PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امکان تغییر دامنه order هاست اشتراکی

Arvin
January 18th, 2010, 00:31
دوستان میشه دامنه ای که برای سفارش اولیه هاست استفاده شده تغییر داد.منظورم اینه که سرویس دهنده میتونه اونو به درخواست مشتری عوض کنه؟یا باید برای تغییر اون یه هاست دیگه خرید؟:64:

توضیح اینکه فرض کنید وقتی یه هاستی می خریم یه دامین اصلی معرفی میکنیم.حالا به هر دلیلی ما میخوایم اون دامنه رو بذاریم کنار از یه دامنه دیگه برای اون هاست استفاده کنیم.
می خوام بدونم امکانش هست یا نه؟

AfraWeb.net
January 18th, 2010, 00:53
اگر از ایران خریدید مشکلی نیست براتون عوض میکنند
اگر از شرکت های خارجی خریداری کردید . تیکت بزنید همه چی قابل تغییر و اصلاح هست

Arvin
January 18th, 2010, 00:55
خدا از دهنت بشنوه
من از یکی از سرویس دهنده ها تو ایران یه هاست دارم میگم دامین order رو عوض کن .
میگه باید یه هاست دیگه بخری.امکان تعویض نیست
بابا کلی پول اون هاست رو دادم
دوستان دیگه نظری ندارن؟

afrateam
January 18th, 2010, 10:05
من یه مدت از ملت هاست داشتم.. تیکت زدم واسم عوض کردن
البته من خواسته بودم که کلا هاست منو پاک کنن و یه اکانت دیگه کریت کنن با دامین جدیدم

yaghoub
January 18th, 2010, 10:25
سلام
هم ميتونن ترمينيت بكنن و يكي ديگه بسازن و هم ميتونن اكانت فعلي رو اديت و هر چيزي كه خواستيد رو ويرايش بكنن.

bijans
January 18th, 2010, 14:55
امکانش کامل هست عزیز جان. دیگه حداکثر مجبور می شی یا میشن که یه بک آپ از فایل هات بگیرن، ولی هیچ هزینه ای برای شرکت هاستینگ نداره و مشکل فنی هم نداره.

Arvin
January 18th, 2010, 16:10
دوستان یکی از 200 مشکلی که ما با دهکده وب داریم همین موضوع هست.
میگن iweb دامنه شما رو بلاک کرده(حالا بگذریم که iweb میگه ما نکردیم) و نمیتونین از هاست خریداری شده خودتون استفاده کنین.
WebVillage
Information
show details Jan 17 (1 day ago)

Salam,

ma domain e order ro change nemikonim,
masalan vaghti yek software e eshop migirin va license dare nemitonin ba yek domain e dige start konin, zemnolmesal : siqma

به نظرتون این منطقیه .حرفشون اینه که این هاست برا اون دامنه هست و چون اون دامنه الان در دسترس نیست هاست سوخته

در مقابل اعتراض ما میگن

این قوانین و حد و حدود همه وب هاستینگ های سطح جهان یکسان و شرایط همپا دارد

آیا این منطقیه؟

j_tmec
January 20th, 2010, 01:44
چرا که نشه!
یه تیکت بزنین 3 سوته عوض می کنن؟
کار نشد نداره

Traffic
June 12th, 2010, 18:31
من این کار رو کردم و اکانت رو ادیت کردم و دامنه رو عوض کردم ولی ساب دومین ها بالا نمیاد!

Shc
June 12th, 2010, 20:03
امکانش هست و حداکثر اگر اینترنت خیلی کم سرعت باشه 2 دقیقه.
البته بعضی از ریسلرها این امکان براشون بسته میشه و با درخواست فعال میشه.

srashedian
June 12th, 2010, 22:31
سلام
بچه ها این تاپیک خیلی قدیمیه... به تاریخ پست های اول نگاه کنید...
اما در کل درمورد مبحث این تاپیک، در سی پنل این امکان وجود نداره (ریسلر رینیم نداره) اما توی دایرکت ادمین و کلوکسو و پلسک میتونن عوض کنن، البته باید حواستون باشه که توی بعضی نسخه ها ساب دامین ها غیرفعال میشن، معمولا با یه ریبوت برمیگردن!!!
حالا نظر اساتید بزرگوار انجمن هم میتونه در این مورد خیلی کمک کنه...

hamidjooni
December 23rd, 2011, 11:53
سلام دوستان
بله این کار به سادگی امکان پذیر است
به راحتی می توان آن را ویرایش نمود. در کمتر از یک دقیقه می توان دامنه را تغییر داد.

میزبانی فضای مجازی (http://www.fmhost.ir)