PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستانی که سایت وردپرس پر بازدید داشتند و مرتب ساسپند می شدند راهنمایی کنند

internet
January 10th, 2013, 23:26
سلام
من هر هاستی می گیرم نهایت یک هفته الی 15 روز بیشتر بهم هاست نمی ده و می گه از منابع سرور زیاد استفاده می کنید
ورودی گوگل روزانه 3000 ای پی
بازدید آمار روزانه سر جمع نهایتاً 20000
این هم نمونه ایمیل هایی که برای مدیر سرور رفته که سایت بنده منابع سرور رو اشغال کرده

Time: Thu Jan 10 15:03:48 2013 +0100
Resource: Virtual Memory Size
Exceeded: 210 > 200 (MB)
Executable: /usr/local/lsws/fcgi-bin/lsphp-5.3.20
Command Line: lsphp5:/..../public_html/news/index.php
PID: 16494
Killed: Noهاست گرون نمی خواهم مناسب و ارزون لینوکس و سی پنل
لطفا دوستانی که چنین مشکلی داشتند و الان رفع شده راهنمایی کنند از کجا هاست گرفتند
------------
سرورورک همین جا گرفتم سه روز نشد ساسپند کرد
اول تست بعد واریز حداقل یک هفته تست می خواهم
تا بحال ده تا هاست گرفتم و دیگه برام مقدور نیست پول واریز کنم گر همه 4000 - 50000 تومان بعد بخواهم بعد از یکی دو روز منتظر واریز صاحب سرور و هاست باشم
با تشکر

iMohsen
January 10th, 2013, 23:37
2حالت داره .
اول این که ممکنه قالبی که دارید کوئری ها رو به صورت پی در پی و بدون استفاده از کلاس های استاندارد اجرا میکنه . که طراح قالب باید درستش کنه .

مورد دوم این که از پلاگین های cache استفاده کنید . مثل w3c total cache و استفاده از memcache در زمان کش کردن . این افزونه مصرف منابع رو به مقدار زیادی کاهش میده و سرعت پاسخگویی صفحات را افزایش میده .

internet
January 10th, 2013, 23:41
نه کش دارم و فکر نکنم مشکلی از قالب باشه ولی سایتم طوری هست که فشار می یاره خودم می دونم از چیه ولی کاریش نمیشه کرد

irandatacenter
January 11th, 2013, 01:49
مشخصات سرویس فعلیتون چیه ؟ و چه مقدار نیاز دارید ؟ فضا و پهنای باند ؟ بفرمایید تا یه پلن مناسب کارتون با قیمت مناسب براتون پیشنهاد بشه . که هم برای میزبان هاستتون مشکل پیش نیاد هم شما کارتون راه بیفته .

tizparvaz
January 11th, 2013, 03:30
سلام
شما باید سرور مجازی بیرید هاست اشتراکی جوابگو شما نیست و مدام همین مشکل رو خواهید داشت

internet
January 11th, 2013, 09:04
سایتم بازدیدی نداره
کلا از جایی که هاست گرفتم می خواهد جمع کنه

irandatacenter
January 11th, 2013, 12:32
خوب عزیز باید ببینی علتش چیه ؟
در بالا هم دوستان اشاره کردیند که به احتمال زیاد ممکنه به خاطر ساختار وبسایت باشه .
به هرحال اگه موافقید میتونید ازمایشی یک ماه رو هاست ما بیاید تا وبسایت شما رو انالیز کنم وعلتش رو براتون دربیارم و از این به بعد هم بدون مشکل با هم کار کنیم . البته اگه راضی بودید و راضی موندید .;)

habiballahafg
January 11th, 2013, 13:25
در روز و در لحظه چه مقدار بازدید کننده آنلاین دارید ؟

internet
January 11th, 2013, 14:05
خوب عزیز باید ببینی علتش چیه ؟
در بالا هم دوستان اشاره کردیند که به احتمال زیاد ممکنه به خاطر ساختار وبسایت باشه .
به هرحال اگه موافقید میتونید ازمایشی یک ماه رو هاست ما بیاید تا وبسایت شما رو انالیز کنم وعلتش رو براتون دربیارم و از این به بعد هم بدون مشکل با هم کار کنیم . البته اگه راضی بودید و راضی موندید .;)

فعلا ....

internet
January 15th, 2013, 00:27
روز جمعه هاست گرفتم سه روز نشد ساسپند کردم
سرورورک
دوستانی که هاست دارند که می تونه سایت من با لود بالا رو ساپورت کنه اعلام کنند
یک هفته تست و سپس واریز وجه چون الان هفته ای یک بار باید پول واریز کنم بعد منتظر مرجوع پولم باشم

s98
January 15th, 2013, 08:58
wHosting | ارائه دهنده خدمات سرور، هاستینگ، ثبت دامنه و طراحی سایت (http://whosting.ir)

iMohsen
January 15th, 2013, 14:43
روز جمعه هاست گرفتم سه روز نشد ساسپند کردم
سرورورک
دوستانی که هاست دارند که می تونه سایت من با لود بالا رو ساپورت کنه اعلام کنند
یک هفته تست و سپس واریز وجه چون الان هفته ای یک بار باید پول واریز کنم بعد منتظر مرجوع پولم باشم

لطفا آدرس وب سایتتون رو پی ام کنید .

pardishosting
January 15th, 2013, 18:14
آدرس سایتتون رو برام بفرستید.

alborzdata
January 15th, 2013, 18:35
آدرس سایتتون رو برام بفرستید.

masoudgolchin
January 15th, 2013, 18:48
لطفا آدرس وبسایت‌تون رو برام پ.خ کنید.

goldisweb
January 16th, 2013, 00:53
دوست عزیز طی این چند روز بارها سر همین مساله با ما تماس گرفتن سایت های مختلف .. در انتخاب سیستم مدیریت محتوا دقت کنید وقتی از لحاظ مالی کم میارید.

مصرف وردپرس بالا میره وقتی آمارت بالا میره . کاری نمیشه کرد.

تنها راه تغییر سیستم به دیتالایف هست 98% مشکلت حل میشه.

اگر هم نمیتونی تغییر بدی با ما در ارتباط باش راهنماییت میکنیم و سایتت رو ساپورت میکنیم.

برای مشاوره از طریق پیامک در ارتباط باشید : 09371568551

internet
January 16th, 2013, 08:37
آدرس برای همه دوستان ارسال شد

s98
January 16th, 2013, 08:45
برای من هم ارسال کنید

internet
January 16th, 2013, 13:43
برای همه دوستان آدرس سایت ارسال شد
الان از اینجا هاست گرفتم دو روز هم نشد که گفتم باید ماهیانه فلان قیمت هزینه کنید که من برام مقدور نبود و دیشب تا بحال تیکت زدم برای بک آپ و بازگشت وجه ولی هنوز خبری نیست:
هاستینگ - بخش کاربری سرورورک (http://user.serverworkhosting.net/)

dertgtr
January 16th, 2013, 16:17
سلام

پکیج های زیر از رسانگار مخصوص سایت های پربازدید هست با هارد SSD
ارائه شده توسط تکنولوژی پردازش ابری روی سرورهای با توان پردازشی بالا و هارد دیسک های های فوق سریع SSD
ویژه میزبانی وب سایت های پر بازدید و با تعداد زیاد درخواست صفحات و پایگاه داده

هاست پر بازدید لینوکس سی پنل

http://portal.rasanegar.com/aff.php?aff=011&gid=20 (http://portal.rasanegar.com/aff.php?aff=011&gid=20)

هاست لینوکس سازمانی دایرکت ادمین

http://portal.rasanegar.com/aff.php?aff=011&gid=9 (http://portal.rasanegar.com/aff.php?aff=011&gid=9)
موفق باشید

internet
January 16th, 2013, 17:45
سلام

پکیج های زیر از رسانگار مخصوص سایت های پربازدید هست با هارد SSD
ارائه شده توسط تکنولوژی پردازش ابری روی سرورهای با توان پردازشی بالا و هارد دیسک های های فوق سریع SSD
ویژه میزبانی وب سایت های پر بازدید و با تعداد زیاد درخواست صفحات و پایگاه داده

هاست پر بازدید لینوکس سی پنل

http://portal.rasanegar.com/aff.php?aff=011&gid=20 (http://portal.rasanegar.com/aff.php?aff=011&gid=20)

هاست لینوکس سازمانی دایرکت ادمین

http://portal.rasanegar.com/aff.php?aff=011&gid=9 (http://portal.rasanegar.com/aff.php?aff=011&gid=9)
موفق باشید

دوست عزیز من قیمت ماهیانه 4 - 5 تومن برام امکان پذیر هست یکی دو هفته اول هم رایگان
براتون مقدر هست؟

dertgtr
January 16th, 2013, 18:13
دوست عزیز من قیمت ماهیانه 4 - 5 تومن برام امکان پذیر هست یکی دو هفته اول هم رایگان
براتون مقدر هست؟

لطفا تیکت بزنید و مطرح کنید تشکر

Yas-Host
January 16th, 2013, 18:33
با سلام
لطفا مقدار فضا مورد نیازتون رو اعلام کنید.
ما میتوینم در خدمتتون باشیم

با تشکر

internet
January 16th, 2013, 23:36
والله روز جمعه از سرورورک هاست گرفتم و به اسم شخصی به نام فوآد تجلی پول واریز کردم که اصفهانی هم هست
ولی سایتم ساسپند شده هیچ جوابی نمی دهند پول بنده هم پس نمی دهند و معلوم نیست این کلاهبرداری ها تا کی می خواهد اینجا ادامه داشته باشه
هاستینگ - بخش کاربری سرورورک (http://user.serverworkhosting.net/)
کسی از دوستان این شخص رو می شناسه
سرورورک هست اسم سایتش

pasargad
January 16th, 2013, 23:49
با سلام و درود بیکران

لطفاً وب سایت خود را برایم پیام خصوصی بفرمایید.

متشکرم.

internet
January 17th, 2013, 00:25
با سلام و درود بیکران

لطفاً وب سایت خود را برایم پیام خصوصی بفرمایید.

متشکرم.

سلام
اقای نظری شما که من رو باید خوب بشناسی دستت درد نکنه

3245
January 17th, 2013, 00:44
سلام
میتونیم در خدمتتون باشیم

الماس هاستینگ | AlmasHosting (http://almashosting.com/)

ارادت:53:

internet
January 17th, 2013, 00:47
تشکر فعلا بزارید من با از این سرورورک فردا شکایت دارم برم مراجع قضایی تا ببینم نتیجه چی میشه بعد مزاحمتون میشم
با تشکر

parshelper
January 17th, 2013, 03:31
ممکنه پلاگین های ناسازگار نصب کرده باشی، از چه پلاگین هایی استفاده میکنی؟
میتونی از مدیر سرور خواهش کنی تا بهت بگه فشار دقیقا از چه فایلی هست.

pasargad
January 17th, 2013, 10:05
سلام
اقای نظری شما که من رو باید خوب بشناسی دستت درد نکنه

متأسفانه به جا نمیارم.

internet
January 19th, 2013, 14:12
ممکنه پلاگین های ناسازگار نصب کرده باشی، از چه پلاگین هایی استفاده میکنی؟
میتونی از مدیر سرور خواهش کنی تا بهت بگه فشار دقیقا از چه فایلی هست.

خودم هم تا حدودی مشکلش رو می دونم ولی هیچ کاریش نمی شه کرد هاست گرفتم ولی به یک روز هم نکشید کارم ساسپند شد

internet
January 19th, 2013, 14:14
دوستان راهی نیست ظاهرا تا حال ده تا هاست گرفتم دیگه اگه م یخواست با این هاست ها بشه که شده بود
یک روز هم دوام نمیاره و ساسپند می شه

goldisweb
January 19th, 2013, 17:17
دوستان راهی نیست ظاهرا تا حال ده تا هاست گرفتم دیگه اگه م یخواست با این هاست ها بشه که شده بود
یک روز هم دوام نمیاره و ساسپند می شه

دوست عزیز شاید من بتونم کمکت کنم. در صورت تمایل تماس بگیرید : 09371568551

نمونه مثل شما هم داریم که ddos زیاد میشه اما ساسپند نشده. ( البته آمار بیشتر از شماست )

موفق باشید

internet
January 29th, 2013, 18:34
همچنان به دنبال هاست مناسب
گلدیس وب هم چند بار توی یاهو و اینجا هم یکی دو پیام دادم فعلا خبری نیست امروز هم ظاهرا آنلاین نشدند
دوستانی که می تونند چنین سایتی رو پشتیبانی کنند اون هم یکی دو هفته اول رایگان لطفا اعلام کنند
با تشکر

3245
January 29th, 2013, 19:02
همچنان به دنبال هاست مناسب
گلدیس وب هم چند بار توی یاهو و اینجا هم یکی دو پیام دادم فعلا خبری نیست امروز هم ظاهرا آنلاین نشدند
دوستانی که می تونند چنین سایتی رو پشتیبانی کنند اون هم یکی دو هفته اول رایگان لطفا اعلام کنند
با تشکر

سلام
ما میتونیم شما را میزبانی کنیم
همانطور که در حال حاظر تونستیم کلی مشترک پربازدید که سی پی یو را میخوردن پشتیبانی کنیم.
در خدمتتون هستیم
هزینه رو واریز نکنید، انتقال بدید، پس از تست موفقیت آمیر، کارهای واریزی را انجام دهید.
الماس هاستینگ - سبد خرید (http://www.support.almashosting.com/cart.php?gid=1)

internet
January 29th, 2013, 21:02
سلام
ما میتونیم شما را میزبانی کنیم
همانطور که در حال حاظر تونستیم کلی مشترک پربازدید که سی پی یو را میخوردن پشتیبانی کنیم.
در خدمتتون هستیم
هزینه رو واریز نکنید، انتقال بدید، پس از تست موفقیت آمیر، کارهای واریزی را انجام دهید.
الماس هاستینگ - سبد خرید (http://www.support.almashosting.com/cart.php?gid=1)

ممنون
به سایتتون مراجعه کردم هاست ماهیانه نداشتید؟
چون من حداقل یک هفته رایگان و مابقی هم ماهیانه می تونم شارژ کنم چون خیلی ضرر کردم روی هاست
با تشکر

pardishosting
January 29th, 2013, 21:17
آدرس سایت رو می شه برامون بفرستید ؟

nginxweb
January 29th, 2013, 23:02
اگر کدها بهینه نباشه هر سرویسی بگیرید همین خواهد بود اولین قدم = optimize your cods and queries

internet
January 29th, 2013, 23:12
اگر کدها بهینه نباشه هر سرویسی بگیرید همین خواهد بود اولین قدم = optimize your cods and queries

نه مشکل کد نیست این هاست اخری قالب اصلی ورد پرس رو براش فعال کردند (خود هاستینگ) ولی فایده نداشت و باز ساسپند شد

internet
January 30th, 2013, 21:44
دوست عزیز شاید من بتونم کمکت کنم. در صورت تمایل تماس بگیرید : 09371568551

نمونه مثل شما هم داریم که ddos زیاد میشه اما ساسپند نشده. ( البته آمار بیشتر از شماست )

موفق باشید

ایشون هم مثل اینکه دیگه جوابی نمی دهند
سایر دوستان اگه می تونند با شرایط یکی دو هفته اول رایگان در خدمتشون هستم
با تشکر

goldisweb
January 30th, 2013, 23:52
ایشون هم مثل اینکه دیگه جوابی نمی دهند
سایر دوستان اگه می تونند با شرایط یکی دو هفته اول رایگان در خدمتشون هستم
با تشکر

دوست عزیز به حرف بنده گوش نکردید گفتم تماس بگیرید نه یاهو و غیره... به دلیل انجام سریع کارها فقط از طریق پیامک یا تلفنی شبانه روز جوابگو هستیم. بنده اینجا کم سر میزنم به چندین دلیل که دوستان همکار دیگه هم سر نمیزنن.

اما در کل اگر واقعا به چیزی نیاز دارید از طریق پیامک یا تلفنی حتی شب ها ما بیدار هستیم تماس بگیرید.

دلیل انجام کار ها از پیامک یا تلفنی : برای سرعت بخشیدن به رفع مشکلات و خواسته های مشتریان می باشد. چون به نظر بنده یاهو و غیره هر چند اگر پشتیبانی قوی باشه باز هم زمان میبره و مشکلی رو حل نمیکنه بلکه سایت مورد نظر طی این قطع بودن فقط ضرر میکنه و بازدید از دست خواهد داد.

در ضمن دوست عزیز ما نه تنها شمارو در میزبانی یاری میکنیم بلکه در طراحی و بهینه سازی اسکریپت کنار شما خواهیم بود و به شما مشاوره خواهیم داد.

در پایان در صورت تمایل با تلفن پشتیبانی از طریق پیامک یا تلفنی در تماس باشید : 09371568551

موفق باشید

pasargad
January 31st, 2013, 10:08
ایشون در چت یاهو با بنده صحبت کردن و متوجه شدم که کدام مشتری ما هستند.
سایتی که ایشون الان به دردسر افتادن مشکلات متفاوتی داره.
پلاگین های متفاوت و گاهاً غیر استاندارد که ایشون استفاده میکنه منجمله بالا آوردن چند سایت دیگه روی همین میزبانی به صورت addon-domain, سنگین شدن دیتابیس, اپتیمایز کردن از طریق پی اچ پی مای ادمین و ... به صورت مداوم و ... از مواردی است که با توجه به سنگینی دیتابیس و حجم اطلاعات ایشون باعث میشه بسیار به سرور فشار بیارند.
روی سرور قبلی که ایشون بودن با وجود لایت اسپید به صورت مکرر ایمیل استفاده بیش از حد ایشون از رم و سی پی یو رو میگرفتیم. و روزانه بالغ بر 1100 ایمیل میومد که واقعاً آزار دهنده بود. باعث کندی سرور و ... هم میشدند.
این ها رو گفتم نه برای زیر سوال بردن ایشون, بلکه برای دوستانی که میخواهند واقعاً میزبانی کنند پیغام بدن و کار ایشون حل بشه نه کسانی که فکر میکنند خب میاد نهایت شد شد نشد هم نشد یا اینکه میگن خب کنترل میکنیم و ...
کسانی که واقعاً میتونند سایت های پر بازدید رو پشتیبانی کنند موارد فوق رو در نظر داشته باشند. ایشون با این شرایط هاست نیاز داره.

internet
January 31st, 2013, 21:44
ایشون در چت یاهو با بنده صحبت کردن و متوجه شدم که کدام مشتری ما هستند.
سایتی که ایشون الان به دردسر افتادن مشکلات متفاوتی داره.
پلاگین های متفاوت و گاهاً غیر استاندارد که ایشون استفاده میکنه منجمله بالا آوردن چند سایت دیگه روی همین میزبانی به صورت addon-domain, سنگین شدن دیتابیس, اپتیمایز کردن از طریق پی اچ پی مای ادمین و ... به صورت مداوم و ... از مواردی است که با توجه به سنگینی دیتابیس و حجم اطلاعات ایشون باعث میشه بسیار به سرور فشار بیارند.
روی سرور قبلی که ایشون بودن با وجود لایت اسپید به صورت مکرر ایمیل استفاده بیش از حد ایشون از رم و سی پی یو رو میگرفتیم. و روزانه بالغ بر 1100 ایمیل میومد که واقعاً آزار دهنده بود. باعث کندی سرور و ... هم میشدند.
این ها رو گفتم نه برای زیر سوال بردن ایشون, بلکه برای دوستانی که میخواهند واقعاً میزبانی کنند پیغام بدن و کار ایشون حل بشه نه کسانی که فکر میکنند خب میاد نهایت شد شد نشد هم نشد یا اینکه میگن خب کنترل میکنیم و ...
کسانی که واقعاً میتونند سایت های پر بازدید رو پشتیبانی کنند موارد فوق رو در نظر داشته باشند. ایشون با این شرایط هاست نیاز داره.

ممنون از اقای نظری که خیلی لطف دارند
ولی تنها چیزی که هست این ادد دامین هست که اصلا با این مشکلاتی که این سایت داره همین یک دامنه رو بتونند پشتیبانی کنند ما کلاهمون رو می اندازم هوا
در مورد اپتیماز دیتابیس هر از گاهی انجام می دادم و نه مکرر اون هم موقعی که می خواستم بک آپ بگیرم ولی کلا این مشکل من به قول شما 24 ساعته بود
با تشکر

internet
February 1st, 2013, 11:07
دوست عزیز به حرف بنده گوش نکردید گفتم تماس بگیرید نه یاهو و غیره... به دلیل انجام سریع کارها فقط از طریق پیامک یا تلفنی شبانه روز جوابگو هستیم. بنده اینجا کم سر میزنم به چندین دلیل که دوستان همکار دیگه هم سر نمیزنن.

اما در کل اگر واقعا به چیزی نیاز دارید از طریق پیامک یا تلفنی حتی شب ها ما بیدار هستیم تماس بگیرید.

دلیل انجام کار ها از پیامک یا تلفنی : برای سرعت بخشیدن به رفع مشکلات و خواسته های مشتریان می باشد. چون به نظر بنده یاهو و غیره هر چند اگر پشتیبانی قوی باشه باز هم زمان میبره و مشکلی رو حل نمیکنه بلکه سایت مورد نظر طی این قطع بودن فقط ضرر میکنه و بازدید از دست خواهد داد.

در ضمن دوست عزیز ما نه تنها شمارو در میزبانی یاری میکنیم بلکه در طراحی و بهینه سازی اسکریپت کنار شما خواهیم بود و به شما مشاوره خواهیم داد.

در پایان در صورت تمایل با تلفن پشتیبانی از طریق پیامک یا تلفنی در تماس باشید : 09371568551

موفق باشید

با ایشون هم صحبت کردم البته هزینه رو که نگفتند ولی من نظرم حدود 5 - 6 تومن ماهیانه بود که ایشون نپذیرفتند و هنوز منتظر پیشنهادات هستم
با تشکر

pasargad
February 2nd, 2013, 00:23
با ایشون هم صحبت کردم البته هزینه رو که نگفتند ولی من نظرم حدود 5 - 6 تومن ماهیانه بود که ایشون نپذیرفتند و هنوز منتظر پیشنهادات هستم
با تشکر

آقای کریمی در چت هم عرض کردم , اگر با این وضع سایتتون دنبال میزبان با این قیمت هستید از همین حالا بگم سایتتون رو حذف کنید.
کسانی که قبول میکنند با این قیمت مطمئن باشید بلافاصله حذف خواهند کرد. شما بارها این حرف من رو نشنیده گرفتید و تجربه کردید و پولتون رو پس ندادند یا اذیت کردند و دادند.

tizparvaz
February 2nd, 2013, 02:34
سرور مجازی یا اختصاصی و دیگر هیچ

shivahost
February 2nd, 2013, 08:38
واقعا برای سایت پربازدید که هر جا میره ساسپند میشه فقط می خواهید 5-6 تومان هزینه ماهانه بدید؟ بقول جناب تیزپرواز بهتره بی خیال سایتتون بشید. ما برای همچین سایت های 70 تومان ماهیانه هزینه می گیریم.

internet
February 2nd, 2013, 08:43
ورودی گوگل سایت نهایتاً 2000 - 3000 یوزر هست بقیه اش اسپم و اسپایدر و این حرف هاست و سر جمع 20000
آلکسای 5000 ایران دیگه چقدر میخوای براش هزینه کنم؟

ToooPDL
February 2nd, 2013, 09:05
با هاست دی ال صحبت کنید .
اگر برای میزبانی قبول کردن که بهتر
اگر قبول نکردن ازشون بخواید که مشکلات فنی سایتتون رو حل کنند در قبال هزینه !

کارکردشون واقعا تحسین برانگیزه

pasargad
February 3rd, 2013, 11:02
با هاست دی ال صحبت کنید .
اگر برای میزبانی قبول کردن که بهتر
اگر قبول نکردن ازشون بخواید که مشکلات فنی سایتتون رو حل کنند در قبال هزینه !
کارکردشون واقعا تحسین برانگیزه
ظاهراً شما اطلاع ندارید, هاست دی ال اعلام قطع همکاری و بستن کرده. مجدداً.
یک بار دیگه هم چندسال پیش بود و یه بار هم به تازگی.
ظاهراً هر چند سال یه بازار گرمی میکنند.
HostDL :: Major Web Hosting Services (http://hostdl.com/?cat=news&item=detail&newsid=35)
به کاربران سرویس دهنده های مناسب رو پیشنهاد بدید. وقتی شخصی یا شرکتی تخصصی داره اما تعهدی نداره بهتره پیشنهاد نشه.

internet
February 10th, 2013, 08:36
همچنان به دنبال پیشنهاد مناسب جهت بالا آوردن سایت هستم همچنان سایت بسته است
با تشکر

compiler
February 10th, 2013, 09:17
سلام

بازدید سایتتون چقدره؟

ما هیچ وقت سایتی رو به دلیل بازدید بالا ساسپند نمیکنیم...

مشتریان ما (http://compiler.ir/customers/)

در صورت تمایل تماس بگیرید . اطلاعات تماس در امضا موجوده

موفق باشید

internet
February 10th, 2013, 09:20
مشکل سایت من بازدید نیست این بهانه ای بیش نیست مشکل فشاری هست که وارد می کنه

compiler
February 10th, 2013, 09:59

فشاری که وارد میکنه 2 دلیل اصلی داره

1.عدم بهینه سازی وردپرس برای استفاده در هاست اشتراکی
2.بازدید خیلی بالا

سیستم مدیریت محتوای وردپرس همیشه به مصرف بالای سی پی یو و رم معروف بوده....

بنا بر این اگر بازدید بالایی دارید فشار آوردن روی سرور چیز عجیبی نیست و از وردپرس انتظار میره همیشه
باید تا جای ممکن بهینه کنید .

عرض کردم اگر مایل باشید میتونیم هاستش کنیم بدون ساسپند شدن...

موفق باشید

i-whost
February 10th, 2013, 10:25

مثل اینکه اطلاعاتی در مورد پلاگینی که استفاده می کنید ندارید! با rss دارید اتو پست میزارید یا هر چیز دیگری فشار بسیار زیادی به سرور میاد که با هزینه 5.000 تومان ماهانه شما معقولانه نیست!

