PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شماره تماس جوان سرور کی داره؟

ertebat7
January 11th, 2013, 21:44
سلام
متاسفانه در یکی از سرورهای اختصاصی ما که کلا دو وی پی اس بوده هر دو پینگ نمیده و فکر میکنم این مشکل از سمت دیتاسنتر هست
از دوستان کسی شماره موبایل جوان سرور ( اقای مسعودی ) را داره؟

pedramsistani
January 11th, 2013, 21:50
شماره تماس هاشون داخل سایتشون هست
اگر پاسخ نمیدهند که هیچ

ertebat7
January 11th, 2013, 21:52
شماره موبایلشون را قبلا خودم داشتم از امضاشون هم حذف شده کسی از دوستان نداره؟
شماره تماس ها که داخل سایت هست کسی جوابگو نیست

pedramsistani
January 11th, 2013, 21:58
این شماره ها رو من از ایشون دارم

09358333842
09117009321

navidhosting
January 11th, 2013, 22:00
بچه ها کمک کنید توروخدا کسی با ایشون در ارتباط نیست؟

websazha
January 11th, 2013, 22:36
تیکت کنید کمی ممکن هست زمان ببره جواب دادن ولی به هر حال جواب میدن! اگر تیکت جواب ندن شک دارم همراه هم جواب بدن.

itjavani
January 11th, 2013, 22:52
من نمیدونم کاربر بدون تیکت زدن و صبر ، چرا نمیتونه مشکلش رو برطرف کنه! شما تیکت نزده تاپیک میزنید :|

جالب اینجا هست که 1 ساعت هم هنوز نشده :| قبلنا یادمه طرف 24ساعت گاها 48 ساعت در دسترس نبود میومدن تاپیک میزدن. الان مشتری قبل از تیکت ، تاپیک میزنه!

پ.ن: به یاد داشته باشید که موبایل جهت استفاده شخصی افراد هست و برای امور کاری مورد استفاده دیگر قرار نمیگیرد.( حدودا دو ماه این مورد در جوان سرور صدق میکند.) از طرفی هر چیزی زمانی دارد. شماره های ما خارج از ساعات گفته شده در زمینه کاری پاسخی داده نمیشود و کاربر موظف است از طریق تیکت پیگیری نماید.اگر تیکتی زده شد و پاسخی گرفته نشد اونوقت بنده شخصا در خدمت کاربر جهت رفع مشکل هستم :) ( امیدوارم این فرهنگ در هاستینگ یواش یواش جا بیفته ) هر چند پاسخ این دوست عزیز در تایم مقرر خودش هم بصورت تیکت ، هم طی پیامک ارسالی و هم طی تماس تلفنی در ساعت 10 شب داده شد.

shazo
January 11th, 2013, 22:59
سلام.. آقای مسعودی یکی از بهترین کاربران این انجمن و یکی از بهترین ریسلر ها هستن.. پشتیبانی خوبی هم دارن..

ertebat7
January 11th, 2013, 23:00
من نمیدونم کاربر بدون تیکت زدن و صبر ، چرا نمیتونه مشکلش رو برطرف کنه! شما تیکت نزده تاپیک میزنید :|

جالب اینجا هست که 1 ساعت هم هنوز نشده :| قبلنا یادمه طرف 24ساعت گاها 48 ساعت در دسترس نبود میومدن تاپیک میزدن. الان مشتری قبل از تیکت ، تاپیک میزنه!

من تاپیک زدم شماره تماس شما را پیدا کنم
بله از اینکه عجله کردم عذرخواهی میکنم ولی خب در شرایط قطعی سرور فشار روی مدیر سرور زیاد هست خودتون بهتر میدونید
بهرحال از پیگیری شما بسیار ممنون هستم اقای مسعودی

