PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقدار رم و سی پی یو مورد نیاز برای سرور مجازی

jajarmlib
January 13th, 2013, 13:39
سلام
من الان یه سایت دارم که روی هاست اشتراکی(هاست ویژه پر بازدید شاتل هاست) قرار داره و الان میخام یه vps بگیرم از کجا باید بدونم چقدر رم نیاز دارم
اسم سایتم رو بدم میشه فهمید یا نه؟

یه عکس از Server Status هاست گرفتم اینجا میزارم تا نظرتون رو بگین(اگه از روی عکس میشه فهمید)

alishamekhi
January 15th, 2013, 17:36
رم بستگی به کنترل پنلی داره که میخواید روش نصب کنید و سیستم عاملی که میخواید داشته باشید

coloserver
January 17th, 2013, 05:03
بازدیدتون روزانه تقریبی چقدره؟

fr0nk
January 17th, 2013, 12:37
رم بستگی به کنترل پنلی داره که میخواید روش نصب کنید و سیستم عاملی که میخواید داشته باشید

البته بیشتر از اینها به میزان بازدید ها ، نحوه کانفیگ و بهینه سازی سرویس ها (مثل query های mysql که باعث بالا رفتن استفاده سی پی میشند)،سرویس های نصب شده و اسکریپت های مورد استفاده بستگی داره

sajiran
January 17th, 2013, 17:35
شما میتونی حداقل ها رو تشخصی بدید بر اساس : بازدید , اسکریپت و نوع مصرف آن مثلا وردپرسی با افزونه های زیاد و دیتابیس و تگ حجیم و بازدید بالا بیش از شایذ 1 گیگ رم - 2 گیگ لازم داشته باشه حتی گاها یک سرور اختصاصی!
در کل باید آزمون و خطا کنید یک حداقلی رو در نظر بگیرید و جلو برید تا به مقدار مطلوب برسید