هر وقت قصد خرج بیشتر و بهینه سازی پلاگین که استفاده می کنید گرفتید اعلام کنید فکر کنم همه آفر به شما بدهند

s98
February 10th, 2013, 11:07
سلام

پنل پربازدید بخردید تا خیالتان راحت شود

هاست 10 گیگ
هاست ویژه پربازدید 10000 مگابایت
دایرکت ادمین
ترافیک ماهیانه : نامحدود
پارک دامنه و سایر امکانات : نامحدود
مناسب برای سایت های بازدید بالا

بدون هیچ گونه محدودیت در تعداد بازدید

فقط ماهانه 100 هزار تومان
100,000 تومان ماهانه + 500 تومان هزینه تنظیم

هاست 20 گیگ
هاست ویژه پربازدید 20000 مگابایت
دایرکت ادمین
ترافیک ماهیانه : نامحدود
پارک دامنه و سایر امکانات : نامحدود
مناسب برای سایت های بازدید بالا

بدون هیچ گونه محدودیت در تعداد بازدید

فقط ماهانه 150 هزار تومان
150,000 تومان ماهانه + 500 تومان هزینه تنظیم

شاتل میزبان - سبد خرید (http://www.shatelmizban.ir/client/cart.php?gid=3)

internet
February 10th, 2013, 19:09
مثل اینکه اطلاعاتی در مورد پلاگینی که استفاده می کنید ندارید! با rss دارید اتو پست میزارید یا هر چیز دیگری فشار بسیار زیادی به سرور میاد که با هزینه 5.000 تومان ماهانه شما معقولانه نیست!

هر وقت قصد خرج بیشتر و بهینه سازی پلاگین که استفاده می کنید گرفتید اعلام کنید فکر کنم همه آفر به شما بدهند

بله دقیقا مشکل همین هست که فرمودید ولی با اینکه پلاگین ها رو هم غیر فعال می کنم باز هم فشار می یاره کلا موندم دیگه مشکل از چیه
قالب رو هم قالب استاندارد ورد پرس گذاشتم روی همین هاست آخری ولی باز هم ساسپند شد

internet
February 12th, 2013, 21:39
دوستان بیشتر از ماهیانه 5 - 10 تومن نمی تونم هزینه کنم چون الکسای ایران سایت بین 4000 - 8000 هست در بهترین حالت پس بازدیدش نجومی نیست
با تشکر

tizparvaz
February 12th, 2013, 21:41
دوستان بیشتر از ماهیانه 5 - 10 تومن نمی تونم هزینه کنم چون الکسای ایران سایت بین 4000 - 8000 هست در بهترین حالت پس بازدیدش نجومی نیست
با تشکر
اگر الکسای شما اینه یه چیزی در حد سایت خود ما بازدید دارید میتونید از هاست معمولیه ما خرید کنید

internet
February 12th, 2013, 21:45
اگر الکسای شما اینه یه چیزی در حد سایت خود ما بازدید دارید میتونید از هاست معمولیه ما خرید کنید

بله همین هست تا الان هم با ماهیانه 4 - 5 تومن پیش رفتم مشکلی هم نبوده مشکل در فشاری هست که میاره
قبلا هم عرض کردم یک هفته تست اگه سرور تونست دوام بیاره ادامه می دیم و ... اگه نه که هیچ
با تشکر

tizparvaz
February 12th, 2013, 21:48
بله همین هست تا الان هم با ماهیانه 4 - 5 تومن پیش رفتم مشکلی هم نبوده مشکل در فشاری هست که میاره
قبلا هم عرض کردم یک هفته تست اگه سرور تونست دوام بیاره ادامه می دیم و ... اگه نه که هیچ
با تشکر
شما پس چرا دنبال سرور و هاست هستی ؟! خوب مشخصه فشار سایت شما بخاطر بازدید نیست شما به جای اینکه دنبال هاست یا سرور با هر قیمتی باشی یک برنامه نویس خوب پیدا کن قالبترو بررسی کنه خیلی سریعتر جواب خواهید گرفت
موفق باشید

internet
February 12th, 2013, 21:58
فکر کنم مطالب صفحه قبل رو مطالعه نکردید مشکل چیز دیگه است
در هاست اخری که گرفتم قالب پیش فرض ورد پرس رو استفاده کردم ولی باز هم ساسپند شد
مشکل معلوم نیست چیه
اکثر پلاگین ها رو از دیتابیس حذف کردم

goldisweb
February 12th, 2013, 21:59
internet : دوست عزیز اگر پشتیبانی خوب می خواید! و مشکلات شما هنوز پا برجاست با میزان هزینه که گفتید براتون میزبانی میکینم از یاهو یا تلفنی در ارتباط باشید.

گلدیس وب - سبد خرید (http://www.clients.goldisweb.com/cart.php)

goldisweb
February 12th, 2013, 22:01
فکر کنم مطالب صفحه قبل رو مطالعه نکردید مشکل چیز دیگه است
در هاست اخری که گرفتم قالب پیش فرض ورد پرس رو استفاده کردم ولی باز هم ساسپند شد
مشکل معلوم نیست چیه
اکثر پلاگین ها رو از دیتابیس حذف کردم

در تماس باشید مشکلتون رو حتما حل میکنیم مطمئن باشید.

تلفن : 09371568551

internet
February 12th, 2013, 22:34

ممنون
فکر کنم قبلا هم صحبت کردیم
هزینه رو برای یک ماه بفرمائید
با یک هفته تست رایگان
چون قبلا صحبت کردیم و هزینه طوری بود که شما فرمودید مقدور نیست
با تشکر

goldisweb
February 13th, 2013, 00:01
ممنون
فکر کنم قبلا هم صحبت کردیم
هزینه رو برای یک ماه بفرمائید
با یک هفته تست رایگان
چون قبلا صحبت کردیم و هزینه طوری بود که شما فرمودید مقدور نیست
با تشکر

بله . اما سرور جدید آماده شد . و برای ما محدودیتی وجود نداره .

شما میتونید درخواستتون رو تیکت کنید با قیمت توافقی و قیمتی که قبلا گفتید براتون ساپورت میکنیم.

یک هفته تست زیاد نیست؟؟؟ اما برای اینکه به شما کیفیت و پشتیبانی نشون داده بشه در اختیارتون قرار داده میشه.

بک آپ تون رو و در خواست رو تیکت کنید : گلدیس وب - صفحه اصلی (http://www.clients.goldisweb.com/)

آرزوی ما = رضایت شماست

internet
February 13th, 2013, 00:16

شما میتونید درخواستتون رو تیکت کنید با قیمت توافقی و قیمتی که قبلا گفتید براتون ساپورت میکنیم.

یک هفته تست زیاد نیست؟؟؟ اما برای اینکه به شما کیفیت و پشتیبانی نشون داده بشه در اختیارتون قرار داده میشه.

بک آپ تون رو و در خواست رو تیکت کنید : گلدیس وب - صفحه اصلی (http://www.clients.goldisweb.com/)

آرزوی ما = رضایت شماست

درخواست ارسال شد
با تشکر

goldisweb
February 13th, 2013, 00:28
درخواست ارسال شد
با تشکر

رسیدگی شد . موفق باشید

internet
February 13th, 2013, 00:31
رسیدگی شد . موفق باشید

ممنون فقط لطف کنید دی ان اس رو به من بدهید تا ست کنم
با تشکر

goldisweb
February 13th, 2013, 00:33
ممنون فقط لطف کنید دی ان اس رو به من بدهید تا ست کنم
با تشکر

تیکت شد از طریق یاهو یا تیکت یا تلفنی پیگیر باشید.

موفق باشید

internet
February 18th, 2013, 08:54
تیکت شد از طریق یاهو یا تیکت یا تلفنی پیگیر باشید.

موفق باشید

سلام
اقا دیروز تا بحال سایت دوون شده مشکل چیه؟!

hadi-110
February 18th, 2013, 09:01
شما چک کنید دیتا بیس شما و کلا اسکریپت نصب شده تون باگ نداشته باشه اگه بلد نیستین بدین یه متخصص این کار تا براتون چک کنه و همچنین در صورت داشتن باگ براتون رفع کنه... سرورورک به شما نگفت دلیلش چیه؟

internet
February 18th, 2013, 13:50
گلدیس وب سایت خودشون هم باز نمیشه نمید ونم چی شده حتما یه مشکلی پیش اومده

internet
February 22nd, 2013, 20:49

این از خدا بی خیر goldisweb (http://www.webhostingtalk.ir/member/30599/)متاسفانه اصلا به تعهدی که می دهند واقف نیستند و امروز به من می گن بک آپ ریستور کن و آپلود کن بعد که این کار رو کردم دبه در آورده
و اصلا قابل اعتماد نیست
باعثه تأسفه که یه هاست درست و درمون تو این فروم پیدا نمیشه که قابل اعتماد باشه
یک هفته از این گروه فناوری اطلاعات گلدیس وب (http://goldisweb.com/) هاست گرفتم سه روز نشده که سرورش به دلیلی که بنده اطلاع ندارم بالکل دوون شده بعد از سه روز که جواب داده می گه هاست در حال اوکی شدن هست بعدش می گم خوب بک آپ رو بیارید بالا می گه چون شما تست بودید و هاست تست بهت داده بودیم (عذر بدتر از گناه) بک آپ ازت نداریم
امروز جمعه چهارم اسفند می گه تیکت بزن که هاست بدهیم بهت بک آپ قبلی خودت رو آپلود کن که ریستور کنیم بعد که ریستور کردم الان توی چت می گه ما نمی تونیم شما رو ساپورت کنیم می گم چرا می گه پول ندادی و خلاصه آدم به این مزخرفی من ندیده بودم
کلاً این شرگت گلدیس وب بی منطق ترین و مزخرف ترین هاستی بود که تا بحال گرفته بودم و به جز مسخره بازی و الافی و ادعای بیخودی که داره هیچی برای ما نداشت

i-whost
February 22nd, 2013, 21:04
این از خدا بی خیر goldisweb (http://www.webhostingtalk.ir/member/30599/)متاسفانه اصلا به تعهدی که می دهند واقف نیستند و امروز به من می گن بک آپ ریستور کن و آپلود کن بعد که این کار رو کردم دبه در آورده
و اصلا قابل اعتماد نیست
یک هفته از این گروه فناوری اطلاعات گلدیس وب (http://goldisweb.com/) هاست گرفتم سه روز نشده که سرورش به دلیلی که بنده اطلاع ندارم بالکل دوون شده بعد از سه روز که جواب داده می گه هاست در حال اوکی شدن هست بعدش می گم خوب بک آپ رو بیارید بالا می گه چون شما تست بودید و هاست تست بهت داده بودیم (عذر بدتر از گناه) بک آپ ازت نداریم
امروز جمعه چهارم اسفند می گه تیکت بزن که هاست بدهیم بهت بک آپ قبلی خودت رو آپلود کن که ریستور کنیم بعد که ریستور کردم الان توی چت می گه ما نمی تونیم شما رو ساپورت کنیم می گم چرا می گه پول ندادی و خلاصه آدم به این مزخرفی من ندیده بودم
کلاً این شرگت گلدیس وب بی منطق ترین و مزخرف ترین هاستی بود که تا بحال گرفته بودم و به جز مسخره بازی و الافی و ادعای بیخودی که داره هیچی برای ما نداشت

:) هر وقت هزینه دادید سرویس خوب دریافت میکنید بهتر هست هر وقت سرویس با هزینه ازشون دریافت کردید بعدا اظهار نظر کنین

موفق باشین

internet
February 22nd, 2013, 21:10
:) هر وقت هزینه دادید سرویس خوب دریافت میکنید بهتر هست هر وقت سرویس با هزینه ازشون دریافت کردید بعدا اظهار نظر کنین

موفق باشین

خوندی متن رو یه بار دیگه بخون بببین این بابا تکلیفش با خودش هم مشخص نیست
بابا هاست نمی خوای بدی یا حالا به هر دلیل همون اول بگو من نمی تونم هاست بدهم
شما به صفحات قبل برگرد ببین ایشون چقدر شهید نمایی کرده برای یه هاست کردن

goldisweb
February 22nd, 2013, 21:20
و اصلا قابل اعتماد نیست

سلام دوستان لطفا و خواهشا به این فرد هاست ندید.

این آقا از ربات های زیادی استفاده میکنه و مصرفش بیش از حد هست بعد میگه 5 تومان میدم واسه هاست 8-|

حتی میخواد هزینه هم نده .

در ضمن خودش هم می دونه بارها بهش کمک کردم ( واقعا متاسفم واسه شما )

از همکاران میخوام اشتباه من رو نکنن و حتما از ایشون هزینه بگیرن

موفق باشید دوستان

goldisweb
February 22nd, 2013, 21:24

موفق باشین

بله همکار عزیز . اما جالبه ایشون منو پای سیستم نگه داشت و میگفت بگو چقدر مصرف داره و با این که مصرفش بالا بود باز هم ساسپند نکردم و بهش کمک کردم تا مشکل رو رفع کنه

اما این آدم از ربات های زیادی استفاده میکنه.

و مطمئن باشید مصرف بالایی داره

internet
February 22nd, 2013, 21:43

این آقا از ربات های زیادی استفاده میکنه و مصرفش بیش از حد هست بعد میگه 5 تومان میدم واسه هاست 8-|

از همکاران میخوام اشتباه من رو نکن و حتما از ایشون هزینه بگیرن

موفق باشید دوستان

بحثی که من کردم در مورد ربات نیست اصلا ربطی به ربات نداشت مسئله سر چیزی دیگه است بهتر نیست بحث رو نپیچونی ؟
مرد ناحسایی تو یک هفته من رو سر کار گذاشتی امروز می گی تیکت کن بعد که تیکت کردم هاست دادی بهم بعد که بک آپ رو آپلود کردم دبه در می یاری؟
این ایمیل و تیکت مگه مال تو نیست؟ مگه امروز تو نگفتی هاست بهت می دهم و یوزر پسورد دادی چی شد بعد زدی زیر همه چیز
دوستان توجه کنند بک آپ بنده زیپ شده 100 مگابایت هست و خوب آپلود کردنش هم کار زیاد راحتی نیست و 100 مگابایت از اینترنت adsl بنده به هدر می ره چون محدودیت حجمی دارم و امشب که می بینم دبه در اورده خوب ظلمه من صد مگابایت آپلود کنم و بعد ایشون بزنه زیر همه چیز
من حرفی ندارم اصلا هاست از ایشون نمی خواهم
حرفم اینه که به هر دلیلی که نمی تونی هاست بدی می گفتی من نخواهم یک هفته معطل بمونم حالا ربات دارم ایمیل اسپم دارم هر چیزی که دارم
چرا امروز اومدی هاست می دی بعد چند ساعت بعد داری این مزخرفات رو سر هم بندی می کنی؟
گلدیس وب - مشاهده درخواست (http://www.clients.goldisweb.com/viewticket.php?tid=418622&c=nR5vNooQ)

این هم تصویر کامل تیکت:
http://www.novinupload.com/data/1361556741591.jpg (http://www.novinupload.com/)

internet
February 22nd, 2013, 21:50

آرزوی ما = رضایت شماست

دوستان در صفحه قبل ببنیید ایشون چه طور از پشتیبانی و کیفیت و این حرف ها سخن میگه با فونت قرمز هم متمایز کرده که همه ببینید
هاستی که به بنده دادند بعد از سه روز بالکل سرور دوون شد و اصلا خبری ازشون نشد
بعد از دو سه روز بهشون تماس گرفتم گفتند مشکل سرور معلوم نیست چی بوده و خلاصه از این حرف ها
بعد هم که گفتم بک آپ ریستور کنید می گه چون هاستت تست بوده بک آپ ازت نداریم
خودتون قضاوت کنید این هاست و کیفیت و پشتیبانی که ازش دم می زنید این بود؟
شما تعهد کردی یه هفته هاست تست بدی دیگه این حرف ها خزعبلی بیش نیست
امروز هم امده می گه فقط تیکت فقط تیکت
که تصویرش رو در پست قبلی گذاشتم ملاحظه می کنید
بعد که بک آپ قبلی خودم رو روی هاستش آپلود کردم می گم اقا زحمت ریستورش رو بکش
می گه ما نمی تونیم بهت هاست بدهیم
می گم چرا
یه جواب هایی می ده که خودتون ملاحظه می کنید می گن من پول ندادم و می گن ربات داره و از این حرف ها
حالا خودتون قضاوت کنید:
ایشون قرار بوده یه هفته سایت من رو هاست کنند
بعد از سه روز که کل سرورشون دوون شده
پس هاستش هیچ استیل نیست و اصلا قابل اعتماد نیست
و به خودش هم گفتم من پول ***ی هم داشته باشم صد سال سیاه یه صنار بابت یه چنین هاستی نمی دهم
قضاوت با شما

goldisweb
February 22nd, 2013, 21:58
بحثی که من کردم در مورد ربات نیست اصلا ربطی به ربات نداشت مسئله سر چیزی دیگه است بهتر نیست بحث رو نپیچونی ؟
مرد ناحسایی تو یک هفته من رو سر کار گذاشتی امروز می گی تیکت کن بعد که تیکت کردم هاست دادی بهم بعد که بک آپ رو آپلود کردم دبه در می یاری؟
این ایمیل و تیکت مگه مال تو نیست؟ مگه امروز تو نگفتی هاست بهت می دهم و یوزر پسورد دادی چی شد بعد زدی زیر همه چیز
دوستان توجه کنند بک آپ بنده زیپ شده 100 مگابایت هست و خوب آپلود کردنش هم کار زیاد راحتی نیست و 100 مگابایت از اینترنت adsl بنده به هدر می ره چون محدودیت حجمی دارم و امشب که می بینم دبه در اورده خوب ظلمه من صد مگابایت آپلود کنم و بعد ایشون بزنه زیر همه چیز
من حرفی ندارم اصلا هاست از ایشون نمی خواهم
حرفم اینه که به هر دلیلی که نمی تونی هاست بدی می گفتی من نخواهم یک هفته معطل بمونم حالا ربات دارم ایمیل اسپم دارم هر چیزی که دارم
چرا امروز اومدی هاست می دی بعد چند ساعت بعد داری این مزخرفات رو سر هم بندی می کنی؟
گلدیس وب - مشاهده درخواست (http://www.clients.goldisweb.com/viewticket.php?tid=418622&c=nR5vNooQ)

این هم تصویر کامل تیکت:
http://www.novinupload.com/data/1361556741591.jpg (http://www.novinupload.com/)

ری استور ها شب انجام میشه :71: لطفا به ساعت دقت کنید

چرا به ربات ربطی نداره؟؟؟؟ بحث من اتفاقا سایت شماست و ربات های شما - که نه میخواید هزینه بدید و تازه بی احترامی هم میکنید. من به امثال شما هاست نمی دم ( با اینکه میتونم اما نمیدم )

i-whost
February 22nd, 2013, 21:59

از همکاران میخوام اشتباه من رو نکنن و حتما از ایشون هزینه بگیرن

موفق باشید دوستان

:) وقتی میخواید هر سایتی میزبانی کنین همین میشه

تو تاپیک هم گفتم ایشون از مطالب میواد از چند سایت دریافت و ارسال کنه و به گفته خودشان حدودا 1000 پست در روز بوده فکر کنم

http://www.webhostingtalk.ir/f161/68715/index6.html#post671144

هزینه سرویس هم قبلا براشون فرستادیم ولی ایشون زیاد دست به جیب نیستند

jc313
February 22nd, 2013, 22:03
سلام دوست عزیز . به این بنده خدا گلدیس وب چرا انقدر تهمت میزنی شما؟!

من الان 2 تا سایت روی هاست ایشون دارم و خیلی هم راضی ایم خداروشکر .

از لحاظ پشتیبانی هم که حرف ندارن . هر مشکلی رو پیگیرش میشن و حل میکنن .

من خودم توی این تایپیک (http://www.webhostingtalk.ir/f161/68798/) درخواست هاست دادم و هیچ هاستی قبول نکرد و بهونه آوردن ولی الان روی هاست ایشون هستیم و هیچ مشکلی هم نداشته تا حالا و مشکلات سایتمون رو هم حل کرده بدون گرفتن هزینه ای .

این سایت های ما که یکیش هم جامعه مجازی هست بازدید بالایی دارن ولی با هزینه مناسب گلدیس وب حمایت کردن و الان با سرعت بالایی سایت ها باز میشن .

چند روز پیش هم سرورشون رو میخواستن ارتقا بدن که برای یک روز قطع شد سایت ها و الان دوباره همه سایت ها درستن و هیچ مشکلی نیست.

goldisweb
February 22nd, 2013, 22:15
دوستان در صفحه قبل ببنیید ایشون چه طور از پشتیبانی و کیفیت و این حرف ها سخن میگه با فونت قرمز هم متمایز کرده که همه ببینید
هاستی که به بنده دادند بعد از سه روز بالکل سرور دوون شد و اصلا خبری ازشون نشد
بعد از دو سه روز بهشون تماس گرفتم گفتند مشکل سرور معلوم نیست چی بوده و خلاصه از این حرف ها
بعد هم که گفتم بک آپ ریستور کنید می گه چون هاستت تست بوده بک آپ ازت نداریم
خودتون قضاوت کنید این هاست و کیفیت و پشتیبانی که ازش دم می زنید این بود؟
شما تعهد کردی یه هفته هاست تست بدی دیگه این حرف ها خزعبلی بیش نیست
امروز هم امده می گه فقط تیکت فقط تیکت
که تصویرش رو در پست قبلی گذاشتم ملاحظه می کنید
بعد که بک آپ قبلی خودم رو روی هاستش آپلود کردم می گم اقا زحمت ریستورش رو بکش
می گه ما نمی تونیم بهت هاست بدهیم
می گم چرا
یه جواب هایی می ده که خودتون ملاحظه می کنید می گن من پول ندادم و می گن ربات داره و از این حرف ها
حالا خودتون قضاوت کنید:
ایشون قرار بوده یه هفته سایت من رو هاست کنند
بعد از سه روز که کل سرورشون دوون شده
پس هاستش هیچ استیل نیست و اصلا قابل اعتماد نیست
و به خودش هم گفتم من پول ***ی هم داشته باشم صد سال سیاه یه صنار بابت یه چنین هاستی نمی دهم
قضاوت با شما

باز هم میگم : اما برای اینکه به شما کیفیت و پشتیبانی نشون داده بشه در اختیارتون قرار داده میشه.

اما نه به امثال شما

احتیاجی به حرفای دروغ شما نیست

شما که این همه بهت کمک کردم و راحت داری اینجوری میگی معلومه دو رو هستی

تقصیر شما نیست . تقصیر بنده بود که بهت کمک کردم بدون هزینه...

یک روز سرور رو پایین آوردیم تا برخی از کانفیگ هارو انجام بدیم.

که بنده از تمامی مشتریان عذرخواهی کردم و هیچکدام حرفی نزدن و منتظر موندن.

همکاران میدونن گاهی پیش میاد.

اما شما هر وقت هزینه دادی حرف بزن

مشتریان ما خودشون میدونن بنده چه جور آدمی هستم خداروشکر راضی هستن از بنده

دوست داشتید بگید من بگم بیان همین جا اعلام کنن.

آقای عزیز رفتار هر فرد نشان دهنده شخصیت اون فرد هست

goldisweb
February 22nd, 2013, 22:20
:) وقتی میخواید هر سایتی میزبانی کنین همین میشه

تو تاپیک هم گفتم ایشون از مطالب میواد از چند سایت دریافت و ارسال کنه و به گفته خودشان حدودا 1000 پست در روز بوده فکر کنم

http://www.webhostingtalk.ir/f161/68715/index6.html#post671144

هزینه سرویس هم قبلا براشون فرستادیم ولی ایشون زیاد دست به جیب نیستند

بله همکار عزیز بنده اشتباه کردم به ایشون کمک کردم

برای بنده تجربه ای شد تا به امثال ایشون سرویس ندم.

دست به جیب؟؟؟؟ ایشون دیدید که چی گفت!!! میگه 5 تومان میدم تازه اگر راضی بودم 8-|

به هر حال آرزوی موفقیت براش میکنم.

smail_f
February 22nd, 2013, 22:49
من اقای دویده ( گلدیس وب ) را کامل میشناسم
و میدونم چه آدم زحمت کشی هست برای مشتری ها در هر زمانی وقت میزاره بارها از ایشون کمک خواستم و به من کمک کردن
ای کاش این بچه های تازه به دوران رسیده وارد این اینتر نت و انجمن بزرگی مثل وی هاستینگ نمیشدن که چنین بحث های بچه گانه ای در چنین انجمنی راه نمی افتاد
این دوستان فکر میکنن با دادن پنج هزار تومان آدم را خریدن و .................
از نظر من آقای دویده ( گلدیس وب ) کاملا تایید شده هستند
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

internet
February 22nd, 2013, 23:34
بله همکار عزیز بنده اشتباه کردم به ایشون کمک کردم

برای بنده تجربه ای شد تا به امثال ایشون سرویس ندم.

دست به جیب؟؟؟؟ ایشون دیدید که چی گفت!!! میگه 5 تومان میدم تازه اگر راضی بودم 8-|

به هر حال آرزوی موفقیت براش میکنم.

