PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال در مورد dns

hostspace
January 15th, 2013, 16:39
سلام
چند سوال دی مورد دی ان اس دارم . ممنون می شم دوستان پاسخ بدن.
1 : می خوام در دایرکت ادمین در یک هاست دامنه domain.com رو پارک کنم. بعد یک ریسلر بسازم و دی ان اس هاشو ns1.domain.com و ns2.domain.com بذارم . همچین چیزی ممکنه ؟
2 : سوال دوم اینکه میشه چندین سرور رو با یک دی ان اس بارگذاری کرد ؟ چند سال پیش شخصی رو دیده بودم که با ns1 و ns2 تمامی سرورهاشو پوشش داده بود . برای مثل سایت شما اگه روی سرور 1 بود همون ns1 , ns2 و اگه روی سرور 8 هم بود باز همون ns2 , ns1 رو ست میکردی و سایت بدون مشکل بالا بود.

اشخاصی که اطلاعاتی در این ضمینه ندارند لطفا تاپیک را منحرف نکنند .
با تشکر

RoobinaServer
January 15th, 2013, 16:45
سلام
چند سوال دی مورد دی ان اس دارم . ممنون می شم دوستان پاسخ بدن.
1 : می خوام در دایرکت ادمین در یک هاست دامنه domain.com رو پارک کنم. بعد یک ریسلر بسازم و دی ان اس هاشو ns1.domain.com و ns2.domain.com بذارم . همچین چیزی ممکنه ؟
2 : سوال دوم اینکه میشه چندین سرور رو با یک دی ان اس بارگذاری کرد ؟ چند سال پیش شخصی رو دیده بودم که با ns1 و ns2 تمامی سرورهاشو پوشش داده بود . برای مثل سایت شما اگه روی سرور 1 بود همون ns1 , ns2 و اگه روی سرور 8 هم بود باز همون ns2 , ns1 رو ست میکردی و سایت بدون مشکل بالا بود.

اشخاصی که اطلاعاتی در این ضمینه ندارند لطفا تاپیک را منحرف نکنند .
با تشکر
با سلام

بله امکانش هست.

کار سختی نیست ns1 را به جای دادن یک آیپی دو بار اضافه کنید و دو آیپی بدید به هش مثلا ولی خب کار درست و معقولی نیست و استاندارد نیست ممکن هست به مشکل بخورید در خیلی مواقع

پ.ن : از نظر من کمی سرعت لود احتمالا پائین میاد چون میره یه سرور دیگه اونجا میبینه خبری نیست میاد رو این سرور نکنید این کارو به نظر من.

ارادتمند سجادیه
یا حق:53:

hostspace
January 15th, 2013, 17:21
با سلام

بله امکانش هست.

کار سختی نیست ns1 را به جای دادن یک آیپی دو بار اضافه کنید و دو آیپی بدید به هش مثلا ولی خب کار درست و معقولی نیست و استاندارد نیست ممکن هست به مشکل بخورید در خیلی مواقع

پ.ن : از نظر من کمی سرعت لود احتمالا پائین میاد چون میره یه سرور دیگه اونجا میبینه خبری نیست میاد رو این سرور نکنید این کارو به نظر من.

ارادتمند سجادیه
یا حق
ممنونم
اما به خاطر پروژه ای مجبورم این کار رو انجام بدم
در مورد کلاستر دی ان اس چیزی نمیدونین؟

hostspace
January 15th, 2013, 23:44
کسی نظری نداره ؟