PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کولوکیشن در ایران با پهنای باند بالای 2 ترابایت

azizi_php
January 11th, 2013, 08:21
سلام.
می خواستم بپرسم قیمت کولوکیشن 1 یونیت و با پهنای باند بالای 2 ترا بایت در ماه چقدر هزینه دارد؟ آیا با وجود چنین پهنای باندی، کولوکیشن در ایران مقرون به صرفه هست یا خیر؟
از میان شرکت های ارائه دهنده سروریس کولوکیشن کدامیک برای پهنای باند بالا مناسب ترند. (از نظر هزینه)

RoobinaServer
January 11th, 2013, 09:28
سلام.
می خواستم بپرسم قیمت کولوکیشن 1 یونیت و با پهنای باند بالای 2 ترا بایت در ماه چقدر هزینه دارد؟ آیا با وجود چنین پهنای باندی، کولوکیشن در ایران مقرون به صرفه هست یا خیر؟
از میان شرکت های ارائه دهنده سروریس کولوکیشن کدامیک برای پهنای باند بالا مناسب ترند. (از نظر هزینه)

با سلام بهتره تماس بگیرید : 02166378056

هزینه : 910 هزار تومان ماهانه

ارادتمند سجادیه
یا حق

azizi_php
January 11th, 2013, 09:41
متاسفانه همانطوری که حدس می زدم مقرون به صرفه نیست.

habiballahafg
January 11th, 2013, 13:31
ایران اصلا نمیشه پهنای باند بالا گرفت و باید به فکر کولو در خارج از کشور و در اروپا باشید یا امریکا

mersad-mr
January 11th, 2013, 13:36
دوست عزيز
شما در خارج كشور خيلي بهتر مي تونين كولو كنيد تا در ايران. در ايران پهناي باند شما 100مگابيت هست كه معمولا خيلي كمتر از اين حرفاست!

habiballahafg
January 11th, 2013, 13:48
۱۰۰ مگا بیت هم نمیتونه باشه بالای ۱۰۰ گیگ میدهند

azizi_php
January 11th, 2013, 14:00
در حال حاضر هم کولوکیشن خارج از کشور دارم. از وضعیت هم راضی هستم. ولی متاسفانه اینترنت کشور هر روز با مشکلی مواجه می شود. یک روز dns خارجی کار نمی کنند. یک روز سرعت بشدت افت می کند و همچنین زمزمه های اینترانت ملی که همه را نگران کرده است.
خواستم از وضعیت کولوکیشن داخل کشور مطلع شوم و ببینم امکان انتقال به داخل وجود دارد یا خیر. که البته متوجه شدم جواب خیر است.

Kian
January 11th, 2013, 20:24
دیتاسنترهای ایرانی یک تا 3 یونیت فضا را با 300 گیگ پهنای باند اشتراکی حدودا 300 هزار تومان و پهنای باند اشتراکی را برای هر 100 گیگ تا یک ترابایت را با هزینه ای در حدود 30 الی 35 هزار تومان (یعنی هر 100 گیگ 30 هزار تومان) ارائه می کنند و اگر بیشتر از یک ترابایت بخواهید باید باید آپلینک اختصاصی بخرید که قیمت چند میلیونی دارد !

azizi_php
January 12th, 2013, 16:42
دیتاسنترهای ایرانی یک تا 3 یونیت فضا را با 300 گیگ پهنای باند اشتراکی حدودا 300 هزار تومان و پهنای باند اشتراکی را برای هر 100 گیگ تا یک ترابایت را با هزینه ای در حدود 30 الی 35 هزار تومان (یعنی هر 100 گیگ 30 هزار تومان) ارائه می کنند و اگر بیشتر از یک ترابایت بخواهید باید باید آپلینک اختصاصی بخرید که قیمت چند میلیونی دارد !
قیمت چند میلیونی که فرمودید به چه صورت هست؟ یعنی یک بار پرداخت هست یا باید در هر دوره زمانی پرداخت شود؟ دوباره ماهیانه باید مبلغی بپردازیم؟

amirfateh
January 12th, 2013, 17:31
متاسفانه پهنای باند داخل کشور بسیار گران هست.
اگر قصد فعالیت داخل کشور دارید باید هزینه خدمات، سرویس هایی که ارائه می کنید را مجدد برآورد و افزایش دهید.
ما در دیتاسنتر افرانت کولوکیشن هستیم، تعرفه دیتاسنتر:
هر 100 گیگابایت 35000 تومان
هر یو اجاره فضا : 110000 تومان