salem
January 12th, 2013, 10:46
ما هر وقت چه تو ساعت اداری و غیر اداری زمان کاری غیر کاری هر وقت تا حالا زنگ زدم کسی جواب گو نبوده ای اواخر هم خیلی مشکل داره پیش میاد سر سرور ها و هاست ها ما یه هاست داریم یه روز میگن به دلیل ریپورت cpnanl بسته لایسنس رو یه روز کا down میشه چند روز خودش هم میگن *** امد وقتی *** باید مودم شرکت رو ببره دیگه مودم خنه رو هم که *** نبرده میبینی 5 روزه کلا همه چی قطع هستش میایی حرفی بگی میگن تخریب کردی از فتا شکایت میکنم . اولا واقع خیلی خوب بود سرویس دهی اما این اواخر خیلی ضعیف شده هم وضعیت پشتیبانی هم وضعیت سرویس ها

bepad
January 12th, 2013, 10:52
سلام

اقای مسعودی تایید میشوند از سرویس دهنده گان خوب ایران هستند

موفق باشید

ToooPDL
January 12th, 2013, 11:00
salem (http://www.webhostingtalk.ir/member/33210/) عمو یوزرِ دومِ کدوم یوزر هستی شما ؟ :)

salem
January 12th, 2013, 11:03
نه یوزر دومی هستیم نه چیزی خودم به شخصه از سرویسشون دارم استفاده میکنم لازم باشه عکس تیکت هم میذارم

itjavani
January 12th, 2013, 11:05
ما هر وقت چه تو ساعت اداری و غیر اداری زمان کاری غیر کاری هر وقت تا حالا زنگ زدم کسی جواب گو نبوده ای اواخر هم خیلی مشکل داره پیش میاد سر سرور ها و هاست ها ما یه هاست داریم یه روز میگن به دلیل ریپورت cpnanl بسته لایسنس رو یه روز کا down میشه چند روز خودش هم میگن *** امد وقتی *** باید مودم شرکت رو ببره دیگه مودم خنه رو هم که *** نبرده میبینی 5 روزه کلا همه چی قطع هستش میایی حرفی بگی میگن تخریب کردی از فتا شکایت میکنم . اولا واقع خیلی خوب بود سرویس دهی اما این اواخر خیلی ضعیف شده هم وضعیت پشتیبانی هم وضعیت سرویس ها

در ساعات کاری امکان نداره به شرکت در روزهای رسمی کاری فردی تماس گرفته باشه و بی پاسخ مونده باشه (موبایل شخصی پاسخی داده نمیشه قبلا هم توضیح داده شده)، در مورد شما جناب سالمی ، در این مدت مشکلی نداشتید که کسی پاسخی نداده باشه جز تیکت آپدیت صورتحساب هم که تا نرخ ارز مشخص نشه ، فاکتور آپدیت نمیشه ، پس همون تخریب از این پست برای شما صدق میکنه ، البته بنده در طول عمرم به کسی نگفتم میرم فتا شکایت میکنم که این هم دلیل مستندی براش دارید خوشحال میشم ارائه کنید.زیرا راه شکایت رو خیلی بهتر از شما بلدم (اگه بلد نبودم ***هارو پیدا نمیکردم) ، در حال حاضر نیز شما فقط از ما سرور اختصاصی دارید و سرور مجازی ندارید.که باز هم جمله آخرتون تناقض داره که وضعیت سرویس ها ضعیف شده ... قبلا هم نشر اکاذیب داشتید به شما گفته شد مدارک ارائه کنید. همچنان منتظر مدارکتون هستیم. در این مورد هم مدارکتون رو ارائه فرمایید تا ما هم مدارکمون رو قرار بدیم ;) انجمن بخش انتقادات و پیشنهادات داره!

لایسنس سی پنل ما توسط یک فرد ایرانی کاملا احمق ریپورت شد که خواستید باز هم ایمیل ارسالی از طرف سی پنل موجود هست ;) که پس از کلی دلایل مستند برای سی پنل لایسنس ما بر روی همان سرویس فعال شد و در حال کار هستیم. و حتی انتقال سروری نیز صورت نگرفت.

در مورد ***ی هم هر فردی اومد دفتر ما میتونه شهادت بده ، بازهم شک دارید ، تشریف بیارید مدارک شکایت و کارشناسی بیمه و کارشناسی قوه قضاییه موجوده ، از کسی هم فرار نکردیم اون موقع هم اومدیم اطلاع رسانی کردیم.منتظر مدارکتون در بخش انتقادات و پیشنهادات هستم.

