PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلسکو مناسب هست ؟ لطفا پاسخ بدهید ×

alaviyoon
January 11th, 2013, 17:38
ویرایش شد

shahab-f
January 11th, 2013, 18:37
کلکسو خوبه .
بله مدریت سرور مجازی سخته کاری به استفاده شما نداره ی وقت میبینی میبرنتون زیر دی داس یا هکتون میکنند از این جور مسائل باید همیشه باشید تا سرورتون دون نشه یا اگه شد بتونید بیاریدش بالا

alaviyoon
January 11th, 2013, 18:55
کلکسو خوبه .
بله مدریت سرور مجازی سخته کاری به استفاده شما نداره ی وقت میبینی میبرنتون زیر دی داس یا هکتون میکنند از این جور مسائل باید همیشه باشید تا سرورتون دون نشه یا اگه شد بتونید بیاریدش بالا
..............

iranian-portal
January 11th, 2013, 19:07
سلام علیکم
دوستان من بالآخره به این نتیجه رسیدم که برای آپلود سنتر ، سرور مجازی بگیرم . با رم یک و 100 گیگ هارد .

سلام
اول از همه یادتون باشه که شما با حداقل دارید کار می کنید!
کلوکسو کنترل پنل به شدت پرمصرفی هست و منابع شما محدود(رم یک گیگ و احتمالا مقدار کمی سی پی یو که بهتون اختصاصی دادن)

اما حالا باید یه پنل هم روش نصب کنم و به دلیل قیمت بالای سی پنل میگم اجبارا کلوکسو روش نصب کنم ! آیا به نظرتون کلکسو خوبه و مشکلی برام ایجاد نمیکنه ؟

منحصرا و اجبارا انتخاب شما کلوکسو نیست کنترل پنل های ساده تر و بسیار کم مصرف تری مثل وب مین هم داریم!!!! البته رایگان هم هستن

البته میخوام به مدت 2-3 ماه کلوکسو نصب کنم و بعدش که دست و بالم از نظر مالی باز شد ، دایرکت ادمین بگیرم ! آیا با این کار اطلاعات و فایلها حذف میشه ؟ (منظورم پاک کردن کلکسو و نصب دایرکت ادمین هستش )

مشکلی از نظر حذف فایل ها نیست! شما یک بک آپ از بانک اطلاعاتی می گیرید و یک بک آپ از فایل ها
بک آپ ها رو یک جای امن آپلود و نگهداری کنید
بعد از اتمام عملیات نصب کافیه بک آپ ها رو منتقل کنید بدون هیچ نگرانی و مشکل

و سوال بعدیم اینه که دوستانی که این همه میگن مدیریت سرور مجازی سخته ! مگه چیکار داره ؟ من تنها کاری که میخوام بکنم اینه که اسکریپت رو نصب کنم و فایلها توی سرور آپلود شن ! نیازی به مثلا ایمیل و غیره هم ندارم ! یعنی باید هر روز به مدیریت سرور سر بزنم و یه سری تغییرات اعمال کنم ؟
اساتید محترم خواهش میکنم جواب بدین ! مسئله برام خیلی مهمه !
اجرتون با الله

مدیریت سرور این چیزهایی که شما فرمودید نیست!!!
مدیریت سرور مجازی به معنای اعمال تنظیمات لازم و ضروری و علم به این که در شرایط خاص چیکار باید بکنید
بر فرض مثال نصب کلوکسو به تنهایی کافی نیست!!!
شما باید با لینوکس و کامند های اون آشنا باشید و به کانفیگ کردن سرور تسلط داشته باشید
بر فرض مثال بدونید اسکریپ شما چه فشاری روی سرور میاره که چطوری MYsql رو کانفیگ کنید
یا از لحاظ امنیت یا از لحاظ بک آپ و نگهداری و ......
به همین راحتی نیست که روزی چند بار به سرور سر بزنید!!!
فرض کنید بانک اطلاعاتی شما کرنش کنه کامند های لینوکسی حل مشکل و بازکردن لاگ های سرور جهت بررسی علت رو بلد هستید؟؟؟

به این سادگی ها به داستان نگاه نکنید!!! از بک آپ تا امنیت و کانفیگ و ........ هزار راه هست!!!

morteza.pr
January 11th, 2013, 19:10
سلام

خب سرور مجازي مديريت شده بگيريد و سرور رو تهيه كنيد ولي بديد يكي براتون مديريت كنه كه اينم فكر كنم هزينه داشته باشه ...

alaviyoon
January 11th, 2013, 19:21
سلام
اول از همه یادتون باشه که شما با حداقل دارید کار می کنید!
کلوکسو کنترل پنل به شدت پرمصرفی هست و منابع شما محدود(رم یک گیگ و احتمالا مقدار کمی سی پی یو که بهتون اختصاصی دادن)

