PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایرانی و ایرانی و abuse و بدنامی

fanous_m
January 11th, 2013, 21:04
با سلام خدمت دوستان عزیز

پس از مشکلات متعددی که برای کاربران دیتاسنتر hetzner بوجود آمد حالا نوبت دیتا سنتر XLHOST آمریکا رسیده و abuse های فراوان از جانب ایران این دیتاسنتر را به مرز block شدن رسانده است
به طوریکه تا اطلاع ثانوی دیگر به ایرانی ها IP اضافی نمیدهند و در مورد دادن سرور نیز بسیار سختگیر شده اند

سوال اینجاست چرا عده ای ایرانیان که به خاطر سودجویی و کسب درآمد از هر طریقی حاضرند با اعتبار ایران و ایرانی اینگونه بازی کنند

عمده یدنامی ما به خاطر تبلیغات دشمنان نیست
بلکه نمیخواهیم قانونمند بودن را جزو اصول اولیه خود بدانیم

واقعا اون عده ی کمی که فقط به فکر سود جیب خود هستند از هر طریقی
کمی هم به فکر دیگران باشند که از راه قانونی کار میکنند و به آتش شما می سوزند

اگر این دوستان نتوانند فعالیت کنند شما و امثال شما چگونه میخواهید سرور تهیه کنید که باز هم درآمد داشته باشید

عذرخواهیی می کنم اگر کمی لحن اینجانب تند بود
خطابم به افراد خواص بود

habiballahafg
January 11th, 2013, 21:15
این مشکل ریشه داره و به این آسانی ها هم درست نمیشه باید از سفر شروع کنند و فرهنگ سازی را انجام بدهند

Reza.exe
January 11th, 2013, 21:21
ما ایرانی ها یه عادتی داریم یه شرکتی را خیلی بزرگ می کنیم
طرف میاد همچین حرف می زنه از دیتاسنتر ، انگار دیتاسنتر برای باباشه
می ره کل انجمن ، این ور اون ور تبلبغ می کنه ، ااا ببین فلان دیتاسنتر عالیه ، 10 تا سرور اختصاصی 80 هسته ای ازش دارم ، آخر سر هم معلوم می شه فقط یه وی پی اس از یه بابایی داره !
از یک دیتاسنتر تو پا انقدر تغریف می کنیم ، حمله می کنیم بهش تا کلا می ترکه ! ( البته منظورم xlhost نیست )
خب عزیز من یک دیتاسنتر نوپا باید قیمت خوب ارائه کنه تا بتونه وارد عرصه رقابت
در کل عادت داریم با هم به یه جا حمله کنیم و اون جا را به گند بکشیم ( با عرض پوزش )
و با وجود اشخاصی مثل فرانتورک ، دوستان اسپمر ، عزیزان flooder ، وی پی اس هایی که همگی از یک تمپلیت ساخته می شوند و حتی پسورد آن ها عوض نمی شوند ، مهاجرت های دسته جمعی ، تعریف های بی خود !
باید روزانه شاهد همینجور مسائل باشیم

i-whost
January 11th, 2013, 21:26
باز خوبه
xlhost ایرانی هستند :)

ماشاالله با این دلار سرور 7500 که ارائه میشه انتظار دارید این مشکلات ایجاد نشود؟

ولی قیمت سرور مجازی که ارائه می دهید کمتر از 25 تومان نباشد دیگه افراد فکر سودجویی نمیکنن چون ضرر اول با خودشان هست

سرور مجازی 7500 تومان با دلاری 3350 همین مشکلات داره

بهتره خودتان درست کنین نه اینکه مشتری بدنام کنین :)

fanous_m
January 11th, 2013, 21:33
این مشکل ریشه داره و به این آسانی ها هم درست نمیشه باید از سفر شروع کنند و فرهنگ سازی را انجام بدهند