پیروز باشید.

ertebat7
January 12th, 2013, 13:22
کسی از این تاپیک سو استفاده نکنه
اشتباه بنده این بود که برای تماس با جوان سرور تاپیک زدم و باید این مشکل را از تیکت دنبال میکردم
اقای مسعودی اتفاقا داخل تیکت پاسخ بنده را دادند
طبق قوانین سایت جوان سرور هم تماس تلفنی برای پشتیبانی ممنوع هست و من این مطلب را خبر نداشتم و از ایشون هم عذرخواهی کردم
خواهشا ادامه ندید

navidhosting
January 13th, 2013, 22:46
ولی خداییش اینجا کلاه ما رو هواست الان نمیدونم چرا اقای مسعود یاینجوری میگن و هنوز سایت من که توی ارتباط 7 هس بسته هستش الان از شنبه این بلا سرم اومده
اقای مسعودی خب دو روز طول میکشه این مشکل سرور ارتباط 7 ؟
من سایتم پرید بخدا یه کاربر هم دیگه نموند برام
از داداشم توی ارتباط 7 هم واقعا معذرت میخوام چه کنم که سایتم الان رو هواست و تمام زحماتی که شب و روز براش کشیدم الان داره راحت راحت نابود میشه به خدا خیلی نگرانم

itjavani
January 13th, 2013, 22:51
ولی خداییش اینجا کلاه ما رو هواست الان نمیدونم چرا اقای مسعود یاینجوری میگن و هنوز سایت من که توی ارتباط 7 هس بسته هستش الان از شنبه این بلا سرم اومده
از داداشم توی ارتباط 7 هم واقعا معذرت میخوام چه کنم که سایتم الان رو هواست و تمام زحماتی که شب و روز براش کشیدم الان داره راحت راحت نابود میشه به خدا خیلی نگرانم

ظاهرا متوجه نیستید ، ایشون سرور اختصاصی دارند و مشکل روت ای پی ها براشون بوجود اومده ، که دست دیتاسنتر هست و باید حل کنه!
دیتاسنتر نه مال بندست نه مال فامیل های بنده ، هیچ دخل و تصرفی هم نداریم صرفا رابط بین کاربر و دیتاسنتر هستیم.حال این وسط ما به کاربر کمک میکنیم.کل سرور ایشون به طور کامل بررسی شده و جای بحثی نیست.صرفا مشکل توسط دیتاسنتر قابل حل هست. امید وارم متوجه شده باشید....

پیروز باشید.

navidhosting
January 13th, 2013, 22:58
ممنونم اقای مسعودی واقعا ممنونم با این توضیح کاملتون یک دینا ممنون

خداییش زیادی از این چیزا سر در نمیارم و بازم معذرت خواهی میکنم که زود عجله کردم فکر کنم درک میکنید که کلی زحمت بکشی و یه شبه نابود شه سخته درسته؟

خب پس چرا بچه های ارتباط 7 کاری نمیکنن؟ خیلی طول میکشه ؟ میشه دقیق بگید چه مشکلی براشون پی شاومده؟

ertebat7
January 13th, 2013, 22:58

سلام
دیتاسنتر باید مشکل را دوست عزیز حل کنه
خداشاهده اقای مسعودی با اینکه وظیفه ای در این مورد در قبال ما ندارند ولی خیلی به ما کمک کرده اند و واقعا شرمنده ایشون شده ایم
اجازه بدید ما شدیدا پیگیر هستیم تا این مشکل حل بشه
اطلاعات روی سرور همه سرجاش هستند فقط مشکل روت ای پی هست که انشاالله حل خواهد شد

navidhosting
January 13th, 2013, 23:03
داداش چقدر دیگه میخواد طول بکشه
اخیش از لحاظ اطلاعات خیالم راحت شد ولی امشب درست میشه یا خیلی طول میکشه؟

ertebat7
January 13th, 2013, 23:06
داداش چقدر دیگه میخواد طول بکشه
اخیش از لحاظ اطلاعات خیالم راحت شد ولی امشب درست میشه یا خیلی طول میکشه؟

