PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت به همکاری از علاقه مندان به مدیریت سایت با درآمد

rominait
January 11th, 2013, 23:50
سلام
در نظر داریم دو سایت با دو محتوای متفاوت ( تفریحی مشابه ایران ویج و یک موضوع دیگر ) ایجاد نموده و از کلیه کسانی که علاقه مند هستند با شرایط و توضیحات زیر دعوت به عمل می آید :
1- تمامی منابع از قبل دامنه و هاست میزبانی و دانلود و یا سرور و طراحی قالب و ... توسط ما انجام خواهد شد.
2- تمام منابع درآمدی تبلیغات و سایر عواید به شرح زیر متعلق به شخصی خواهد بود که سایت رو مدیریت می کند شامل :
- تبلیغات بنری در سایز 3 سایز
- تبلیغات متنی
-تبلیغات خطی
- درج پست ثابت شرکت های مثل میهن مارکت
- تبلیغات گوشه ای
- کلیه درآمد هایی تحت عنوان حمایت مالی
3- باید های ما :
- قرار دادن یک بنر ویژه در بالا سایت - قرار دادن یک بنر 468 در 60 و 120 در 240 ، یک تبلیغ متنی و خطی و یک پست ثابت
- عدم درج هر گونه محتوایی با مضامین سیاسی
- عدم هر گونه محتوایی تحت عناون آموزش زناشویی
- عدم استفاده تبلیغاتی که مسائل ج ن س ی در آن نقش دارد

4 - حمایت های مالی یا جانبی ما :
درج لینک ثابت در لینک باکس های تحت حمایت ما جهت رشد سریع
درج بنر در سیستم وبلاگ دهی وابسته به ما
ایجاد لینک باکس مستقل برای افزایش بازدید
بهبود سئو
نمایش بنر تبلیغاتی در سیستم تبلیغاتی وابسته به ما

+ به محض رسیدن بازدید کنندگان به 10000 آی پی پرداخت حقوق ثابت علاوه بر مزایای فوق

در این طرح : تمامی منابع از طرف ما تامین و شما با آسودگی به مدیریت سایت پرداخته و تمام عواید مالی حاصل از آن متعلق به شما خواهد بود.
تمام خرید های ورودی از آن نیز توسط ما مشمول پورسانت خواهد بود .

طرح دوم همکاری :
همکار جهت مدیریت سیستم وبلاگ دهی :

شامل :
1- مدیریت وبلاگ های عضو
2-کنترل شکایات و رسیدگی به تخلف ها
3- مانیطور سیستم

علاقه مندان می توانند از طریق ناحیه زیر مراتب همکاری خود را اعلام نمایند :
رومينا هاست - ارسال درخواست پشتیبانی (http://my.rominahost.ir/submitticket.php?step=2&deptid=12)

ای دی یاهو
romina_team

rominait
January 12th, 2013, 00:06
امکان ایجاد فروشگاه مستقل هم برای شخص خواهد بود و مشکلی نیست .

rominait
January 12th, 2013, 00:20
جزییات پرداخت ثابت :

الف = هر گاه به 5000 آی پی ثابت رسید و در طول 30 روز کم تر از 5000 ای پی نرسید علاوه بر مزایا بالا ( تمام درامد های تبلیغاتی و فروشگاهی و پورسانت فروش محصولات ما ) معادل هر ای پی 5 تومان جمعا 25000 تومان

ب= + 10000 آی پی با شرایط بند الف هر آی پی 10 تومان = 50000 تومان علاوه بر تمام موارد درامدی بالا ( تمام درامد های تبلیغاتی و فروشگاهی و پورسانت فروش محصولات ما)

ج= تثبیت رتبه زیر 100 در الکسا = 180000 تومان درامد ثابت ماهانه علاوه بر تمام راه های درامدی اعلامی در ابتدای تاپیک ( تمام درامد های تبلیغاتی و فروشگاهی و پورسانت فروش محصولات ما)

ضمنا در صورت تایید همکاری و اطمینان از حسن همکاری کاربر ماهانه تا سقف 20000 تومان کمک هزینه ای دی اس ال به کاربر خواهد شد.

alikhkh
January 12th, 2013, 00:23
درود
برای مدیریت وبلاگ هزینه ای در نظر گرفته نشده ؟

rominait
January 12th, 2013, 00:25
چرا برای مدیریت وبلاگ
نیز تمام درامد های تبلیغاتی متنی و نیمی از درامد های بنری و در صورت حسن همکاری موارد پرداخت ثابت نیز را شامل میشود

alikhkh
January 12th, 2013, 00:26
مایل به همکاری هستم
لطفا شرایط رو پیام خصوصی کنید
ممنون

bigarash
January 12th, 2013, 00:36
آماده ی همکاری هستم، سابقه ی وبمستری هم دارم، منتظر تماس شما!

alaviyoon
January 12th, 2013, 00:41
شرایط رو برای شکایات و مانیتورینگ وبلاگها پ . خ کنید .

rominait
January 12th, 2013, 00:57
آماده ی همکاری هستم، سابقه ی وبمستری هم دارم، منتظر تماس شما!

سلام
تا 12 فردا منتظر میشیم تا دوستان علاقه مند اعلام فرمایند که یکجا اعلام کنیم ( چون جمعا 4 مدیر برای 4 سایت در نظر داریم )
به همین دلیل تیکت های ارسالی رو هم تا ساعات 12 فردا در حال انتظار قرار می دهیم دوستان .

hack2hacker
January 12th, 2013, 01:08
طرح دوم همکاری :
همکار جهت مدیریت سیستم وبلاگ دهی :

شامل :
1- مدیریت وبلاگ های عضو
2-کنترل شکایات و رسیدگی به تخلف ها
3- مانیطور سیستم

علاقه مندان می توانند از طریق ناحیه زیر مراتب همکاری خود را اعلام نمایند :
رومينا هاست - ارسال درخواست پشتیبانی (http://my.rominahost.ir/submitticket.php?step=2&deptid=12)

ای دی یاهو
romina_team
من هم هستم
شرایط رو پ.خ کنید

mirhendi
January 12th, 2013, 13:28
من آاده همکاری هستم از ای دی هم پی ام دادم