PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخوام دامین هام رو مدیریت کنم !

Milad.Cc
January 16th, 2010, 17:59
سلام خدمت دوستان
من قبلا همین سوال رو تو PT هم مطرح کردم که به جواب درست و درمونی نرسیم ! حالا نمی دونم من خنگم یا دوستان اونجا نتونستن درست راهنمایی کنن
من یه عالمه دامین دارم که جاهای زیادی ثبت شدن . ولی اکصرا تو direci هستند . با اینکه تماما پیش آدم های معتبری هست و همه عملا دست خودمه (ساب ریسلر مای اردر باکس دارم) ولی مایلم همه رو یه جا جمع کنم و طوری باشه که فقط خودم روش مدیریت داشته باشم و دست کسی دیگه بهشون نرسه :71:
حالا به نظر شما چکار کنم ؟!
خودم تصمیم دارم 200 دلار بدم به ریسلر کلاب و از اونجا نمایندگی بگیرم و دامین هام رو منتقل کنم اونجا .
حالا یه سری سوال !
1- کجا رو میشناسید که با ایران کمترین مشکل رو داشته باشه و بشه به راحتی با مشخصات ایران توش دامین ثبت کرد ؟
2- از نظر امنیت و.... کجا رو پیشنهاد می کنید ؟
3- دایرکت ای به غیر از ریسلر کلاب ؛ رجیسترار یا نماینده بهتری هم داره ؟‌اصولا بهترینشون کدومن ؟

1eng.ir
January 16th, 2010, 18:14
خودم تصمیم دارم 200 دلار بدم به ریسلر کلاب و از اونجا نمایندگی بگیرم و دامین هام رو منتقل کنم اونجا .
بهترین کار همینه.

1- کجا رو میشناسید که با ایران کمترین مشکل رو داشته باشه و بشه به راحتی با مشخصات ایران توش دامین ثبت کرد ؟
2- از نظر امنیت و.... کجا رو پیشنهاد می کنید ؟
3- دایرکت ای به غیر از ریسلر کلاب ؛ رجیسترار یا نماینده بهتری هم داره ؟‌اصولا بهترینشون کدومن ؟
1. همین دایرکت آی
2. مستقیم از خودشون بگیر که مشکلی پیش نیاد.
3. بهترینش همینه.

irlogo
January 16th, 2010, 18:33
دایرکت آی
ریسل بیز

Milad.Cc
January 17th, 2010, 02:25
منظور از directi همون directi.com هست ؟‌خود اینکه جایی واسه ثبت نام و... نداره ! تنها چیزی که من دیدم ؛ لینک همون ریسلرکلاب بود !
هن نمودیم... !

M-Soltani.ir
January 17th, 2010, 02:36
سلام
بله همین سایت هست.
موفق باشید

Kambiz
January 17th, 2010, 18:18
ولی name هم امکانات رایگانی داره که ادم نمی تونه به این راحتی ازشون دل بکنه
مثل ای پی پی گوگل و پنهان کردن هویز و نداشتن پیش پرداخت

Arvin
January 17th, 2010, 19:21