متاسفانه دیتاسنتر به تیکت ها خیلی دیر رسیدگی میکنه الببته دلیلش روزهای شنبه و یکشنبه این دیتاسنتر پشتیبانی خوبی نداره بهر حال ما منتظر پاسخ تیکت دیتاسنتر هستیم
به زودی بهتون اعلام می کنیم

navidhosting
January 13th, 2013, 23:12
بازم متشکر من تا فردا صبر میکنم ببینم چی میشه دیگه سه شنبه به بعد ....
با تشکر

itjavani
January 13th, 2013, 23:15
ممنونم اقای مسعودی واقعا ممنونم با این توضیح کاملتون یک دینا ممنون

خداییش زیادی از این چیزا سر در نمیارم و بازم معذرت خواهی میکنم که زود عجله کردم فکر کنم درک میکنید که کلی زحمت بکشی و یه شبه نابود شه سخته درسته؟

خب پس چرا بچه های ارتباط 7 کاری نمیکنن؟ خیلی طول میکشه ؟ میشه دقیق بگید چه مشکلی براشون پی شاومده؟

مشکل فقط و فقط توسط دیتاسنتر قابل حل هست ، نه از عهده ارتباط7 نه از عهده بنده خارج هست. تیکت هم بعد از بررسی های لازم ارسال شده ، منتها دیتاسنتر کمی در ساپورت کم لطف هست که اون هم انشالله زودتر پاسخ بدند و مشکل ایشون حل بشه.

دیتایی از بین نرفته و مشکلی نیست. خیالتون راحت ، مطمئن باشید صد برابر شما ، ما و ارتباط 7 مانند سابق پیگیر مشکلات هستیم.

navidhosting
January 13th, 2013, 23:20
من از قبل هم به این ارتباط 7 اطمینان کامل داشتم هیچ وقت منو توی این مشکلات تنها نگذاشت اینو میتونم به جرئت بگم هر وقت کمک خواستم بهم کمک کرد و ه روقت مشکلی داشتم مشکلم حل کرد شاید هزاران بار باهاشون تند شدم ولی بازم به ارومی بهم جواب دادن

و میخوام از اقای مسعودی ارتبا 7 معذرت خواه یکنم وممنون میشم بهم حق بدن چون خداییش با این دور و زمونه ادم ترسش میگیره که اطلاعاتش بره
بازم من تا فردا صبر میکنم

و یه تشکر ویژه از مسئولین این انجمن
با تشکر از همگی
شب خوش

mosisms
January 14th, 2013, 12:26
خب داداش من پس چرا جمعه زنگ زدم فرمودین فرانسه تحریم کرده و ازین اراجیف؟
خب این کاراتون حرفه ایه؟
اینکه پاسخ تلفنتونو نمیدین
همراه رو هم گذاشتین رو پیامگیر حرفه ایه؟
من الان حدود5 روزه دارم پول تبلیغاتیو که برا فروشگاه دادمو ضرر میکنم
کی میخاد جبران کنه اینا رو؟
بابا منم بخدا دانشجو ام داداش من

ertebat7
January 14th, 2013, 13:21
سلام اون قضیه مربوط به سرور المان بود دوست عزیز انشالله این مشکل به زودی حل خواهد شد والا بنده هم بی تقصیرم و دارم تلاشم را میکنم

goldisweb
January 14th, 2013, 14:39
با تمام این همه مشکل بازم از ارتباط 7 ممنونیم . همه بدونید سرور داشتن و پاسخ به این همه مشتری بسیار سخت هست. امیدوارم مشکل زودتر حل بشه.