منحصرا و اجبارا انتخاب شما کلوکسو نیست کنترل پنل های ساده تر و بسیار کم مصرف تری مثل وب مین هم داریم!!!! البته رایگان هم هستن

مشکلی از نظر حذف فایل ها نیست! شما یک بک آپ از بانک اطلاعاتی می گیرید و یک بک آپ از فایل ها
بک آپ ها رو یک جای امن آپلود و نگهداری کنید
بعد از اتمام عملیات نصب کافیه بک آپ ها رو منتقل کنید بدون هیچ نگرانی و مشکل

مدیریت سرور مجازی به معنای اعمال تنظیمات لازم و ضروری و علم به این که در شرایط خاص چیکار باید بکنید
شما باید با لینوکس و کامند های اون آشنا باشید و به کانفیگ کردن سرور تسلط داشته باشید
بر فرض مثال بدونید اسکریپ شما چه فشاری روی سرور میاره که چطوری MYsql رو کانفیگ کنید
فرض کنید بانک اطلاعاتی شما کرنش کنه کامند های لینوکسی حل مشکل و بازکردن لاگ های سرور جهت بررسی علت رو بلد هستید؟؟؟

به این سادگی ها به داستان نگاه نکنید!!! از بک آپ تا امنیت و کانفیگ و ........ هزار راه هست!!!
پس به نظرتون چیکار کنم ؟
هاست دانلود بگیرم ؟

alaviyoon
January 11th, 2013, 19:25
سلام

خب سرور مجازي مديريت شده بگيريد و سرور رو تهيه كنيد ولي بديد يكي براتون مديريت كنه كه اينم فكر كنم هزينه داشته باشه ...
مثلا قیمتش چقدر در میاد ؟

morteza.pr
January 11th, 2013, 19:28
مثلا قیمتش چقدر در میاد ؟

دقيق نميدونم . شما درخواست سرور مجازي مديريت شده بديد بهتون آفر ميدن

iranian-portal
January 11th, 2013, 19:36
پس به نظرتون چیکار کنم ؟
هاست دانلود بگیرم ؟

ببین دوست عزیز اگر وی پی اس با منابع خوب و واقعا اختصاصی گرفته باشی
ماهانه 40 هزار تومان هزینه باید کرده باشی برای این وی پی اس
هاست اشتراکی 40 هزار تومن اگر تهیه کنید 1000 هزار مرتبه قدرت و کیفیت بهتری از وی پی اسی که 1گیگ رم و ... داره به شما میده
با 40هزار تومن از همکاران در همین انجمن می تونید یک سرویس بسیار عالی هاست اشتراکی تهیه کنید
اگر هم تاکید بر سرور مجازی دارید هستند افرادی که با کانفیگ رایگان سرور می فروشند
و اگر کانفیگ جداگانه بخواین قیمت ها واقعا متفاوت هست
من خودم نیاز به یک سری کانفیگ ها داشتم که از 50 تا 400 هزار تومان قیمت دادن بهم
در مجموع بیشتر تحفیف و دقت کنید

majidisaloo1
January 11th, 2013, 19:53
نظر شخصی من این هست که از دایرکت ادمین استفاده کنید چون لایسنس ارزون تری هم داره
چون پولی هست از نظر امنیت و گسترش و آپدیت و.... ساپورت بهتری خواهید داشت

alaviyoon
January 11th, 2013, 20:08
ویرایش شد

s98
January 11th, 2013, 20:57
کلکسو برای دانلود بسیار مناسب هست.

s98
January 11th, 2013, 20:58
ولی به نظر من شما به یک نفر که سرور بلد هست

پول بدهید

تا کانفیگ و پشتیبانی را انجام دهد

alaviyoon
January 11th, 2013, 21:31
ولی به نظر من شما به یک نفر که سرور بلد هست

پول بدهید

تا کانفیگ و پشتیبانی را انجام دهد

شما بلدی ؟

allbert
January 12th, 2013, 09:00
با توجه به اهمیت دیتا در سایت شما کلوکسو اصلا پیشنهاد نمیشه برای شروع

موفق باشید .

ali.9297
January 12th, 2013, 09:31

خب همون حرفه ای ها هم بالاخره از یکجایی شروع کردند تا حرفه ای شدن !

parsianweb
January 12th, 2013, 11:59
اگه میخوای شروع کنی درست شروع کن
لایسنس دایرکت ادمین بگیر

sgighost
January 12th, 2013, 12:36
به نظر منم اگه میخوای سرور مجازی تهیه کنی بزار یکم پول دستت بیاد بعد از راه درستش وارد شو . با چند نفر مشورت کن و یه سیستم عامل درست بریز مثلا همین دایرکت ادمین .
البته این نظر من بود
موفق باشید