واقعیت اینه که منه نوعی نمیتونم خودم رو کنترل کنم که خلاف نکنم
فقط همین

می ره کل انجمن ، این ور اون ور تبلبغ می کنه ، ااا ببین فلان دیتاسنتر عالیه ، 10 تا سرور اختصاصی 80 هسته ای ازش دارم ، آخر سر هم معلوم می شه فقط یه وی پی اس از یه بابایی داره !
از یک دیتاسنتر تو پا انقدر تغریف می کنیم ، حمله می کنیم بهش تا کلا می ترکه ! ( البته منظورم xlhost نیست )
در کل عادت داریم با هم به یه جا حمله کنیم و اون جا را به گند بکشیم ( با عرض پوزش )
و با وجود اشخاصی مثل فرانتورک ، دوستان اسپمر ، عزیزان flooder ، وی پی اس هایی که همگی از یک تمپلیت ساخته می شوند و حتی پسورد آن ها عوض نمی شوند ، مهاجرت های دسته جمعی ، تعریف های بی خود !

اینجا مشکلی نیست
اصل رقابت این رو میطلبه که با تبلیغات فراوان مشتری ها رو به سمت خودمون بیاریم
ولی متاسفانه همونطور که بالا گفتم منه نوعی نمیتونم خودم رو کنترل کنم خلاف نکنم

باز خوبه
xlhost ایرانی هستند :)

ماشاالله با این دلار سرور 7500 که ارائه میشه انتظار دارید این مشکلات ایجاد نشود؟

ولی قیمت سرور مجازی که ارائه می دهید کمتر از 25 تومان نباشد دیگه افراد فکر سودجویی نمیکنن چون ضرر اول با خودشان هست

سرور مجازی 7500 تومان با دلاری 3350 همین مشکلات داره

بهتره خودتان درست کنین نه اینکه مشتری بدنام کنین :)

همیشه میگیم هیچ ارزانی بیحکمت نیست
توی بحث سرورهای مجازی هم همین طوره

CityKala.net
January 11th, 2013, 21:40

با سلام
همین مسائل هست مشکل درست میکنه برای دیگر هاستینگ ها
مشکلات پرداختی که به یوزر مربوط نیست و سرورشو تحویل گرفته و کار میکنه و پول میده!
مشکلات پنل که یوزر از دیتاسنتر پنل بخواد و ارائه بدی (البته برای دیتاسنتر هایی که با ایرانی ها مشکل دارند) و بعد هم با آی پی ایران لاگین کنه و ..
مشکلات ابیوز و فنی که به سرویس دهنده و دیتاسنتر مربوط نیست البته کمک رو باید بکنند اما اینی که یوزر طلب داشته باشه برای کار های سرورش و ارسال بیش از حد اسپم به ایمیل ها و پورت اسکن و سهل انگاری برخی سرویس دهندگان که مواظب وی پی اس های ارائه شده نیستند و ابیوز آن ها دیگران را هم دچار مشکل می کند (زمانی که سرور ها توی یک پنل باشه و تعداد زیاد باشه ابیوز ها و در نتیجه برخورد های دیتاسنتر هم هست -- که بار ها دیده شده به خاطر یک سرور یک عالمه سرور و یک عالمه وی پی اس پروایدر و هاستینگ را نابود میکنه یا باعث از دست رفتن اعتبار آن ها میشه )

اکثر بد نامی ها سر همین مسئله پرداختی و ابیوز هست که باعث میشه دیتاسنتر به یک کشور و یک ملت بد بین بشود و سرویس ندهد
کمتر شده یوزری که با آی پی ایران لاگین میکنه مشکل بخوره
اگر روی اصول کار بشه و همه چیز رعایت بشه کمتر به چنین مشکلاتی دچار خواهیم شد

habiballahafg
January 11th, 2013, 21:45
واقعیت اینه که منه نوعی نمیتونم خودم رو کنترل کنم که خلاف نکنم
فقط همین

اینجا مشکلی نیست
اصل رقابت این رو میطلبه که با تبلیغات فراوان مشتری ها رو به سمت خودمون بیاریم
ولی متاسفانه همونطور که بالا گفتم منه نوعی نمیتونم خودم رو کنترل کنم خلاف نکنم

