اون کسی که میره هاست میگیره باید حواسش جمع باشه کسی که واسش دعوت نامه نفرستاده که بیا از ما بگیر

اینمهه شرکت معتبر با سابقه زیاد هست که میتونید برید با خیال راحت ازشون هاست بگیرید

هیچ ارزونی بی دلیل نیست
هر گرونی هم خوب نیست

Arvin
January 20th, 2010, 01:40
توی بازار ایران در همه زمینه ها چیزی که وجود نداره نظارت هست !
وگرنه شرکت شرکت هست ، نگید اعتبار نداره ... این قدر روی ظواهر مانور ندید ... به خدا هیچ جای دنیا این طور نیست.
ما خلا نظارتی داریم .. اگر نظارت باشه دیگه اون کسی هم که شرکت نداره نمی تونه سواستفاده کنه .

شما چوب همین ظاهر نگری هاتون رو خوردید .. خدا بخیر کنه .. پس فردا باید بریم شرکت سهامی عام ثبت کنیم.
تو بورس هم حتما سهام بذاریم برای چندرغاز ...

ثانیا می شه بفرمایید شرکت سهامی خاص چند نفر هستند ؟ والا تو سهامی خاص هم 3 نفر است (حداقل)
این قدر راه دور زدن قانون هست --- که با سهامی عامش هم می شه سوء استفاده کرد.
یه وب مستر خوب باید حواسش به هاستش باشه و ازش بک آپ داشته باشه و دید به مشکل خورد عوضش کنه و موارد دیگه.

تمام حرفاتون درست و محترم.
قبول دارم که اگه یکی بخواد راه کج بره به خاص و عام بودن و محدود یا نامحدود بودن و یا حتی شرکت بودن ربطی نداره و میره.
3تا عضو اصلی که باید باشه علاوه بر اون تو شرکت سهامی خاص 2 تا بازرس باید باشه که هر 1 سال عوض میشه.هر سال هم باید دفاتر مالیاتی رو ارسال کنی هر 2 سال باید مدیر عامل عوض شه.طرح درجه بندی داره.میشه گفت یکم نظارت روش بیشتره.ولی گفتم اگه یکی بخواد راه کج بره میره.

در مورد بک آپ هم بک آپ داشتیم ولی ماله 4 روز پیش بود و چون تو این 4 روز کلی عضو جدید داشتیم مشکل اون بود که شکر خدا بک آپ جدید رو هم برداشتیم.

شما نامردی اینارو ببینین که رفته بودن دیتا بیس های مارو delet کرده بودند.با ین کار می خواستن به ما ضربه بزنن.شما فرض کنین اگه بکآپ نداشتیم چی می شد؟آخه این نامردی نیس؟
22 مورد تخلف از اینا داریم که بچه ها دارن جمع بندی می کنن که ایشالاه به زودی رو انجمن تو بخش مربوطه می زاریم!حیف که بقیه دوستان طبق قوانین نمیتونن تو اون بحث شرکت کنن.

AfraWeb.net
January 20th, 2010, 02:26
دوست عزیز اگر قبل از خرید یک مقدار دقت میکردید این اتفاق برای شما نمی افتاد .
درباره دوست عزیزی که درباره شرکت نظر دادن پیشنهاد میکنم تشریف بیارن اینجا و یک شرکت راه اندازی کنند .
مالیات+ هزینه اجازه دفتر در مرکز شهر + پرسنل و..... فکر نمیکنم با هاست سالی 5 هزار تومان بشه هزینه این موارد را جبران کرد . شاید برای یک مشتری که هیچ اطلاعاتی از هایتینگ نداره و بیاد تو مسنجر و اعتمادش رو جلب کنید و بهش سرویس بفروشید ولی تا به حال به این مسله فکر کردید چرا شرکت های خصوصی و. دولتی و ارگان ها از شما هاست یا سرور خریداری نمیکنن خوب شما که ارزون میفروشید . پشتیبانی 24 ساعته دارید . چرا واقعا از شما خرید نمیکنن .؟؟
چه مسائله ای وجود داره که شرکتی حاضر هست برای 10 مگ هاست سالی 50 هزار تومان پرداخت کنه در صورتی که شما چنصد گیگا بایت را این قیمت میدید در تاپیکی 5 گیگ هاست را برای 5 سال به قیمت 36 هزار تومان برای فروش گزاشته بودید .

Sajad
January 20th, 2010, 06:56
به دلیل انحراف قفل شد.