navidhosting
January 14th, 2013, 22:03
هنوزم وصل نشده

سرور 7 به نظر اگه من ای پی اختصاصی داشتم بازم این مشکل پیش میومد؟

seflow
January 14th, 2013, 23:11
navidhosting (http://www.webhostingtalk.ir/member/57583/) شما صبر کنید دارن مشکل رو حل میکنن

mosisms
January 14th, 2013, 23:30
همه دوستان ارتباط هفتی یه نگا به این لینک بندازین
ertebat7 (http://www.ertebatsup.blogfa.com)
مشکل انشاالله بزودی حل میشه

madadi
April 19th, 2013, 13:33
کسی از این تاپیک سو استفاده نکنه
اشتباه بنده این بود که برای تماس با جوان سرور تاپیک زدم و باید این مشکل را از تیکت دنبال میکردم
اقای مسعودی اتفاقا داخل تیکت پاسخ بنده را دادند
طبق قوانین سایت جوان سرور هم تماس تلفنی برای پشتیبانی ممنوع هست و من این مطلب را خبر نداشتم و از ایشون هم عذرخواهی کردم
خواهشا ادامه ندید

کسی از این اقا خبر داره ؟؟؟

http://www.webhostingtalk.ir/f118/77786/#post733114

amirfx
May 12th, 2013, 21:24
کسی میدونه جوان سرور چی شده؟؟؟

من 4 5 روز هست وی پی اس سفارش دادم پول هم پرداخت کردم

اما نه تیکت پاسخ می دن نه شماره تلفن شرکت

3تا تیکت به پشتیبانی زدم اصلا جواب نمی دن

سایتشون هم که دیگه بالا نمی یاد

آقا پول من رو پس بده خوردن نداره

کسی می دونه چی شده؟؟؟

madadi
May 12th, 2013, 22:35
کسی میدونه جوان سرور چی شده؟؟؟

من 4 5 روز هست وی پی اس سفارش دادم پول هم پرداخت کردم

اما نه تیکت پاسخ می دن نه شماره تلفن شرکت

3تا تیکت به پشتیبانی زدم اصلا جواب نمی دن

سایتشون هم که دیگه بالا نمی یاد

آقا پول من رو پس بده خوردن نداره

کسی می دونه چی شده؟؟؟

دوست عزیز من هم یه سرویس 45 هزار تومانی سفارش دادم حدود دو ماه پیش -

پول ریختم از طریق درگاه سایت شون از طریق بانک ملت

هرچی تماس گرفتم از دو ماه پیش هیچ کسی جوابگو نبود

باید از این اقا برای کلاه برداری شکایت کرد ..

اگر مایل بودید من در خدمت هستم - از اراک پیگیر شکایت م میشم .. نه بخاطر 45 تومن - که 20 تومن حداقل باید تمبر باطل کرد و کلی رفت دادسرا و اومد ..

rink8
May 13th, 2013, 00:12
با سلام

به شخصه برای تیم جوان سرور احترام قائلم و تاکید دارم هر جا که می دانید سرویس های درست حسابی است از اونجا خرید کنید که به دردسر نیفتید شرکت های معتبر و پاسخگو و با کیفیتی مثل :

irpowerweb
iran server
hostiran
va..........

از قدیم گفتن هر جا که پول خوب بدی همون قدر آش بهت میدن.
پول خوب بدید چیز خوب بخرید که به درد سر نیفتید.

MehrganWeb
May 13th, 2013, 09:52
سلام
واقعا وضعیت بدی توی هاستینگ ایران بوجود آمده که اصلا برای هیچ کسی قابل درک نییست!
متاسفانه امروز ها از این تاپیک ها زیاد باز و بسته میشن و تا حالا هم جز تهمت و توهین نبوده!
مشتری برای خرید چیزی اصلا قوانین و ضوابط رو نمی خونه ! که ایا من دلیل موجه ای برا باز کردن تاپیک دارم یا نه!
ولی من حال ارتباط 7 رو درک میکنم چون خودم روی ایکس ال هاست این مشکل برام بوجود آمده بود!
خوب نه کاری از دستم من بر اومد و نه واسطه تونست کاری بکنه کل دیتاها پرید و سرور بک آپ مون به داد مون رسید!!
الانم چیزی نشده ولی خوب همیشه همین روال بوده که کسی حتی یه تاپیک میزنه نظرات مشتریان یه شرکتی رو بپرسه اشخاصی نظر میدند که اصلا به اون تاپیک ارتباطی ندارند و فقط باعث ایجاد عقده برای پاسخگویی میشن ( که به جایی میرسه که طرف میگه غلط کردم تاپیک باز کردم!)!!!
ولی خوب ارتباط 7 شما هم بهتر بود صبر میکردید و حدالمکان از طریق پ.خ با دوستانی که با جناب مسعودی در ارتباطند اطلاعات تماس دریافت میکردید
حالا هم بحث رو تموم کنید
روز بخیر

