PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال مهم در مورد آزاد شدن دامین های تمدید شده؟؟؟

m.Amin
January 17th, 2010, 11:36
...................

1eng.ir
March 2nd, 2010, 02:19
Expiration Date: 2010-11-21
هنوز اکسپایر نشده!

الان هم پارکه.

---------- Post added at 02:19 AM ---------- Previous post was at 02:15 AM ----------

منظورم اینکه اگه دیگه تممدید نشه چقدر طول میکشه که دامین آزاد باشه
1. دوره ی 30 روزه قابل تمدید.
2. دوره 45 روزه ی منقضی.
3. دوره 5 روزه ی حذف!
بعد از این 80 روز دامین مجدداً آزاد شده و قابل ثبت خواهد بود.
تو این دوره ی 5 روزه ممکنه رجیستار دامین رو بذاره واسه فروش (مثلاً name.com اینجور کار میکنه: 5 روز آخر رو با این قیمتا میذاره واسه ثبت: 49-39-29-19 و روز اخر هم 9 دلار. اگه کسی نخریدش آزاد میشه)

امکان داره خود onlinenic اون دامین رو به خاطر اینکه ترافیکش بالا هست یک سال دیگه ثبت کنه؟؟؟؟؟
امکان داره.

amiri113
March 2nd, 2010, 10:09
امکان داره به خاطر ترافيک بالا ثبتش کنه و پارکش کنه!
يا يک شرکت پارک ثبت کنه و از ترافيکش استفاده کنه!

sadegh
March 2nd, 2010, 10:15
اگه هم معنی دار باشه خواهان زیاد داشته باشه میزاره به مزایده یا سیستم های فروش دامنه !

semorena
September 13th, 2010, 14:07
سلام من هم مشكل مشابهي دارم.
حدود پنج سال يك دامين داشتم، سه ماه قبل بايد تمديدش ميكردم اما شركت تمديدكننده ايراني نبود و به حساب ايرانيم گير داد، من هم صبر كردم تا دامين آزاد بشه، اما هفته پيش به محض اينكه دامين آزاد شد، بلافاصله بطور اتوماتيك براي يكسال تحت مالكيت شركت oversee.net (https://www.snapnames.com) قرار گرفته. گويا اين شركت دامين هاي منقضي شده رو خريداري ميكنه تا backordere كنه به كسانيكه ميخوان.
اما نميدونم با توجه به اينكه حساب خارجي ندارم، چجوري از طريق واسطه هاي داخلي، دامينم رو مجددا خريداري كنم؟‌‌‌

semorena
September 15th, 2010, 11:32
سلام من هم مشكل مشابهي دارم.
حدود پنج سال يك دامين داشتم، سه ماه قبل بايد تمديدش ميكردم اما شركت تمديدكننده ايراني نبود و به حساب ايرانيم گير داد، من هم صبر كردم تا دامين آزاد بشه، اما هفته پيش به محض اينكه دامين آزاد شد، بلافاصله بطور اتوماتيك براي يكسال تحت مالكيت شركت oversee.net (https://www.snapnames.com) قرار گرفته. گويا اين شركت دامين هاي منقضي شده رو خريداري ميكنه تا backordere كنه به كسانيكه ميخوان.
اما نميدونم با توجه به اينكه حساب خارجي ندارم، چجوري از طريق واسطه هاي داخلي، دامينم رو مجددا خريداري كنم؟‌‌‌

كسي نيست جواب بده؟

f.etemadian
September 15th, 2010, 13:53
خب این یه جور تجارت هستش و به خاطر همین هم دامنه ها رو باید یه جای مطمئن ثبت کنید ولی خود دامنه تا 45 روز دست خود رجیسترر باقی بمونه.

semorena
September 15th, 2010, 20:10
خب این یه جور تجارت هستش و به خاطر همین هم دامنه ها رو باید یه جای مطمئن ثبت کنید ولی خود دامنه تا 45 روز دست خود رجیسترر باقی بمونه.

آره، ولی من چون credit card نداشتم صبر کردم تا دامین free بشه، اما روبات این شرکته اومده و قبل از من دامین free شده رو برای خودشون رجیستر کردن، کارشون کلا این هست که دامین های expireشده رو برای خودشون رجیستر میکنن و با قیمت بالاتر میفروشن، حالا من که credit card ندارم، چجوری میتونم این دامین رو بخرم؟ این شرکت های ثبت دامین ایرانی همشه شون فقط دامین های آزاد رو ثبت میکنن و هیچ خدماتی در این زمینه نمیدن. راهی سراغ ندارین؟

f.etemadian
September 16th, 2010, 11:08
آره، ولی من چون credit card نداشتم صبر کردم تا دامین free بشه، اما روبات این شرکته اومده و قبل از من دامین free شده رو برای خودشون رجیستر کردن، کارشون کلا این هست که دامین های expireشده رو برای خودشون رجیستر میکنن و با قیمت بالاتر میفروشن، حالا من که credit card ندارم، چجوری میتونم این دامین رو بخرم؟ این شرکت های ثبت دامین ایرانی همشه شون فقط دامین های آزاد رو ثبت میکنن و هیچ خدماتی در این زمینه نمیدن. راهی سراغ ندارین؟

نام دامنه مورد نظر شما چی هست؟ شاید من بتونم کمکتون کنم؟
می تونید برام پیغام بذارید.