Kian
January 12th, 2013, 18:46
قیمت چند میلیونی که فرمودید به چه صورت هست؟ یعنی یک بار پرداخت هست یا باید در هر دوره زمانی پرداخت شود؟ دوباره ماهیانه باید مبلغی بپردازیم؟

با واحد فروش افرانت یا پارس آنلاین و ... در ساعات کاری تماس بگیرید راهنمایی می کنند.

se7en-host
January 12th, 2013, 22:22
عزیز قیدش رو بزن تو ایران

New-Man
April 9th, 2013, 21:59
حرفشو نزن

Rz04
April 10th, 2013, 00:18
AFR@NET (http://www.afranet.com/Site/DataCenter/Hosting.aspx)
تا سقف 1 tb پهنای باند میده ظاهرآ

the_coder
April 10th, 2013, 01:17
سلام.
سلام
اول اینکه باید دید برای چه کاری می خواید تا بشه نظر داد به صرفه هست یا نه
دوم شما فقط ملاکتون قیمت هست؟ حدود 800 تا 900 هزینه کلوتون میشه البته بدون ای پی (اگر از خدمات شرکت هایی که خودشون کلو کردن و سرورشون داخل دیتاسنتر بالا هست استفاده کنید هزینتون کمتر میشه)

AFR@NET (http://www.afranet.com/Site/DataCenter/Hosting.aspx)
تا سقف 1 tb پهنای باند میده ظاهرآ
داخل سایت اینجور نوشته ، اما واقعیت چیزه دیگه ای هست . محدودیتی ندارن و خوشحالم میشن شما اگر خربداری کنید

Kian
April 10th, 2013, 08:20
اتفاقا محدودیت پهنای باند شدیدی دارند یعنی اگر بیشتر از یک ترابایت پهنای باند بخواهید باید لینک اختصاصی خریداری کنید که بسیار گرانقیمت می باشد.

the_coder
April 10th, 2013, 08:53
اتفاقا محدودیت پهنای باند شدیدی دارند یعنی اگر بیشتر از یک ترابایت پهنای باند بخواهید باید لینک اختصاصی خریداری کنید که بسیار گرانقیمت می باشد.
اینجور نیست دوست عزیز ، لطفا اگر اطلاعات دقیقی ندارید با پستاتون مردم رو گیج نکنید
من خودم شخصا ماهانه بالای 3 ترابایت مصرف دارم

Rz04
April 10th, 2013, 13:42
ما 5 tb نیاز داشتیم که گفتن نمیتونیم بدیم.

the_coder
April 10th, 2013, 14:15
ما 5 tb نیاز داشتیم که گفتن نمیتونیم بدیم.
کجا بهتون گفت نمی تونن بدن؟
اگر خواستید اطلاع بدید من کاری می کنم بهتون بدن
موفق باشید

Kian
April 10th, 2013, 17:39
من مستقیما با یکی از مسئولین فروش افرانت صحبت کرده ام.

the_coder
April 10th, 2013, 17:44
من مستقیما با یکی از مسئولین فروش افرانت صحبت کرده ام.
توی صحبت خیلی چیزا می گن شما جدی نگیر
شما اگر نیاز دارید این پهنای باند رو بگید من صحبت می کنم هرچقدر خواستید داخل افرانت بهتون بدن
موفق باشید

MehrganWeb
April 21st, 2013, 18:49
سلام
من حضوری رفتم افرانت برای خرید سرور اختصاصی :d
که برای یه سری کارای شهری نیاز داشتیم و از این حرفا فکر کنم یکی از دوستان هم اینجا تاپیک زده بود که برای دانشگاه ها و ادارات سطح شهر میخوایم
روی کلو رو نمیدونم اما روی سرور اختصاصی ترافیک بالای 1 ترابایت نمیدن
بهترین کیفیت رو افرانت داره و طی این چند ماهه اخیر بهم ثابت شده
مسئولین و کارمندان محترمی دارند
استارتر عزیز پیشنهاد میکنم اگه تهران هستید یه سری بزنید حضوری صحبت کنید فکر کنم بهتون ارائه بدن
البته من از گنبد کاووس بلند شدم رفتم اونجا :دی
در هر صورت برید حضوری حرف بزنید
موفق باشید

RoobinaServer
April 21st, 2013, 20:35
10 ترابایت هم خواستید میتوانیم ارائه کنیم.(استارتر)

یا حق