همیشه میگیم هیچ ارزانی بیحکمت نیست
توی بحث سرورهای مجازی هم همین طوره
من هم گفتم که این مشکل ریشه داره و به راحتی نمیتونه حال بشه برای حل این مشکل باید قوانین dc را به صورت کامل اجرا کرد یا باز هم میرسیم به ارزونی سرویس ها ،اگر ما ارزون بدیم مجبور هستیم که هر نوع استفاده را میزبانی کنیم تا هزینه سرور در بیاد ولی اگر گرون بدیم این مشکلات نیست

nimafire
January 11th, 2013, 21:45
تا زمانیکه بزرگترین دغدغه ما در فناوری جستجوی ف.ش هست
مدیریتی برای بخش ای تی نیست
همه ی مردم ایران مهندس کامپیوتر شدند و هستند.
اشنایی با اصول نداریم.

با خرید یک سرور، فروشنده سرویس میشویم و ... همین اوضاع هست.
اما هر کجا ایرانی ها تجمعی داشتند.در فضای سایبر. متاسفانه مشکلات فراوانی را ایجاد کردند و خوب ما محکوم هستیم به اینکه جامعه ای سه طبقه ای داریم.

CityKala.net
January 11th, 2013, 21:53
تا زمانیکه بزرگترین دغدغه ما در فناوری جستجوی ف.ش هست
مدیریتی برای بخش ای تی نیست
همه ی مردم ایران مهندس کامپیوتر شدند و هستند.
اشنایی با اصول نداریم.

با خرید یک سرور، فروشنده سرویس میشویم و ... همین اوضاع هست.
اما هر کجا ایرانی ها تجمعی داشتند.در فضای سایبر. متاسفانه مشکلات فراوانی را ایجاد کردند و خوب ما محکوم هستیم به اینکه جامعه ای سه طبقه ای داریم.

با سلام
اگر مثل این نمایشگاه های خودرو که براشون نماد درست کردن روی در های مغازه یا .. بزنند
برای این کار هم یک چیزی درست میکردند روی سایت میذاشتیم خیلی عالی می شد
اما الان نمادی وجود نداره و هر کسی هر جوری بخواد کار میکنه

nimafire
January 11th, 2013, 21:55
با سلام
اگر مثل این نمایشگاه های خودرو که براشون نماد درست کردن روی در های مغازه یا .. بزنند
برای این کار هم یک چیزی درست میکردند روی سایت میذاشتیم خیلی عالی می شد
اما الان نمادی وجود نداره و هر کسی هر جوری بخواد کار میکنه

یک جمله:
شما به هیچ عنوان نمیتوانید فرهنگی که 30 و اندی سال در این کشور نهادینه شده است را نغییر بدهید.مگر با تغییر نسل. سعی کنیم برای نسل بعدی راه درست را نشان بدهیم تا در نسل بعد شاهد تغییر باشیم.

CityKala.net
January 11th, 2013, 22:07
یک جمله:
شما به هیچ عنوان نمیتوانید فرهنگی که 30 و اندی سال در این کشور نهادینه شده است را نغییر بدهید.مگر با تغییر نسل. سعی کنیم برای نسل بعدی راه درست را نشان بدهیم تا در نسل بعد شاهد تغییر باشیم.
متاسفانه نماد الکترونیک رو برای همه نوع سایت میدهند
و خیلی هم سخت گیری میکنند برای کد نویسی!
اگر فقط برای هاستینگ ها و .. بود خیلی بهتر بود
ما نماد داریم اما اینقدر با اینا مشکل داشتیم که حتی نتونستیم کاری کنیم رو سایت تایید بشه!
گفتیم شاید قالب مشکل داره که عوض کردیم
اما باز هم تایید نشد
خودشان هم نمیدانند چرا رد می کنند

Pars98
January 11th, 2013, 22:29
گفتا ز چه نالیم؟
از ماست که بر ماست ...

sgighost
January 12th, 2013, 00:00
مشکل از ریشه خرابه و باید فرهنگ سازی بشه با سخنرانی و پشت تریبون رفتن این آقایونی که ن میبینم درست نمیشه

iMohsen
January 12th, 2013, 00:10
فرهنگ , فرهنگ !
فروشنده بلد نیست سرورش رو ایزوله کنه . بلد نیست پورتهاش رو مانیتور کنه . مصرف کاربرانش رو نمیبینه .

