PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه واگذاری یک شرکت هاستینگ

jaafarzadeh
January 18th, 2010, 01:51
با عرض سلام به کلیه کاربران wht
میخواستم بپرسم نحوه واگذاری یک شرکت هاستینگ به یک شرکت دیگه چجوریه.
الان سایت من رتبه اش در گوگل 3 هستش،65 اکانت هاستینگ دارم،60 گیگ فروخته شده و 11گیگ استفاده شده.
میخوام کلا اعتبار رو واگذار کنم.و اینکه سرویس من ریسلر هستش.

LoveLife
January 18th, 2010, 01:54
معمولا،بستگی به یوزر ها داره ، قیمتی که فروختید ، ماهانه سالانه!

Ali-718
January 18th, 2010, 10:27
با عرض سلام به کلیه کاربران wht
میخواستم بپرسم نحوه واگذاری یک شرکت هاستینگ به یک شرکت دیگه چجوریه.
الان سایت من رتبه اش در گوگل 3 هستش،65 اکانت هاستینگ دارم،60 گیگ فروخته شده و 11گیگ استفاده شده.
میخوام کلا اعتبار رو واگذار کنم.و اینکه سرویس من ریسلر هستش.

اگه شرایطش خوب باشه من میتونم همشو ازت بخرم
یه پی ام به ای دی من بده :Info_starhost

Arashdn
January 18th, 2010, 10:35
همچنین باید کنترل پنلتون رو هم اعلام کنید
و اینکه یوزر ها چقدر به سرور فشار میارن
چند تا از سایت رو هم بزارید خیلی خوبه

IranianServer
January 18th, 2010, 11:50
در خدمتیم.
با ما تماس بگیرید.

amiri113
January 18th, 2010, 12:16
قيمت ای که فروختيد رو اعلام کنید بهتره !

jaafarzadeh
January 18th, 2010, 12:53
سلام
کنترل پنل: سی پنل
قیمت هامون : تقریبا خیلی مناسبه(500 مگ 9000 تومان)
همه کاربران هم سالانه خریداری کردند و بیش از 70% در تابستان اکانتشون باید تمدید بشه.
تقریبا 1سایت با رنک 4 که بیشتر مواقع بالای 100 نفر آنلاین داره و البته فشار زیادی هم نمیاره. چند سایت دیگه هم هستند شاید گفت بعضی مواقع فشارشون اینجوری که بالای 100 مگ رم رو استفاده میکنند و در بیشتر مواقع در حدود 30 مگ رم.3 سایت دانلود هست که شاید پرفشارترین سایت ها هستند.
بیشتر سایت ها هم خیلی کم از منابع سرور استفاده میکنند.
در ضمن منظور از " خرید " چیه؟

Arvin
January 18th, 2010, 16:37
2 سوال و انتقاد
اول این که این دوستمون چرا می فروشن ؟نمی صرفه یا مشکل دیگه ای هست؟

دوست عزیز ایرانین سرور شما بهتر نیست یه شماره تلفن درست حسابی تو سایتتون بذارین تا خریدار بتونه باهاتون تماس بگیره؟یه شماره ایرانسل گذاشتین که اونم تمامی تماس های ورودی رو محدود کرده؟با این اوضاع کی ازتون خرید می کنه؟

jaafarzadeh
January 18th, 2010, 17:20
من قبلا اشتباهات زیادی داشتم که باعث شد ضررهای زیادی بکنم و ادامه دادن این کار باز هم باعث متضرر شدن من خواهد شد و اینکه هم میبینید بعد از یکسال کار و این تعداد مشتری و کار با سرویس نمایندگی و نداشتن یک سرور مجازی دلیلش همین اشتباهات بود.
حالا این اشتباهات چی بود،بماند.
در ضمن با اینکه مشکلات زیادی بوجود آمد ولی مشتری های من همیشه از نحوه کار ما راضی بودند.و قصد ندارم با واگذاری به یک جای بی اعتبار و سابقه از خودم ناراضیشون کنم.

