PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع مشکل خطاهای iis برای دانلود فایل ها (با پرداخت هزینه)

saeed_slow
January 16th, 2013, 14:24
سلام دوستان یک مشکلی برای بنده پیش اومده که به هرکی میگم یه چیز میگه

تو IIS تنظیمات رو برای استفاده از سرور به عنوان هاست دانلود کانفیگ کردم تو هر حالتی هم میشه تیک ها و محدودیت ها رو تست کردم

اما هربار که تنظیمات رو دستکاریی میکنم OK میشه فایل ها از طریق آدرس آی پی پی یا ساب دامنه دانلود میشن اما بعد چند دقیقه میگذره با کلیک روی لینک دانلود با ارور مواجه میشم

نمیدونم یکی میگه از سرور پشتیبانی میگه ربطی به سرور نداره
ram256 , cpu 3.30Gh , win2003

خودم گفتم شاید از حجم کانکشن ها باشه دیدم به اونم ربطی نداره تنظیمات Max Conection رو هم نامحدود قرار دادم conection timeout رو هم رو 120 و 3000 قرار دادم باز حل نشد

مثلا دیشب حجم دانلود رو رو 1گیگ و max conection رو 150 و conection tomeout را روی 3000 قرار دادم OK بود دانلود میشدن فایل ها اما الان چک کردم دیدم ارور 503 connot download this file میده

تنظیمات رو تغییر دادم به حالت پیشفرض الان OK شد ولی میدونم باز مشکل پیدا میکنه.

خلاصه اگر کسی بتونه مشکلمو حل کنه از خجالتش در میام.

fr0nk
January 16th, 2013, 15:33
یکی از احتمالات Application Pool Crash هست که با بالا بردن Application Pool Queue-Length Limits میشه مشکل رو حل کرد

از Event Viewer این مورد رو هم بررسی کنید

delta
January 16th, 2013, 21:38
فکر کنم این به کارت بیاد.. تصویری هم هست..

Learn : The Official Microsoft IIS Site (http://www.iis.net/learn)

داودی
January 16th, 2013, 23:07
ram256 , cpu 3.30Gh , win2003 ?؟؟:)

iranian-portal
January 17th, 2013, 11:51
چندین ساله با IIS دارم کار می کنم دیگه شده پسر کوچولوم :دی
هزینه بی مورد نکنید!!
نسخه iis6 در مجموع نقص ها و ضعف های زیادی داره که از صفر تا صد باید خیلی خرج کنید تا مشکل حل بشه!
پیشنهادی که برای خودم اجرایی کردم و به مشتریانم هم دادم و تا به حال دیگه مشکلی گزارش نشده!
استفاده از ویندوز 2008 و IIS 7 هست!
حداقل ارور رو در iis 7 تجربه می کنید ضمن این که تو این نسخه با ساخت وب پیج های پیش فرض از خطا ها وب مستر رو راهنمایی می کنه!!!
یکبار هزینه کنید سرور مناسب جهت سیستم عامل 2008 تهیه کنید و دیگه راحت ...

fr0nk
January 17th, 2013, 12:18
با این رم همین 256 ام جالبه که داره جواب میده

2008 فک نکنم امکان نصب داشته باشه

hamedmj
January 20th, 2013, 23:15
منم همین مشکلو داشتم. مشکل از فایروال هاستت هست