PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین تنظیم برای Apache

Hooramin
January 12th, 2013, 05:52
سلام به همه دوستان عزیز
من یک وی پی اس دارم با مجازی ساز openVz و منابع اشتراکی
رم 2 گیگ و سی پی یو Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
هدف من بالا آوردن شبکه اجتماعی روی این وی پی اسه ...
با کلی سر و کل زدن موفق شدم که با نصب وب سرور nginx به صورت ***** با آپاچی سرعتو تا حد امکان بالا ببرم
ولی هنوز یه سری مشکلات دارم ... وقتی رو یه لینکی کلیک میشه خیلی معطل میکنه ولی بعد ازینکه اون معطلی رد شد صفحه رو نسبتا خوب باز میکنه
از نظر اتصالات به دیتا بیس فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه.. فقط به نظرم مشکل از تنظیمات آپاچی هست که دیگه نمیدونم به کدوم سازش برقصم

این فایل httpd.conf من هست که بیشتر به صورت تجربه و آزمایش تنظیم شده تا با دانش خاص !

Timeout 15
KeepAlive off
MaxKeepAliveRequests 100
KeepAliveTimeout 35

<IfModule prefork.c>
StartServers 2
MinSpareServers 1
MaxSpareServers 2
ServerLimit 4
MaxClients 4
MaxRequestsPerChild 2000
MaxMemFree 2
SendBufferSize 65536
ReceiveBufferSize 65536
</IfModule>

<IfModule itk.c>
StartServers 2
MinSpareServers 1
MaxSpareServers 2
ServerLimit 4
MaxClients 4
MaxRequestsPerChild 2000
MaxMemFree 2
SendBufferSize 65536
ReceiveBufferSize 65536
</IfModule>

<IfModule worker.c>
StartServers 2
MaxClients 150
MinSpareThreads 1
MaxSpareThreads 2
ThreadsPerChild 25
MaxRequestsPerChild 4
ThreadStackSize 8196
MaxMemFree 2
SendBufferSize 65536
ReceiveBufferSize 65536
</IfModule>

<IfModule event.c>
StartServers 2
MaxClients 150
MinSpareThreads 1
MaxSpareThreads 2
ThreadsPerChild 25
MaxRequestsPerChild 4
ThreadStackSize 8196
MaxMemFree 2
SendBufferSize 65536
ReceiveBufferSize 65536
</IfModule>

استادان چک بکنن و نظرشون رو بگن که مشکل کار در کجاس

اگر از قسمت دیگه ای هم هست مشکل بگید

nginxweb
January 12th, 2013, 09:31
بنده با لایت اسپید بصورت بسیار بهینه میتونم واستون کانفیگ کنم به اسکریپت های جامعه مجازی آشنایی کامل دارم
در صورت تمایل با پشتیبانی آنلاین در سایت یا از طریق تیکت در تماس باشید
NginxWeb | پلاگین مخصوص نصب Nginx (http://www.nginxweb.ir)

iMohsen
January 12th, 2013, 09:53
ایا صفحاتی که دیتابیس ندارن هم دیر لود میشن . مثلا یک صفحه phpinfo بسازید و یا یک صفحه بسازید که داخلش چند تا حلقه باشه .
اگر این صفحات به سرعت لود بشن شما مشکلی دارید که اصطلاحا بهش میگن : database warming up . که باید حلش کنید .

Hooramin
January 12th, 2013, 19:35
ایا صفحاتی که دیتابیس ندارن هم دیر لود میشن . مثلا یک صفحه phpinfo بسازید و یا یک صفحه بسازید که داخلش چند تا حلقه باشه .
اگر این صفحات به سرعت لود بشن شما مشکلی دارید که اصطلاحا بهش میگن : database warming up . که باید حلش کنید .

امروز به یک فایر وال نصب کردم ...فکر نمیکنم ربطی داشته باشه ، ولی سرعت کل سایت ها اومد پایین ،

یک صفحه phpinfo هم ساختم ، حدود 20 ثانیه طول کشید تا اون مکث اولیه و بعد صفحه اومد ، بعد از 40 ثانیه هم لودینگ مرور گر تکمیل شد.

یک صفحه سبک دیتابیس دار هم 40 ثانیه طول کشید تا بیاد و بعد از 90 ثانیه لودینگش تکمیل شد.. (البته دیروز اینطوری نبود)

این هم یک عکس که فکر میکنم تنظیمات مشکلی دارن که سی پی یو بیش از حد مصرف میکنه .. چون کاربرای من اونقدی نیست که انقد فشار وارد بشه

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f56/10853-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-apache-untitled-jpg

Hooramin
January 19th, 2013, 09:35
بنده با لایت اسپید بصورت بسیار بهینه میتونم واستون کانفیگ کنم به اسکریپت های جامعه مجازی آشنایی کامل دارم
در صورت تمایل با پشتیبانی آنلاین در سایت یا از طریق تیکت در تماس باشید
NginxWeb | پلاگین مخصوص نصب Nginx (http://www.nginxweb.ir)

ممنون آقا عیسی ولی پنل من کلوکسو هست و مطمئنم شما کار با کلوکسو رو به عهده نمیگیرین
تا الان خودم به حد مطلوبی تنظیماتشو یاد گرفتم ، همینی که شما روی دایرکت ادمین نصب میکنید، خودم رو کلوکسو نصب کردم nginx+apache .

تنها مشکل من تنظیم کردن صحیح آپاچی هست که هیچ کس راهنمایی نمیکنه انگار

iMohsen
January 19th, 2013, 11:12
طبق این عکسی که زدین cpu usage بالاست ولی مموری یوزیج پایینه و لود هم خیلی بالا نیست .
مصرف بالای سی پی یو هم کاری به آپاچی نداره ( طبق تصویر )
شما اول میزان منابع مصرفی در mysql رو بهینه کنید . در کنار این موراد از apc یا xcache هم در php استفاده کنید . zend optimizer هم اگر 5.2 دارید استفاده کنید .

shingo
January 19th, 2013, 11:38
بهتره از لایت اسپید استفاده کنید و یا منابع سرور رو افزایش بدید.اگه اپاچیم کانفیگ حرفه ای کنید شاید کارتون راه بیفته

j4b3r
January 19th, 2013, 12:18
سلام
با توجه به اینکه میارن لودینگ بالایی دارید
باید آپاچی رو تنظیم کنید.
از چه مدی روی آپاچی استفاده میکنید؟
از کدوم Mpm استفاده میشه؟

Hooramin
January 20th, 2013, 15:13
سلام
با توجه به اینکه میارن لودینگ بالایی دارید
باید آپاچی رو تنظیم کنید.
از چه مدی روی آپاچی استفاده میکنید؟
از کدوم Mpm استفاده میشه؟

جواب سوالتون رو نمیدونم .. از کجا باید متوجه شم ؟

j4b3r
January 20th, 2013, 19:02
جواب سوالتون رو نمیدونم .. از کجا باید متوجه شم ؟

سلام
اگر متوجه نشدید که هیچ !!!
سرور رو اگر تمایل دارید ارسال کنید تا فردا چکش کنم