---------- Post added at 05:20 PM ---------- Previous post was at 05:19 PM ----------

در ضمن یکی از این اشتباهات عدم رعایت استانداردهای جهانی و ایرانی بود.

RezaFH
January 18th, 2010, 18:00
سلام

منم 23 تا مشتری دارم :d
ماهانه 10 گیگ هم مصرف BW ندارن!
کلا هم توی 2 گیگ جا میشن :d
قیمت بدید ببینم میصرفه ؟ :d
پیام خصوصی بفرستید

ببخشید توی تاپیک شما پست زدم

Woshka
January 18th, 2010, 18:56
من حاضرم ازت بخرم ولی هرچی پیام دادم چوابی ندادی

LoveLife
January 18th, 2010, 20:29
من هم پیام دادم !
اگه کسی می خواد ، می تونم کمکش کنم با قیمت منباسب

saeidj
January 18th, 2010, 21:31
حتما با من تماس بگیر با قیمت عالی و توپ ازت میخرم

as87
January 18th, 2010, 22:00
اگر اينقدر مشتري داره من مي‌تونم يه 200-300تايي اكانت هاست بدم بهتون در عرض 2ساعت:))
هر كدومم 5gig باشه.@-)
مشتري چند مي‌خريد:65:
(دوستان مي‌خريد حداقل چك كنيد كه طرف هاست مجاني نداده باشه براي تبليغ چون سال بعد 1 دونه هم تمديد نميشه.)
هر چند كه اگه پول هم داده باشن مشتريهايي كه انتقال داده ميشن به يه شركت ديگه سرويسشون رو تمديد نمي‌كنن.

Mohsen
January 18th, 2010, 22:00
آقا من هم بی میل به خرید سرویس شما نیستم! با سایر دوستان به توافق نرسیدید من در خدمتم!
برای راضی نگه داشتن مشتری هاتون و عدم افزایش قیمت یا کاهش کارآیی هم می‌تونم باهاتون قرارداد ببندم که اگه نارضایتی مشتری بود پولش پس داده بشه و ... .

vPsPersia.COM
January 18th, 2010, 22:16
لطفا حداقل قیمت رو بگید !

jaafarzadeh
January 18th, 2010, 22:24
ولی خیلی جالب شد.
اولش فکر میکردم هر شرکتی که باید بهش پول کمتری بدم انتخاب خوبیه.ولی الان هر کی که پول بیشتری میده ...
از پیشنهادات دوستان ممنونم،ولی دوستان باور کنید در بین پیشنهادات "خریداری" من کسی که پول بیشتری رو میده رو انتخاب نمیکنم.اعتبارم رو به این راحتی ها نمیفروشم.هم خودم هم مشتریانم زحمت زیادی رو کشیدیم و دوست ندارم با واگذاری به یک شرکت بی اعتبار زحمات خودم و مشتریانم پایمال بشه.
پس از مشورت با مشتریان نتیجه را اعلام خواهم کرد.

saeidj
January 18th, 2010, 22:34
ولی خیلی جالب شد.
اولش فکر میکردم هر شرکتی که باید بهش پول کمتری بدم انتخاب خوبیه.ولی الان هر کی که پول بیشتری میده ...
از پیشنهادات دوستان ممنونم،ولی دوستان باور کنید در بین پیشنهادات "خریداری" من کسی که پول بیشتری رو میده رو انتخاب نمیکنم.اعتبارم رو به این راحتی ها نمیفروشم.هم خودم هم مشتریانم زحمت زیادی رو کشیدیم و دوست ندارم با واگذاری به یک شرکت بی اعتبار زحمات خودم و مشتریانم پایمال بشه.
پس از مشورت با مشتریان نتیجه را اعلام خواهم کرد.

بسیار طرز تفکر درستی داری. واقعا خوشمان آمد

RezaFH
January 19th, 2010, 12:12
کسی پیشنهادی برای من نداره ؟ :d