Ramin
May 13th, 2013, 10:56
سلام
واقعا وضعیت بدی توی هاستینگ ایران بوجود آمده که اصلا برای هیچ کسی قابل درک نییست!
متاسفانه امروز ها از این تاپیک ها زیاد باز و بسته میشن و تا حالا هم جز تهمت و توهین نبوده!
مشتری برای خرید چیزی اصلا قوانین و ضوابط رو نمی خونه ! که ایا من دلیل موجه ای برا باز کردن تاپیک دارم یا نه!
ولی من حال ارتباط 7 رو درک میکنم چون خودم روی ایکس ال هاست این مشکل برام بوجود آمده بود!
خوب نه کاری از دستم من بر اومد و نه واسطه تونست کاری بکنه کل دیتاها پرید و سرور بک آپ مون به داد مون رسید!!
الانم چیزی نشده ولی خوب همیشه همین روال بوده که کسی حتی یه تاپیک میزنه نظرات مشتریان یه شرکتی رو بپرسه اشخاصی نظر میدند که اصلا به اون تاپیک ارتباطی ندارند و فقط باعث ایجاد عقده برای پاسخگویی میشن ( که به جایی میرسه که طرف میگه غلط کردم تاپیک باز کردم!)!!!
ولی خوب ارتباط 7 شما هم بهتر بود صبر میکردید و حدالمکان از طریق پ.خ با دوستانی که با جناب مسعودی در ارتباطند اطلاعات تماس دریافت میکردید
حالا هم بحث رو تموم کنید
روز بخیر

ببخشید احیانا شما تاپیک را مطالعه کردید؟؟؟ اصلا موضوع را تاپیک را اطلاع دارید؟؟؟ دوست عزیز شرکتی با نام جوان سرور که تا چند ماه قبل سرویس های بسیار با کیفیت و پستیبانی خوب و .... ارائه می داد. در حال حاضر از یک ماه پیش به هیچ کدام از تیکت های پشتیبانی پاسخ نمی دهد. برخی از سرویس ها با وجود پرداخت فاتور ساس شده اند و .... و نکته جالب تر اینکه امکان سفارش آنلاین نیز همچنان در سایت وجود دارد و برخی افراد به صورت آنلاین سفارش ثبت می کنند اما نه خبری از سرویس است و نه هزینه پرداخت شده . شما این کار را چطور معنی می کنید؟؟؟ فرض کنیم برای جناب مسعودی مشکلی پیش آمده پس چند نفر دیگری که در این تیم حضور داشتند چرا پاسخی نمی دهند؟ شاید هم دفتر شرکت این بار دچار سیل زدگی شده؟...

MehrganWeb
May 13th, 2013, 10:59
ببخشید احیانا شما تاپیک را مطالعه کردید؟؟؟ اصلا موضوع را تاپیک را اطلاع دارید؟؟؟ دوست عزیز شرکتی با نام جوان سرور که تا چند ماه قبل سرویس های بسیار با کیفیت و پستیبانی خوب و .... ارائه می داد. در حال حاضر از یک ماه پیش به هیچ کدام از تیکت های پشتیبانی پاسخ نمی دهد. برخی از سرویس ها با وجود پرداخت فاتور ساس شده اند و .... و نکته جالب تر اینکه امکان سفارش آنلاین نیز همچنان در سایت وجود دارد و برخی افراد به صورت آنلاین سفارش ثبت می کنند اما نه خبری از سرویس است و نه هزینه پرداخت شده . شما این کار را چطور معنی می کنید؟؟؟ فرض کنیم برای جناب مسعودی مشکلی پیش آمده پس چند نفر دیگری که در این تیم حضور داشتند چرا پاسخی نمی دهند؟ شاید هم دفتر شرکت این بار دچار سیل زدگی شده؟...

