PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیفیت افتضاح اینترنت

MelatHOST
January 17th, 2010, 15:58
سلام
از زمان انتخابات تا به الان response time آیپی های خارج ایران بعد از 1 نیمه شب به 1024 میلی ثانیه میرسه
و هزار بلای جدید سر رور میاد
بسیاری از مشتریان هم اصلاً بی مورد آیپی براشون پینگ نداره در صورتیکه host-tracker کاملاً درست نشون میده آیپی رو
میخواستم ببینم به نظر شما این مشکلات عمدی اینترنت کی رفع میشه ؟

sadegh
January 17th, 2010, 16:16
ان شالله وقتی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شدم :113:

Arashdn
January 17th, 2010, 19:10
والا فعلا 6 ماهه که منتظریم رفع بشه ...

Arvin
January 17th, 2010, 19:27
از اینترنت نگو که دل همه خونه

Subhosting
January 17th, 2010, 19:29
کلا همینه عزیز دل
کاریش هم نمیشه کرد
همه پیشرفت میکنن ما داریم پس رفت میکنیم
انشاا... وقتی اینترنت ملی شد و کسی دیگه حق نداشت و نتونست بره سایت های خارجی اونوقت قدر همین رو هم میدونید.

M.S.R
January 17th, 2010, 19:32
گفتی اینترنت ملی قلبم تیر کشید.
فکر کن می زنی گوگل برات سایت تبیان را باز می کنه. :114::104::-ss
اخ قلبم.

LoveLife
January 17th, 2010, 19:45
اینترنت من مشکل داره عجیب ! خیلی کند شده !
دوستم تو شرکت بزرگ اینترنتی هست ! می گه خود مخابرات سرعت ها رو اورده پایین

delta
January 17th, 2010, 19:47
گوگل رو روی سایت وزارت ارشاد دایرکت میکنند و یاهو مسنجر هم روی مصلای بزرگ تهران :103:

sadegh
January 17th, 2010, 19:59
علي شميراني – موضوع قطع اينترنت در كشور ما موضوعي غير عادي، عجيب و نگران كننده براي كاربران ايراني محسوب نمي شود.
در ايران همه عادت كرده اند كه هر از چند گاهي يك خبر دقيقا مثل خبر چند ماه قبل بخوانند كه باز هم لنگر يك كشتي به فيبر نوري گير كرده و پاره شده و اقدامات جهت ترميم ادامه دارد و منتظر باشيد امروز فردا شايد هم پس فردا درست شود.
از اين موضوع كه پاركينگ كشتي هاي در تردد در خليج فارس گويي دقيقا در محل قرار گرفتن فيبر نوري مسير ايران است، بگذريم به داخل و ضعف تاميني كشور خودمان باز گرديم.
به همين منظور نامه به شدت سرگشاده اي خطاب به آقاي مسوول اينترنت تنظيم شده كه در پي مي آيد.
"آقاي مسوول محترم اينترنت كشور ، شما مي دانيد كه قطعي، افت كيفيت و اصولا بروز هر نوع مشكل در اينترنت كشور به هيچ وجه من الوجوه قابل انكار و پنهان سازي از ديدگان فوق تيز كاربران ايراني نيست، از اين رو به جنابعالي توصيه اكيد مي شود كه ضمن ابراز پوزش از وضع به وجود آمده، به جاي آنكه منتظر سيل تماس هاي خبرنگاران جهت تاييد صحت و سقم پارگي جديد باشيد، خود شخصا اقدام به انتشار اطلاعيه رسمي نماييد.
بي شك اين اطلاعيه گذشته از اين كه به نوعي قوت قلوب كاربران در راستاي اقدام به اقدامات عاجل است به نوعي حكايت از تحت كنترل بودن اوضاع و اين كه قبل از رسانه ها و كاربران مي دانيد چه اتفاقي در كشور رخ داده است نيز دارد.
توصيه ديگر آنكه خواهشا پس از هر پارگي لحظه به لحظه كاربران و رسانه هاي تشنه كسب اطلاعات بيشتر و اصولا آخرين پيشرفت ها در جهت ترميم را بي خبر نگذاشته و بازهم منتظر سونامي تلفن هاي خبرنگاران نمانيد و خودتان مرتبا و به احترام مشتركانتان بگوييد كه كار در چه مرحله اي هست.
در پايان خواهشمند است به توصيه هايي كه در پي آمد در پارگي بعدي كه زمان كوتاهي نيز با آن باقي مانده توجه لازم را مبذول فرماييد تا بيش از اين موجبات سردرگمي و نگراني همگاني و افزايش اشغالي خطوط ارتباطي خود و ديگران نباشيد."
با سپاس
يك سردرگم
itinlyzer

