PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیدا کردن دی ان اس

pargraphic
January 12th, 2013, 21:09
سلام دوستان
می خواستم بدونم کسی بلد است که دی ان اس ساب دامین رو چجوری در بیارم ؟ دامنه من که وب هاستم است pargraphic[dot]ir است و دامنه هاست دانلود من dl.pargraphic.ir ساب دامین است زمانی هم که whois میگیرم ان اس های وب هاستم میاد. می خواستم بدونم ان اس هاست دانلود چیه که دامنه رو ست کنم ، مدیر هاستم هم نیستش فعلا . ممنون و تشکر از توجه شما

rezarostami
January 12th, 2013, 21:25
شما برای ست کردن ساب دامین با هاست دانلود از هاست قسمت advanced dns zone یک رکورد با آی پی هاست دانلود تنظیم کنید.

pargraphic
January 12th, 2013, 21:34
حرف شما کاملا صحیح دوست گرامی ، ولی مشکل من ساب دامین نیست من الان دامین دات آی آر ثبن گرده ام جدید ولی به نیک ان اس وب هاستمو دادم بعد متوجه شدم باید ان اس هاست دانلودم میدادم . الان می خواهم بدونم چگونه می تونم ان اس یک ساب دامینو در بیارم ؟ ان اس دامین نه ، ان اس ساب دامین می خواهم.

rezarostami
January 12th, 2013, 21:37
برای اون هم میتونید 2 تا رکورد با آی پی هاست دانلود بزنید بعد تو ایرنیک به عنوان دی ان اس وارد کنید . ست میشه با هاست و بالا میاد.

pargraphic
January 12th, 2013, 21:48
برای اون هم میتونید 2 تا رکورد با آی پی هاست دانلود بزنید بعد تو ایرنیک به عنوان دی ان اس وارد کنید . ست میشه با هاست و بالا میاد.

یک سوال استاد ؛ زمانی که من دامین دات آی آر خودمو ثبت کردم یعنی شرکت مورد نظر ثبت کرد ، بعدش من whois میگیرم ان اس ها درست مشخصات من و میده تو صفحه یعنی اون ثبت شده ؟

rezarostami
January 12th, 2013, 21:52
ثبت و فغال شدن دامنه از طریق پنل ایرنیک معلوم میشه و اگه شما بیشتر از 24 ساعته که سفارش ثبت کردید احتمال داره فعال شده باشه.

se7en-host
January 12th, 2013, 22:18
سلام دوستان
می خواستم بدونم کسی بلد است که دی ان اس ساب دامین رو چجوری در بیارم ؟ دامنه من که وب هاستم است pargraphic[dot]ir است و دامنه هاست دانلود من dl.pargraphic.ir ساب دامین است زمانی هم که whois میگیرم ان اس های وب هاستم میاد. می خواستم بدونم ان اس هاست دانلود چیه که دامنه رو ست کنم ، مدیر هاستم هم نیستش فعلا . ممنون و تشکر از توجه شما
دوست عزیز وارد سایت نیک شوید و ببینید دامنه شما تایید شده اگه تایید شده مشکلی ندارید بر روی دامنه ها برید بعد دس ان اس رو تغییر بدید و دی ان اس هاست که می خواهید بش وصل شه رو بدید