سلام
دوست گرامی عنوان تاپیک چیه؟ شماره تماس ....!
شخصی اومده شماره تلفن بگیره نیومده که اینجا شکایت کنه
شما ها هم اگر مدرکی دارید بهتره بزارید بخش انتقادات
همه ببیند
موفق باشید

Ramin
May 13th, 2013, 11:04
سلام
دوست گرامی عنوان تاپیک چیه؟ شماره تماس ....!
شخصی اومده شماره تلفن بگیره نیومده که اینجا شکایت کنه
شما ها هم اگر مدرکی دارید بهتره بزارید بخش انتقادات
همه ببیند
موفق باشید

مدرک از چی؟؟؟ در 2 هفته اخیر بیش از چند تاپیک انتقادی آقای مسعودی بی دلیل توسط مدیران انجمن حذف شده . در این انجمن که پارتی بازی حرف اول را می زند از کی انتقاد کنیم؟ از آقای مسعودی یا مدیران انجمن؟ شما یک مدیر پیدا کنید و سوال کنید چرا تاپیک های انتقادی آقای مسعودی حذف می شود؟
برای پیدا کردن مدرک هم یک سرویس در سایت ایشان سفارش دهید و منتظر باشید !

salem
May 13th, 2013, 14:33
در مورد این پارتی بازی من یه بار مطرح کردم تو این سایت اونقدر حرف شنیدم که نگین . من تقریبا 9 ماه پیش سرویس داشتم ازشون پول ما رو بالا کشیده بودن و نمیدادن میگفتن پول برگشت نمیدیم من گفتم که میرم تو وب هاستینگ مطرح میکنم تا استادان نظرشون رو بگن چون حرفشون غیر معقول بود گفت برو کجا میخوایی اعلام کن یه اس ام اس میزنم به فلانی تاپیک هاتو پاک میکنه خودت رو هم بن میکنه حرف اضافی نزن . خلاصه پول ما رو ندادن و تاپیک هم زدم تو این سایت چندین بار تاپیک ها 1 ساعت نمیموند همشون پاک میشد همیشه هم خدا رو شکر زبون داشتن 1000 متر میگفتی بالا چشت ابرو هست میگفت فردا ازت شکایت میکنم تو فتا

Ramin
May 13th, 2013, 15:15
در مورد این پارتی بازی من یه بار مطرح کردم تو این سایت اونقدر حرف شنیدم که نگین . من تقریبا 9 ماه پیش سرویس داشتم ازشون پول ما رو بالا کشیده بودن و نمیدادن میگفتن پول برگشت نمیدیم من گفتم که میرم تو وب هاستینگ مطرح میکنم تا استادان نظرشون رو بگن چون حرفشون غیر معقول بود گفت برو کجا میخوایی اعلام کن یه اس ام اس میزنم به فلانی تاپیک هاتو پاک میکنه خودت رو هم بن میکنه حرف اضافی نزن . خلاصه پول ما رو ندادن و تاپیک هم زدم تو این سایت چندین بار تاپیک ها 1 ساعت نمیموند همشون پاک میشد همیشه هم خدا رو شکر زبون داشتن 1000 متر میگفتی بالا چشت ابرو هست میگفت فردا ازت شکایت میکنم تو فتا

بله دقیقا. اصلا معلوم نیست کدام مدیر از پست و مقام در این انجمن سوءاستفاده می کند. متاسفانه مدیران ارشد نیز اصلا رسیدگی نمی کنند. افرادی مانند این آقا رسما اعلام می کنند که >>> برو در wh انتقاد کن با یک تماس یا یک تلفن هم تاپیک را حذف می کنیم هم شما را بن می کنیم. واقعا آبروریزی بزرگی است برای انجمن تخصصی مانند wh . امیدوارم حداقل این موضوع برای مدیران ارشد روشن شود و از ادامه ی این کار جلوگیری کنند!