دوستانی که قصد خرید هاست از این شرکت گلدیس وب دارند توجه داشتند باشه که ایشون و هاستشون اصلا قابل اعتماد نیست
سه روزه هاست و سرورشون مثل ماست رفت رو هوا
به هیچی هم جواب نمی داد یعنی اصلا مثل جن غیب شده بود که ناچار شدم تماس بگیرم و به من و من افتاده بود
همون موقع هم فهمیدم سن و سالی نداره و اصلا مال این حرف ها نیست
الان که داره گرد و خاک می کنه
فقط جهت اطلاع کسایی که می خواهند از این گلدیس وب هاست بگیرند
فقط بلده لب گود بشینه بگه لنگش کن همین
هیچی نیست
دوستانی هم که ازش هاست دارند که اینجا دارند شلنگ تخته براش ول می کنند هفته گذشته کل سرور و هاست ایشون رفت رو هوا
همه مکاتبات و چت با ایشون هم هست که اگه اصرار داشته باشه همه رو رو می کنم تا آبروی نداشته اش بیشتر از این بره
تا همین الان هم خودش نشون داده وگرنه اگه هاستی داشت و استیبل بود که انقدر خودش رو به به کشتن نمی داد و دست به دامن دیگرون نمیشد
در ضمن در مورد یکی از دوستان هاستینگ که اینجا در حال فعالیت هستند و بنده ازشون هاست دارم هم اظهار نظر کرده و تهمت زده که به اون طلاع رسانی کردم که بشناسند که چه طور آدمی هست و زیر آب زن و ... هست

internet
February 22nd, 2013, 23:43
گلدیس وب می خوای زنگ بهت بزنم امشب تا صبح بری دم دستشویی بخوای؟
هم الان زورت گرفته که دو زار بهت ندادم سرورت هم که مثل تخم ترکه خر ترکید
الکی هم دیگرون رو اینجا سنگ رو یخ نکن
من یه سایت داشتم آخرین بک آپم مال سال 2012 هست اصلا اصراری بر این نبود که بیام اینجا هاست بگیرم
همین الان هم یکی دو تا از دوستان تو پیام خصوصی پیام دادند برای هاست که من هنوز دارم روی پیشنهادشون فکر می کنم
اصلا برای من مهم نیست که سایتم بالا بیاد یا نه ولی این که امسال تو رو اینجا بشناسم و دیگرون هم بشناسند خیلی خوب هست

internet
February 22nd, 2013, 23:46
من اقای دویده ( گلدیس وب ) را کامل میشناسم
و میدونم چه آدم زحمت کشی هست برای مشتری ها در هر زمانی وقت میزاره بارها از ایشون کمک خواستم و به من کمک کردن
ای کاش این بچه های تازه به دوران رسیده وارد این اینتر نت و انجمن بزرگی مثل وی هاستینگ نمیشدن که چنین بحث های بچه گانه ای در چنین انجمنی راه نمی افتاد
این دوستان فکر میکنن با دادن پنج هزار تومان آدم را خریدن و .................
از نظر من آقای دویده ( گلدیس وب ) کاملا تایید شده هستند
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

نیگاه کن من بحثم از این بی خدا بی خبر هست ولی اگه حرفی داری شماره تماس بهت بدهم صبح شنبه تماس بگیر تا بهت بگم یه من ماست چند من کره داره
اگه گردنت کلفته من گردنم از مو هم باریک تره اگه هم که دردت چیز دیگه است بگو تا یه درمانگاه خوب سراغ دارم تا علاجت کنه
دیگه هم تو تاپیک موضوعی که هیچ ربطی به تو نداره خودت رو قاطی نکن که ممکنه پای خواهر مادرت هم وسط بیاد از ما گفتن بود بعد نگی نگفتی

internet
February 22nd, 2013, 23:51
سلام دوست عزیز . به این بنده خدا گلدیس وب چرا انقدر تهمت میزنی شما؟!

من الان 2 تا سایت روی هاست ایشون دارم و خیلی هم راضی ایم خداروشکر .

از لحاظ پشتیبانی هم که حرف ندارن . هر مشکلی رو پیگیرش میشن و حل میکنن .

من خودم توی این تایپیک (http://www.webhostingtalk.ir/f161/68798/) درخواست هاست دادم و هیچ هاستی قبول نکرد و بهونه آوردن ولی الان روی هاست ایشون هستیم و هیچ مشکلی هم نداشته تا حالا و مشکلات سایتمون رو هم حل کرده بدون گرفتن هزینه ای .

این سایت های ما که یکیش هم جامعه مجازی هست بازدید بالایی دارن ولی با هزینه مناسب گلدیس وب حمایت کردن و الان با سرعت بالایی سایت ها باز میشن .

چند روز پیش هم سرورشون رو میخواستن ارتقا بدن که برای یک روز قطع شد سایت ها و الان دوباره همه سایت ها درستن و هیچ مشکلی نیست.

بله در جریان هستم و رو حساب تاپیک همین امسال شما هم بود که سایتم رو دادم دست این خدا بی خبر
ولی من هم که بیکار نیستم یا درد بی درمون ندارم که بیام اینجا بی دلیل دیگرون رو محکوم کنم
شما هم دو سه تا بحث قبلی و تیکتی که خود این گلدیس وب زده رو بخون ببین تا ساعت هفت و نیم شب گفته بک آپ بفرستم تا ریستور کنم بعدش دبه در آورده
هفته گذشته هم بالکل سرورش ترکید و عین اسماعیل غیبی دو سه روز غیبش زده بود تا تلفن زدم بهش و دیدم دردش چی بوده
به هر حال هر کسی کار خودش بار خودش آتیش به انبار خودش

pasargad
February 22nd, 2013, 23:56
آقای کریمی قبول کنید که سرویس رو پول ندید نمیتونید دریافت کنید. قوانین هر میزبانی همینه.
من کلاً مهلت تست نمیدم که به همین دردسر ها نیوفتم و اذیت نشم. چند وقت شما و این بنده خدا درگیرید که جواب هم رو بدید؟
شما پول بده نیستید ایشونم میگه آقا سرویس بده نیستم.
آقا شما پول ندادی , مهلت تست داشتی و به هر دلیلی ایشون سرورش رو تغییر داده و الان داره میگه اگر میخوای میزبانی کنم ربات ها رو حذف کن. داره از الان شفاف میگه , بده؟ والله بد نیست بهتر از اینه که بگیری دو روز دیگه بگه ساسپند برو!!
زشت به خدا اینطور رفتار کردنتون.
این پنج تومن چند بار تو چند حساب گشته والله من دیگه موندم!
ایشون توانایی داره اما علاقه نداره به شما سرویس بده, شما هم توان پرداخت هزینه های بیش از 5هزارتومن رو نداری پس سایتت رو ببند راحت کن خودت رو و همه هاستینگ هارو.
تا چند وقت دیگه میخوای هی هاست بگیری ساسپند بشی دوباره یکی دیگه؟
سایت های شما در کل جز سایت های مشکل دار هستند , علت چیه و چه پلاگین هایی نصب میکنید و چه کاری روشون انجام میدید خدا عالمه. اما یکی از عمده ترین مشکلات شما قالب های غیر استاندارد شما است.
شما خرج بکنش نیستی وگرنه خیلی ها هستند که هم سایتتون رو درست میکنند که بهینه بشه و مشکل نداشته باشه و هم میزبانیت رو میکنند.
دلیل نمیشه چون نمیخوای خرج کنی و یکی هم که لطف میکنه و بهت تست میده بیای اینطوری صحبت کنی راجعش.

به هر حال برای هر دوتون آرزوی موفقیت دارم.

internet
February 23rd, 2013, 00:05
آقای کریمی قبول کنید که سرویس رو پول ندید نمیتونید دریافت کنید. قوانین هر میزبانی همینه.
من کلاً مهلت تست نمیدم که به همین دردسر ها نیوفتم و اذیت نشم. چند وقت شما و این بنده خدا درگیرید که جواب هم رو بدید؟
آقا شما پول ندادی , مهلت تست داشتی و به هر دلیلی ایشون سرورش رو تغییر داده و الان داره میگه اگر میخوای میزبانی کنم ربات ها رو حذف کن. داره از الان شفاف میگه , بده؟ والله بد نیست بهتر از اینه که بگیری دو روز دیگه بگه ساسپند برو!!
ایشون توانایی داره اما علاقه نداره به شما سرویس بده, شما هم توان پرداخت هزینه های بیش از 5هزارتومن رو نداری پس سایتت رو ببند راحت کن خودت رو و همه هاستینگ هارو.
سایت های شما در کل جز سایت های مشکل دار هستند , علت چیه و چه پلاگین هایی نصب میکنید و چه کاری روشون انجام میدید خدا عالمه. اما یکی از عمده ترین مشکلات شما قالب های غیر استاندارد شما است.
شما خرج بکنش نیستی وگرنه خیلی ها هستند که هم سایتتون رو درست میکنند که بهینه بشه و مشکل نداشته باشه و هم میزبانیت رو میکنند.
دلیل نمیشه چون نمیخوای خرج کنی و یکی هم که لطف میکنه و بهت تست میده بیای اینطوری صحبت کنی راجعش.

آقای نظری فرمایش شما متین
من سایتم دو ماهه دوون هست من که نیومدم به زور بگم آقا بیا خواهشا این سایت من رو پشتیبانی کن
ایشون بود که در صفحه قبل خودش رو به کشتن داد تا یه هاست به من بده اونهم برای یک هفته حداقل برای تست
سه روز نشده سرورش بالکل دوون شد و اصلا خبری ازش نبود
خوب به نظرت این شد تست ؟
شما خودت سرور بگیری سه روز بعد بترکه حاضری پول بابت یک سال یا یک ماه بدی ؟
بعد از سه روز یعنی در کل بعد از شش روز تماس گرفتم گفت سرور ترکیده و مشکل داشته و از این حرف ها که خودت خبر داری
من هم گفتم خوب مشکلی نیست
گفت هاست بهتون می دهم و گفتم بک آپ ریستور کن
گفت چون تست گرفتید بک آپ نداریم
که خودت و هر آدم باسوادی می فهمه اصلا ایشون بک آپی نداره و کل سرورش رفته رو هوا و این بهانه ای بیش نیست
گفتم باشه مسئله ای نیست امروز صبح تو چت پیام گذاشته که
فقط تیکت تیکت بزن
تیکت زدم که در صفحه قبل می بینید گفت این هاست این یوزر و پسورد که ملاحظه می کنید
گفت بک آپ قبلیت رو آپلود کن
من هم صد مگابایت زیپ شده فول بک آپ ریستور کردم تیکت دادم و تشکر کردم
بعد امد تو چت می گه من به شما هاست نمی دهم می گم چرا میگه شما ربات داری
با اینکه ایشون از سیر تا پیاز سایت من رو همون سه روز اول خبر داشت و یوزر و پسورد ورد پرس رو از من گرفت و همه چی رو می دونست و این حرف هایی که می زنه و شهید نمایی هایی که می کنه خزعبلی بیش نیست
توجه داشته باشید که توی این هاستی که ایشون مثلا به من داد حدود 300 مگابایت از اینترنت من مصرف شد اون هم بی نتیجه
حالا شما قضاوت کن شما که من رو می شناسی
این بحث ها زشته ولی خوب دیگه کاریش نمیشه کرد من هم بیکار نیستم وقتم اینجا تلف بشه
همین الان هم پیام خصوصی برای هاست دارم ولی هنوز جواب ندادم و دارم رو پیشنهادات فکر می کنم اون هم با تست رایگان و هزینه ماهیانه 6 هزار تومن اگه قبول ندارید تا پیام رو هم کپی کنم اینجا؟

internet
February 23rd, 2013, 00:08

در ضمن همین گلدیس وب تو چت روم می گفت فلان هاستینگ گرون فروشه و خلاصه دل خودشی از شما نداشت حالا نمی دونم تا چه حد حرف ما برات سند باشه
موفق باشی

goldisweb
February 23rd, 2013, 01:10
در ضمن همین گلدیس وب تو چت روم می گفت فلان هاستینگ گرون فروشه و خلاصه دل خودشی از شما نداشت حالا نمی دونم تا چه حد حرف ما برات سند باشه
موفق باشی

آقای عزیز توهین کردید و هر دروغی رو گفتید. دوستان جواب شمارو دادن - پس نیازی به جواب دادن من نیست - خداروشکر مشتریان و دوستان بنده رو میشناسن

موفق باشی

internet
February 23rd, 2013, 09:54
آقای عزیز توهین کردید و هر دروغی رو گفتید. دوستان جواب شمارو دادن - پس نیازی به جواب دادن من نیست - خداروشکر مشتریان و دوستان بنده رو میشناسن

موفق باشی

دوستان خودتون قضاوت کنید این هم سند و مدرک:
بازم خدا پدر یاهو رو بیامرزه که همه چیز رو در خودش بایگانی نگه می داره

اینم تصویر در سایز اصلی کلیک کنید:
در تصویری زیر با رنگ آبی مشخص کردم

http://www.novinupload.com/data/1361600584011.jpg

مدرک شماره 2:
هر دم از این باغ بری می رسد
آقای نظری تحویل بگیر ببین چی گفته در مورد شما قضاوت هم با دوستان اینم مدرک و سند
کل فایل یاهو مسنجره مکالمه بنده با ایشون هست اگه دوستان خواستند بدهم خدمتشون خودشون قضاوت کنند گلدیس وب چه طور آدمی هست:

فایل اصلی با سایز اصلی ببنید با کادر قرمز مشخص کردم که ایشون چی گفتند در مورد همکارانشون در این سایت باعث تأسفه:
http://www.novinupload.com/data/1361601103991.jpg

goldisweb
February 23rd, 2013, 14:01
دوستان خودتون قضاوت کنید این هم سند و مدرک:
بازم خدا پدر یاهو رو بیامرزه که همه چیز رو در خودش بایگانی نگه می داره

اینم تصویر در سایز اصلی کلیک کنید:
در تصویری زیر با رنگ آبی مشخص کردم

مدرک شماره 2:
هر دم از این باغ بری می رسد
آقای نظری تحویل بگیر ببین چی گفته در مورد شما قضاوت هم با دوستان اینم مدرک و سند
کل فایل یاهو مسنجره مکالمه بنده با ایشون هست اگه دوستان خواستند بدهم خدمتشون خودشون قضاوت کنند گلدیس وب چه طور آدمی هست:

فایل اصلی با سایز اصلی ببنید با کادر قرمز مشخص کردم که ایشون چی گفتند در مورد همکارانشون در این سایت باعث تأسفه:

درسته کاملا تایید میشه :)

بنده نظر خودمو گفتم.

اما الان که میفهمم نظرم برگشت که واقعا ایشون خوب کاری کرد بهت سرویس نداد و اول از پول خواست - واقعا آقای نظری خداپدرتو بیامرزه بهم الان یاد دادی برخورد تو درست بوده.

خوب نگفتی این چه ربطی به این بحث و این تاپیک داره؟؟؟

دوست عزیز دوستان جواب شمارو دادن ... دیگه معلوم شد حق با کی هست و شما با این حرفا که برای بنده اهمیتی نداره میخوای ثابت کنی که بنده کارم اشتباه و اصلا کارم درست نیس!!!!

اوکی شما راست میگی ما نابلد و پشتیبانی صفر... برو ببینم کجا پشتیبانی که من دادم بهت میدن :71:

کی میاد شب تا صبح با تو چت کنه تا مشکلت برطرف بشه یا خودش بهت تلفن بزنه!!!!!!

همینجا از تمام دوستان و همکارانم عذرخواهی میکنم و اشتباه کردم شما اشتباه منو انجام ندید و ازتون میخوام اصلا به این جور آدما سرویس ندین.

internet
February 23rd, 2013, 14:05

بنده نظر خودمو گفتم.

اما الان که میفهمم نظرم برگشت که واقعا ایشون خوب کاری کرد بهت سرویس نداد و اول از پول خواست - واقعا آقای نظری خداپدرتو بیامرزه بهم الان یاد دادی برخورد تو درست بوده.

خوب نگفتی این چه ربطی به این بحث و این تاپیک داره؟؟؟

دوست عزیز دوستان جواب شمارو دادن ... دیگه معلوم شد حق با کی هست و شما با این حرفا که برای بنده اهمیتی نداره میخوای ثابت کنی که بنده کارم اشتباه و اصلا کارم درست نیس!!!!

اوکی شما راست میگی ما نابلد و پشتیبانی صفر... برو ببینم کجا پشتیبانی که من دادم بهت میدن :71:

کی میاد شب تا صبح با تو چت کنه تا مشکلت برطرف بشه یا خودش بهت تلفن بزنه!!!!!!

همینجا از تمام دوستان و همکارانم عذرخواهی میکنم و اشتباه کردم شما اشتباه منو انجام ندید و ازتون میخوام اصلا به این جور آدما سرویس ندین.

یکی به نعل می زنه یکی به میخ
بنده از اقای نظری همین الانش هم هاست دارم و دوست و رفیق بنده هست و تبلیغش هم توی همین پرشین استارتی که تو نتونستی یک هفته سر پا نگهش داری بود

pasargad
February 23rd, 2013, 14:12
موفق باشی

دمشون گرم که دل خوش نداشتن. انشالله دلشون خوش بشه.
من که نمیتونم زور کنم کسی ازم خوشش بیاد!
ما سرویسمون مطابق با استاندارهای خودمونه قیمت ارز + هزینه پشتیبانی + هزینه های شرکت (اینترنت + برق).
اما حداقلش اینه که سرویسمون هر روز بهتر شده تا ضعیف تر.

goldisweb
February 23rd, 2013, 14:13
یکی به نعل می زنه یکی به میخ
بنده از اقای نظری همین الانش هم هاست دارم و دوست و رفیق بنده هست و تبلیغش هم توی همین پرشین استارتی که تو نتونستی یک هفته سر پا نگهش داری بود

یکی به نعل می زنه یکی به میخ !!!! نه دیدید که جواب دادم و واسم مهم نیست حرفای شما - اگر من دارم باز جواب میدم واسه اینه که بقیه ببینن و درس عبرت بشه.

تو نه شما ! ادب خوب چیزیه.

من هم سن شما نیستم.

اون سایت شما فروشگاه هست چیزی نداره. چه ربطی به این داشت!!!!

به جای اینکه بگید دستتون دردنکنه کمک کردید اینارو میگید! واقعا متاسفم.

شما دیگه چجور آدمی هستید.

pasargad
February 23rd, 2013, 14:15
واقعا آقای نظری خداپدرتو بیامرزه بهم الان یاد دادی برخورد تو درست بوده.

خداوند تمام رفتگان و ماندگان را بیامرزد.
برخورد من درست بوده؟ کجا؟
یه سوالم دارم, میشه بفرمایید کجا من زیرآب زدم؟
میشه بفرمایید سرویس ما چرا گرونه؟
و اینکه این رفتار درست یک همکار؟ چون میخواهد 5هزارتومن پول بگیره اینطوری باید به یکی دیگه بگه؟ مشکل شما با 5هزارتومنه؟ که وجدان خودتو میبری زیر سوال؟

internet
February 23rd, 2013, 14:16
دمشون گرم که دل خوش نداشتن. انشالله دلشون خوش بشه.
من که نمیتونم زور کنم کسی ازم خوشش بیاد!
ما سرویسمون مطابق با استاندارهای خودمونه قیمت ارز + هزینه پشتیبانی + هزینه های شرکت (اینترنت + برق).
اما حداقلش اینه که سرویسمون هر روز بهتر شده تا ضعیف تر.

جناب نظری من هم بهش گفتم گرونی که الان همه جا بیداد می کنه همه چی گرونه چی ارزونه
بعد هم مسئله فقط گرونی نیست ایشون همون ابتدایی که من اسم سایت و هاست شما رو آوردم به شما گفت زیر آب زن که در چت هم مشخص هست ...

goldisweb
February 23rd, 2013, 14:22
خداوند تمام رفتگان و ماندگان را بیامرزد.
برخورد من درست بوده؟ کجا؟
یه سوالم دارم, میشه بفرمایید کجا من زیرآب زدم؟
میشه بفرمایید سرویس ما چرا گرونه؟
و اینکه این رفتار درست یک همکار؟ چون میخواهد 5هزارتومن پول بگیره اینطوری باید به یکی دیگه بگه؟ مشکل شما با 5هزارتومنه؟ که وجدان خودتو میبری زیر سوال؟

بنده قبلا از شما سرویس نمایندگی خواسته بودم و اون موقع سرویس های شما از نظر من گرون بود و حتی گفتید تست نمیدم یا ماهانه نمیدم یه همچین چیزی...

که من الان به این حرفای شما پی بردم. و از دیشب به همکارم گفتم دیگه تا هزینه نگرفتی سرویس نده.

بنده فکر میکردم باید به اینجور افراد کمک کنم و نیاز به کمک دارن اما مثل اینکه اشتباه میکردم.

internet
February 23rd, 2013, 14:26
IM Jan 19, 2013 2:08:22 PM

2:08:19 PM welcomepeyman: سلام

2:08:20 PM welcomepeyman: خوبی اقا

2:08:22 PM welcomepeyman: آنلاینید

2:08:22 PM welcomepeyman: ؟

IM Jan 26, 2013 8:31:21 AM

8:31:11 AM welcomepeyman: سلام

8:31:12 AM welcomepeyman: خوب هستید

8:31:19 AM welcomepeyman: کریمی هستم از وب هاستینک تالک

8:31:21 AM welcomepeyman: آنلاین هستید؟

IM Jan 26, 2013 10:37:55 PM

10:37:45 PM welcomepeyman: سلام

10:37:55 PM welcomepeyman: آنلاین هستید

10:37:55 PM welcomepeyman: ؟

IM Jan 27, 2013 1:49:35 AM

1:49:35 AM Davood Daviideh: salam dar sorati kar darid khabar bedid online misham 09371568551

IM Jan 29, 2013 6:28:57 PM

6:28:41 PM welcomepeyman: سلام

6:28:51 PM welcomepeyman: اقا من خیلی بهتون پیام دادم ولی خبری نشد

6:28:54 PM welcomepeyman: ؟

6:28:57 PM welcomepeyman: <ding>

IM Jan 30, 2013 11:53:33 PM

11:46:46 PM Davood Daviideh: salam

11:46:52 PM Davood Daviideh: jan befarmaeed

11:47:10 PM Davood Daviideh: azz tarighe yek sms ham mitonid dar ertebat bashid

11:53:33 PM Davood Daviideh: http://www.webhostingtalk.ir/f161/68715/index4.html

IM Jan 31, 2013 9:48:41 PM

9:48:29 PM welcomepeyman: سلام

9:48:31 PM welcomepeyman: آنلاین هستید

9:48:32 PM welcomepeyman: ؟

9:48:35 PM welcomepeyman: کریمی هستم از شیراز

9:48:41 PM welcomepeyman: internet در وب هاستینگ تالک

IM Jan 31, 2013 10:19:32 PM

10:13:55 PM Davood Daviideh: yek saat dg beheton j midam

10:14:05 PM Davood Daviideh: agar hastid

10:14:09 PM Davood Daviideh: befarmaeed

10:14:10 PM welcomepeyman: بله هستم در خدمتتون

10:14:17 PM welcomepeyman: هستم

10:14:32 PM Davood Daviideh: befamaaedd

10:14:33 PM Davood Daviideh: ?

10:14:42 PM welcomepeyman: برای هاست مزاحمتون شدم

10:14:45 PM welcomepeyman: internet هستم

10:14:52 PM welcomepeyman: گفتم سایتم مرتب ساسپند میشه

10:15:00 PM welcomepeyman: یکی از مدیران هاستینگ امروز از مشکلات سایت من گفته

10:15:07 PM welcomepeyman: تاپیک رو مشاهده کردید در فرو وب هاستینگ تالک

10:15:07 PM welcomepeyman: ؟

10:15:16 PM welcomepeyman: در فروم

10:15:17 PM Davood Daviideh: didam

10:15:21 PM welcomepeyman: اوکی

10:15:24 PM Davood Daviideh: ama emroz negah nakardam

10:15:39 PM welcomepeyman: اهان اگه وقت شد نگاه کنید چون رو هاستش بودم

10:16:03 PM Davood Daviideh: ok

10:16:04 PM Davood Daviideh: wait

10:18:43 PM Davood Daviideh: شرکت خدمات پاسارگاد

10:18:48 PM Davood Daviideh: ؟

10:18:50 PM welcomepeyman: بله

10:19:00 PM welcomepeyman: http://pasargadservices.com/

10:19:02 PM Davood Daviideh: eshon ro mishnasam

10:19:06 PM Davood Daviideh: mazerat

10:19:13 PM Davood Daviideh: ama adame zirab zan

10:19:19 PM welcomepeyman: اهان

10:19:22 PM Davood Daviideh: va geron foroshian

10:19:32 PM Davood Daviideh: be har hal

IM Jan 31, 2013 10:23:03 PM

10:19:38 PM Davood Daviideh: be enash kari nadarim

10:19:48 PM Davood Daviideh: pishnehade ma be shoma

10:19:54 PM Davood Daviideh: :

10:20:04 PM welcomepeyman: بفرمائید

10:20:11 PM Davood Daviideh: aval begid cheqad mitonid kharj konid?

10:20:20 PM welcomepeyman: من ماهی پنج تومن

10:20:24 PM welcomepeyman: بیشتر نمی تونم

10:20:31 PM welcomepeyman: اونهم ماهیانه

10:20:37 PM welcomepeyman: هاست هم یک گیگ بیشتر نمی خواهم

10:20:39 PM Davood Daviideh: mahi 5t?

10:20:45 PM welcomepeyman: اره

10:20:53 PM Davood Daviideh: benazaram bayad jam koni

10:20:57 PM Davood Daviideh: ya

10:21:04 PM welcomepeyman: خوب فعلا هم که جمع کردم

10:21:07 PM Davood Daviideh: systemet agar wp hast

10:21:10 PM welcomepeyman: یکی دو هفته است

10:21:11 PM Davood Daviideh: taqir bd

10:21:16 PM welcomepeyman: بله ورد پرس هست

10:21:29 PM welcomepeyman: شما پیشنهادت چیه

10:21:30 PM welcomepeyman: ؟

10:22:07 PM Davood Daviideh: man?

10:22:16 PM Davood Daviideh: vala man basham taqir system

10:22:23 PM Davood Daviideh: albate siteton ro nadidam

10:22:28 PM Davood Daviideh: esme siteton?

10:22:33 PM Davood Daviideh: hadafeton?

