PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : /فروش ویژه هاست و ریسلر /

Ali-718
January 17th, 2010, 21:29
سلام
فروش وِیژه استارهاست آغاز شد ....
تعرفه های هاست به شرح زیر است:
یک گیگابایت + پهنای باند نامحدود سالانه 15000 تومان
دو گیگابایت + پهنای باند نامحدود سالانه 28000 تومان
سه گیگابایت + پهنای باند نامحدود سالانه 39000 تومان
چهار گیگابایت + پهنای باند نامحدود سالانه 47000 تومان
پنج گیگابایت + پهنای باند نامحدود سالانه 57000 تومان

50 مگابایت + پهنای باند نامحدود سالانه 4000 تومان
100 مگابایت + پهنای باند نامحدود سالانه 6000 تومان
500 مگابایت + پهنای باند نامحدود سالانه 9000 تومان
-----------------------------------------------------------------------
تعرفه های فروش ریسلر :

یک گیگابایت + پهنای باند نامحدود ماهانه 3000 تومان
دو گیگابایت + پهنای باند نامحدود ماهانه 5000 تومان
چهار گیگابایت + پهنای باند نامحدود ماهانه 6000 تومان
پنج گیگابایت + پهنای باند نامحدود ماهانه 7000 تومان
یک گیگابایت + پهنای باند نامحدود ماهانه 8000 تومان
-----------------------------------------------------------------------
کنترل پنل : سی پنل
اپ تایم : 99.99%
استار هاست | ثبت دامین و میزبانی وب سایت (http://www.starhost.ir)
starhost.ir
یاهو ای دی : Info_starhost
ایمیل : info.starhost@gmail.com

--------------------------------------------------------------------
NO SPAM PLZ
----------------------------------------------------------------------

فروش ویژه فقط تا 28-10-88 ساعت 12 ظهر ادامه دارد ....

Sepahrad
January 17th, 2010, 22:57
....

نمیدونم دیگه چی باید گفت ! بهتره دولت بیاد یه قراردادی چیزی بزاره که یک سری ها رو قبول کنه و بعضی ها رو نه . و کسایی که این مدرک یا هر چیز دیگه رو ندارند حق فروش هاست نداشته باشند و جلوشون گرفته بشه !

Ali-718
January 17th, 2010, 23:08
....

نمیدونم دیگه چی باید گفت ! بهتره دولت بیاد یه قراردادی چیزی بزاره که یک سری ها رو قبول کنه و بعضی ها رو نه . و کسایی که این مدرک یا هر چیز دیگه رو ندارند حق فروش هاست نداشته باشند و جلوشون گرفته بشه !

:-w دوست عزیز کار از کار گذشته ! بازار خراب شده چاره ای نیست که با بشه قیمت واقعی فروخت !

تایپک قبلی ( فروش هاست ) که زدم با اسپم یک نفر دو صفحه پست خورد همش هم انحرافی ....
منم دوست دارم این وضع درست بشه ولی دیگه نمیشه جلوشو گرفت ...
تو چند چند تایپک در باره این مسئله بحث شده لطفا تو تایپک تبلیغی من پست ها فقط مربوط به موضوع باشه
باتشکر ....

AfraWeb.net
January 18th, 2010, 00:17
....

سازمان نظام صنفی رایانه ای

Arvin
January 18th, 2010, 00:22
کاش رسیدگی می شد
ظاهرا وظیفه سازمان نظام صنفی رایانه ای و شورای عالی انفورماتیک هست

Sepahrad
January 18th, 2010, 12:54
:-w دوست عزیز کار از کار گذشته ! بازار خراب شده چاره ای نیست که با بشه قیمت واقعی فروخت !

تایپک قبلی ( فروش هاست ) که زدم با اسپم یک نفر دو صفحه پست خورد همش هم انحرافی ....
منم دوست دارم این وضع درست بشه ولی دیگه نمیشه جلوشو گرفت ...
تو چند چند تایپک در باره این مسئله بحث شده لطفا تو تایپک تبلیغی من پست ها فقط مربوط به موضوع باشه
باتشکر ....

دوست عزیز
-------------------
1. بازار بهم ریخته چون یکی مثل شما بهمش ریخته و حالا میگه بهم ریخته دیگه ما هم بد ترش کنیم ! سعی کم بهترش کنی نه بد ترش کنی !

2. شما بهتر هست پست نزنید چون ابرو دوستان که به حق کار میکنید رو میبرید ! چرا ؟ چون انگار دارید به من میگید شما هم دارید پفک میفروشید ( با این قیمت ها ) . و فرقش این هست که شما ارزون میفروشید و من دو برابر !!!

سازمان نظام صنفی رایانه ای

والا رسیدگی نمیشه ! میشه ؟ یعنی یه برگه یا آرمی چیزی میدند که بگان ان ها هستند و از اینها بخرید و اون هایی که ندارند حق فروش ندارند و باید جلوشون گرفته میشد ؟! البته روی قیمت ها گیر بدند !؟

کاش رسیدگی می شد
ظاهرا وظیفه سازمان نظام صنفی رایانه ای و شورای عالی انفورماتیک هست

کاش !!! اونم ظاهرن !

Ali-718
January 18th, 2010, 13:21
همانطور که گفتم فروش ویژه با تخفیف 50 درصدی تا ساعت 12 ادامه داشت .
تعرفه ها با حالت اول برگشت !
-----------------------------------------------------
امیدوارم رزوی این وضع قیمت ها درست بشه .... ( فقط همین )
مدیران محترم لطف کنید تایپک رو حذف کنید
به این دو قانون توجه کنید :
قانون شماره 25) هرگونه بحثي‌ که موجب انحراف تاپيک ها از مسير اصلي‌ خود بشود که به نوعي برخلاف قوانين انجمن باشد در صورت تشخيص مديران، در صورت لزوم تاپيک و يا بحث هاي اضافه حذف خواهد شد. بنابراين کاربران موظف هستند از تاپيک هاي ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگيري کنند. در صورتي‌ که کاربري باعث انحراف تاپيک هاي ارسالي‌ شما شد ميتوانيد لينک تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

این قانون هم ادمین سایت تو تایپک قوانین مطرح کرده
(در مورد تاپیک های آفر
شرکت هایی که آفری رو در تالار مطرح میکنند فقط دوستانی که تمایل به خرید دارند میتونند سوال کنند
و از هر گونه سوالات بی مربوط و بی مورد واقعا پر هیز کنید چون تاپیک رو به انحراف کشیده میشه
هر شرکتی قیمتی داره هر کسی آفری داره و هر کسی یه پشتیانی داره
پس منتظر نباشید قیمت ها برابر باشه
بنابراین از هر گونه پست بی مورد پرهیز کنید که در صورتی چنین پست هایی دیده بشه شدیدا برخورد میشه
با تشکر . )

:53: