PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شماره تماس مایا هاست

mrasol
January 16th, 2013, 12:17
سلام
دوستان عزیز کسی شماره تماسی از مایا هاست داره؟
اون شماره بالای سایتشون جعلیه...یک تمدید دومین داشتیم با جریمه واریز کردیم قبل این که پول بگیرن تند تند جواب میدادن،تیکت تغییر دی ان اس به مدت 12 ساعت در حال بررسی بوده،الانم بعد 1 روز زده در حال انتقال به سرورهای ایران،دیگه والا اینجورشو ندیده بودیم!

mrasol
January 16th, 2013, 13:16
کسی نداره؟

nima73
January 16th, 2013, 13:30
من شماره ندارم ولی این ایمیل مدیر مایاهاست آقای عباسی هست
شاید ایمیل زدید و جواب داد

abbasi@mayahost.net

mrasol
January 16th, 2013, 13:36
من شماره ندارم ولی این ایمیل مدیر مایاهاست آقای عباسی هست
شاید ایمیل زدید و جواب داد

abbasi@mayahost.net
ممنون اما مثل اینکه این ایمیل اصلا وجود نداره

mrasol
January 16th, 2013, 16:05
:) سایتشون هنوزم درست نشده!

mrasol
January 16th, 2013, 20:15
دوستان خیلی محتاج هستیم به این دامنه کسی نیست که آی دی یا شماره تماس یا ایمیلی از ایشون داشته باشه؟

!@$#)_+%^"<*&%^$
January 16th, 2013, 22:24
آدمایی که از یک سولاخ ۲ بر گزیده میشن :-|

mrasol
January 16th, 2013, 22:43
من از ایشون دامنه نخریدم
دوستم خریده به بنده گفتن تمدید رو پرداخت کنم،یه جوری مجبور بودم،و الا من کامل میشناسمشون!

m-mehdipoor
January 16th, 2013, 23:38
دامین قابل انتقال است دوست من ، می تونستید انتقال بدید و از کسی که مورد اعتمادتون است بخواید براتون تمدید کنه

asemon
January 16th, 2013, 23:46
سلام دوست عزیز این ایمیل از طرف مایا چند روز پیش برای من ارسال شده بود شاید بدرد شما بخوره ایمیل داخلش هست

با درود خدمت مشترکين محترم ماياهاست
نظر به جابجايي سايت ماياهاست، پيش بيني مي کنيم که ساعاتي را با اختلال همراه باشيم (که اميدواريم حداکثر تا فردا صبح باشد).
لذا ايميل mayahost.net@gmail.com بطور موقت ايجاد شده است که ميتوانيد تا زمان بالا آمدن کامل سايت، از اين طريق با مايا در تماس باشيد.
لازم به ذکر است، با توجه به اينکه آخرين بکاپ سايت ماياهاست در حال ريستور شدن است، پيش بيني ميشود تعداد تيکت، يا ايميل در سايت جديد بازيابي شده، حذف شود؛ لطفا پذيرا باشيد.

با سپاس و احترام
مايا

mrasol
January 17th, 2013, 00:27
دامین قابل انتقال است دوست من ، می تونستید انتقال بدید و از کسی که مورد اعتمادتون است بخواید براتون تمدید کنه
بله حق با شماست،و من میدونستم همه اینارو!یه جورایی یکم پیچیده شد قضایا
ممنون از شما

mrasol
January 17th, 2013, 16:24
سلام دوست عزیز این ایمیل از طرف مایا چند روز پیش برای من ارسال شده بود شاید بدرد شما بخوره ایمیل داخلش هست

با درود خدمت مشترکين محترم ماياهاست
نظر به جابجايي سايت ماياهاست، پيش بيني مي کنيم که ساعاتي را با اختلال همراه باشيم (که اميدواريم حداکثر تا فردا صبح باشد).
لذا ايميل mayahost.net@gmail.com بطور موقت ايجاد شده است که ميتوانيد تا زمان بالا آمدن کامل سايت، از اين طريق با مايا در تماس باشيد.
لازم به ذکر است، با توجه به اينکه آخرين بکاپ سايت ماياهاست در حال ريستور شدن است، پيش بيني ميشود تعداد تيکت، يا ايميل در سايت جديد بازيابي شده، حذف شود؛ لطفا پذيرا باشيد.

با سپاس و احترام

مايا

دوست عزیز ممنونم،مشکل من با ایمیلی که دادید حل شد بسیار ممنونم