---------- Post added at 07:59 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

علي شميراني – موضوع قطع اينترنت در كشور ما موضوعي غير عادي، عجيب و نگران كننده براي كاربران ايراني محسوب نمي شود.
در ايران همه عادت كرده اند كه هر از چند گاهي يك خبر دقيقا مثل خبر چند ماه قبل بخوانند كه باز هم لنگر يك كشتي به فيبر نوري گير كرده و پاره شده و اقدامات جهت ترميم ادامه دارد و منتظر باشيد امروز فردا شايد هم پس فردا درست شود.
از اين موضوع كه پاركينگ كشتي هاي در تردد در خليج فارس گويي دقيقا در محل قرار گرفتن فيبر نوري مسير ايران است، بگذريم به داخل و ضعف تاميني كشور خودمان باز گرديم.
به همين منظور نامه به شدت سرگشاده اي خطاب به آقاي مسوول اينترنت تنظيم شده كه در پي مي آيد.
"آقاي مسوول محترم اينترنت كشور ، شما مي دانيد كه قطعي، افت كيفيت و اصولا بروز هر نوع مشكل در اينترنت كشور به هيچ وجه من الوجوه قابل انكار و پنهان سازي از ديدگان فوق تيز كاربران ايراني نيست، از اين رو به جنابعالي توصيه اكيد مي شود كه ضمن ابراز پوزش از وضع به وجود آمده، به جاي آنكه منتظر سيل تماس هاي خبرنگاران جهت تاييد صحت و سقم پارگي جديد باشيد، خود شخصا اقدام به انتشار اطلاعيه رسمي نماييد.
بي شك اين اطلاعيه گذشته از اين كه به نوعي قوت قلوب كاربران در راستاي اقدام به اقدامات عاجل است به نوعي حكايت از تحت كنترل بودن اوضاع و اين كه قبل از رسانه ها و كاربران مي دانيد چه اتفاقي در كشور رخ داده است نيز دارد.
توصيه ديگر آنكه خواهشا پس از هر پارگي لحظه به لحظه كاربران و رسانه هاي تشنه كسب اطلاعات بيشتر و اصولا آخرين پيشرفت ها در جهت ترميم را بي خبر نگذاشته و بازهم منتظر سونامي تلفن هاي خبرنگاران نمانيد و خودتان مرتبا و به احترام مشتركانتان بگوييد كه كار در چه مرحله اي هست.
در پايان خواهشمند است به توصيه هايي كه در پي آمد در پارگي بعدي كه زمان كوتاهي نيز با آن باقي مانده توجه لازم را مبذول فرماييد تا بيش از اين موجبات سردرگمي و نگراني همگاني و افزايش اشغالي خطوط ارتباطي خود و ديگران نباشيد."
با سپاس
يك سردرگم
itinlyzer

Sajad
January 17th, 2010, 20:57
یعنی این مشکل سراسری هست ؟
ما رو باش فکر کردیم اکانت ما مشکل داره سرعت نصفه شده دقیقا. زنگ زدیم از شرکت بپرسیم دو ساعت ما رو الاف کرد و مودم خاموش کن روشن کن فلان کن بیسار کن آخر هم گفت سیستمتون مشکل داره ! منم گفتم جالبه که حدود ده تا سیستم با هم مشکل داره ! چی بگم آدم....

