PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عذر بدتر از گناه هاستینگی

Arvin
January 17th, 2010, 15:47
با سلام
اولا عرض کنم که این پست فقط جنبه اطلاع رسانی و کمک به دوستان در خریدهاشون داره.
پس با دید مثبت نگاه کنین و از مدیریت هم خواهش می کنم در این ضمینه همکاری کنن .
تفکیک مجموعه های زحمت کش و برخی که با اعمالشون زحمات این عزیزان رو زیر سوال می برند امری است واجب.

قصددارم چند مورد از تخلفات یکی از هاستینگ های به ظاهر محترم به مشخصات دهکده وب webvillage.ir بهتون بگم.
سرویسی از سرور اشتراکی کانادی این دوستان (دهکده وب ) خرید کردیم 2 ماه نگذشته بود که مارو به دلیل رعایت نکردن کپی رایت ساسپند کردن قضیه رو پیگیری کردیم نتیجه نگرفتیم

اینا هم چون میدونستن سایت ما خیلی برامون مهمه و هیچ بک آپی نداریم با گرفتن هزینه بالایی سایت رو انتقال داده به سرور آمریکا(البته با دریافت هزینه کامل هاست جدید)هاست قبلی هم همنطور موند.

از هاست آمریکاشون که 48% آپ تایم داشت هیچی نگم بهتره یعنی لازم باشه میگم و اونم با مستندات.

چند روز پیش خواستیم وارد پنل هاست قبلی بشیم دیدیم وارد نمیشه تحقیق کردیم با کمال ناباوری دیدیم اکانت ما حذف شده و به فرد دیگری فروخته شده!!!!

به پشتیبانی(که باید 200تا زنگ بزنی 1 دونه جواب بدن) گفتیم مشخصات هاست کانادای مارو بدین چی بگن خوبه؟میگن دامین های شما از طرف iweb بلاک شده و میزبانی برای این دامین ها امکان پذیر نیست !واسه همون نمیتونیم بدیم !!! آیا این منطقیه؟

با iweb تماس گرفتم ولی اونا میگن ما اگه بخواهیم هم نمی تونیم دامنه بلاک کنیم.

چند بار گفتم شما سرویس مارو بدین مااصلا می خوایم خالی باشه ویا از دامنه دیگری استفاده کنیم.
ولی انگار نه انگار.

وقتی میخوان مشتری جذب کنن زود جواب می دن ولی وای به روزی که مشکل داشته باشی ....

آیا این قانونه کل سرور هاست؟iweb که خودش صاحب سرویسه میگه اینطور نیس!!راهنمایی کنین لطفا.

دوستان هر حرفی اینجا زدم با مستندات قابل ارائه هست تاکید می کنم هر حرفی.پس هوشیار باشین.

این کمتر از 10% تخلفات این مجموعه یعنی webvillage .ir هست.منتظر بقیه موارد باشین که گیر این گروه و گروه های مشابه نشین.

abbas_majan
January 17th, 2010, 16:00
میشه مدارکتون را ارئه کنید ببینیم ؟

sadegh
January 17th, 2010, 16:10
up time 48% :104:
مگه میشه!(احتمالا دیتاسنتر امریکا نبوده)
اگه گفته بودن وارز ممنوع شما هم نباید وارز کار می کردید L-)
چطور اکانت حذف شده رو فروختن!؟

مدارک خودتون رو ارائه بدین؟

Arvin
January 17th, 2010, 16:28
بله 48%
با استناد به host-tracker
تا اونجایی که من فهمیدم سرور آمریکا مشکل نداشته
اینا خودشون نمی دونم چی کار می کردن که مجبور شدن کل فایل های سرور رو ترانسفر کنن آی پی ها رو ریختن به هم.هیچ سایتی بالا نمیومد.حتی سایت خودشونم دان شده بود.
آخرش چون دیدن دیگه وضع خرابه این ایمیل رو فرستادن به همه .

Be name khoda,
Salam khedmat e shoma karbar e mohtaram,

Be dalil e downtime ha ye mokarar dar mah e ghabl baraye server5 Linux USA ( Ghabl az transfer be server257 ), Tasmim gereftem ta be nahvi 1% az ekhtelalat ra jobran konim,

Shoma mitavanid pass az etmam e dore ye host e khod az 14 Rooz rayegan e digar estefade konid, ( 14 Rooz be niyat e 14 Masoom e ale abaa )

Ba sepas e faravan va arezoye movafaghiyat va rezayat e shoma,
Khoda Negah dar,

طبق گفته اینا فدرال کانادا شکایت کرده بوده-بابا یه سایت علمی چه ربطی داره به فدرال کانادا.به نظرمن همش یک توطئه بوده.
حذف کردن اکانت ما و بازکردن یک اکانت دیگه کار سختیه؟واقعا سرور قدرتمندی بود اینا هم نتونستن ازش بگذرن.
مستندات دیگه روهم به مرور میذارم