PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کد دانلودphp

yar20
January 14th, 2013, 17:02
با سلاموخسته نباشید یه کد پی اچ پی بود که وقتی تو هاست قرار میدادی دیگه نیازی نبود چیزی تو سیستم دانلود بعد تو هاست اپلود کنیم و لینکش میدادیم به اون خودش دانلود میکرد کسی میتونه این کد بده ممنون

yar20
January 14th, 2013, 17:30
up

sardarn
January 14th, 2013, 18:58
سلام
توی گوگل سرچ کنید
اسکریپت rapid leech

n2d
January 14th, 2013, 19:06
سلام
منظور شما این هست که منتقل کنه روی هاست شما فایل رو و بگذارید برای دانلود یوزرها ؟
اینکار رو باید اول از مدیر سرور بپرسید ، که اجازه می دهند ؟
در فایل های حجیم ، پروسس زیادی میبره و به شدت درگیر میکنه منابع رو ، پی اچ پی رو هم همینطور ، معمولا اجازه نمی دهند ...
یک کد نیست ، شما از اسکریپت های زیادی میتونید در این زمینه بهره ببرید.

امری بود در خدمتم
موفق باشید

yar20
January 14th, 2013, 19:25
نه دوستان من یادم یک کد نیم خطی پی اچ پی بود یادم نمیاد کدش هرچه قد که حجیم بود در عرض چند ثانیه میاورد رو هاست من رو سی پنل ریخته بودم دقیقا مثل یه شل رو هاست یه مکان دانلود ایجاد میکرد

n2d
January 14th, 2013, 20:15
سلام
اونطور که شما میفرمایید باید با fopen یک فایل تعریف کرد و بعد با file_get_contents اطلاعات را منتقل کرد ، خیلی سادست ، کلاً شاید 5 خط بشه ، همچین چیزی منظور شماست ؟

اگه اون چیزی که من تو فکرمه باشه خیلی ساده میشه نوشت :

file_put_contents('NewFIleName','RemoteFileURL');

NewFIleName : نام یک فایل با سطح دسترسی نوشتن ، 777 بگذارید کافیه { اما بعد از اتمام انتقال حتما به حالت اولیه برگردونید که دسترسی نوشتن موجود نباشه }
RemoteFileURL : آدرس فایلی که میخواید منتقل بشه .
البته فشار میاد به سرور برای فایلهای حجیم ، و شاید ساسپندتون کنند .