10:22:33 PM welcomepeyman: نه نمی تونم تغییر سیستم بدهم به هیچ وجه

10:22:46 PM welcomepeyman: http://persianstart.com

10:22:55 PM welcomepeyman: اقا این مسائل رو کاری نداشته باشید

10:23:01 PM welcomepeyman: من یک گیگ هاست می خواهم

10:23:03 PM welcomepeyman: برای یک هفته تستی

IM Jan 31, 2013 10:23:59 PM

10:23:11 PM welcomepeyman: ماهیانه پنج شش تومن نهایتا می تونم هزینه کنم

10:23:15 PM welcomepeyman: اگه می تونید در خدمتتون هستم

10:23:18 PM welcomepeyman: اگه نه مزاحم نمی شم

10:23:31 PM Davood Daviideh: ba en tafasir kheyr nemitonim beheton host bedim

10:23:42 PM welcomepeyman: دستت درد نکنه

10:23:44 PM welcomepeyman: مزاحمت نمیشم

10:23:46 PM welcomepeyman: موفق باشی

10:23:47 PM welcomepeyman: بای

10:23:51 PM Davood Daviideh: qorbanat

10:23:59 PM Davood Daviideh: hamchenin

10:23:59 PM welcomepeyman:

IM Feb 13, 2013 12:01:49 PM

12:01:49 PM welcomepeyman: سلام

12:01:49 PM welcomepeyman: کریمی هستم

12:01:49 PM welcomepeyman: خوب هستید

12:01:49 PM welcomepeyman: دیدم ساسپند شده

12:01:49 PM welcomepeyman: PersianStart.com

IM Feb 13, 2013 12:29:15 PM

12:29:15 PM welcomepeyman: ؟

12:29:15 PM welcomepeyman: سلام

12:29:15 PM welcomepeyman: آنلاین هستید

IM Feb 13, 2013 1:11:55 PM

1:09:00 PM Davood Daviideh: salam

1:09:03 PM Davood Daviideh: kheyr

1:09:09 PM Davood Daviideh: mororgaret gir karde

1:09:36 PM Davood Daviideh: refresh konid

1:09:42 PM welcomepeyman: سلام

1:09:43 PM welcomepeyman: بله درسته

1:09:45 PM welcomepeyman: دست شما درد نکنه

1:09:47 PM Davood Daviideh: siteton up hast

1:09:51 PM welcomepeyman: فکر کنم خیلی هم فشار اورد اولش

1:09:54 PM welcomepeyman: اره درسته

1:10:03 PM welcomepeyman: اولش سایت خودتون هم از کار انداخته بود

1:10:07 PM welcomepeyman: اگه اشتباه نکنم

1:10:11 PM Davood Daviideh: na

1:10:15 PM welcomepeyman: جداً

1:10:17 PM welcomepeyman: خوب

1:10:25 PM Davood Daviideh: server ro reset kardam

1:10:35 PM welcomepeyman: اهان اوکی

1:10:39 PM Davood Daviideh: chon firewall ro shadid bordam bala

1:10:48 PM Davood Daviideh: baraye amneyat

1:10:53 PM welcomepeyman: ممنون

1:11:02 PM Davood Daviideh: khahesh mikonam

1:11:04 PM welcomepeyman: من پلاگین ها رو به روز کردم و کار خاصی نمی کنم ببینم چی میشه

1:11:09 PM welcomepeyman: چون هنوز خیلی زوده

1:11:11 PM Davood Daviideh: feshar k dare ama negah midarim

1:11:17 PM welcomepeyman: فقط لطف کنید هاست رو در اختیارم بگذارید

1:11:24 PM welcomepeyman: تشکر

1:11:40 PM Davood Daviideh: hosteton ba etelaate qabl mitonid vared shid

1:11:42 PM welcomepeyman: ادمین پنل ورد پرسم مشکل داره ریخته به هم چپ به راست شده

1:11:48 PM welcomepeyman: اهان

1:11:55 PM welcomepeyman: لینک میشه بدهید چه طور واردش بشم

IM Feb 13, 2013 1:13:46 PM

1:11:57 PM Davood Daviideh: http://persianstart.com:2082/

1:11:57 PM welcomepeyman: ممنون

1:13:16 PM welcomepeyman: اوکی وارد شدم

1:13:27 PM Davood Daviideh: movafaq bashid

1:13:45 PM welcomepeyman: همچنین

1:13:46 PM welcomepeyman: بای

IM Feb 13, 2013 5:31:15 PM

5:28:03 PM welcomepeyman: سلام

5:28:03 PM welcomepeyman: ؟

5:28:03 PM welcomepeyman: یه مشکلی دارم

5:28:03 PM welcomepeyman: انلاین هستید

5:28:04 PM welcomepeyman: با یوزر هاست

5:28:11 PM Davood Daviideh: salam

5:28:12 PM Davood Daviideh: jan?

5:28:27 PM welcomepeyman: اقا بی زحمت یوزر هاست رو

5:28:27 PM Davood Daviideh: che moshkeli

5:28:28 PM welcomepeyman: persians

5:28:31 PM welcomepeyman: بگذارید

5:28:40 PM welcomepeyman: چون پلاگین ها و سیستم ورد پرس روی شاخه

5:28:41 PM welcomepeyman: persians

5:28:52 PM welcomepeyman: بوده الان یوزر هاست تغییر کرده ارور می ده برام

5:29:11 PM welcomepeyman: ملاحظه کنید

5:29:29 PM Davood Daviideh: man taqiri nadadam

5:29:29 PM welcomepeyman: /home/persians/public_html/wp-includes/wp-db.php

5:29:35 PM Davood Daviideh: persians en hast

5:30:11 PM welcomepeyman: جداً

5:30:11 PM welcomepeyman: اخه یوزر هاست

5:30:11 PM welcomepeyman: بود

5:30:11 PM welcomepeyman: backup1

5:30:11 PM welcomepeyman: گفتم شاید این شاخه هم این شکلی ست شده باشه

5:30:19 PM Davood Daviideh: moshkel az file haton ya pelagin hast

5:30:29 PM welcomepeyman: عجیبه

5:30:36 PM Davood Daviideh: na aziz

5:30:40 PM welcomepeyman: ممنون بررسی کنم ببینم از چیه

5:30:50 PM Davood Daviideh: on backup1 vase backup beheton dadam

5:31:14 PM welcomepeyman: اره درسته الان اوکی هست

5:31:15 PM Davood Daviideh: ama ba en user persians vared shid

IM Feb 13, 2013 5:31:35 PM

5:31:24 PM Davood Daviideh: movafaq bashid

5:31:35 PM welcomepeyman: ممنون بای

IM Feb 14, 2013 10:50:57 AM

10:50:57 AM Davood Daviideh: salam

IM Feb 14, 2013 10:10:14 PM

10:10:14 PM welcomepeyman: خوبی اقا

10:10:14 PM welcomepeyman: سلام

10:10:14 PM welcomepeyman: الان هستم

IM Feb 15, 2013 9:28:34 AM

9:23:57 AM Davood Daviideh: doste aziz gahi sitet bish az had masraf dare moshkel pelagin va wp hast

9:24:24 AM Davood Daviideh: agar mikhayd dar ticket darkhst bedid ye nega besh bendazam va dorost konam

9:24:50 AM Davood Daviideh: vagar na masrafesh bish az had balast va site shoma aslan chizi nadare

9:25:00 AM Davood Daviideh: peygir bashid

9:25:48 AM welcomepeyman: سلام

9:25:50 AM welcomepeyman: خوبی اقا

9:25:51 AM welcomepeyman: اره

9:25:55 AM Davood Daviideh: merci

9:25:57 AM welcomepeyman: اخه سایتم من یه جورایی

9:26:00 AM welcomepeyman: فید خوان هست

9:26:16 AM Davood Daviideh: feed khan?????

9:26:28 AM Davood Daviideh: en kar eshtebahe aziz

9:26:35 AM Davood Daviideh: hadeqal taqsim konid

9:26:50 AM Davood Daviideh: dar bazi lahazat bish az had bala mire cpu

9:27:00 AM welcomepeyman: اره تقسیم کردم روزی یک بار فید بخونه

9:27:23 AM Davood Daviideh: bezarid saat 3 sob

9:27:40 AM welcomepeyman: نیگاه کنید

9:27:40 AM welcomepeyman: بزارید یه کاری کنم من

9:27:42 AM welcomepeyman: تک تک فید ها رو چک کنم

9:27:46 AM Davood Daviideh: vala ma site darim 10000ip mikhore

9:27:49 AM welcomepeyman: امروز مهمان هستم

9:27:50 AM welcomepeyman: منزل نیستم

9:27:52 AM welcomepeyman: در اسرع وقت این کار رو می کنم

9:27:53 AM Davood Daviideh: ama andaze shoma masraf nadare

9:28:10 AM Davood Daviideh: harche saritar behtar

9:28:13 AM welcomepeyman: بزارید افزونه رو از کار بندام

9:28:25 AM Davood Daviideh: chon bayad pasokhgoye digaran ham basham

9:28:27 AM welcomepeyman: غیرفعالش می کنم الان ببینید تا شب مصرف بالا می ره

9:28:28 AM welcomepeyman: ؟

9:28:34 AM Davood Daviideh: ok

IM Feb 15, 2013 9:30:18 AM

9:28:43 AM welcomepeyman: غیرفعال شد

9:28:52 AM Davood Daviideh: be har hal goftam ta dar jaryan bashid

9:28:53 AM welcomepeyman: باید فیدها رو یه بررسی کنم توسط

9:29:23 AM welcomepeyman: فید ها رو چک کنم ببینم شاید یکی هست که اون مشکل داره و فشار می یاره

9:29:30 AM welcomepeyman: الان از کار افتاده نباید فشاری باشه

9:29:30 AM Davood Daviideh: bashe

9:29:33 AM welcomepeyman: ولی اگه بود خبرم کنید

9:29:36 AM welcomepeyman: که ببینم مشکل از کجاست

9:29:38 AM Davood Daviideh: hatman peygir bashid

9:29:47 AM welcomepeyman: بله حتما الان نباید هیچ فشاری بیاره

9:29:51 AM welcomepeyman: دست شما درد نکنه

9:30:09 AM Davood Daviideh: khahesh mikonam

9:30:11 AM welcomepeyman:

9:30:13 AM Davood Daviideh: movafaq bashid

9:30:18 AM welcomepeyman: همچنین بای

IM Feb 15, 2013 4:40:07 PM

4:39:44 PM Davood Daviideh: salam

4:39:57 PM Davood Daviideh: hanoz ham feshar miare

4:40:07 PM Davood Daviideh: peygir bashid

IM Feb 15, 2013 10:52:09 PM

10:48:51 PM welcomepeyman: سلام

10:48:53 PM welcomepeyman: جداً

10:49:00 PM welcomepeyman: مشخصه که از کجا فشار می یاره

10:49:17 PM welcomepeyman: اخه من منزل نبودم پلاگین هم غیرفعال بود

10:49:45 PM Davood Daviideh: bale

10:49:52 PM Davood Daviideh: check konid va hal konid

10:50:03 PM welcomepeyman: گزارشی که دارید چیه

10:50:03 PM welcomepeyman: مشخصه که چی فشار میاره

10:50:17 PM Davood Daviideh: na

10:50:25 PM Davood Daviideh: az index shomast

10:50:28 PM welcomepeyman: ؟

10:50:28 PM welcomepeyman: گزارش شما فایلی مسیری چیزی رو نشون نمی ده

10:50:38 PM Davood Daviideh: index.php

10:50:43 PM welcomepeyman: ایندکس که فایل اصلی هست نمیشه ا زاون باشه

10:50:48 PM welcomepeyman: ایندکس ؟

10:50:51 PM Davood Daviideh: aziz

10:50:54 PM welcomepeyman: جانم

10:51:09 PM Davood Daviideh: hame wp az index khonde mishe

10:51:22 PM Davood Daviideh: nemishe fahmid kojas moshkel

10:51:24 PM welcomepeyman: اقا جسارتاً

10:51:30 PM welcomepeyman: سایت من رو دستکاری نکردید

10:51:31 PM welcomepeyman: ؟

10:51:36 PM Davood Daviideh: kheyr

10:51:39 PM welcomepeyman: سایت من چیزی توش نیست

10:51:42 PM welcomepeyman: خالی خالی شده

10:51:48 PM welcomepeyman: http://persianstart.com

10:51:53 PM Davood Daviideh: kheyr khali nemishe

10:52:04 PM Davood Daviideh: balke dar file haton code ha hast

10:52:05 PM welcomepeyman: من منزل نبودم الان اومدم

10:52:09 PM Davood Daviideh: va taqiri nemikone

IM Feb 15, 2013 11:02:25 PM

10:52:15 PM welcomepeyman: می دونم دیتابیس ترکیده حتما

10:52:19 PM Davood Daviideh: harchand shoma qeyre faal konid

10:52:22 PM welcomepeyman: مراجعه کنید به سایت

10:52:31 PM welcomepeyman: من منزل نبودم عرض کردم

10:52:34 PM welcomepeyman: الان سایت من هیچی توش نیست

10:52:42 PM welcomepeyman: سایت ترکیده

10:52:51 PM Davood Daviideh: data base ro repair konid kamel

10:52:57 PM Davood Daviideh: wp shoma moshkel dare

10:53:12 PM welcomepeyman: عجیبه اینطوری شده

10:53:20 PM welcomepeyman: بزارید برم سی پنل ببینم چه خبره

10:53:24 PM Davood Daviideh: ok

10:53:32 PM Davood Daviideh: dar phpmyadmin berid

10:53:36 PM Davood Daviideh: repair konid

10:53:59 PM welcomepeyman: Space Usage 242.12 / 6000 MB

10:54:01 PM welcomepeyman: سایت من پاک شده دیتابیسش

10:54:36 PM welcomepeyman: بزارید دقیق چک کنم

10:54:47 PM Davood Daviideh: ma k dast nazadim

10:54:54 PM Davood Daviideh: khodeton midonid chi shode

10:55:05 PM welcomepeyman: چند لحظه ببخشید

10:55:35 PM welcomepeyman: دیتابیس پست هام مشکلی پیدا کرده

10:55:54 PM Davood Daviideh: goftam k repair konid

10:56:05 PM welcomepeyman: باشه چند لحظه

10:58:49 PM welcomepeyman: زدم ریپر ولی مونده همینطور

10:59:04 PM Davood Daviideh: user pass bedidi

10:59:19 PM welcomepeyman: برگشت مطالب

10:59:20 PM welcomepeyman: چند لحظه

10:59:27 PM Davood Daviideh: ok

11:02:20 PM welcomepeyman: هم ریپیر هم اپتیمایز کردم

11:02:21 PM welcomepeyman: درسته الان

11:02:25 PM welcomepeyman: می گم به نظرتون فشار از کجاست

IM Feb 15, 2013 11:06:30 PM

11:02:33 PM welcomepeyman: اخه پلاگین فید خوان از صبح غیر فعال بوده

11:02:36 PM Davood Daviideh: nemidonam

11:02:36 PM welcomepeyman: پس مشکل ا زجای دیگه است

11:02:41 PM welcomepeyman: از قالب هم نیست

11:02:43 PM Davood Daviideh: kheyr

11:02:46 PM Davood Daviideh: doste gool

11:02:48 PM welcomepeyman: اخه قالب پیش فرض ورد پرس هم تست کردم قبلا

11:02:59 PM welcomepeyman: می گم گزارش شما چیزی رو نشون نمی ده

11:03:02 PM Davood Daviideh: shoma qeyre faal ham koni on kar mikone

11:03:14 PM Davood Daviideh: mage en k az wp pak konish

11:03:24 PM Davood Daviideh: na

11:03:25 PM welcomepeyman: اهان

11:03:29 PM welcomepeyman: درسته متوجه شدم

11:03:39 PM welcomepeyman: یعنی پلاگین هم غیر فعال کنم

11:03:46 PM welcomepeyman: باز فشار می یاره

11:03:47 PM welcomepeyman: ؟

11:03:49 PM welcomepeyman: منظورتون اینه

11:03:58 PM Davood Daviideh: bale kar mikone ba khodesh

11:05:34 PM welcomepeyman: یه کاری کنم تست کنیم

11:05:40 PM welcomepeyman: از دیتابیس و اون پلاگین یه بک آپ بگیرم

11:05:47 PM welcomepeyman: بعد کوریش رو حذف کنم

11:05:48 PM welcomepeyman: ببینم چی میشه

11:05:50 PM welcomepeyman: ؟

11:06:03 PM Davood Daviideh: harkar mikhayd bokonid

11:06:04 PM welcomepeyman: می خواهم ببینم مشکل واقعا از این دیتابیس هست

11:06:06 PM welcomepeyman: باشه

11:06:16 PM welcomepeyman: الان بک آپ می گیرم حذفش می کنم شما بهم خبر بدهید اگه فشار اورد

11:06:22 PM welcomepeyman: چون م یخواهم درد رو پیدا کنم

11:06:26 PM welcomepeyman: خود سایت برام فعلا مهم نیست

11:06:30 PM welcomepeyman: مهم دردش رو بفهمم

IM Feb 15, 2013 11:09:02 PM

11:06:32 PM welcomepeyman: چون کلافه شدم

11:06:49 PM Davood Daviideh: ok

11:08:08 PM welcomepeyman: اقا حذفش کردم

11:08:15 PM welcomepeyman: شرمنده اسباب زحمت شما هم شده این سایت من

11:08:23 PM Davood Daviideh: na aqa

11:08:24 PM welcomepeyman: حذف شده پس دیگه فیدی نمی تونه بخونه

11:08:34 PM Davood Daviideh: ma dost darim moshkeleton raf she

11:08:35 PM welcomepeyman: فقط به محض اینکه فشار آورد برام آف بزارید

11:08:40 PM welcomepeyman: دست شما درد نکنه

11:08:46 PM Davood Daviideh: bashew

11:08:50 PM welcomepeyman: تا دیدید سایت داره بیش از حد فشار می یاره بهم خبر بدهید

11:08:52 PM welcomepeyman: تشکر

11:08:52 PM welcomepeyman: شب خوش

11:09:02 PM Davood Daviideh: shab khosh

IM Feb 15, 2013 11:52:04 PM

11:47:35 PM Davood Daviideh: <ding>

11:47:38 PM Davood Daviideh: /usr/bin/php /home/persians/public_html/wp-cron.php

11:47:45 PM Davood Daviideh: /usr/bin/php /home/persians/public_html/index.php

11:47:57 PM welcomepeyman: سلام

11:47:57 PM welcomepeyman: خوبید اقا

11:48:00 PM welcomepeyman: اه داره فشار می یاره

11:48:01 PM welcomepeyman: ؟

11:48:03 PM Davood Daviideh: 36.0% masrafe cpu

11:48:09 PM Davood Daviideh: merci

11:48:14 PM welcomepeyman: اقا این دردش چیز دیگه است پس

11:48:28 PM welcomepeyman: خیلی عجیبه

11:49:08 PM welcomepeyman: به نظرتون اون پلاگین رو فعال کنم ولی یکی دو تاش که شک دارم غیر فعال کنم چه طوره

11:49:09 PM welcomepeyman: ؟

11:49:14 PM welcomepeyman: اخه من دو تا سایت فروشگاهی هم دارم

11:49:17 PM welcomepeyman: که این پلاگین ها روشون هست

11:49:23 PM welcomepeyman: هیچ مشکلی با اونها ندارم

11:50:09 PM Davood Daviideh: nemidonam vala

11:50:23 PM Davood Daviideh: man faqaat vazive donestam beheton begam

11:50:34 PM welcomepeyman: دست شما درد نکنه

11:50:39 PM welcomepeyman: الان هم فشار هست

11:50:40 PM welcomepeyman: /.

11:50:41 PM welcomepeyman: ؟

11:50:44 PM welcomepeyman: دیداس و این حر فها نیست

11:50:45 PM welcomepeyman: ؟

11:50:57 PM Davood Daviideh: na

11:51:02 PM Davood Daviideh: na

11:51:12 PM Davood Daviideh: gahi yeho feshar miare

11:51:39 PM welcomepeyman: عجب اخه این پلاگین و دیتابیسش رو حذف کردم ولی باز هم نشد

11:52:04 PM welcomepeyman: ببنیم چی میشه

11:52:04 PM welcomepeyman: بزارید دو سه تا پلاگین دیگه رو غیرفعال کنم

IM Feb 15, 2013 11:57:58 PM

11:52:15 PM Davood Daviideh: shoma emshab etelaat site yani hosteton ro ticket

11:52:17 PM Davood Daviideh: konid

11:52:22 PM Davood Daviideh: barrasi mikonim

11:52:52 PM welcomepeyman: اقا فایده ای نداره این سه ساله من گیرش هستم

11:52:55 PM welcomepeyman: اینطوری که می گم خیلی بهتره

11:53:09 PM Davood Daviideh: ok

11:53:14 PM Davood Daviideh: khodeton midonid

11:53:20 PM welcomepeyman: چون می دونم این سایت چی به چی هست

11:53:26 PM welcomepeyman: ممنون

11:53:51 PM welcomepeyman: هاست قبلی هم همینکار رو کرد قالب استاندارد و دیفالت ورد پرس گذاشتم و خلاصه کل سایت ترکید

11:53:52 PM welcomepeyman: یک روز هم نشد

11:53:52 PM welcomepeyman: سایت فشار اورد ترکید

11:54:31 PM Davood Daviideh:

11:54:34 PM Davood Daviideh: doste gol

11:54:41 PM Davood Daviideh: qaleb rabti nadare

11:54:49 PM Davood Daviideh: kare ma behine sazi ham hast

11:54:58 PM Davood Daviideh: ticket konid age dost dashtid

11:54:59 PM welcomepeyman: چند لحظه

11:54:59 PM welcomepeyman: من ببینم چیکار می تونم بکنم

11:55:05 PM Davood Daviideh: eshalah hal mishe

11:55:09 PM Davood Daviideh: ok

11:55:13 PM welcomepeyman: بحث کردن با این سایت هیچ دردی رو دوا نمی کنه بزارید بگردیم دردش رو پیدا کنیم

11:55:15 PM welcomepeyman: ممنون میشم

11:57:38 PM welcomepeyman: اقا الان چند دقیقه قبل فشار نیورد

11:57:38 PM welcomepeyman: مثلا یک دو دقیقه قبل

11:57:38 PM welcomepeyman: ؟

11:57:47 PM Davood Daviideh: are

11:57:52 PM Davood Daviideh: load be 8 resid

11:57:58 PM welcomepeyman: خوب بهتر از سی بود

11:57:58 PM welcomepeyman: ؟

IM Feb 16, 2013 12:19:38 AM

11:58:07 PM welcomepeyman: اخه پلاگینی که صبح غیر فعال کردم و دیتابیس رو باز کردم

11:58:08 PM welcomepeyman: الان

11:58:18 PM welcomepeyman: می خواهم پلاگین های دیگه رو از کار بندازم

11:58:23 PM Davood Daviideh: alan kole cpu ro khord

11:58:28 PM Davood Daviideh: ok

11:58:55 PM welcomepeyman: خوب دیگه از صبح غیر فعال بوده یه دفعه باز شده دیگه اینطوری نمیشه مشکل از جای دیگه است

11:58:57 PM welcomepeyman: چون دیتابیسش هم حذف کردم ولی درست نشد

11:59:19 PM Davood Daviideh: ok

12:17:04 AM Davood Daviideh: to list masrafe cpu faqat shoma hastid

12:17:07 AM Davood Daviideh:

12:17:17 AM welcomepeyman: عجب

12:17:24 AM welcomepeyman:

12:17:34 AM welcomepeyman: می خواهید ببندید سایت رو خوب

12:17:37 AM welcomepeyman: صبح باز کنید

12:17:37 AM Davood Daviideh: khande dare

12:17:42 AM welcomepeyman: که من برسم بهش امشب نمی تونم

12:17:48 AM Davood Daviideh: na ma nemibandim

12:17:48 AM welcomepeyman: خیلی خسته ام

12:18:01 AM welcomepeyman: دست شما درد نکنه

12:18:09 AM Davood Daviideh: faqat goftam bedonid

12:18:25 AM Davood Daviideh: servere ma qodratesh mese serveraye alman nis

12:18:33 AM Davood Daviideh: k zod suspend konim

12:18:36 AM Davood Daviideh:

12:18:45 AM welcomepeyman: دست شما درد نکنه

12:18:52 AM welcomepeyman: پلاگینی که مشکل داره باید پیدا کنم هر طوری که هست

12:19:04 AM welcomepeyman: چون الان پی بردم مشکل از جای دیگه است

12:19:06 AM Davood Daviideh: shoma tahqiqeto anjam bd

12:19:10 AM Davood Daviideh: va hal kon

12:19:24 AM Davood Daviideh: movafaq bashid

12:19:38 AM welcomepeyman: همچنین

IM Feb 16, 2013 12:19:40 AM

12:19:40 AM welcomepeyman: بای

IM Feb 16, 2013 12:51:39 PM

12:47:52 PM welcomepeyman: سلام

12:47:52 PM welcomepeyman: خوبی اقا

12:47:52 PM welcomepeyman: خسته نباشی

12:48:00 PM Davood Daviideh: salam

12:48:03 PM Davood Daviideh: mamnun

12:48:31 PM welcomepeyman: اقا امروز ظهر همین الساعه چند تا افزونه رو که فکر می کردم فشار می یاره غیر فعال کردم

12:48:37 PM welcomepeyman: از جمله افزونه ای که تست می کنه پست های تکراری رو دلیت یا حذف کنه

12:48:45 PM welcomepeyman: بی زحمت ببینید الان فشاری روش هست یا خیر

12:48:47 PM welcomepeyman: ؟

12:49:12 PM Davood Daviideh: 37.1 % cpu

12:49:20 PM Davood Daviideh:

12:49:39 PM welcomepeyman: خوب

12:49:44 PM welcomepeyman: یعنی زیاده یا کم

12:49:45 PM Davood Daviideh: hamchenan masraf dare

12:49:51 PM Davood Daviideh: zeyade

12:49:52 PM welcomepeyman: اهان

12:49:53 PM welcomepeyman: خوب

12:50:00 PM welcomepeyman: نیگاه کنید

12:50:07 PM welcomepeyman: می خواهم فشاری هست یه دفعه می یاره ها

12:50:13 PM welcomepeyman: در حالت غیر معمول رو بهم بگید

12:50:16 PM welcomepeyman: نه فشار خود ورد پرس رو

12:50:46 PM Davood Daviideh: en qeyre mamol bod

12:50:56 PM welcomepeyman: http://persianstart.com/%d8%ae%d9%88%d8%b1%d8%a7%da%a9-%d9%85%db%8c%da%af%d9%88-%d9%88-%d9%82%d8%a7%d8%b1%da%86.html

12:50:57 PM Davood Daviideh: shoma 37 % ro por kardid

12:51:03 PM welcomepeyman: عجیبه پست ها باز نمیشه

12:51:04 PM welcomepeyman: می مونه

12:51:32 PM welcomepeyman: ؟

12:51:32 PM welcomepeyman: لینک مطالب رو می زنم باز نمیشه

12:51:32 PM welcomepeyman: !