ertebat7
May 13th, 2013, 20:43
سلام
حالا هم بحث رو تموم کنید
روز بخیر

سلام
دوست عزیزم این تاپیک زیرخاکی بوده مال شش ماه پیش
ما همون موقع اطلاعات سرور را بردیم و کانادا و از دست این اقا راحت شدیم
نمیدونم چرا هنوز این تاپیک بالا میاد
امیدوارم مدیران رسیدگی کنند

mrasol
May 13th, 2013, 21:00
دوست عزیز بلایی به سر ایشون اومد که تا عمر داره یادش نره!از خدا تو همین دنیا خورد،نگران نباش...فقط فراپیمنت واسه ایشونه گول نخورید،درگاه واسطه...

amirfx
May 13th, 2013, 22:38
دوست عزیز من هم یه سرویس 45 هزار تومانی سفارش دادم حدود دو ماه پیش -

پول ریختم از طریق درگاه سایت شون از طریق بانک ملت

هرچی تماس گرفتم از دو ماه پیش هیچ کسی جوابگو نبود

باید از این اقا برای کلاه برداری شکایت کرد ..

اگر مایل بودید من در خدمت هستم - از اراک پیگیر شکایت م میشم .. نه بخاطر 45 تومن - که 20 تومن حداقل باید تمبر باطل کرد و کلی رفت دادسرا و اومد ..

خوب پس اگر اینطوره دوستان بیاین هر کدوممون تو سایت پلیس فتا از این سایت جوان سرور شکایت کنیم و موضوع را بگیم تا حداقل سایتشونو بیارن پایین و پلیس اینترنتی پیگیری کنه

چون تا وقتی که سایتشون بالا باشه کسانی مثل ما که اطلاع نداشتیم میان و پول می ریزن و خرید می کنن و اون کلاه بردار هم نشسته و پول میاد تو حسابش فقط چون سایتش بالاست

amirfx
May 13th, 2013, 22:51
اگر مشکل براشون پیش اومده و واقعا قصد کلاه برداری ندارند لطفا مدیران این سایت که آقای مسعودی را می شناسند
به ایشان بگویند پول تمام کسانی که در این مدت خرید کرده اند و سرویسی دریافت نکرده اند را برگردانند و همچنین در سایتشان اعلام کنند که از ارائه سرویس معذوریم

در حال حاضر تمام شواهد حاکی از کلاه برداری هست چون خود را مخفی کرده اند

لطفا پیگیری شود ای آقایی که ایشونو میشناسی اطلاع رسانی کنید به ایشون تا اینکه وضعیت بحرانی نشده

دو روز دیگه اگر 1000 نفر از این سایت خرید کنن و بدون پاسخ بمونن کار بدتر از الان میشه هااااا به ایشون بگین .................

شکایت پلیس فتا در راهه ............

tehvps
May 13th, 2013, 23:07
برای من خیلی جالب است حدود 2 یا 3 ماه نه سرویسی و تمدید میکنن و نه سفارشی و تحویل میدن ولی سایتشون همچنان باز است، یا سرور سایت و 1 ساله تهیه کرده اند یا اینکه فقط سرور سایتشون و تمدید می کنند که اگر گزینه دوم است قطعا میشه این کارو کلاه برداری اسم گذاشت (با توجه به این که بخش سفارش باز است)

___.Hrs.___
November 6th, 2015, 12:33
اطلاعات از آقای مسعودی

شماره تماس : 09358333842.

شماره تماس : 09128660411

آیدی یاهو : itjavani.group

نام تجاری جدید : نوین سرور

نام سایت : www.novinserver.com (http://www.novinserver.com/)

قسمتی از چت ایشون :

http://up.vbiran.ir/uploads/34037144680119324796_shot.jpg

=======================

ایشون همین امروز از من کلاه برداری کردن تا ساعاتی دیگر تاپیک ایجاد میشه اطلاعات کاملی از ایشون دارم

دوستانی که قصد دارن هنور شکایت کنن پیام خصوصی من داداشم وکیل هست هزینه هم میکنم نیازی به هیچگونه هزینه شما نیست