PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سرور اختصاصی از سوئس دیتاسنتر equinix.com

kingserver
January 11th, 2013, 01:32
سلام علیکم
با دو عدد افر سرور اختصاصی از دیتاسنتر سوئیس در خدمت شما هستیم

مشخصات سرور ها:

Cpu:e5620
ram:32GB
hdd:2*1tb
port:1Gps
bw:20tb
IP:64

Total Price $250.00

Cpu:e5620
ram:64GB
hdd:2*1tb
port:1Gps
bw:20tb
IP:64

Total Price $299.99

نرخ دلار روز هم پرداخت انجام میشه نرخ دلار :3500 تومان
سرور ها در کنترل پنل وی گیگ خواهد بود و به صورت مستقیم خریداری میشود

nars_Vps
January 12th, 2013, 11:07
امکان اضاف کردن هارد های ssd هست ؟چقدر هزینه داره
120
240
؟
ممنون

kingserver
January 12th, 2013, 12:22
سلام علیکم
امکان اظافه کردن هارد های مورد نظر شما رو سرور ها وجود نداره .

HyperServer
January 13th, 2013, 13:42
با سلام خدمت شما...

تا جایی که بنده اطلاع دارم EQUINIX به هیچ وجه سخت افزار اجاره با فروش نداره.

مینیموم کاری که میکنن اجاره rack هست.

اگر از PrivateLayer سرویس ارائه میشه پیشنهاد میکنم که تاپیک و نام اون رو ویرایش کنید.

چون قبلا پیش اومده که به دلیل کیفیت پایین PrivateLayer کاربران کلا از نام EQUNIX فراری شدند.

با تشکر

kingserver
January 13th, 2013, 15:41
با سلام خدمت شما...

تا جایی که بنده اطلاع دارم EQUINIX به هیچ وجه سخت افزار اجاره با فروش نداره.

مینیموم کاری که میکنن اجاره rack هست.

اگر از PrivateLayer سرویس ارائه میشه پیشنهاد میکنم که تاپیک و نام اون رو ویرایش کنید.

چون قبلا پیش اومده که به دلیل کیفیت پایین PrivateLayer کاربران کلا از نام EQUNIX فراری شدند.

با تشکر

سلام
عنوان تاپیک تغییر نخواهد کرد و اطلاعات کافی به کاربری که قصد خرید داشته باشد داده خواهد شد

smail_f
January 16th, 2013, 02:05
سلام دوستان
من از این دیتا سنتر سرور داشتم و از خود ایشون هم اجاره کردم سرور های بسیار قوی هستند و مورد تایید
البته صاحب تاپیک هم مورد تایید هستند
با آرزوی موفقیت برای شما

kingserver
January 17th, 2013, 03:22
سلام دوستان
من از این دیتا سنتر سرور داشتم و از خود ایشون هم اجاره کردم سرور های بسیار قوی هستند و مورد تایید
البته صاحب تاپیک هم مورد تایید هستند
با آرزوی موفقیت برای شما

ممنون از اقای فعال
پیشنهاد های سرور اختصاصی تا چند روز اینده ادامه خواهد داشت

HugeServer
January 17th, 2013, 03:42
سلام
عنوان تاپیک تغییر نخواهد کرد و اطلاعات کافی به کاربری که قصد خرید داشته باشد داده خواهد شد

دوست عزیز ,

Equinix صد ها دیتاسنتر در نقاط مختلف دنیا داره , ظاهرا شما با Equinix آشنا نیستید ولی باید بدونید که این شرکت فضا , برق و cross-connect ارائه میده .
سرور هایی که شما به فروش میرسونید مطعلق به Privatelayer هست و همچنین شبکه (http://bgp.he.net/AS51852)خود private layer هست.
سخت افزار سرور , پشتیبانی , کارمند ها , مانیتورینگ و .... کلا بر عهده Equinix هست . اینطور که بنده میدونم Private layer در Equinix سوئیت داره که باعث میشه موارد بیشتری توسط شرکت private layer مدریت بشه.
بنده این موارد رو گفتم که بهتر بتونید شفاف سازی بشه برای کاربران. (خود ما در Equinix LA 1 کار میکنیم و از برخی کاربران شنیدم که میگویند ما از Equinix کشور ... کار کردیم و شبکه خوب نبود آیا شما هم همینطور هستید ؟ در صورتی که Equinix شبکه نداره ..)
پس در آخر شما بهتر هست که از نام PrivateLayer به جای Equinix استفاده کنید .

موفق باشید.

kingserver
January 18th, 2013, 15:25
دوست عزیز ,

Equinix صد ها دیتاسنتر در نقاط مختلف دنیا داره , ظاهرا شما با Equinix آشنا نیستید ولی باید بدونید که این شرکت فضا , برق و cross-connect ارائه میده .
سرور هایی که شما به فروش میرسونید مطعلق به Privatelayer هست و همچنین شبکه (http://bgp.he.net/AS51852)خود private layer هست.
سخت افزار سرور , پشتیبانی , کارمند ها , مانیتورینگ و .... کلا بر عهده Equinix هست . اینطور که بنده میدونم Private layer در Equinix سوئیت داره که باعث میشه موارد بیشتری توسط شرکت private layer مدریت بشه.
بنده این موارد رو گفتم که بهتر بتونید شفاف سازی بشه برای کاربران. (خود ما در Equinix LA 1 کار میکنیم و از برخی کاربران شنیدم که میگویند ما از Equinix کشور ... کار کردیم و شبکه خوب نبود آیا شما هم همینطور هستید ؟ در صورتی که Equinix شبکه نداره ..)
پس در آخر شما بهتر هست که از نام PrivateLayer به جای Equinix استفاده کنید .

موفق باشید.

سلام
ممنون از شفاف سازیتون بسیار خوب بود
بنده با private layer کار می کنم
و شبکه و کیفیت سرور ها هم من همیشه راضی بودم بهترین نبوده ولی بد ترین هم نیست مناسبت ترین کیفیت رو ارائه میده
با تشکر

hosinaa
January 18th, 2013, 17:19
مدل هارد؟