12:51:39 PM Davood Daviideh: baz shod

IM Feb 16, 2013 12:56:31 PM

12:51:51 PM welcomepeyman: عجیبه برای من دو بار باید بزنم مطالب باز بشه

12:52:12 PM Davood Daviideh: masrafeton balast

12:53:13 PM welcomepeyman: بی زحمت الان میشه چک کنید

12:53:13 PM welcomepeyman: سه چهار افزونه رو غیر فعال کردم

12:53:13 PM welcomepeyman: میشه رفرشی چیزی کرد که امار رو درست بده

12:53:54 PM Davood Daviideh: lsphp5:/persians/public_html/wp-admin/admin-ajax.php

12:54:03 PM welcomepeyman: الان فشارش چه طوره

12:54:03 PM welcomepeyman: ؟

12:54:13 PM welcomepeyman: خوب

12:54:13 PM Davood Daviideh: 25.6 %

12:54:27 PM welcomepeyman: اره الان توی مدیریت هست دارم پلاگین ها رو غیر فعال می کنم

12:54:36 PM welcomepeyman: خوب ببینید بهتره یا نه

12:54:50 PM Davood Daviideh: enjori k nemishe

12:54:59 PM Davood Daviideh: shoma qeyre faal kon

12:55:01 PM welcomepeyman: خوب

12:55:06 PM Davood Daviideh: teye chand saat malom mishe

12:55:18 PM Davood Daviideh: alan man bet begam k dorost nis

12:55:24 PM welcomepeyman: باشه

12:55:31 PM Davood Daviideh: chon khodet dari kar mikoni va masraf mikoni

12:55:33 PM welcomepeyman: پس اگه فشار زیادی اورد خبرم کنید ممنون میشم اگه گزارش اومد

12:55:40 PM welcomepeyman: نه الان دست نمی زنم

12:55:43 PM Davood Daviideh: ok hatman

12:55:47 PM welcomepeyman: چند ثانیه غیر فعالش کردم

12:55:54 PM welcomepeyman: الان

12:56:02 PM welcomepeyman: 9 پلاگین رو غیرفعال کردم

12:56:10 PM welcomepeyman: چون کارکرد همش رو می دونم دقیقا چیه

12:56:18 PM welcomepeyman: و می دونم کدومش روی سایت های دیگه ام نیست

12:56:23 PM welcomepeyman: چون فروشگاه اینترنتی دارم با همین پلاگین ها

12:56:27 PM welcomepeyman: هیچ فشاری هم ندارند

12:56:31 PM welcomepeyman: دست شما درد نکنه مزاحم نمیشم

IM Feb 16, 2013 1:02:54 PM

12:59:15 PM Davood Daviideh: bashe

12:59:20 PM Davood Daviideh: qorbane shoma

12:59:22 PM Davood Daviideh: ya ali

1:02:54 PM welcomepeyman: ممنون خدانگهدار

IM Feb 16, 2013 7:41:28 PM

7:37:55 PM welcomepeyman: سلام

7:37:56 PM welcomepeyman: خوبی اقا

7:37:57 PM welcomepeyman: آنلاینید

7:37:57 PM welcomepeyman: ؟

7:38:12 PM Davood Daviideh: salam

7:38:14 PM Davood Daviideh: jan?

7:38:18 PM Davood Daviideh: merc

7:38:23 PM welcomepeyman: شرمنده خیلی هم مزاحم میشم

7:38:29 PM welcomepeyman: اقا وضع سایت و فشارش به چه شکل هست

7:38:33 PM Davood Daviideh: na aqa en che harfiye

7:38:34 PM welcomepeyman: خبری دارید

7:38:52 PM Davood Daviideh: wait nega konam

7:38:56 PM welcomepeyman: دست شما درد نکنه

7:39:02 PM welcomepeyman: ببنید گزارش یا ایمیل می یاد از سرور که فشار اورده

7:39:53 PM Davood Daviideh: are 22.4%

7:39:55 PM Davood Daviideh: cpu

7:40:04 PM Davood Daviideh: balatar az hamast amishe

7:40:14 PM welcomepeyman:

7:40:23 PM Davood Daviideh: aqa wp hamine

7:40:25 PM welcomepeyman: کلا این معمولی معمولیش فشار می یاره

7:40:28 PM welcomepeyman: اره نیگها کنید

7:40:33 PM Davood Daviideh: man khodam taraham va behine sazam

7:40:40 PM Davood Daviideh: midonam iradash kojas

7:40:43 PM welcomepeyman: جسارتاً سرورهای دیگه که ساسپند می کردند به خاطر فشاری بود که سرور رو می خوابوند

7:41:05 PM welcomepeyman: اخه الان پلاگین هاش رو غیرفعال کردم

7:41:09 PM Davood Daviideh: server darim ta server

7:41:10 PM welcomepeyman: نمی دونم مشکل هنوز هست یا نه

7:41:14 PM welcomepeyman: درسته

7:41:25 PM welcomepeyman: اخه یه پلاگین هست که اگه پست های تکراری بیاد رو حذف می کنه

7:41:28 PM welcomepeyman: الان غیر فعال هست

IM Feb 16, 2013 7:45:18 PM

7:41:35 PM welcomepeyman: 38000 مطلب داره

7:41:42 PM welcomepeyman: در نتیجه پست تکراری زیاد اضاف میشه

7:41:45 PM welcomepeyman: باید پلاگین رو فعال کنم

7:41:50 PM welcomepeyman: الان نمی دونم چیکار کنم

7:42:02 PM Davood Daviideh: shooma age dos darid user va pass cpanel ro ticket konid

7:42:07 PM Davood Daviideh: shab neega mikonam

7:42:56 PM Davood Daviideh: lsphp5:/home/persians/public_html/index.php 22.0% cpu

7:42:57 PM welcomepeyman: باشه چشم ولی می خواهم دستکاری نشه

7:43:04 PM welcomepeyman: اخه بعد سایت به هم می ریزه و دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد

7:43:08 PM Davood Daviideh: na nemishe

7:43:24 PM Davood Daviideh: aziz man karam behine sazi va tarahiye

7:43:25 PM welcomepeyman: اوکی

7:43:35 PM Davood Daviideh: 5sale daram ba en systema kar mikonaam

7:43:37 PM welcomepeyman: باشه اگه هزینه نداره تیکت می کنم

7:43:46 PM welcomepeyman: ممنون

7:43:50 PM Davood Daviideh: hazine nadare

7:43:53 PM Davood Daviideh:

7:44:00 PM welcomepeyman: می خواهید الان بدهم خدمتتون یا بزارم شب تیکت کنم

7:44:08 PM welcomepeyman: خودتون هم اگه دسترسی به هاست دارید که چه بهتر

7:44:10 PM Davood Daviideh: ticket konid

7:44:16 PM Davood Daviideh: sare forsat nega mikonam

7:44:27 PM welcomepeyman: http://goldisweb.com/

7:44:28 PM Davood Daviideh: ticket konid

7:44:30 PM welcomepeyman: باز نمیشه برام

7:44:46 PM Davood Daviideh: baz mishe

7:44:47 PM Davood Daviideh: http://www.clients.goldisweb.com/admin/

7:44:55 PM Davood Daviideh: http://www.clients.goldisweb.com

7:45:00 PM welcomepeyman: اوکی

7:45:04 PM welcomepeyman: ممنون دست شما درد نکنه

7:45:18 PM Davood Daviideh: qorbane shoma

IM Feb 16, 2013 7:45:34 PM

7:45:20 PM Davood Daviideh: ya ali

7:45:34 PM welcomepeyman:

IM Feb 17, 2013 5:30:13 PM

5:29:37 PM welcomepeyman: سلام

5:29:37 PM welcomepeyman: خوبی اقا

5:29:38 PM welcomepeyman: آنلاینید

5:30:09 PM welcomepeyman: http://persianstart.com/

5:30:13 PM welcomepeyman: همه چی ریخته به هم ظاهرا

IM Feb 18, 2013 5:27:46 PM

5:27:23 PM welcomepeyman: سلام

5:27:24 PM welcomepeyman: خوبی اقا

5:27:27 PM welcomepeyman: دیدم آنلاینید

5:27:44 PM welcomepeyman: چی شده چیزی برام باز نمیشه

5:27:44 PM welcomepeyman: ؟

5:27:46 PM welcomepeyman: !

IM Feb 19, 2013 8:13:02 AM

8:12:51 AM welcomepeyman: سلام

8:12:53 AM welcomepeyman: آنلاین هستید

8:12:53 AM welcomepeyman: ؟

8:13:00 AM welcomepeyman: سایت من همچنان بسته است

8:13:02 AM welcomepeyman: ؟!

IM Feb 19, 2013 9:03:55 PM

9:03:42 PM welcomepeyman: اقا نمی خوای جواب بدی

9:03:55 PM welcomepeyman: <ding>

IM Feb 20, 2013 4:50:32 PM

4:50:32 PM Davood Daviideh: salam moshkelati dashtim k raf shode be omide khoda ta 2saat dg up ishe

IM Feb 20, 2013 7:39:59 PM

7:18:12 PM Davood Daviideh: hastid?

7:18:33 PM Davood Daviideh: siteton ta yeki 2saat dg up mishe

7:18:42 PM welcomepeyman: سلام

7:18:46 PM welcomepeyman: تلفن دارم

7:18:59 PM Davood Daviideh: ?

7:26:54 PM welcomepeyman: شرمنده تلفن داشتم

7:26:55 PM welcomepeyman: هستید

7:26:56 PM welcomepeyman: ؟

7:26:58 PM welcomepeyman: یه لطفی می کنید

7:35:45 PM Davood Daviideh: ok

7:35:47 PM Davood Daviideh: jan?

7:35:58 PM welcomepeyman: http://pasargadservices.com/members/cart.php

7:36:10 PM welcomepeyman: اقا بی زحمت ببین برات باز میشه

7:36:16 PM welcomepeyman: من تلفنش رو می خواهم نمی تونم پیدا کنم

7:36:25 PM welcomepeyman: سایتم باز نمیشه می خواهم بهش زنگ بزنم

7:36:26 PM welcomepeyman: نمی تونم

7:36:28 PM Davood Daviideh: na baz nemsihe

7:36:33 PM welcomepeyman: ای داد

7:36:43 PM Davood Daviideh: siteton ro restore konam dg?

7:36:52 PM Davood Daviideh: ya mikhayd berid jaye dg?

7:37:12 PM welcomepeyman: نه شاپ دارم اونجا

7:37:21 PM welcomepeyman: نه کاری به شما نداره شاپم اونجات

7:37:24 PM welcomepeyman: اونجاست

7:37:27 PM welcomepeyman:

7:37:31 PM welcomepeyman: دوون هست سرورش

7:37:35 PM welcomepeyman: تلفنش هم ندارم گیر کردم

7:39:49 PM Davood Daviideh:

7:39:54 PM Davood Daviideh: pk

7:39:56 PM Davood Daviideh: ok

7:39:59 PM welcomepeyman: راهی نیست گیر بیارم تلفنش رو

IM Feb 20, 2013 7:59:38 PM

7:40:09 PM Davood Daviideh: qablan bahashon barkhord dashtam

7:40:11 PM welcomepeyman: یه تلفن هم پیدا کردم خاموش بود

7:40:17 PM Davood Daviideh: hamoni nis k geron mide?

7:40:17 PM welcomepeyman: خوب

7:40:22 PM welcomepeyman: اقای نظری هست ها

7:40:27 PM welcomepeyman: نظری تهران

7:40:30 PM Davood Daviideh: ahan are khodeshe

7:40:34 PM Davood Daviideh: geron forosh

7:40:41 PM welcomepeyman: گرون نیست سالیانه هاست می ده

7:40:52 PM welcomepeyman: گرونیش هم من خبر ندارم من هاست گرون می خرم

7:41:52 PM Davood Daviideh: nemidonam az nazare man gerone

7:41:56 PM Davood Daviideh: behar hal

7:42:07 PM Davood Daviideh: komaki az man bar miad dar khedmatam

7:42:38 PM welcomepeyman: خدمت از ماست

7:42:40 PM welcomepeyman: ممنون

7:42:44 PM welcomepeyman: پرشین استارت چی شد

7:42:49 PM welcomepeyman: شانس ما سه چهار روز بیشتر نشد ترکید

7:43:01 PM welcomepeyman: الان هم سه چهار روزه دوون هست

7:51:02 PM Davood Daviideh: are

7:51:17 PM Davood Daviideh: ye moshkele ajib pish omad

7:51:22 PM Davood Daviideh: vase avalin bar

7:51:27 PM Davood Daviideh: narahat nabashid

7:51:33 PM Davood Daviideh: up mishe

7:51:37 PM Davood Daviideh: ta 1saat dg

7:59:18 PM Davood Daviideh: backupeton dare montaqel mishe

7:59:25 PM Davood Daviideh: sorate net eftezahe

7:59:38 PM Davood Daviideh: fk konam ye 3saat tol dare

IM Feb 20, 2013 8:04:34 PM

8:04:31 PM welcomepeyman: باشه ممنون

8:04:34 PM welcomepeyman: مزاحم نمیشم

IM Feb 21, 2013 12:20:02 AM

12:17:35 AM welcomepeyman: سلام

12:17:36 AM welcomepeyman: خوبی اقا

12:17:43 AM welcomepeyman: ریستور نشده ؟

12:17:44 AM Davood Daviideh: salam

12:17:49 AM Davood Daviideh: na vala

12:17:58 AM Davood Daviideh: montazere hamkaram hastam

12:18:11 AM welcomepeyman: سرعت ها که خوبه

12:18:26 AM Davood Daviideh: are

12:18:38 AM Davood Daviideh: backup age dari bd

12:18:49 AM welcomepeyman: من نه دیگه بک آپم دست شماست

12:18:50 AM Davood Daviideh: age na bayad sabr koni ta hamkaram biad

12:18:53 AM welcomepeyman: بک آپ دارم قدیمی هست

12:18:59 AM welcomepeyman: باشه صبر می کنم

12:19:01 AM welcomepeyman: ممنون

12:19:04 AM welcomepeyman: شب خوش

12:19:05 AM Davood Daviideh: aziz

12:19:10 AM Davood Daviideh: server kharab shod

12:19:20 AM welcomepeyman: خوب

12:19:21 AM Davood Daviideh: backup ma male 3roze pishe

12:19:27 AM welcomepeyman: اهان

12:19:32 AM welcomepeyman: باشه سه روز پیش هم سایت ها دوون شد

12:19:33 AM Davood Daviideh: daqiqan hamon rozi k omadi

12:19:53 AM Davood Daviideh: shanse shoma bod

12:20:02 AM Davood Daviideh: vase avalin bar entori shod

IM Feb 21, 2013 2:33:06 AM

2:33:06 AM Davood Daviideh: agar backup qadimi darid bedid chon shoma qarar bod test beyayd ro server dar liste backup ma nistid

IM Feb 21, 2013 8:25:52 AM

8:17:34 AM welcomepeyman: سلام

8:17:34 AM welcomepeyman: هستید

8:17:35 AM welcomepeyman: ؟

8:17:40 AM welcomepeyman: بک آپ نگرفتید ؟

8:25:52 AM welcomepeyman: <ding>

IM Feb 21, 2013 9:40:19 AM

9:40:06 AM Davood Daviideh: khayr shoma hazinee nadadid joze list nabodid

9:40:19 AM Davood Daviideh: agar backup qadimi darid begid

IM Feb 21, 2013 10:14:24 AM

10:14:01 AM welcomepeyman: سلام

10:14:02 AM welcomepeyman: هستی اقا

10:14:11 AM welcomepeyman: خوب به نظرم این دلیل نمیشه شما وقتی سایتی رو پشتیبانی می کنید به هر شکل

10:14:24 AM welcomepeyman: تعهد می دهید دیگه این حرف ها فقط توجیه است

IM Feb 21, 2013 12:42:30 PM

12:35:24 PM Davood Daviideh: vala man azat pol nagereftam

12:36:26 PM welcomepeyman: خوب باشه پول نگیرید ولی شما گفتید یک هفته برای تست کارتون و کیفیت کار

12:36:45 PM welcomepeyman: ولی این نتیجه کار بود خوب کاری حالا به این سایت ندارم کلا خودت فکرش رو بکن

12:36:49 PM welcomepeyman: من بک آپ دارم مشکلی نیست

12:36:57 PM welcomepeyman: می گم دیگران هم همینطوری ساپورت می کنید؟

12:37:17 PM Davood Daviideh: kheyr

12:37:43 PM Davood Daviideh: test behet dadam

12:37:53 PM Davood Daviideh: khodet hesab kon

12:37:57 PM Davood Daviideh: ye hafte

12:38:22 PM Davood Daviideh: dadashe gool!

12:38:35 PM Davood Daviideh: mikhay poletam man bedaam!

12:38:47 PM Davood Daviideh:

12:39:44 PM welcomepeyman: یک هفته

12:39:45 PM welcomepeyman: ؟

12:39:52 PM welcomepeyman: شما یه هفته به من هاست دادی اشتباه نمی کنی

12:39:53 PM welcomepeyman: ؟

12:40:01 PM welcomepeyman: الان سایت من سه چهار روزه که دوون هست

12:40:04 PM Davood Daviideh: qarar bod bedam

12:40:26 PM Davood Daviideh: ma be moshkele ajib khordim

12:40:47 PM welcomepeyman: خوب

12:40:53 PM Davood Daviideh: age na k sharmandat shodam

12:41:18 PM welcomepeyman: نه خواهش می کنم بزارید من الان می رم بیرون تا فردا ردیف می کنم

12:41:37 PM welcomepeyman: هاست رو اوکی کنید بک آپ روآپلود می کنم شما ریستور کنید

12:41:38 PM welcomepeyman: فعلا خدانگهدار

12:42:22 PM Davood Daviideh: bashe

12:42:28 PM Davood Daviideh: ticket kon ehet bedam

12:42:30 PM Davood Daviideh: ya ali

IM Feb 21, 2013 11:33:56 PM

11:23:59 PM welcomepeyman: سلام

11:23:59 PM welcomepeyman: خوبی اقا

11:23:59 PM welcomepeyman: هستی

11:24:00 PM welcomepeyman: ؟

11:24:13 PM welcomepeyman: اقا بک آپ رو کجا اپلود کنم

11:24:14 PM welcomepeyman: ؟

11:33:56 PM welcomepeyman: <ding>

IM Feb 22, 2013 2:52:44 AM

2:52:33 AM Davood Daviideh: ticket kon doste aziz

2:52:44 AM Davood Daviideh: ta etelaat bet bedam

IM Feb 22, 2013 11:05:46 AM

11:05:24 AM welcomepeyman: سلا

11:05:26 AM welcomepeyman: سلام

11:05:27 AM welcomepeyman: هستید

11:05:27 AM welcomepeyman: ؟

11:05:39 AM welcomepeyman: اقا تکلیف سایت من چی میشه

11:05:40 AM welcomepeyman: ؟

11:05:43 AM welcomepeyman: الان یک هفته میشه که دوون هست

11:05:44 AM welcomepeyman: ؟

11:05:46 AM welcomepeyman: <ding>

IM Feb 22, 2013 12:06:26 PM

12:06:10 PM welcomepeyman: ؟

12:06:10 PM welcomepeyman: هستی اقا

12:06:12 PM welcomepeyman: چی شد

12:06:13 PM welcomepeyman: ؟

12:06:20 PM welcomepeyman: اقا اگه نمی خواهید هاست کنید بگید من یه فکر دیگه بکنم

12:06:21 PM welcomepeyman: ؟

12:06:26 PM welcomepeyman: <ding>

IM Feb 22, 2013 2:47:29 PM

2:47:21 PM Davood Daviideh: aziz faqat ticket

2:47:29 PM Davood Daviideh: ticket kardam vasat

IM Feb 22, 2013 6:39:13 PM

6:39:12 PM welcomepeyman: سلام

6:39:12 PM welcomepeyman: خوبی اقا

6:39:12 PM welcomepeyman: آنلاینی

6:39:13 PM welcomepeyman: ؟

IM Feb 22, 2013 8:42:27 PM

8:34:25 PM welcomepeyman: سلام

8:34:42 PM welcomepeyman: لطفا ریستور کنید

8:34:43 PM welcomepeyman: پرشین استارت

8:40:23 PM Davood Daviideh: doste aziz be dalile ye seri masael dg host nemidim

8:40:36 PM welcomepeyman: چی شد

8:40:36 PM welcomepeyman: ؟

8:40:42 PM welcomepeyman: مرد حسابی تو ما رو مسخره کردی

8:40:42 PM welcomepeyman: ؟

8:40:42 PM Davood Daviideh: shoma az robat estefade mikoni

8:40:50 PM welcomepeyman: خوب چرامی گی ریستور کن

8:40:51 PM welcomepeyman: ؟

8:40:55 PM Davood Daviideh: dg nemikham server moshkel peyda kone

8:41:00 PM welcomepeyman: عجب ادمی هستی تو دیگه

8:41:05 PM welcomepeyman: خوب نمی تونستی همون اول بگی

8:41:12 PM Davood Daviideh: to maro maskhare kardi

8:41:21 PM welcomepeyman: برو بابا حالت بده کلا

8:41:22 PM Davood Daviideh: ba on sitet

8:41:39 PM Davood Daviideh: pol ham nadadi

8:41:44 PM Davood Daviideh: moft

8:41:51 PM Davood Daviideh: mikhay estefade koni

8:41:54 PM welcomepeyman: گفتم که کلا حالت خوب نیست

8:42:09 PM Davood Daviideh: bad man bayad en hame hazine konam

8:42:10 PM welcomepeyman: بابا تو که لنگ پنج تومن هاست هستی می گفتی سه روز الاف تو نشینم

8:42:12 PM welcomepeyman: هاست می گرفتم

8:42:13 PM Davood Daviideh: boro haji

8:42:20 PM welcomepeyman: سه روزه ما رو مسخره کردی یک هفته است که داری ما رو بازی می دی

8:42:23 PM welcomepeyman: بگو هاست ندارم نمی دهم

8:42:26 PM Davood Daviideh: 5t?????

8:42:26 PM welcomepeyman: دیگه این مسخره بازی ها چیه در اوردی

8:42:27 PM welcomepeyman: ؟

IM Feb 22, 2013 8:46:08 PM

8:42:31 PM welcomepeyman: نه پنجاه تومن

8:42:34 PM Davood Daviideh: azat30t migereftam

8:42:37 PM welcomepeyman: سی تومن

8:42:41 PM welcomepeyman: زرشک

8:42:51 PM welcomepeyman: من یه صنار پول سیاه برای هاست تونمی

8:42:54 PM welcomepeyman: نمی دهم

8:42:59 PM Davood Daviideh: hichkas mizbanit nakard

8:43:03 PM welcomepeyman: نکنه

8:43:06 PM welcomepeyman: تو خبر داری مگه

8:43:13 PM Davood Daviideh: are

8:43:20 PM welcomepeyman: من هزار تا پیام خصوصی دارم ولی حوصله اینکه بخواهم هر هاستی برم ندارم

8:43:24 PM Davood Daviideh: man k razi nistam

8:43:28 PM welcomepeyman: تا مطمئن نشم هاست نمی گیرم

8:43:31 PM Davood Daviideh: ok

8:43:36 PM welcomepeyman: اقا شما کلا یا خوت مسخره ای یا مردم رو مسخره کردی

8:43:40 PM welcomepeyman: از این دو حال خارج نیست

8:43:53 PM welcomepeyman: یا سن و سالت کمه هنوز خیلی مونده تا بزرگ بشی

8:43:54 PM welcomepeyman: یا حق

8:44:03 PM Davood Daviideh: moshtari haye khodamo daram neyaz be ezhar nazare shoma nis

8:44:10 PM Davood Daviideh:

8:44:36 PM Davood Daviideh: to be donya nayomade bodi man tarahe web bodam

8:44:51 PM Davood Daviideh: bozorgtarin site ha zire nazare mane

8:45:08 PM Davood Daviideh: fk kardi ba ki tarafi

8:45:17 PM Davood Daviideh: man eshebah kardam bet host dadam

8:45:33 PM Davood Daviideh: fk kardam adami

8:46:02 PM Davood Daviideh: nago az robat estefade mikoni va faqat mikhay be ma zarar bezanio

8:46:08 PM Davood Daviideh: bye

goldisweb
February 23rd, 2013, 14:27
جناب نظری من هم بهش گفتم گرونی که الان همه جا بیداد می کنه همه چی گرونه چی ارزونه
بعد هم مسئله فقط گرونی نیست ایشون همون ابتدایی که من اسم سایت و هاست شما رو آوردم به شما گفت زیر آب زن که در چت هم مشخص هست ...

ایشون جواب شما رو داد باز هم می خواید زور کنید که ایشون با بنده دعوا کنه یا علیه بنده بشه!!!8-|

از دیروز همه دارن جواب شمارو میدن

دلیل من اگر بهتون دیگه سرویس ندادم این بود که رفتارتون به شدت بد بود و بی احترامی کردید.

الانم با این حرفا جز منحرف کردن تاپیک چیزی ندارید بگید

internet
February 23rd, 2013, 14:28
ایشون جواب شما رو داد باز هم می خواید زور کنید که ایشون با بنده دعوا کنه یا علیه بنده بشه!!!8-|

از دیروز همه دارن جواب شمارو میدن

دلیل من اگر بهتون دیگه سرویس ندادم این بود که رفتارتون به شدت بد بود و بی احترامی کردید.

