PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حداقل مشخصات سرور برای مجازی ساز

farbod
January 12th, 2013, 16:56
سلام
میخواستم بدونم حداقل مشخصات سرور برای اینکه بتونم مجازی ساز نصب کنم و مثلا 2 تا vps 512 ایجاد کنم چی هست
majidisaloo1
January 12th, 2013, 17:18
حد اقل خاصی نمیشه قائل شد

farbod
January 12th, 2013, 17:30
مثلا من روی یک سرور با مشخصات زیر در kimsufi میتونم مجازی ساز نصب کنم ؟ چند تا 512 میتونم بسازم ؟
Cpu: Intel Atom or celeron 1.20+ GHz
HDD: 1TB
Ram: 2 GB
BW: Unlimited on 100Mbps Uplink

majidisaloo1
January 12th, 2013, 17:52
این سرور که شما میگین روش مجازی ساز نصب نمیشه
روی بعضی سی پی یو ها امکان مجازی سازی وجود ندارد
شما منظورتون رو از اینکه حد اقل از نظر رم هست یا هارد و یا سی پی یو؟
بیشتر روی سی پی یو محدودیت وجود دارد

fr0nk
January 12th, 2013, 18:05
محدودیت سی پی یو هم که نباشه 2 گیگ رم رو مجازی ساز میگیره دیگه دمی نمیمونه که روش وی پی اس بسازید

farbod
January 12th, 2013, 18:17
اره منظور منم همینه
مثلا این دوستمون گفتن خود مجازی ساز ram 2 gig استفاده میکنه پس اگر بخوام 2 تا 512 هم داشته باشم حداقل به 3 گیگ رم نیاز دارم درسته ؟
و همین طور cpu فرمودید که روی این مدل cpu مجازی ساز کار نمیکنه . مشه حداقل cpu واسه این که مجازی

majidisaloo1
January 12th, 2013, 18:33
اره منظور منم همینه
مثلا این دوستمون گفتن خود مجازی ساز ram 2 gig استفاده میکنه پس اگر بخوام 2 تا 512 هم داشته باشم حداقل به 3 گیگ رم نیاز دارم درسته ؟
و همین طور cpu فرمودید که روی این مدل cpu مجازی ساز کار نمیکنه . مشه حداقل cpu واسه این که مجازی

واسته مجازی سازی حد اقل 4 گیگ رم رو در نظر باید داشته باشی

hostfire
April 23rd, 2013, 09:34
سی پی یو هم حداقل کوادکور

cserver.ir
April 23rd, 2013, 14:56
شما یاید مقدار رمی که میخوای وی پی اس ایجاد کنی + 1 گیگ رو برای مجازی ساز انتخاب کنی . ( اگر سرور 16 گیگ رم میخری ، قاعدتا از 15 گیگش میتونی استفاده کنی ) ولی خب ، اینکه cpu هم اجازه ی مجازی سازی رو هم بده ( یعنی تواناییشو در اصل داشته باشه ) همونطور که دوستان گفتن بسیار مهم هست . بقیه ی موارد اهمیتی نداره که سی پیو حالا کواد باشه یا دوال یا حتی سینگل کور باشه ، به مقدار منابعی که میخوای به وی پی اس بدی بستگی داره ، هر چی سی پیو قوی تر ، وی پی اس ها قوی تر خواهند بود ..