PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک اضطراری

reza0071
January 11th, 2013, 21:36
سلام دوستان من چند وقت پیش سایتم هک شده بود و توش چند ویروس و از این چیزا اپلود شده بود حالا کاسبر سایت منو مسدود کرده و نمیزاره توس سیستم باز بشه لطفا بگین باید بگین چطوری این مشکل رو با شرکت کاسبر در میون بزارم

websazha
January 11th, 2013, 23:05
سلام دوستان من چند وقت پیش سایتم هک شده بود و توش چند ویروس و از این چیزا اپلود شده بود حالا کاسبر سایت منو مسدود کرده و نمیزاره توس سیستم باز بشه لطفا بگین باید بگین چطوری این مشکل رو با شرکت کاسبر در میون بزارم
کاری به شرکت آنتی ویروس نداره !
زمانی که این درایو آتش و یا نرم افزار ضد جاسوسی سایت از نظر کد و فایل ها در زمان لود برسی می کند مشکوک و یا حتی خطر ناک می داند و اجازه ورود به سایت به شما نمی دهد.
فایل ها برسی کنید و وایل های مشکوک پلک کنید ایندکس اصلی برسی کنید.
کاسپر خاموش کنید می توانید وارد سایت خودتون بشید.

reza0071
January 11th, 2013, 23:09
وقتی انتی ویروس رو می بندم باز میکنه در ضمن یه بار کامل هاست رو ترمینت کردم و همه فایلاش پاک شده و دوباره درست کردم فکر کنم خود شرکت کاسبر مسدود کرده حالا باید چیکار کرد

websazha
January 11th, 2013, 23:12
وقتی انتی ویروس رو می بندم باز میکنه در ضمن یه بار کامل هاست رو ترمینت کردم و همه فایلاش پاک شده و دوباره درست کردم فکر کنم خود شرکت کاسبر مسدود کرده حالا باید چیکار کرد

:) شرکت کاسپر اسکای سایت مسدود نمی کنه عزیز جان.
پس یکی از فایل ها کد های مخرب داره.
کل فایل های هاست دانلود کنید بدید اسکن کنه ببینید کدوم فایل مخرب شناسایی میشه.(فکر کنم کد ها اگر برسی کنه اگر نه باید حتما تحت وب اسکن بشه)
با انتی ویروس هاست که clam یا ... هم هست یه اسکن کنید.

reza0071
January 11th, 2013, 23:14
باید بگم چند وقت پیش سایت هایی مانند softgozar یا soft98 رو هم به دلیل ارائه کرک مسدود میکرد در ضمن فایل قبلا بدون این اسکریبت چت هست و اگه قرار بود مشکل داشته باشه 5 ماه پیش اینطوری میشد خیلی ها از این اسکریت استفاده میکنند

Kian
January 12th, 2013, 01:53
بله همینطور هست ، کاسپراسکای و خیلی از آنتی ویروس ها دیگر بلک لیست دارند که سایت های آلوده و مخرب را بلوکه می کنند

برای رفع مشکل باید به settings انتی ویروس بروید و طبق تصویر اتچ شده عمل کنید

10841

reza0071
January 12th, 2013, 10:53
دوستان عزیز میخوام خود شرکت کاسبر سایت رو از این حالت در بیاره چون در غیر این صورت بازدید میاد پایین همه که نمیتونن این کارو انجام بدن یا اشنایی ندارن

mamali5
January 14th, 2013, 04:09
دوستان عزیز میخوام خود شرکت کاسبر سایت رو از این حالت در بیاره چون در غیر این صورت بازدید میاد پایین همه که نمیتونن این کارو انجام بدن یا اشنایی ندارن

با سلام

از طریق این ایمیل باهاشون ارتباط برقرار کنید
ابتدا جویا بشید که دلیل قرار گرفتن سایت شما در بلک لیست چی بوده
و بعد باهاشون سعی در حل این مشکل کنید.
info@kaspersky.com

موفق باشید

reza0071
January 14th, 2013, 15:22
ببخشید میخواستم بدونم میشه این مکاتبه رو فارسی انجام داد چون باید خیلی توضح بدم

secure_host
January 18th, 2013, 01:24
با سلام
وب سایت kaspersky هیچ سایتی را block نمی کند . در بانک اطلاعاتی این نرم افزار برخی از وب سایت ها را قرار می دهند که جزو blacklist باشد و برای کاربران باز شود که در این حالت اگر وب سایت شما License های kasper رو ارایه نداده باشد. مشکل از فایل های ویروسیی رو وب سایت شماست که باید مشکل را حل نمود.
در صورت تمایل و بقای مشکل دسترسی از وب سایت خود برام Pm کنید تا مشکل را برطرف کنم.
با تشکر

CityKala.net
January 20th, 2013, 17:46
urlquery.net - Free URL scanner (http://urlquery.net/)
با سلام
اگر لینک رو درست زده باشم
در سایت ذکر شده آدرس رو وارد کنید و اون فایل هارو اسکن میکنه تا جایی که دسترسی داشته باشه و برای لود شدن برای یوزر باشه انجام میده
و در نهایت یک ریپورت کلی بهتون میده

shingo
January 20th, 2013, 19:31
ببخشید میخواستم بدونم میشه این مکاتبه رو فارسی انجام داد چون باید خیلی توضح بدم

نمیشه فقط انگلیسی یا روسی