الانم با این حرفا جز منحرف کردن تاپیک چیزی ندارید بگید

من جای تو بودم یه لچکی چیزی سرم می کردم می اومدم اینجا

pasargad
February 23rd, 2013, 14:28
بنده قبلا از شما سرویس نمایندگی خواسته بودم و اون موقع سرویس های شما از نظر من گرون بود و حتی گفتید تست نمیدم یا ماهانه نمیدم یه همچین چیزی...
که من الان به این حرفای شما پی بردم. و از دیشب به همکارم گفتم دیگه تا هزینه نگرفتی سرویس نده.
بنده فکر میکردم باید به اینجور افراد کمک کنم و نیاز به کمک دارن اما مثل اینکه اشتباه میکردم.

سرویس های نمایندگی ما در گذشته قیمتشون دو برابر بود, الان کاهش دادیم. شما فکر کنم مهلت تست میخواستید که بنده عرض کردم تست نداریم. چون سرویس نمایندگی ما همیشه ماهانه پرداخت میشده.
اونوقت سوالم اینه الان این مسئله یعنی من زیرآب زن هستم؟
انشالله به چیزای دیگه هم پی ببرید.
واقعاً متأسفم براتون که برای 5هزارتومان پول اینطور وجدان خودتون رو زیر پا میزارید که یکی از همکارانتون رو زیرآبزن قلمداد کنید موفق باشید واقعاً.

goldisweb
February 23rd, 2013, 14:30
IM Jan 19, 2013 2:08:22 PM

2:08:19 PM welcomepeyman: سلام

2:08:20 PM welcomepeyman: خوبی اقا

2:08:22 PM welcomepeyman: آنلاینید

2:08:22 PM welcomepeyman: ؟

IM Jan 26, 2013 8:31:21 AM

8:31:11 AM welcomepeyman: سلام

8:31:12 AM welcomepeyman: خوب هستید

8:31:19 AM welcomepeyman: کریمی هستم از وب هاستینک تالک

8:31:21 AM welcomepeyman: آنلاین هستید؟

IM Jan 26, 2013 10:37:55 PM

10:37:45 PM welcomepeyman: سلام

10:37:55 PM welcomepeyman: آنلاین هستید

10:37:55 PM welcomepeyman: ؟

IM Jan 27, 2013 1:49:35 AM

1:49:35 AM Davood Daviideh: salam dar sorati kar darid khabar bedid online misham 09371568551

IM Jan 29, 2013 6:28:57 PM

6:28:41 PM welcomepeyman: سلام

6:28:51 PM welcomepeyman: اقا من خیلی بهتون پیام دادم ولی خبری نشد

6:28:54 PM welcomepeyman: ؟

6:28:57 PM welcomepeyman: <ding>

IM Jan 30, 2013 11:53:33 PM

11:46:46 PM Davood Daviideh: salam

11:46:52 PM Davood Daviideh: jan befarmaeed

11:47:10 PM Davood Daviideh: azz tarighe yek sms ham mitonid dar ertebat bashid

11:53:33 PM Davood Daviideh: http://www.webhostingtalk.ir/f161/68715/index4.html

IM Jan 31, 2013 9:48:41 PM

9:48:29 PM welcomepeyman: سلام

9:48:31 PM welcomepeyman: آنلاین هستید

9:48:32 PM welcomepeyman: ؟

9:48:35 PM welcomepeyman: کریمی هستم از شیراز

9:48:41 PM welcomepeyman: internet در وب هاستینگ تالک

IM Jan 31, 2013 10:19:32 PM

10:13:55 PM Davood Daviideh: yek saat dg beheton j midam

10:14:05 PM Davood Daviideh: agar hastid

10:14:09 PM Davood Daviideh: befarmaeed

10:14:10 PM welcomepeyman: بله هستم در خدمتتون

10:14:17 PM welcomepeyman: هستم

10:14:32 PM Davood Daviideh: befamaaedd

10:14:33 PM Davood Daviideh: ?

10:14:42 PM welcomepeyman: برای هاست مزاحمتون شدم

10:14:45 PM welcomepeyman: internet هستم

10:14:52 PM welcomepeyman: گفتم سایتم مرتب ساسپند میشه

10:15:00 PM welcomepeyman: یکی از مدیران هاستینگ امروز از مشکلات سایت من گفته

10:15:07 PM welcomepeyman: تاپیک رو مشاهده کردید در فرو وب هاستینگ تالک

10:15:07 PM welcomepeyman: ؟

10:15:16 PM welcomepeyman: در فروم

10:15:17 PM Davood Daviideh: didam

10:15:21 PM welcomepeyman: اوکی

10:15:24 PM Davood Daviideh: ama emroz negah nakardam

10:15:39 PM welcomepeyman: اهان اگه وقت شد نگاه کنید چون رو هاستش بودم

10:16:03 PM Davood Daviideh: ok

10:16:04 PM Davood Daviideh: wait

10:18:43 PM Davood Daviideh: شرکت خدمات پاسارگاد

10:18:48 PM Davood Daviideh: ؟

10:18:50 PM welcomepeyman: بله

10:19:00 PM welcomepeyman: http://pasargadservices.com/

IM Jan 31, 2013 10:23:03 PM

10:19:38 PM Davood Daviideh: be enash kari nadarim

10:19:48 PM Davood Daviideh: pishnehade ma be shoma

10:19:54 PM Davood Daviideh: :

10:20:04 PM welcomepeyman: بفرمائید

10:20:11 PM Davood Daviideh: aval begid cheqad mitonid kharj konid?

10:20:20 PM welcomepeyman: من ماهی پنج تومن

10:20:24 PM welcomepeyman: بیشتر نمی تونم

10:20:31 PM welcomepeyman: اونهم ماهیانه

10:20:37 PM welcomepeyman: هاست هم یک گیگ بیشتر نمی خواهم

10:20:39 PM Davood Daviideh: mahi 5t?

10:20:45 PM welcomepeyman: اره

10:20:53 PM Davood Daviideh: benazaram bayad jam koni

10:20:57 PM Davood Daviideh: ya

10:21:04 PM welcomepeyman: خوب فعلا هم که جمع کردم

10:21:07 PM Davood Daviideh: systemet agar wp hast

10:21:10 PM welcomepeyman: یکی دو هفته است

10:21:11 PM Davood Daviideh: taqir bd

10:21:16 PM welcomepeyman: بله ورد پرس هست

10:21:29 PM welcomepeyman: شما پیشنهادت چیه

10:21:30 PM welcomepeyman: ؟

10:22:07 PM Davood Daviideh: man?

10:22:16 PM Davood Daviideh: vala man basham taqir system

10:22:23 PM Davood Daviideh: albate siteton ro nadidam

10:22:28 PM Davood Daviideh: esme siteton?

10:22:33 PM Davood Daviideh: hadafeton?

10:22:33 PM welcomepeyman: نه نمی تونم تغییر سیستم بدهم به هیچ وجه

10:22:46 PM welcomepeyman: http://persianstart.com

10:22:55 PM welcomepeyman: اقا این مسائل رو کاری نداشته باشید

10:23:01 PM welcomepeyman: من یک گیگ هاست می خواهم

10:23:03 PM welcomepeyman: برای یک هفته تستی

IM Jan 31, 2013 10:23:59 PM

10:23:11 PM welcomepeyman: ماهیانه پنج شش تومن نهایتا می تونم هزینه کنم

10:23:15 PM welcomepeyman: اگه می تونید در خدمتتون هستم

10:23:18 PM welcomepeyman: اگه نه مزاحم نمی شم

10:23:31 PM Davood Daviideh: ba en tafasir kheyr nemitonim beheton host bedim

10:23:42 PM welcomepeyman: دستت درد نکنه

10:23:44 PM welcomepeyman: مزاحمت نمیشم

10:23:46 PM welcomepeyman: موفق باشی

10:23:47 PM welcomepeyman: بای

10:23:51 PM Davood Daviideh: qorbanat

10:23:59 PM Davood Daviideh: hamchenin

10:23:59 PM welcomepeyman:

IM Feb 13, 2013 12:01:49 PM

12:01:49 PM welcomepeyman: سلام

12:01:49 PM welcomepeyman: کریمی هستم

12:01:49 PM welcomepeyman: خوب هستید

12:01:49 PM welcomepeyman: دیدم ساسپند شده

12:01:49 PM welcomepeyman: PersianStart.com

IM Feb 13, 2013 12:29:15 PM

12:29:15 PM welcomepeyman: ؟

12:29:15 PM welcomepeyman: سلام

12:29:15 PM welcomepeyman: آنلاین هستید

IM Feb 13, 2013 1:11:55 PM

1:09:00 PM Davood Daviideh: salam

1:09:03 PM Davood Daviideh: kheyr

1:09:09 PM Davood Daviideh: mororgaret gir karde

1:09:36 PM Davood Daviideh: refresh konid

1:09:42 PM welcomepeyman: سلام

1:09:43 PM welcomepeyman: بله درسته

1:09:45 PM welcomepeyman: دست شما درد نکنه

1:09:47 PM Davood Daviideh: siteton up hast

1:09:51 PM welcomepeyman: فکر کنم خیلی هم فشار اورد اولش

1:09:54 PM welcomepeyman: اره درسته

1:10:03 PM welcomepeyman: اولش سایت خودتون هم از کار انداخته بود

1:10:07 PM welcomepeyman: اگه اشتباه نکنم

1:10:11 PM Davood Daviideh: na

1:10:15 PM welcomepeyman: جداً

1:10:17 PM welcomepeyman: خوب

1:10:25 PM Davood Daviideh: server ro reset kardam

1:10:35 PM welcomepeyman: اهان اوکی

1:10:39 PM Davood Daviideh: chon firewall ro shadid bordam bala

1:10:48 PM Davood Daviideh: baraye amneyat

1:10:53 PM welcomepeyman: ممنون

1:11:02 PM Davood Daviideh: khahesh mikonam

1:11:04 PM welcomepeyman: من پلاگین ها رو به روز کردم و کار خاصی نمی کنم ببینم چی میشه

1:11:09 PM welcomepeyman: چون هنوز خیلی زوده

1:11:11 PM Davood Daviideh: feshar k dare ama negah midarim

1:11:17 PM welcomepeyman: فقط لطف کنید هاست رو در اختیارم بگذارید

1:11:24 PM welcomepeyman: تشکر

1:11:40 PM Davood Daviideh: hosteton ba etelaate qabl mitonid vared shid

1:11:42 PM welcomepeyman: ادمین پنل ورد پرسم مشکل داره ریخته به هم چپ به راست شده

1:11:48 PM welcomepeyman: اهان

1:11:55 PM welcomepeyman: لینک میشه بدهید چه طور واردش بشم

IM Feb 13, 2013 1:13:46 PM

1:11:57 PM Davood Daviideh: http://persianstart.com:2082/

1:11:57 PM welcomepeyman: ممنون

1:13:16 PM welcomepeyman: اوکی وارد شدم

1:13:27 PM Davood Daviideh: movafaq bashid

1:13:45 PM welcomepeyman: همچنین

1:13:46 PM welcomepeyman: بای

IM Feb 13, 2013 5:31:15 PM

5:28:03 PM welcomepeyman: سلام

5:28:03 PM welcomepeyman: ؟

5:28:03 PM welcomepeyman: یه مشکلی دارم

5:28:03 PM welcomepeyman: انلاین هستید

5:28:04 PM welcomepeyman: با یوزر هاست

5:28:11 PM Davood Daviideh: salam

5:28:12 PM Davood Daviideh: jan?

5:28:27 PM welcomepeyman: اقا بی زحمت یوزر هاست رو

5:28:27 PM Davood Daviideh: che moshkeli

5:28:28 PM welcomepeyman: persians

5:28:31 PM welcomepeyman: بگذارید

5:28:40 PM welcomepeyman: چون پلاگین ها و سیستم ورد پرس روی شاخه

5:28:41 PM welcomepeyman: persians

5:28:52 PM welcomepeyman: بوده الان یوزر هاست تغییر کرده ارور می ده برام

5:29:11 PM welcomepeyman: ملاحظه کنید

5:29:29 PM Davood Daviideh: man taqiri nadadam

5:29:29 PM welcomepeyman: /home/persians/public_html/wp-includes/wp-db.php

5:29:35 PM Davood Daviideh: persians en hast

5:30:11 PM welcomepeyman: جداً

5:30:11 PM welcomepeyman: اخه یوزر هاست

5:30:11 PM welcomepeyman: بود

5:30:11 PM welcomepeyman: backup1

5:30:11 PM welcomepeyman: گفتم شاید این شاخه هم این شکلی ست شده باشه

5:30:19 PM Davood Daviideh: moshkel az file haton ya pelagin hast

5:30:29 PM welcomepeyman: عجیبه

5:30:36 PM Davood Daviideh: na aziz

5:30:40 PM welcomepeyman: ممنون بررسی کنم ببینم از چیه

5:30:50 PM Davood Daviideh: on backup1 vase backup beheton dadam

5:31:14 PM welcomepeyman: اره درسته الان اوکی هست

5:31:15 PM Davood Daviideh: ama ba en user persians vared shid

IM Feb 13, 2013 5:31:35 PM

5:31:24 PM Davood Daviideh: movafaq bashid

5:31:35 PM welcomepeyman: ممنون بای

IM Feb 14, 2013 10:50:57 AM

10:50:57 AM Davood Daviideh: salam

IM Feb 14, 2013 10:10:14 PM

10:10:14 PM welcomepeyman: خوبی اقا

10:10:14 PM welcomepeyman: سلام

10:10:14 PM welcomepeyman: الان هستم

IM Feb 15, 2013 9:28:34 AM

9:23:57 AM Davood Daviideh: doste aziz gahi sitet bish az had masraf dare moshkel pelagin va wp hast

9:24:24 AM Davood Daviideh: agar mikhayd dar ticket darkhst bedid ye nega besh bendazam va dorost konam

9:24:50 AM Davood Daviideh: vagar na masrafesh bish az had balast va site shoma aslan chizi nadare

9:25:00 AM Davood Daviideh: peygir bashid

9:25:48 AM welcomepeyman: سلام

9:25:50 AM welcomepeyman: خوبی اقا

9:25:51 AM welcomepeyman: اره

9:25:55 AM Davood Daviideh: merci

9:25:57 AM welcomepeyman: اخه سایتم من یه جورایی

9:26:00 AM welcomepeyman: فید خوان هست

9:26:16 AM Davood Daviideh: feed khan?????

9:26:28 AM Davood Daviideh: en kar eshtebahe aziz

9:26:35 AM Davood Daviideh: hadeqal taqsim konid

9:26:50 AM Davood Daviideh: dar bazi lahazat bish az had bala mire cpu

9:27:00 AM welcomepeyman: اره تقسیم کردم روزی یک بار فید بخونه

9:27:23 AM Davood Daviideh: bezarid saat 3 sob

9:27:40 AM welcomepeyman: نیگاه کنید

9:27:40 AM welcomepeyman: بزارید یه کاری کنم من

9:27:42 AM welcomepeyman: تک تک فید ها رو چک کنم

9:27:46 AM Davood Daviideh: vala ma site darim 10000ip mikhore

9:27:49 AM welcomepeyman: امروز مهمان هستم

9:27:50 AM welcomepeyman: منزل نیستم

9:27:52 AM welcomepeyman: در اسرع وقت این کار رو می کنم

9:27:53 AM Davood Daviideh: ama andaze shoma masraf nadare

9:28:10 AM Davood Daviideh: harche saritar behtar

9:28:13 AM welcomepeyman: بزارید افزونه رو از کار بندام

9:28:25 AM Davood Daviideh: chon bayad pasokhgoye digaran ham basham

9:28:27 AM welcomepeyman: غیرفعالش می کنم الان ببینید تا شب مصرف بالا می ره

9:28:28 AM welcomepeyman: ؟

9:28:34 AM Davood Daviideh: ok

IM Feb 15, 2013 9:30:18 AM

9:28:43 AM welcomepeyman: غیرفعال شد

9:28:52 AM Davood Daviideh: be har hal goftam ta dar jaryan bashid

9:28:53 AM welcomepeyman: باید فیدها رو یه بررسی کنم توسط

9:29:23 AM welcomepeyman: فید ها رو چک کنم ببینم شاید یکی هست که اون مشکل داره و فشار می یاره

9:29:30 AM welcomepeyman: الان از کار افتاده نباید فشاری باشه

9:29:30 AM Davood Daviideh: bashe

9:29:33 AM welcomepeyman: ولی اگه بود خبرم کنید

9:29:36 AM welcomepeyman: که ببینم مشکل از کجاست

9:29:38 AM Davood Daviideh: hatman peygir bashid

9:29:47 AM welcomepeyman: بله حتما الان نباید هیچ فشاری بیاره

9:29:51 AM welcomepeyman: دست شما درد نکنه

9:30:09 AM Davood Daviideh: khahesh mikonam

9:30:11 AM welcomepeyman:

9:30:13 AM Davood Daviideh: movafaq bashid

9:30:18 AM welcomepeyman: همچنین بای

IM Feb 15, 2013 4:40:07 PM

4:39:44 PM Davood Daviideh: salam

4:39:57 PM Davood Daviideh: hanoz ham feshar miare

4:40:07 PM Davood Daviideh: peygir bashid

IM Feb 15, 2013 10:52:09 PM

10:48:51 PM welcomepeyman: سلام

10:48:53 PM welcomepeyman: جداً

10:49:00 PM welcomepeyman: مشخصه که از کجا فشار می یاره

10:49:17 PM welcomepeyman: اخه من منزل نبودم پلاگین هم غیرفعال بود

10:49:45 PM Davood Daviideh: bale

10:49:52 PM Davood Daviideh: check konid va hal konid

10:50:03 PM welcomepeyman: گزارشی که دارید چیه

10:50:03 PM welcomepeyman: مشخصه که چی فشار میاره

10:50:17 PM Davood Daviideh: na

10:50:25 PM Davood Daviideh: az index shomast

10:50:28 PM welcomepeyman: ؟

10:50:28 PM welcomepeyman: گزارش شما فایلی مسیری چیزی رو نشون نمی ده

10:50:38 PM Davood Daviideh: index.php

10:50:43 PM welcomepeyman: ایندکس که فایل اصلی هست نمیشه ا زاون باشه

10:50:48 PM welcomepeyman: ایندکس ؟

10:50:51 PM Davood Daviideh: aziz

10:50:54 PM welcomepeyman: جانم

10:51:09 PM Davood Daviideh: hame wp az index khonde mishe

10:51:22 PM Davood Daviideh: nemishe fahmid kojas moshkel

10:51:24 PM welcomepeyman: اقا جسارتاً

10:51:30 PM welcomepeyman: سایت من رو دستکاری نکردید

10:51:31 PM welcomepeyman: ؟

10:51:36 PM Davood Daviideh: kheyr

10:51:39 PM welcomepeyman: سایت من چیزی توش نیست

10:51:42 PM welcomepeyman: خالی خالی شده

10:51:48 PM welcomepeyman: http://persianstart.com

10:51:53 PM Davood Daviideh: kheyr khali nemishe

10:52:04 PM Davood Daviideh: balke dar file haton code ha hast

10:52:05 PM welcomepeyman: من منزل نبودم الان اومدم

10:52:09 PM Davood Daviideh: va taqiri nemikone

IM Feb 15, 2013 11:02:25 PM

10:52:15 PM welcomepeyman: می دونم دیتابیس ترکیده حتما

10:52:19 PM Davood Daviideh: harchand shoma qeyre faal konid

10:52:22 PM welcomepeyman: مراجعه کنید به سایت

10:52:31 PM welcomepeyman: من منزل نبودم عرض کردم

10:52:34 PM welcomepeyman: الان سایت من هیچی توش نیست

10:52:42 PM welcomepeyman: سایت ترکیده

10:52:51 PM Davood Daviideh: data base ro repair konid kamel

10:52:57 PM Davood Daviideh: wp shoma moshkel dare

10:53:12 PM welcomepeyman: عجیبه اینطوری شده

10:53:20 PM welcomepeyman: بزارید برم سی پنل ببینم چه خبره

10:53:24 PM Davood Daviideh: ok

10:53:32 PM Davood Daviideh: dar phpmyadmin berid

10:53:36 PM Davood Daviideh: repair konid

10:53:59 PM welcomepeyman: Space Usage 242.12 / 6000 MB

10:54:01 PM welcomepeyman: سایت من پاک شده دیتابیسش

10:54:36 PM welcomepeyman: بزارید دقیق چک کنم

10:54:47 PM Davood Daviideh: ma k dast nazadim

10:54:54 PM Davood Daviideh: khodeton midonid chi shode

10:55:05 PM welcomepeyman: چند لحظه ببخشید

10:55:35 PM welcomepeyman: دیتابیس پست هام مشکلی پیدا کرده

10:55:54 PM Davood Daviideh: goftam k repair konid

10:56:05 PM welcomepeyman: باشه چند لحظه

10:58:49 PM welcomepeyman: زدم ریپر ولی مونده همینطور

10:59:04 PM Davood Daviideh: user pass bedidi

10:59:19 PM welcomepeyman: برگشت مطالب

10:59:20 PM welcomepeyman: چند لحظه

10:59:27 PM Davood Daviideh: ok

11:02:20 PM welcomepeyman: هم ریپیر هم اپتیمایز کردم

11:02:21 PM welcomepeyman: درسته الان

11:02:25 PM welcomepeyman: می گم به نظرتون فشار از کجاست

IM Feb 15, 2013 11:06:30 PM

11:02:33 PM welcomepeyman: اخه پلاگین فید خوان از صبح غیر فعال بوده

11:02:36 PM Davood Daviideh: nemidonam

11:02:36 PM welcomepeyman: پس مشکل ا زجای دیگه است

11:02:41 PM welcomepeyman: از قالب هم نیست

11:02:43 PM Davood Daviideh: kheyr

11:02:46 PM Davood Daviideh: doste gool

11:02:48 PM welcomepeyman: اخه قالب پیش فرض ورد پرس هم تست کردم قبلا

11:02:59 PM welcomepeyman: می گم گزارش شما چیزی رو نشون نمی ده

11:03:02 PM Davood Daviideh: shoma qeyre faal ham koni on kar mikone

11:03:14 PM Davood Daviideh: mage en k az wp pak konish

11:03:24 PM Davood Daviideh: na

11:03:25 PM welcomepeyman: اهان

11:03:29 PM welcomepeyman: درسته متوجه شدم

11:03:39 PM welcomepeyman: یعنی پلاگین هم غیر فعال کنم

11:03:46 PM welcomepeyman: باز فشار می یاره

11:03:47 PM welcomepeyman: ؟

11:03:49 PM welcomepeyman: منظورتون اینه

11:03:58 PM Davood Daviideh: bale kar mikone ba khodesh

11:05:34 PM welcomepeyman: یه کاری کنم تست کنیم

11:05:40 PM welcomepeyman: از دیتابیس و اون پلاگین یه بک آپ بگیرم

11:05:47 PM welcomepeyman: بعد کوریش رو حذف کنم

11:05:48 PM welcomepeyman: ببینم چی میشه

11:05:50 PM welcomepeyman: ؟

11:06:03 PM Davood Daviideh: harkar mikhayd bokonid

11:06:04 PM welcomepeyman: می خواهم ببینم مشکل واقعا از این دیتابیس هست

11:06:06 PM welcomepeyman: باشه

11:06:16 PM welcomepeyman: الان بک آپ می گیرم حذفش می کنم شما بهم خبر بدهید اگه فشار اورد

11:06:22 PM welcomepeyman: چون م یخواهم درد رو پیدا کنم

11:06:26 PM welcomepeyman: خود سایت برام فعلا مهم نیست

11:06:30 PM welcomepeyman: مهم دردش رو بفهمم

IM Feb 15, 2013 11:09:02 PM

11:06:32 PM welcomepeyman: چون کلافه شدم

11:06:49 PM Davood Daviideh: ok

11:08:08 PM welcomepeyman: اقا حذفش کردم

11:08:15 PM welcomepeyman: شرمنده اسباب زحمت شما هم شده این سایت من

11:08:23 PM Davood Daviideh: na aqa

11:08:24 PM welcomepeyman: حذف شده پس دیگه فیدی نمی تونه بخونه

11:08:34 PM Davood Daviideh: ma dost darim moshkeleton raf she

11:08:35 PM welcomepeyman: فقط به محض اینکه فشار آورد برام آف بزارید

11:08:40 PM welcomepeyman: دست شما درد نکنه

11:08:46 PM Davood Daviideh: bashew

11:08:50 PM welcomepeyman: تا دیدید سایت داره بیش از حد فشار می یاره بهم خبر بدهید

11:08:52 PM welcomepeyman: تشکر

11:08:52 PM welcomepeyman: شب خوش

11:09:02 PM Davood Daviideh: shab khosh

IM Feb 15, 2013 11:52:04 PM

11:47:35 PM Davood Daviideh: <ding>

11:47:38 PM Davood Daviideh: /usr/bin/php /home/persians/public_html/wp-cron.php

11:47:45 PM Davood Daviideh: /usr/bin/php /home/persians/public_html/index.php

11:47:57 PM welcomepeyman: سلام

11:47:57 PM welcomepeyman: خوبید اقا

11:48:00 PM welcomepeyman: اه داره فشار می یاره

11:48:01 PM welcomepeyman: ؟

11:48:03 PM Davood Daviideh: 36.0% masrafe cpu

11:48:09 PM Davood Daviideh: merci

11:48:14 PM welcomepeyman: اقا این دردش چیز دیگه است پس

11:48:28 PM welcomepeyman: خیلی عجیبه

11:49:08 PM welcomepeyman: به نظرتون اون پلاگین رو فعال کنم ولی یکی دو تاش که شک دارم غیر فعال کنم چه طوره

11:49:09 PM welcomepeyman: ؟

11:49:14 PM welcomepeyman: اخه من دو تا سایت فروشگاهی هم دارم

11:49:17 PM welcomepeyman: که این پلاگین ها روشون هست

11:49:23 PM welcomepeyman: هیچ مشکلی با اونها ندارم

11:50:09 PM Davood Daviideh: nemidonam vala

11:50:23 PM Davood Daviideh: man faqaat vazive donestam beheton begam

11:50:34 PM welcomepeyman: دست شما درد نکنه

11:50:39 PM welcomepeyman: الان هم فشار هست

11:50:40 PM welcomepeyman: /.