goldstar
January 17th, 2010, 21:05
بله مشکل سراسریه
من قبلا با سرعت 512 حدود 7 کامپیوتر رو به هم شبکه کرده بودم و 7 نفر هم راضی بودند ولی الان خودم تنها از 512 استفاده میکنم اعصابم خرد میشه! جیمیلی که دو ثانیه ای میومد حدود 35 40 ثانیه میکشه تا بیاد

delta
January 18th, 2010, 00:07
مال ما مشکلین نداره.. فکر کنم علت اینه که از ترکیه داریم فیبر میگریم :d

Arvin
January 18th, 2010, 01:06
من از اکانت با سرعت 1 مگ استفاده میکنم
وضع اونطوری هم که شما میگین بد نیست
ولی با ایده آل خیلی فاصله داریم.

Mohsen
January 18th, 2010, 01:14
تو خونه آسمان فراز استفاده میکنم که فقط تو مواقع خاص سرعت پایین میاد و بقیه مواقع عادی هست.
تو دفتر هم پیشگامان هست که باز مشکل چندانی ندیدم ولی بعضی مواقع به صورت چند دقیقه کند میشه
در کل به جز مناسبت‌ها و قبل و بعدشون(فکر کنم بشه حدود یک چهارم روزها!) بقیه مواقع مشکلی نیست

persian.developer
January 18th, 2010, 01:18
تو خونه آسمان فراز استفاده میکنم که فقط تو مواقع خاص سرعت پایین میاد و بقیه مواقع عادی هست.
تو دفتر هم پیشگامان هست که باز مشکل چندانی ندیدم ولی بعضی مواقع به صورت چند دقیقه کند میشه
در کل به جز مناسبت‌ها و قبل و بعدشون(فکر کنم بشه حدود یک چهارم روزها!) بقیه مواقع مشکلی نیست

مناسبت؟!

LoveLife
January 18th, 2010, 01:42
مناسبت؟!

روز های تعطیل رسمی مثل تاسوعا عاشورا ! یا 22 بهمن

mehdi24
January 18th, 2010, 02:25
والا ما که بیچاره شدیم با این پیشگامان. روز و شب و مناسبت نمیشناسه (البته از 1 ماه پیش) و هر صفحه رو باید شونصد بار رفرش کنم تا بالا بیاد

jafarjeni
January 18th, 2010, 04:03
وقتی Google و Ping میکنم ، مثل دندون های مادر بزرگ یکی در میون reply میگیرم .. هرچی فکر میکنم 5 سال پیش وضعیت اینترنت ام بهتر از حالا بود :105:

Sajad
January 18th, 2010, 09:25
البته این مشکل برای من حدود یک هفته هست اتفاق افتاده....
فکرشو بکنید. کاری که باید توی ۲۲ ساعت انجام میشد بخاطر قطعی ها و سرعت پایین حدود ۵ روز طول کشیده.

persian.developer
January 18th, 2010, 10:14
وقتی google و ping میکنم ، مثل دندون های مادر بزرگ یکی در میون reply میگیرم .. هرچی فکر میکنم 5 سال پیش وضعیت اینترنت ام بهتر از حالا بود :105:

مشکل از گوگل هست اینترنت ایران مشکلی نداره!

Arashdn
January 18th, 2010, 10:48
لایزر کلا قطعه
پارس انلاین سرعت 1 مگابیتش از دایال اپ بدتره

Behsazan Host
January 18th, 2010, 12:48
صبا نت هم همینطور ! یه دفعه قطع میشه ! کند میشه و ........!
تازه تو بهمن ماه که بدتر خواهد شد !!!

Arashdn
January 18th, 2010, 17:15
لایزر وصل شد
سرعت : متوسط
پارس آنلاین : سرعتش بد نیست 1 مگابیتش 15 کیلو رو دانلود میده

iranwebwork
January 18th, 2010, 18:49
دوستان من فکر میکنم برای این سیستم فایروالینگ و ف*یلت*رینگ سخت افزاری باشه که بستن رو boardergatway ها