یه جا هم که پیدا میشه که برخورد قطعی و شدید میکنه با اینجور رفتارها میشه بد !

پیشنهاد رو ببین !

"فروش ویژه سرورمجازی از هلند| مناسب برای کسانی که از دست abuse خسته شدند.|"
یعنی آقا اگه ابیوز داری و خسته شدی بیا اینجا .
آره برو اونجا فوقش اون دیتاسنتر هم 6 ماه دیگه مشتری ایرانی رو تحمل میکنه و بعدش بیخیال میشه ! اینم میره کنار دست هتزنر و xlhost و دیگر سرویس دهنده ها !

i-whost
January 12th, 2013, 00:17
فرهنگ , فرهنگ !
فروشنده بلد نیست سرورش رو ایزوله کنه . بلد نیست پورتهاش رو مانیتور کنه . مصرف کاربرانش رو نمیبینه .

یه جا هم که پیدا میشه که برخورد قطعی و شدید میکنه با اینجور رفتارها میشه بد !

پیشنهاد رو ببین !

"فروش ویژه سرورمجازی از هلند| مناسب برای کسانی که از دست abuse خسته شدند.|"
یعنی آقا اگه ابیوز داری و خسته شدی بیا اینجا .
آره برو اونجا فوقش اون دیتاسنتر هم 6 ماه دیگه مشتری ایرانی رو تحمل میکنه و بعدش بیخیال میشه ! اینم میره کنار دست هتزنر و xlhost و دیگر سرویس دهنده ها !
بله همونطور که گفتم مشکل از فروشنده ها هست

متاسفانه بقیه دوستان هم به جای جلوگیری از این فضا، دست به رقابت میزنند و با امکانات خاص، قصد خودنمایی و جذب مشتری پر کردن جیب خود دارند!

alis2004
February 7th, 2013, 16:03
با سلام خدمت دوستان عزیز

پس از مشکلات متعددی که برای کاربران دیتاسنتر hetzner بوجود آمد حالا نوبت دیتا سنتر XLHOST آمریکا رسیده و abuse های فراوان از جانب ایران این دیتاسنتر را به مرز block شدن رسانده است
به طوریکه تا اطلاع ثانوی دیگر به ایرانی ها IP اضافی نمیدهند و در مورد دادن سرور نیز بسیار سختگیر شده اند

سوال اینجاست چرا عده ای ایرانیان که به خاطر سودجویی و کسب درآمد از هر طریقی حاضرند با اعتبار ایران و ایرانی اینگونه بازی کنند

اگر این دوستان نتوانند فعالیت کنند شما و امثال شما چگونه میخواهید سرور تهیه کنید که باز هم درآمد داشته باشید

خطابم به افراد خواص بود
حرف دلم زدی دوست خوبم

مشکل ما ایرانی اینه که هر کاری تو ایران میکنیم برا پول در اوردن فک میکنیم خارج کشورم قبول داره

ezat1
February 7th, 2013, 17:30
حرف دلم زدی دوست خوبم

مشکل ما ایرانی اینه که هر کاری تو ایران میکنیم برا پول در اوردن فک میکنیم خارج کشورم قبول داره

آره واقعا باز 21 روز خوبه :71:

madvps
February 7th, 2013, 18:20
با سلام خدمت دوستان عزیز

خطابم به افراد خواص بود

بله متاسفانه زمانی ما هتزنر و ایکس ال هاست جزو اولین و آخرین انتخابمون بود ولی الان یک سالی هست وضعیت به ترتیبی رقم خورده که حس میکنم نگیریم به صلاحمون هست ولی فکر کنم دیتاسنتر های دیگری هستند که میتونند جایگزین خوبی باشند ولی در کل تخلف و بی توجهی به قوانین دیتاسنتر و مدیریت غلط عواقبی به همراه داره و این حتی برای دیتاسنتر ایرانی هم حکم میکنه فرقی نداره