11:50:41 PM welcomepeyman: ؟

11:50:44 PM welcomepeyman: دیداس و این حر فها نیست

11:50:45 PM welcomepeyman: ؟

11:50:57 PM Davood Daviideh: na

11:51:02 PM Davood Daviideh: na

11:51:12 PM Davood Daviideh: gahi yeho feshar miare

11:51:39 PM welcomepeyman: عجب اخه این پلاگین و دیتابیسش رو حذف کردم ولی باز هم نشد

11:52:04 PM welcomepeyman: ببنیم چی میشه

11:52:04 PM welcomepeyman: بزارید دو سه تا پلاگین دیگه رو غیرفعال کنم

IM Feb 15, 2013 11:57:58 PM

11:52:15 PM Davood Daviideh: shoma emshab etelaat site yani hosteton ro ticket

11:52:17 PM Davood Daviideh: konid

11:52:22 PM Davood Daviideh: barrasi mikonim

11:52:52 PM welcomepeyman: اقا فایده ای نداره این سه ساله من گیرش هستم

11:52:55 PM welcomepeyman: اینطوری که می گم خیلی بهتره

11:53:09 PM Davood Daviideh: ok

11:53:14 PM Davood Daviideh: khodeton midonid

11:53:20 PM welcomepeyman: چون می دونم این سایت چی به چی هست

11:53:26 PM welcomepeyman: ممنون

11:53:51 PM welcomepeyman: هاست قبلی هم همینکار رو کرد قالب استاندارد و دیفالت ورد پرس گذاشتم و خلاصه کل سایت ترکید

11:53:52 PM welcomepeyman: یک روز هم نشد

11:53:52 PM welcomepeyman: سایت فشار اورد ترکید

11:54:31 PM Davood Daviideh:

11:54:34 PM Davood Daviideh: doste gol

11:54:41 PM Davood Daviideh: qaleb rabti nadare

11:54:49 PM Davood Daviideh: kare ma behine sazi ham hast

11:54:58 PM Davood Daviideh: ticket konid age dost dashtid

11:54:59 PM welcomepeyman: چند لحظه

11:54:59 PM welcomepeyman: من ببینم چیکار می تونم بکنم

11:55:05 PM Davood Daviideh: eshalah hal mishe

11:55:09 PM Davood Daviideh: ok

11:55:13 PM welcomepeyman: بحث کردن با این سایت هیچ دردی رو دوا نمی کنه بزارید بگردیم دردش رو پیدا کنیم

11:55:15 PM welcomepeyman: ممنون میشم

11:57:38 PM welcomepeyman: اقا الان چند دقیقه قبل فشار نیورد

11:57:38 PM welcomepeyman: مثلا یک دو دقیقه قبل

11:57:38 PM welcomepeyman: ؟

11:57:47 PM Davood Daviideh: are

11:57:52 PM Davood Daviideh: load be 8 resid

11:57:58 PM welcomepeyman: خوب بهتر از سی بود

11:57:58 PM welcomepeyman: ؟

IM Feb 16, 2013 12:19:38 AM

11:58:07 PM welcomepeyman: اخه پلاگینی که صبح غیر فعال کردم و دیتابیس رو باز کردم

11:58:08 PM welcomepeyman: الان

11:58:18 PM welcomepeyman: می خواهم پلاگین های دیگه رو از کار بندازم

11:58:23 PM Davood Daviideh: alan kole cpu ro khord

11:58:28 PM Davood Daviideh: ok

11:58:55 PM welcomepeyman: خوب دیگه از صبح غیر فعال بوده یه دفعه باز شده دیگه اینطوری نمیشه مشکل از جای دیگه است

11:58:57 PM welcomepeyman: چون دیتابیسش هم حذف کردم ولی درست نشد

11:59:19 PM Davood Daviideh: ok

12:17:04 AM Davood Daviideh: to list masrafe cpu faqat shoma hastid

12:17:07 AM Davood Daviideh:

12:17:17 AM welcomepeyman: عجب

12:17:24 AM welcomepeyman:

12:17:34 AM welcomepeyman: می خواهید ببندید سایت رو خوب

12:17:37 AM welcomepeyman: صبح باز کنید

12:17:37 AM Davood Daviideh: khande dare

12:17:42 AM welcomepeyman: که من برسم بهش امشب نمی تونم

12:17:48 AM Davood Daviideh: na ma nemibandim

12:17:48 AM welcomepeyman: خیلی خسته ام

12:18:01 AM welcomepeyman: دست شما درد نکنه

12:18:09 AM Davood Daviideh: faqat goftam bedonid

12:18:25 AM Davood Daviideh: servere ma qodratesh mese serveraye alman nis

12:18:33 AM Davood Daviideh: k zod suspend konim

12:18:36 AM Davood Daviideh:

12:18:45 AM welcomepeyman: دست شما درد نکنه

12:18:52 AM welcomepeyman: پلاگینی که مشکل داره باید پیدا کنم هر طوری که هست

12:19:04 AM welcomepeyman: چون الان پی بردم مشکل از جای دیگه است

12:19:06 AM Davood Daviideh: shoma tahqiqeto anjam bd

12:19:10 AM Davood Daviideh: va hal kon

12:19:24 AM Davood Daviideh: movafaq bashid

12:19:38 AM welcomepeyman: همچنین

IM Feb 16, 2013 12:19:40 AM

12:19:40 AM welcomepeyman: بای

IM Feb 16, 2013 12:51:39 PM

12:47:52 PM welcomepeyman: سلام

12:47:52 PM welcomepeyman: خوبی اقا

12:47:52 PM welcomepeyman: خسته نباشی

12:48:00 PM Davood Daviideh: salam

12:48:03 PM Davood Daviideh: mamnun

12:48:31 PM welcomepeyman: اقا امروز ظهر همین الساعه چند تا افزونه رو که فکر می کردم فشار می یاره غیر فعال کردم

12:48:37 PM welcomepeyman: از جمله افزونه ای که تست می کنه پست های تکراری رو دلیت یا حذف کنه

12:48:45 PM welcomepeyman: بی زحمت ببینید الان فشاری روش هست یا خیر

12:48:47 PM welcomepeyman: ؟

12:49:12 PM Davood Daviideh: 37.1 % cpu

12:49:20 PM Davood Daviideh:

12:49:39 PM welcomepeyman: خوب

12:49:44 PM welcomepeyman: یعنی زیاده یا کم

12:49:45 PM Davood Daviideh: hamchenan masraf dare

12:49:51 PM Davood Daviideh: zeyade

12:49:52 PM welcomepeyman: اهان

12:49:53 PM welcomepeyman: خوب

12:50:00 PM welcomepeyman: نیگاه کنید

12:50:07 PM welcomepeyman: می خواهم فشاری هست یه دفعه می یاره ها

12:50:13 PM welcomepeyman: در حالت غیر معمول رو بهم بگید

12:50:16 PM welcomepeyman: نه فشار خود ورد پرس رو

12:50:46 PM Davood Daviideh: en qeyre mamol bod

12:50:56 PM welcomepeyman: http://persianstart.com/%d8%ae%d9%88%d8%b1%d8%a7%da%a9-%d9%85%db%8c%da%af%d9%88-%d9%88-%d9%82%d8%a7%d8%b1%da%86.html

12:50:57 PM Davood Daviideh: shoma 37 % ro por kardid

12:51:03 PM welcomepeyman: عجیبه پست ها باز نمیشه

12:51:04 PM welcomepeyman: می مونه

12:51:32 PM welcomepeyman: ؟

12:51:32 PM welcomepeyman: لینک مطالب رو می زنم باز نمیشه

12:51:32 PM welcomepeyman: !

12:51:39 PM Davood Daviideh: baz shod

IM Feb 16, 2013 12:56:31 PM

12:51:51 PM welcomepeyman: عجیبه برای من دو بار باید بزنم مطالب باز بشه

12:52:12 PM Davood Daviideh: masrafeton balast

12:53:13 PM welcomepeyman: بی زحمت الان میشه چک کنید

12:53:13 PM welcomepeyman: سه چهار افزونه رو غیر فعال کردم

12:53:13 PM welcomepeyman: میشه رفرشی چیزی کرد که امار رو درست بده

12:53:54 PM Davood Daviideh: lsphp5:/persians/public_html/wp-admin/admin-ajax.php

12:54:03 PM welcomepeyman: الان فشارش چه طوره

12:54:03 PM welcomepeyman: ؟

12:54:13 PM welcomepeyman: خوب

12:54:13 PM Davood Daviideh: 25.6 %

12:54:27 PM welcomepeyman: اره الان توی مدیریت هست دارم پلاگین ها رو غیر فعال می کنم

12:54:36 PM welcomepeyman: خوب ببینید بهتره یا نه

12:54:50 PM Davood Daviideh: enjori k nemishe

12:54:59 PM Davood Daviideh: shoma qeyre faal kon

12:55:01 PM welcomepeyman: خوب

12:55:06 PM Davood Daviideh: teye chand saat malom mishe

12:55:18 PM Davood Daviideh: alan man bet begam k dorost nis

12:55:24 PM welcomepeyman: باشه

12:55:31 PM Davood Daviideh: chon khodet dari kar mikoni va masraf mikoni

12:55:33 PM welcomepeyman: پس اگه فشار زیادی اورد خبرم کنید ممنون میشم اگه گزارش اومد

12:55:40 PM welcomepeyman: نه الان دست نمی زنم

12:55:43 PM Davood Daviideh: ok hatman

12:55:47 PM welcomepeyman: چند ثانیه غیر فعالش کردم

12:55:54 PM welcomepeyman: الان

12:56:02 PM welcomepeyman: 9 پلاگین رو غیرفعال کردم

12:56:10 PM welcomepeyman: چون کارکرد همش رو می دونم دقیقا چیه

12:56:18 PM welcomepeyman: و می دونم کدومش روی سایت های دیگه ام نیست

12:56:23 PM welcomepeyman: چون فروشگاه اینترنتی دارم با همین پلاگین ها

12:56:27 PM welcomepeyman: هیچ فشاری هم ندارند

12:56:31 PM welcomepeyman: دست شما درد نکنه مزاحم نمیشم

IM Feb 16, 2013 1:02:54 PM

12:59:15 PM Davood Daviideh: bashe

12:59:20 PM Davood Daviideh: qorbane shoma

12:59:22 PM Davood Daviideh: ya ali

1:02:54 PM welcomepeyman: ممنون خدانگهدار

IM Feb 16, 2013 7:41:28 PM

7:37:55 PM welcomepeyman: سلام

7:37:56 PM welcomepeyman: خوبی اقا

7:37:57 PM welcomepeyman: آنلاینید

7:37:57 PM welcomepeyman: ؟

7:38:12 PM Davood Daviideh: salam

7:38:14 PM Davood Daviideh: jan?

7:38:18 PM Davood Daviideh: merc

7:38:23 PM welcomepeyman: شرمنده خیلی هم مزاحم میشم

7:38:29 PM welcomepeyman: اقا وضع سایت و فشارش به چه شکل هست

7:38:33 PM Davood Daviideh: na aqa en che harfiye

7:38:34 PM welcomepeyman: خبری دارید

7:38:52 PM Davood Daviideh: wait nega konam

7:38:56 PM welcomepeyman: دست شما درد نکنه

7:39:02 PM welcomepeyman: ببنید گزارش یا ایمیل می یاد از سرور که فشار اورده

7:39:53 PM Davood Daviideh: are 22.4%

7:39:55 PM Davood Daviideh: cpu

7:40:04 PM Davood Daviideh: balatar az hamast amishe

7:40:14 PM welcomepeyman:

7:40:23 PM Davood Daviideh: aqa wp hamine

7:40:25 PM welcomepeyman: کلا این معمولی معمولیش فشار می یاره

7:40:28 PM welcomepeyman: اره نیگها کنید

7:40:33 PM Davood Daviideh: man khodam taraham va behine sazam

7:40:40 PM Davood Daviideh: midonam iradash kojas

7:40:43 PM welcomepeyman: جسارتاً سرورهای دیگه که ساسپند می کردند به خاطر فشاری بود که سرور رو می خوابوند

7:41:05 PM welcomepeyman: اخه الان پلاگین هاش رو غیرفعال کردم

7:41:09 PM Davood Daviideh: server darim ta server

7:41:10 PM welcomepeyman: نمی دونم مشکل هنوز هست یا نه

7:41:14 PM welcomepeyman: درسته

7:41:25 PM welcomepeyman: اخه یه پلاگین هست که اگه پست های تکراری بیاد رو حذف می کنه

7:41:28 PM welcomepeyman: الان غیر فعال هست

IM Feb 16, 2013 7:45:18 PM

7:41:35 PM welcomepeyman: 38000 مطلب داره

7:41:42 PM welcomepeyman: در نتیجه پست تکراری زیاد اضاف میشه

7:41:45 PM welcomepeyman: باید پلاگین رو فعال کنم

7:41:50 PM welcomepeyman: الان نمی دونم چیکار کنم

7:42:02 PM Davood Daviideh: shooma age dos darid user va pass cpanel ro ticket konid

7:42:07 PM Davood Daviideh: shab neega mikonam

7:42:56 PM Davood Daviideh: lsphp5:/home/persians/public_html/index.php 22.0% cpu

7:42:57 PM welcomepeyman: باشه چشم ولی می خواهم دستکاری نشه

7:43:04 PM welcomepeyman: اخه بعد سایت به هم می ریزه و دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد

7:43:08 PM Davood Daviideh: na nemishe

7:43:24 PM Davood Daviideh: aziz man karam behine sazi va tarahiye

7:43:25 PM welcomepeyman: اوکی

7:43:35 PM Davood Daviideh: 5sale daram ba en systema kar mikonaam

7:43:37 PM welcomepeyman: باشه اگه هزینه نداره تیکت می کنم

7:43:46 PM welcomepeyman: ممنون

7:43:50 PM Davood Daviideh: hazine nadare

7:43:53 PM Davood Daviideh:

7:44:00 PM welcomepeyman: می خواهید الان بدهم خدمتتون یا بزارم شب تیکت کنم

7:44:08 PM welcomepeyman: خودتون هم اگه دسترسی به هاست دارید که چه بهتر

7:44:10 PM Davood Daviideh: ticket konid

7:44:16 PM Davood Daviideh: sare forsat nega mikonam

7:44:27 PM welcomepeyman: http://goldisweb.com/

7:44:28 PM Davood Daviideh: ticket konid

7:44:30 PM welcomepeyman: باز نمیشه برام

7:44:46 PM Davood Daviideh: baz mishe

7:44:47 PM Davood Daviideh: http://www.clients.goldisweb.com/admin/

7:44:55 PM Davood Daviideh: http://www.clients.goldisweb.com

7:45:00 PM welcomepeyman: اوکی

7:45:04 PM welcomepeyman: ممنون دست شما درد نکنه

7:45:18 PM Davood Daviideh: qorbane shoma

IM Feb 16, 2013 7:45:34 PM

7:45:20 PM Davood Daviideh: ya ali

7:45:34 PM welcomepeyman:

IM Feb 17, 2013 5:30:13 PM

5:29:37 PM welcomepeyman: سلام

5:29:37 PM welcomepeyman: خوبی اقا

5:29:38 PM welcomepeyman: آنلاینید

5:30:09 PM welcomepeyman: http://persianstart.com/

5:30:13 PM welcomepeyman: همه چی ریخته به هم ظاهرا

IM Feb 18, 2013 5:27:46 PM

5:27:23 PM welcomepeyman: سلام

5:27:24 PM welcomepeyman: خوبی اقا

5:27:27 PM welcomepeyman: دیدم آنلاینید

5:27:44 PM welcomepeyman: چی شده چیزی برام باز نمیشه

5:27:44 PM welcomepeyman: ؟

5:27:46 PM welcomepeyman: !

IM Feb 19, 2013 8:13:02 AM

8:12:51 AM welcomepeyman: سلام

8:12:53 AM welcomepeyman: آنلاین هستید

8:12:53 AM welcomepeyman: ؟

8:13:00 AM welcomepeyman: سایت من همچنان بسته است

8:13:02 AM welcomepeyman: ؟!

IM Feb 19, 2013 9:03:55 PM

9:03:42 PM welcomepeyman: اقا نمی خوای جواب بدی

9:03:55 PM welcomepeyman: <ding>

IM Feb 20, 2013 4:50:32 PM

4:50:32 PM Davood Daviideh: salam moshkelati dashtim k raf shode be omide khoda ta 2saat dg up ishe

IM Feb 20, 2013 7:39:59 PM

7:18:12 PM Davood Daviideh: hastid?

7:18:33 PM Davood Daviideh: siteton ta yeki 2saat dg up mishe

7:18:42 PM welcomepeyman: سلام

7:18:46 PM welcomepeyman: تلفن دارم

7:18:59 PM Davood Daviideh: ?

7:26:54 PM welcomepeyman: شرمنده تلفن داشتم

7:26:55 PM welcomepeyman: هستید

7:26:56 PM welcomepeyman: ؟

7:26:58 PM welcomepeyman: یه لطفی می کنید

7:35:45 PM Davood Daviideh: ok

7:35:47 PM Davood Daviideh: jan?

7:35:58 PM welcomepeyman: http://pasargadservices.com/members/cart.php

7:36:10 PM welcomepeyman: اقا بی زحمت ببین برات باز میشه

7:36:16 PM welcomepeyman: من تلفنش رو می خواهم نمی تونم پیدا کنم

7:36:25 PM welcomepeyman: سایتم باز نمیشه می خواهم بهش زنگ بزنم

7:36:26 PM welcomepeyman: نمی تونم

7:36:28 PM Davood Daviideh: na baz nemsihe

7:36:33 PM welcomepeyman: ای داد

7:36:43 PM Davood Daviideh: siteton ro restore konam dg?

7:36:52 PM Davood Daviideh: ya mikhayd berid jaye dg?

7:37:12 PM welcomepeyman: نه شاپ دارم اونجا

7:37:21 PM welcomepeyman: نه کاری به شما نداره شاپم اونجات

7:37:24 PM welcomepeyman: اونجاست

7:37:27 PM welcomepeyman:

7:37:31 PM welcomepeyman: دوون هست سرورش

7:37:35 PM welcomepeyman: تلفنش هم ندارم گیر کردم

7:39:49 PM Davood Daviideh:

7:39:54 PM Davood Daviideh: pk

7:39:56 PM Davood Daviideh: ok

7:39:59 PM welcomepeyman: راهی نیست گیر بیارم تلفنش رو

IM Feb 20, 2013 7:59:38 PM

7:40:09 PM Davood Daviideh: qablan bahashon barkhord dashtam

7:40:11 PM welcomepeyman: یه تلفن هم پیدا کردم خاموش بود

7:40:17 PM Davood Daviideh: hamoni nis k geron mide?

7:40:17 PM welcomepeyman: خوب

7:40:22 PM welcomepeyman: اقای نظری هست ها

7:40:27 PM welcomepeyman: نظری تهران

7:40:30 PM Davood Daviideh: ahan are khodeshe

7:40:34 PM Davood Daviideh: geron forosh

7:40:41 PM welcomepeyman: گرون نیست سالیانه هاست می ده

7:40:52 PM welcomepeyman: گرونیش هم من خبر ندارم من هاست گرون می خرم

7:41:52 PM Davood Daviideh: nemidonam az nazare man gerone

7:41:56 PM Davood Daviideh: behar hal

7:42:07 PM Davood Daviideh: komaki az man bar miad dar khedmatam

7:42:38 PM welcomepeyman: خدمت از ماست

7:42:40 PM welcomepeyman: ممنون

7:42:44 PM welcomepeyman: پرشین استارت چی شد

7:42:49 PM welcomepeyman: شانس ما سه چهار روز بیشتر نشد ترکید

7:43:01 PM welcomepeyman: الان هم سه چهار روزه دوون هست

7:51:02 PM Davood Daviideh: are

7:51:17 PM Davood Daviideh: ye moshkele ajib pish omad

7:51:22 PM Davood Daviideh: vase avalin bar

7:51:27 PM Davood Daviideh: narahat nabashid

7:51:33 PM Davood Daviideh: up mishe

7:51:37 PM Davood Daviideh: ta 1saat dg

7:59:18 PM Davood Daviideh: backupeton dare montaqel mishe

7:59:25 PM Davood Daviideh: sorate net eftezahe

7:59:38 PM Davood Daviideh: fk konam ye 3saat tol dare

IM Feb 20, 2013 8:04:34 PM

8:04:31 PM welcomepeyman: باشه ممنون

8:04:34 PM welcomepeyman: مزاحم نمیشم

IM Feb 21, 2013 12:20:02 AM

12:17:35 AM welcomepeyman: سلام

12:17:36 AM welcomepeyman: خوبی اقا

12:17:43 AM welcomepeyman: ریستور نشده ؟

12:17:44 AM Davood Daviideh: salam

12:17:49 AM Davood Daviideh: na vala

12:17:58 AM Davood Daviideh: montazere hamkaram hastam

12:18:11 AM welcomepeyman: سرعت ها که خوبه

12:18:26 AM Davood Daviideh: are

12:18:38 AM Davood Daviideh: backup age dari bd

12:18:49 AM welcomepeyman: من نه دیگه بک آپم دست شماست

12:18:50 AM Davood Daviideh: age na bayad sabr koni ta hamkaram biad

12:18:53 AM welcomepeyman: بک آپ دارم قدیمی هست

12:18:59 AM welcomepeyman: باشه صبر می کنم

12:19:01 AM welcomepeyman: ممنون

12:19:04 AM welcomepeyman: شب خوش

12:19:05 AM Davood Daviideh: aziz

12:19:10 AM Davood Daviideh: server kharab shod

12:19:20 AM welcomepeyman: خوب

12:19:21 AM Davood Daviideh: backup ma male 3roze pishe

12:19:27 AM welcomepeyman: اهان

12:19:32 AM welcomepeyman: باشه سه روز پیش هم سایت ها دوون شد

12:19:33 AM Davood Daviideh: daqiqan hamon rozi k omadi

12:19:53 AM Davood Daviideh: shanse shoma bod

12:20:02 AM Davood Daviideh: vase avalin bar entori shod

IM Feb 21, 2013 2:33:06 AM

2:33:06 AM Davood Daviideh: agar backup qadimi darid bedid chon shoma qarar bod test beyayd ro server dar liste backup ma nistid

IM Feb 21, 2013 8:25:52 AM

8:17:34 AM welcomepeyman: سلام

8:17:34 AM welcomepeyman: هستید

8:17:35 AM welcomepeyman: ؟

8:17:40 AM welcomepeyman: بک آپ نگرفتید ؟

8:25:52 AM welcomepeyman: <ding>

IM Feb 21, 2013 9:40:19 AM

9:40:06 AM Davood Daviideh: khayr shoma hazinee nadadid joze list nabodid

9:40:19 AM Davood Daviideh: agar backup qadimi darid begid

IM Feb 21, 2013 10:14:24 AM

10:14:11 AM welcomepeyman: خوب به نظرم این دلیل نمیشه شما وقتی سایتی رو پشتیبانی می کنید به هر شکل

12:36:26 PM welcomepeyman: خوب باشه پول نگیرید ولی شما گفتید یک هفته برای تست کارتون و کیفیت کار

12:36:45 PM welcomepeyman: ولی این نتیجه کار بود خوب کاری حالا به این سایت ندارم کلا خودت فکرش رو بکن

12:41:18 PM welcomepeyman: نه خواهش می کنم بزارید من الان می رم بیرون تا فردا ردیف می کنم

12:41:37 PM welcomepeyman: هاست رو اوکی کنید بک آپ روآپلود می کنم شما ریستور کنید

IM Feb 21, 2013 11:33:56 PM

11:23:59 PM welcomepeyman: سلام

11:23:59 PM welcomepeyman: خوبی اقا

11:23:59 PM welcomepeyman: هستی

11:24:00 PM welcomepeyman: ؟

11:24:13 PM welcomepeyman: اقا بک آپ رو کجا اپلود کنم

11:24:14 PM welcomepeyman: ؟

11:33:56 PM welcomepeyman: <ding>

IM Feb 22, 2013 2:52:44 AM

2:52:33 AM Davood Daviideh: ticket kon doste aziz

2:52:44 AM Davood Daviideh: ta etelaat bet bedam

IM Feb 22, 2013 11:05:46 AM

11:05:24 AM welcomepeyman: سلا

11:05:26 AM welcomepeyman: سلام

11:05:27 AM welcomepeyman: هستید

11:05:27 AM welcomepeyman: ؟

11:05:39 AM welcomepeyman: اقا تکلیف سایت من چی میشه

11:05:40 AM welcomepeyman: ؟

11:05:43 AM welcomepeyman: الان یک هفته میشه که دوون هست

11:05:44 AM welcomepeyman: ؟

11:05:46 AM welcomepeyman: <ding>

IM Feb 22, 2013 12:06:26 PM

12:06:10 PM welcomepeyman: ؟

12:06:10 PM welcomepeyman: هستی اقا

12:06:12 PM welcomepeyman: چی شد

12:06:13 PM welcomepeyman: ؟

12:06:20 PM welcomepeyman: اقا اگه نمی خواهید هاست کنید بگید من یه فکر دیگه بکنم

12:06:21 PM welcomepeyman: ؟

12:06:26 PM welcomepeyman: <ding>

IM Feb 22, 2013 2:47:29 PM

2:47:21 PM Davood Daviideh: aziz faqat ticket

2:47:29 PM Davood Daviideh: ticket kardam vasat

IM Feb 22, 2013 6:39:13 PM

6:39:12 PM welcomepeyman: سلام

6:39:12 PM welcomepeyman: خوبی اقا

6:39:12 PM welcomepeyman: آنلاینی

6:39:13 PM welcomepeyman: ؟

IM Feb 22, 2013 8:42:27 PM

8:41:54 PM welcomepeyman: گفتم که کلا حالت خوب نیست

8:42:09 PM Davood Daviideh: bad man bayad en hame hazine konam

8:42:10 PM welcomepeyman: بابا تو که لنگ پنج تومن هاست هستی می گفتی سه روز الاف تو نشینم

8:42:12 PM welcomepeyman: هاست می گرفتم

8:42:13 PM Davood Daviideh: boro haji

8:42:20 PM welcomepeyman: سه روزه ما رو مسخره کردی یک هفته است که داری ما رو بازی می دی

8:42:23 PM welcomepeyman: بگو هاست ندارم نمی دهم

8:42:26 PM Davood Daviideh: 5t?????

