PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کانفیگ سرور

downp30
January 13th, 2013, 15:47
با سلام دوستان من 4 هسته پردازنده دارم و تعداد کانکشن ها به سایت های سرورم هم دیگه حدود 1300 تا هست اما یک دفعه توی قسمت سرور استیت که میریم یک دفعه مینویسه از 4 هسته 20 هسته در حال استفاده است و مثلا تو همین مایه ها و دیگه سرعت بار گذاری سایت ها داغون میشه میشه گفت 5 دقیقه طول میکشه تا بار گذاری بشن... دوستان یک نفر رو می خواهم بتونن برام کانفیگ این مورد رو انجام بدن ... هزینه رو هم مناسب بگید لطفا

nginxweb
January 13th, 2013, 16:11
بنده میتونم واستون با nginx و لایت اسپید بطور مطلوبی واستون کانفیگ کنم قدرت و کارایی سرور چند برابر خواهد شد و mysql رو نیز tune کنم برای پاسخ دهی سریعتر به درخواست ها.
در صورت تمایل به سایت موجود در امضاء تشریف ببرید و تیکت ارسال بفرمایید
در خدمتیم

mehrshad.ho
January 13th, 2013, 16:21
ایران کانفیگ : Iran Config |ایران کانفیگ | عیب یابی ، نصب و راه اندازی ، مدیریت سرور های لینوکس و ویندوز (http://www.***************/)

CityKala.net
January 13th, 2013, 16:36
با سلام دوستان من 4 هسته پردازنده دارم و تعداد کانکشن ها به سایت های سرورم هم دیگه حدود 1300 تا هست اما یک دفعه توی قسمت سرور استیت که میریم یک دفعه مینویسه از 4 هسته 20 هسته در حال استفاده است و مثلا تو همین مایه ها و دیگه سرعت بار گذاری سایت ها داغون میشه میشه گفت 5 دقیقه طول میکشه تا بار گذاری بشن... دوستان یک نفر رو می خواهم بتونن برام کانفیگ این مورد رو انجام بدن ... هزینه رو هم مناسب بگید لطفا
با سلام
سبد خرید - Pasargad Information Technology Corporation Inc (http://clients.pasargadit.co/cart.php)
داخل سایت هست
میتونید تیکت و کاملا پیرامون مشکل رو توضیح دهید

habiballahafg
January 13th, 2013, 16:52
من میتونم برای شما کانفیگ را انجام بدهم اگر خاستید در خدمت هستم

sa_sh41
January 13th, 2013, 16:52
با سلام
درخدمت هستم با 100000تومان کانفیگ حرفه ای براتون انجام میدم

fr0nk
January 13th, 2013, 18:17
انجام میشه