PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بکاپ کلی

kavarshop
January 11th, 2013, 11:43
سلام دوستان من توی انجمن سرچ کردم ولی دقیق نفهمیدم

هاست cpanel

من قبلا یه فروشگاه روی یک هاست داشتم بعد از چند ماه فروشگاه حذف شد با مدیر هاست تماس گرفتم گفتند که گفتند چند تا سایت سیاسی روی هاستمون بوده به خاطر همین کل هاست رو ازمون گرفتن و حذف کردن . حالا من دوباره یه هاست خریدم و فروشگاهم رو روی اون بارگزاری کردم میخوام یه کاری بکنم که دیگه از اون اتفاق ها نیفته . میخوام بدونم بهترین روش بکاپ کامل فروشگاه از روی هاست و کپی کردن در کامپیوتر بصورتی که اگر این فروشگاه هم روی هاستم پاک شد بتونم دوباره روی هاست دیگه ای بارگزاریش کنم رو بهم در همین تاپیک اموزش بدید
من مبتدی هستم

sudo
January 11th, 2013, 12:32
سلام
به پنل CPanel خود لاگین کنید به قسمت Backup Wizard بروید،
اونجا گزینه Full Backup برای شما نمایاین خواهد شد.

و این هم STEP TO STEP :

Click Backups
Click Generate/ Download Full Backup
In the drop down menu, select Home Directory
In the box to the right of Email Address, type the email address where you will receive notification once the back up is done.
Leave the rest of the settings blank.
Click Generate back up.
This will generate the back up for you and place the TAR.GZ file inside of your Home Directory.
You can now download the backup via cpanel / FTP/ or SSH

If you would like to download the backup from cPanel (easiest way), please do the following:

Click Backups
Click Generate/Download a Full Backup
Under "Backups Available for Download", click the link with the file name of the backup.
It will then start to download.
Select a destination on your PC for where you would like to save it to.
Click Save

habiballahafg
January 11th, 2013, 13:28
از دیتابیس به تر مرتب بک آپ تهیه کنید البته این وظیفه مدیر هاستینگ هست که هر ۱ هفته بک آپ بگیره یا هر ۲،۳ روز بک آپ تهیه کنه این کار برای شما قدری مشکل خواهد بود