PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال : بکاپ گرفتن از اطلاعات ویندوز 2003 ؟

Mohsenx2
January 14th, 2013, 23:49
درود
بنده الان یه vps win 2003 دارم که یکسری کانفیگ نرم افزاری با هزینه روش انجام شده و اگر بخوام سرویسم به جای دیگه انتقال بدم
دوباره نمیتونم خودم کانفیگ کنم یا هزینه کنم .
چجوری از ویندوز 2003 و اطلاعاتش بکاپ بگیرم که وقتی تغییر سرویس دادم به مکان دیگه بتونم همون ویندوز و اطلاعاتش رو برگردونم ؟

Mohsenx2
January 15th, 2013, 12:06
انجمن به این بزرگی
این همه کاربر
همه میان فقط برای خرید و فروش ؟؟؟

fr0nk
January 15th, 2013, 14:06
یه راه ساده اینه که با مدیر سرور مبدا و مقصد صحبت کنید اگه اجازه میدن یه تمپلت از سرورتون اینجا بگیرید اونور بدید deploy کنن براتون

یا بکاپ کامل بگیرید از روی سیستم با هر نرم افزاری ( norton ghost , acronis )با ftp یا اپلود و دانلود منتقل کنید اونور ریستور

mirhendi
January 15th, 2013, 14:11
بهترین وسریع ترین کار همان انتقال توسط میزبان اول و میزبان دوم میباشد

Mohsenx2
January 15th, 2013, 14:13
با مدیر سرور صحبت کردم
میگه ما از اینکارا نمیکنیم .

الان بهترین روش چیه ؟
دستور ntbackup کار ما رو راه نمیندازه ؟

mesripoor.66
January 15th, 2013, 14:21
دستور ntbackup فقط از اطلاعاتتون بک آپ میگیره و از کانفیگ نرم افزارهات نه!
روشهای ممکن رو دوستان توی پستهای بالا توضیح دادند.

Mohsenx2
January 15th, 2013, 14:27
الان با نورتون بکاپ بگیرم
روی ویندوز جدید ریستور کنم تمام نرم افزارها و کانفیگهای انجام شده روی سرور مثلا dns , iis تمام اینا برمیگرده ؟

RoobinaServer
January 15th, 2013, 14:30
دستور ntbackup فقط از اطلاعاتتون بک آپ میگیره و از کانفیگ نرم افزارهات نه!
روشهای ممکن رو دوستان توی پستهای بالا توضیح دادند.

به میزبان اولتون بگید که تمپلت بدن به هتون و هزینه هم به هشون بابت تمپلت میدید و یا ازشون بخواید خود هارد را بتوانید دانلود کنید (هارد مجازی سازی) اگر بازم گفتن نمیدن یه جای کار میلنگه یا بلد نیستند یا میخوان به زور شما را نگه دارند.:):53:

Mohsenx2
January 15th, 2013, 14:39
جناب سجادیه من از شما سرویس داشتم عالی بود حیف که قیمت سرویسهاتون رفت بالا !
اره باید بهشون بگم هزینه میدم ولی اگر قبول نکردن چی ؟

fr0nk
January 15th, 2013, 14:46
دیگه یا باید بمونید یا همون هزینه رو + یک مقدار اضافه تر رو بدید دوباره کانفیگ انجام بشه (یا خودتون با اموزش های داخل نت انجام بدید)

پ.ن:میتونم بپرسم کانفیگ ها چی بوده ؟

Mohsenx2
January 15th, 2013, 14:47
IIS , DNS , Sql Server 2008

RoobinaServer
January 15th, 2013, 15:22
جناب سجادیه من از شما سرویس داشتم عالی بود حیف که قیمت سرویسهاتون رفت بالا !
اره باید بهشون بگم هزینه میدم ولی اگر قبول نکردن چی ؟

خب به هر حال عزیز جان کیفیت هزینه داره دیگه ما هم بدمون نمیاد مشتری داشته باشیم اونم زیاد ولی به قیمت کم به صرفه نیست (فکر کنم سرویس خارج ما منظورتون باشه) قیمت سرویس های خارج با نرخ روز بالا پائین میشن متاسفانه مخصوصا که تعداد آیپی هم رو سرور ها کم شد.(از سمت دیتاسنتر)

اگر قبول نکنن یا باید مجدد هزینه کنید یا همانجا بالاخره یه جوری کنار بیاید و بمونید. ولی قبول میکنن اگر جای درست حسابی باشه و به فکر آبرو و مشتری مداریشون باشن.

ارادتمند سجادیه
یا حق