8:42:26 PM welcomepeyman: دیگه این مسخره بازی ها چیه در اوردی

8:42:27 PM welcomepeyman: ؟

IM Feb 22, 2013 8:46:08 PM

8:42:31 PM welcomepeyman: نه پنجاه تومن

8:42:34 PM Davood Daviideh: azat30t migereftam

8:42:37 PM welcomepeyman: سی تومن

8:42:41 PM welcomepeyman: زرشک

8:42:51 PM welcomepeyman: من یه صنار پول سیاه برای هاست تونمی

8:42:54 PM welcomepeyman: نمی دهم

8:42:59 PM Davood Daviideh: hichkas mizbanit nakard

8:43:03 PM welcomepeyman: نکنه

8:43:06 PM welcomepeyman: تو خبر داری مگه

8:43:13 PM Davood Daviideh: are

8:43:20 PM welcomepeyman: من هزار تا پیام خصوصی دارم ولی حوصله اینکه بخواهم هر هاستی برم ندارم

8:43:24 PM Davood Daviideh: man k razi nistam

8:43:28 PM welcomepeyman: تا مطمئن نشم هاست نمی گیرم

8:43:31 PM Davood Daviideh: ok

8:43:36 PM welcomepeyman: اقا شما کلا یا خوت مسخره ای یا مردم رو مسخره کردی

8:43:40 PM welcomepeyman: از این دو حال خارج نیست

8:43:53 PM welcomepeyman: یا سن و سالت کمه هنوز خیلی مونده تا بزرگ بشی

8:43:54 PM welcomepeyman: یا حق

8:44:03 PM Davood Daviideh: moshtari haye khodamo daram neyaz be ezhar nazare shoma nis

8:45:17 PM Davood Daviideh: man eshebah kardam bet host dadam

8:45:33 PM Davood Daviideh: fk kardam adami

8:46:02 PM Davood Daviideh: nago az robat estefade mikoni va faqat mikhay be ma zarar bezanio

8:46:08 PM Davood Daviideh: bye

واقعا ممنون که اینو گذاشتی تا بقیه با ادبیات و رفتار شما آشنا بشن و همه دیگه فهمیدن چجور آدمی هستید

دیروز با برخی از همکاران که صحبت کردم گفتن دیگه جواب شما رو نباید اصلا دادن واقعا راست گفتن

pasargad
February 23rd, 2013, 14:31

ممنون از شما , اما رفتار اینکه دو نفر رو به جون هم انداخت چیزی رو برای شما درست نمیکنه. رفتار شما بار اول نیست که از یک همکار بنده مورد انتقاد قرار میگیرد. دفعه پیش هم میهن وب هاست هم همین نظر رو داشتند. گاهی با خود بنده هم بد صحبت کردید اما نشنیده گرفتم.
به هر حال من فکر میکنم مسئله روشنه هر دو طرف کوتاه بیا نیستید در ثانی شما هم دیگه سرویس بگیر از گلدیس وب نیستید و ایشون هم سرویس بده به شما نیست. بهتره این بحث ها رو جمع کنید و به فکر کار و زندگی باشید که واقعاً فرصت کمه.

goldisweb
February 23rd, 2013, 14:31
من جای تو بودم یه لچکی چیزی سرم می کردم می اومدم اینجا

و باز هم با ادبیات و رفتار ایشون بیشتر آشنا شدیم . دیگه !

internet
February 23rd, 2013, 14:35
واقعا ممنون که اینو گذاشتی تا بقیه با ادبیات و رفتار شما آشنا بشن و همه دیگه فهمیدن چجور آدمی هستید

دیروز با برخی از همکاران که صحبت کردم گفتن دیگه جواب شما رو نباید اصلا دادن واقعا راست گفتن

اخر چت روم رو بخونید حتما که پاسخ یه چنین آدمی رو چه طور دادم و بعدش هم داره برای خودش یه چیزایی بلغور می کنه که من بالکل ایگنورش کردم
و فکر نمی کرد دستش اینجا رو بشه
من سایتم سه ماهه دوون هست اصلا هم مهم نیست همین الان هم پیشنهاد هاست دارم ولی عجله ای ندارم
حداقل اگه خودت عددی نیستی دیگران رو خراب نکن و تهمت به همکارات نزن
من جای تو بودم با یوزر زنونه اینجا ظاهر می شدم چون دیگه همه شناختنت کی هستی و چه کاره ای

internet
February 23rd, 2013, 14:38
ممنون از شما , اما رفتار اینکه دو نفر رو به جون هم انداخت چیزی رو برای شما درست نمیکنه. رفتار شما بار اول نیست که از یک همکار بنده مورد انتقاد قرار میگیرد. دفعه پیش هم میهن وب هاست هم همین نظر رو داشتند. گاهی با خود بنده هم بد صحبت کردید اما نشنیده گرفتم.
به هر حال من فکر میکنم مسئله روشنه هر دو طرف کوتاه بیا نیستید در ثانی شما هم دیگه سرویس بگیر از گلدیس وب نیستید و ایشون هم سرویس بده به شما نیست. بهتره این بحث ها رو جمع کنید و به فکر کار و زندگی باشید که واقعاً فرصت کمه.

آقای نظری سه روزه این بابا داره امروز و فردا می کنه که بیا هاست بهت بدهم هر کی ندونه فکر می کنه ایشون پایه گذار وب بوده اخر چت روم رو بخون:

goldisweb
February 23rd, 2013, 14:39
سرویس های نمایندگی ما در گذشته قیمتشون دو برابر بود, الان کاهش دادیم. شما فکر کنم مهلت تست میخواستید که بنده عرض کردم تست نداریم. چون سرویس نمایندگی ما همیشه ماهانه پرداخت میشده.
اونوقت سوالم اینه الان این مسئله یعنی من زیرآب زن هستم؟
انشالله به چیزای دیگه هم پی ببرید.
واقعاً متأسفم براتون که برای 5هزارتومان پول اینطور وجدان خودتون رو زیر پا میزارید که یکی از همکارانتون رو زیرآبزن قلمداد کنید موفق باشید واقعاً.

من نگفتم زیر آب زن همکار عزیز - گفتم گرون فروش هستید . ( نظر شخصی بنده بود )

دیدید که گفتم اشتباه میکردم و الان پی بردم کارتون درست بوده.

خیر من اگر لنگ 5 تومان بودم سایت این فرد رو میزبانی نمیکردم مجانی ..

من هیچ وقت زیر آب نمیزنم و در همین انجمن هم بارها جلوی خود بقرخی از همکاران گفتم که گرون سرویس میدن ... البته نظر شخصی بنده هست. همین

internet
February 23rd, 2013, 14:39
و باز هم با ادبیات و رفتار ایشون بیشتر آشنا شدیم . دیگه !

خلایق هر چه لایق

internet
February 23rd, 2013, 14:43
goldisweb
گلدیس وب از ما که گذشت ولی این نصحیت رو از ما داشته باش
حداقلش اگه یه جایی دستت رو شد و به کسی حرفی چیزی زدی
این شهامت رو داشته باش حداقلش ازش عذر خواهی کن
اقای نظری من خودم هم بهش کل کل داشتم خودش هم می دونه چون پنج ساله باهاش کار می کنم رو دروایسی هم باهاش ندارم قشنگ حرفم رو بهش می گم
ولی هر بحثی هم که باهاش داشتم با عذرخواهی و معذرت رفع و رجوع شده
این بحث ها مال بچه مدرسه ای هاست ولی این بحث ها یه تکونی هم که بهت بده جلوی ضرر رو گرفته

goldisweb
February 23rd, 2013, 14:43
آقای نظری سه روزه این بابا داره امروز و فردا می کنه که بیا هاست بهت بدهم هر کی ندونه فکر می کنه ایشون پایه گذار وب بوده اخر چت روم رو بخون:

شما هزینه ندادی پس حرفی نزنید پس سرویسی از بنده ندارید

بله... پایه گذار نیستم اما پشتیبان و طراح چند تا از بزرگرترین سایت های مذهبی و مهدویت ایران هستم

دیگه ! اگر دوست دارید بگم در این تاپیک شرکت کنن!:71:

internet
February 23rd, 2013, 14:45

من هیچ وقت زیر آب نمیزنم و در همین انجمن هم بارها جلوی خود بقرخی از همکاران گفتم که گرون سرویس میدن ... البته نظر شخصی بنده هست. همین

تو نگفتی زیر آب زن؟
دروغ که حناق نیست ولی اینجا دلیل و مدرک هست
این رو کی گفته یه کم چشات رو باز کن:

goldisweb
February 23rd, 2013, 14:46
goldisweb
اقای نظری من خودم هم بهش کل کل داشتم خودش هم می دونه چون پنج ساله باهاش کار می کنم رو دروایسی هم باهاش ندارم قشنگ حرفم رو بهش می گم
این بحث ها مال بچه مدرسه ای هاست ولی این بحث ها یه تکونی هم که بهت بده جلوی ضرر رو گرفته

فکر کنم حالتون خوب نیست در پست های قبلی عذر خواهی کردم. خداروشکر شهامت دارم

اما شما که آدم بی ادبی هستی یاد بگیر کسی اگر بهت کمک کرد بهش احترام بزاری و به جای دستت دردنکنه این حرفارو نزنی

واسه شما متاسفم

pasargad
February 23rd, 2013, 14:49
10:19:00 PM welcomepeyman: شرکت خدمات پاسارگاد | ارائه دهنده خدمات میزبانی وب | ثبت دامین | طراحی وب | Ø³Ø (http://pasargadservices.com/)

متشکرم که اینقدر شهامت دارید و وجدان کاری. کاملاً مشهود هست که چقدر حرفه ای عمل کردید.

goldisweb
February 23rd, 2013, 14:49
تو نگفتی زیر آب زن؟
این رو کی گفته یه کم چشات رو باز کن:

درسته اگر گفتم اشتباه گفتم - حتما فکرم جای دیگه بوده .

به هر حال از ایشون عذر خواهی میکنم.

دیگه چی داری بگی؟؟8-|

من هنوز نفهمیدم اینا چه ربطی به سرویس دادن بنده داشت!!!!

internet
February 23rd, 2013, 14:53
درسته اگر گفتم اشتباه گفتم - حتما فکرم جای دیگه بوده .

به هر حال از ایشون عذر خواهی میکنم.

دیگه چی داری بگی؟؟8-|

من هنوز نفهمیدم اینا چه ربطی به سرویس دادن بنده داشت!!!!

مرد حسابی برگرد به دو سه صفحه قبل که گفتی من دارم دروغ می گم و دارم تهمت می زنم
الان دستت رو شد که چی گفتی و ظاهر و باطنت دو تاست

در مورد هاست هم دوستان بخوننند این چند جمله ای که روز پنجشنبه باهاش چت کردم از جمله نوشته Davood Daviideh: ma be moshkele ajib khordim
ما با مشکل عجیب خوردیم

internet
February 23rd, 2013, 14:57
این هم ادامه بحث که قرار بوده بک آپ رو آپلود کنم که کردم و هاست هم داده موقع ریستور کردن دبه در آورد و کلا گفت ما اصلا هاست نمی دهیم یعنی یه جوابی داد که به هر کی بدی صد برابر اینی که من بهش گفتم بارش می کرد:

goldisweb
February 23rd, 2013, 14:58
مرد حسابی برگرد به دو سه صفحه قبل که گفتی من دارم دروغ می گم و دارم تهمت می زنم
الان دستت رو شد که چی گفتی و ظاهر و باطنت دو تاست

در مورد هاست هم دوستان بخوننند این چند جمله ای که روز پنجشنبه باهاش چت کردم از جمله نوشته Davood Daviideh: ma be moshkele ajib khordim
ما با مشکل عجیب خوردیم

چی میگی دوست عزیز این همه آدم حالتونو گرفتن دارید میزنید جاده خاکی . اصلا من به شما سرویس نمیدم

چون ادب نداری ...

جوابت رو هم دادم و از آقای نظری هم عذر خواهی کردم .

اگر هزینه ای پرداخت کردید بیاید حرف بزنید.

goldisweb
February 23rd, 2013, 15:03
internet (http://www.webhostingtalk.ir/member/3472/) خوشم میاد و تازه فهمیدم حتی آقای نظری هم جوابت رو داد :

این همه آدم چه همکار چه غیر همکار جواب شمارو دادن :71:

internet
February 23rd, 2013, 15:03
چی میگی دوست عزیز این همه آدم حالتونو گرفتن دارید میزنید جاده خاکی . اصلا من به شما سرویس نمیدم

چون ادب نداری ...

جوابت رو هم دادم و از آقای نظری هم عذر خواهی کردم .

اگر هزینه ای پرداخت کردید بیاید حرف بزنید.

نیگاه کن به قول معروف دیگه حنات اینجا رنگی نداره
الکی هم دست و پا نزن همه چی مثل روز روشنه
همین مطالبی که توی چت گفتی و همین اعمال و رفتار زیرکانه ات اینجا رو شد و شناختنت که نه خودت و نه هاستت قابل اعتماد نیست هاستت هم که استیبل نیست و به قول خودت مشکلش عجیب غریبه بک آپ بنده رو هم که از بین رفت
پس اگه این مدارک و صحبت ها رو رو نکرده بودم که بعید نبود که بگی سایت ماکروسافت و گوگل هم رو سرورهات هست و داری پشتبانی می کنی

internet
February 23rd, 2013, 15:08
بنده هم همون بعد از ترکیدن سرور می گفتی اقا من هاست نمی دهم و حرفی نبود نه خانی اومده نه خانی
حکایت نه خانی اومده و نه خانی رفته هم جهت اطلاع سایر دوستان:
وقتی که کسی بعد از چند بار تلاش و کوشش از آرزویش صرف نظر می کند و آن را کنار می گذارد می گویند نه خانی آمده نه خانی رفته است .
داستان از این قرار است که مرد ساده ولی به اسم صفر قلی که خیلی دوست داشت مثل رئیس قبیله باشد ولی زندگی خیلی ساده ای داشت ، سعی می کرد خودش را مال دار و زورمند نشان بدهد . بعضی وقت ها در بعضی کارها هم زیاده روی می کرد تا مردم بگویند که او خیلی دست و دل باز است و مثل آدم های ثروتمند زندگی می کند . مردم هم این را فهمیده بودند و او را صفر قلی خان ، صدا می زدند .
یک روز از یک دِه به سمت دِه دیگر می رفت ، می خواست چیزی بخرد و توی راه بخورد که دید پولش کم است .
تا به میدان رفت که یک خربزه ی کوچک بخرد ، مردم آن قدر صفر قلی خان می کردند که مجبور شد یک خربزه ی بزرگ بخرد تا آبرویش نرود ! بعد هم خربزه را برداشت و به سفر خود ادامه داد .
وقت ظهر که دید خیلی گرسنه است . زیر درختی نشست و خربزه را قاچ کرد و شروع به خوردن آن کرد . بعد با خود گفت , من که نمی توانم بقیه ی آن را با خودم ببرم بهتر است پوست آن را به همراه کمی گوشتش باقی بگذارم تا اگر کسی دید بگوید که آدم چشم و دل سیری از این جا رد شده است . بعد چشمهایش را بست تا کمی استراحت کند وقتی بیدار شد احساس گرسنگی کرد ، تمام گوشتهای خربزه را خورد و پوست نازکی از آن باقی گذاشت ، با خودش گفت : باز هم سیر نشدم ، بهتر است که پوست ها را هم بخورم و تخمه ها را بگذارم . هر کس هم به اینجا برسد می گوید خان اسب داشت ، خودش خربزه را خورد و اسبش هم پوست آن را خورده است . ولی باز هم احساس گرسنگی کرد ، تخم ها را خورد و گفت : اصلاً چه کسی خبر داشته که من از این راه آمده ام ، اصلاً نه خانی آمده ، نه خانی رفته است .

goldisweb
February 23rd, 2013, 15:09
نیگاه کن به قول معروف دیگه حنات اینجا رنگی نداره
الکی هم دست و پا نزن همه چی مثل روز روشنه
همین مطالبی که توی چت گفتی و همین اعمال و رفتار زیرکانه ات اینجا رو شد و شناختنت که نه خودت و نه هاستت قابل اعتماد نیست هاستت هم که استیبل نیست و به قول خودت مشکلش عجیب غریبه بک آپ بنده رو هم که از بین رفت
پس اگه این مدارک و صحبت ها رو رو نکرده بودم که بعید نبود که بگی سایت ماکروسافت و گوگل هم رو سرورهات هست و داری پشتبانی می کنی

خیلی شما باحالی از رو نمیری . :71:

احتیاج به اظهار نظر شما نیس . اونایی که می خواستن اعتماد کنن کردن و راضین . شما به فکر خودت باش

internet
February 23rd, 2013, 15:14
خیلی شما باحالی از رو نمیری . :71:

احتیاج به اظهار نظر شما نیس . اونایی که می خواستن اعتماد کنن کردن و راضین . شما به فکر خودت باش

می گم بچه ها فاتحه اش رو بخونن

goldisweb
February 23rd, 2013, 15:32
می گم بچه ها فاتحه اش رو بخونن

نیازی نیس.. به بچه ها بگو هاست بهتون بدن بیشتر نیاز دارید :71:

موفق باشید

compiler
February 23rd, 2013, 15:40
goldisweb

سلام دوست گلم

من رو یادتون میاد؟
تماس هم گرفتید و تلفنی صحبت کردیم

شما برای سایت پر بازدید وردپرس که همه میدونن فشار زیادی به سرور میاره حاضر نبودی ماهیانه 25 تومان هم پرداخت کنی و صحبت از ماهاینه 5 هزار تومان میکردی
آخرش میشه همینی که میبینی من گلدیس وب رو نمیشناسم ولی هیچ کس حاضر نیست بیشتر از پولی که میگیره سرویس بده....اگر ایشون حاضر میشد با 5 هزار تومان هاست کنه جای تعجب داشت
من اون روز پای تلفن هم بهت گفتم هر کی هم اینو برات هاست کنه بازدید و فشارشو ببینه یا ساسپندت میکنه یا بهت میگه نمتیونه هاست کنه...(اصلا کاری به مشکل شما و دلیل مشکل شما با گلدیست وب ندارم . این کلیه )

واقع بین باشید و یک هاست پربازدید بخرید . هزینه کنید تا سایتتون هم پیشرفت کنه و بتونی هزینه هاشون از تو خود سایت در بیارید

موفق باشید

goldisweb
February 23rd, 2013, 16:39
سلام دوست گلم

من رو یادتون میاد؟
تماس هم گرفتید و تلفنی صحبت کردیم

شما برای سایت پر بازدید وردپرس که همه میدونن فشار زیادی به سرور میاره حاضر نبودی ماهیانه 25 تومان هم پرداخت کنی و صحبت از ماهاینه 5 هزار تومان میکردی
آخرش میشه همینی که میبینی من گلدیس وب رو نمیشناسم ولی هیچ کس حاضر نیست بیشتر از پولی که میگیره سرویس بده....اگر ایشون حاضر میشد با 5 هزار تومان هاست کنه جای تعجب داشت
من اون روز پای تلفن هم بهت گفتم هر کی هم اینو برات هاست کنه بازدید و فشارشو ببینه یا ساسپندت میکنه یا بهت میگه نمتیونه هاست کنه...(اصلا کاری به مشکل شما و دلیل مشکل شما با گلدیست وب ندارم . این کلیه )

واقع بین باشید و یک هاست پربازدید بخرید . هزینه کنید تا سایتتون هم پیشرفت کنه و بتونی هزینه هاشون از تو خود سایت در بیارید

موفق باشید

دقیقا همکار عزیز

من به ایشون گفتم بهت کمک میکنم و کردم ولی ایشون همش بی احترامی کرد و خیلی جدی میگه بهتون هزینه ای نمیدم.

منم وقت ندارم صرف اینجور آدم ها کنم. اگر محترمانه میگفتن مطمئن باشید هاست بهشون میدادم..

حتی ایشون دیدن که من اصلا سایتشون رو ساسپند نکردم. گفت اگر فشار میاره ببند ولی من گفتم نمیبندم مشکلتو رفع کن.

هاست پربازدید واسه سایت پربازدید هست نه سایتی که بازدید کنندش چهار تا ربات هستن.

که روزی 1000 تا مطلب که اصلا هیچ فایده ای ندارن ارسال میشن.

با هاست پر بازدید هم نمیشه این سایت رو میزبانی کرد مطمئن باش همکار عزیز.

موفق باشید

smail_f
February 23rd, 2013, 16:59
دوست عزیز اینجا جای توهین کردن نیست
لطفا اگر حرف شما فکر میکنید درسته با منطق جواب بدید
اگر هم فکر میکنید بی منطق است پس بهتره این تاپیک را ترک کنید
چرا که صداقت اقای دویده ( گلدیس وب ) ثابت شده است و با حرافی افرادی مثل شما سابقه درخشان ایشون خراب نمیشه
این مباحث در این انجمن فقط باعث خراب شدن و پایین امدن اعتبار این انجمن میشه که به نظر من بهتره قضیه را تمام کنید

internet
February 26th, 2013, 22:01
ضمن سپاس باید عرض کنم سایت سرور ورک یا همون ایران دیتا سنتر که نمی دونم رابطشون با هم چیه که ازشون یکی دو ماه قبل هاست گرفته بودم شب گذشته مبلغ واریزی که برای یک ماه هاست گرفته بودند رو به حسابم واریز کردند
با تشکر

internet
February 26th, 2013, 22:02
همچنان به دنبال هاست مناسب هستم یکی از دوستان هم زحمت کشیده و هاست کرده ولی نمی دونم چی شده که بک آپ ریستور نشده البته همون بک آپی بوده که چندین هاست ریستور شده و هیچ مشکلی نداشته

3245
February 26th, 2013, 22:08
همچنان به دنبال هاست مناسب هستم یکی از دوستان هم زحمت کشیده و هاست کرده ولی نمی دونم چی شده که بک آپ ریستور نشده البته همون بک آپی بوده که چندین هاست ریستور شده و هیچ مشکلی نداشته

سلام
ما میتونیم میزبانی کنیم شما را
سایت های پربازدید زیادی را میزبانی میکنیم
اگر نیاز به نمونه داشتید، پ خ بدید لطفا

ارادت

internet
February 26th, 2013, 22:13
سلام

ارادت

سلام
ممنون پیام خصوصی می کنم
با تشکر

internet
February 26th, 2013, 23:45
سلام

ارادت

با این دوستمون به توافق نرسیدیم
سایر دوستان اگه پیشنهاد دارند در خدمتشون هستم
با تشکر

internet
February 27th, 2013, 21:27
همچنان به دنبال هاست مناسب ماهیانه و به همراه یک الی دو هفته تست
با تشکر

internet
March 1st, 2013, 23:41
همچنان سایت دوون هست و دنیال یه هاست مناسب که بتونه یه سایت ورد پرس رو پشتیبانی کنه؟!
با تشکر

shivahost
March 2nd, 2013, 01:28
دوست عزیز با مواردی که در مورد استفاده از روبات در سایت شما خواندیم شما نباید سایت خود را در زمره سایت های وردپرسی پربازدید قرار دهید چرا که سایت شما از آن ها هم حدا اقل یک پله پرمصرف تر است.

ما الان سایت های پربازدید وردپرسی را به قیمت ماهانه 70 هزار تومان سرویس می دهیم که خب طبق مطالب ذکر شده در تاپیک شما اصلا قصد پرداخت همچین هزینه ای ندارید. البته این سرویس پربازدید ما هم مطمئنا پاسخگوی سایت شما که پرمصرف تر از آنها می باشد نیست.

شما باید به فکر کانفیگ کردن سرور مجازی خوب برای سایت خود باشید و یا اینکه با داشتن و اداره کردن این سایت خود خداحافظی کنید.

i-whost
March 2nd, 2013, 01:34
ماهانه 35 تومان البته باید مصرف دقیق در طول روز چک بشه

اگر قصد داشتید به ما اطلاع بدید

3245
March 2nd, 2013, 01:39
دوست عزیز با مواردی که در مورد استفاده از روبات در سایت شما خواندیم شما نباید سایت خود را در زمره سایت های وردپرسی پربازدید قرار دهید چرا که سایت شما از آن ها هم حدا اقل یک پله پرمصرف تر است.

ما الان سایت های پربازدید وردپرسی را به قیمت ماهانه 70 هزار تومان سرویس می دهیم که خب طبق مطالب ذکر شده در تاپیک شما اصلا قصد پرداخت همچین هزینه ای ندارید. البته این سرویس پربازدید ما هم مطمئنا پاسخگوی سایت شما که پرمصرف تر از آنها می باشد نیست.

شما باید به فکر کانفیگ کردن سرور مجازی خوب برای سایت خود باشید و یا اینکه با داشتن و اداره کردن این سایت خود خداحافظی کنید.
یا اینکه پولتون رو بیشتر کنید
با 5هزار تومان 2کیلو شیر نمیتونی بخری!!!!
اونوفت 1 ماه سرویس پر مصرف؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگر طرف بیکار است یا ...!!!
عذر میخوام از دوستان.

ارادت

tizparvaz
March 2nd, 2013, 04:06
چرا این تاپیک قفل نمیشه !؟ هیچ کس با 5 تومن 10 تومن همچین سرویسی نمیده تاپیک و قفل کنید بره دیگه هی همش میاد بالا الکی

internet
March 2nd, 2013, 15:51
چرا این تاپیک قفل نمیشه !؟ هیچ کس با 5 تومن 10 تومن همچین سرویسی نمیده تاپیک و قفل کنید بره دیگه هی همش میاد بالا الکی

به تو ربطی داره ؟ جای تو رو تنگ کرده این تاپیک ؟ هزاران تاپیک توی این سایت بالا پایین میشه شما مدیری مفتشی چیکاره ای اینجا؟
تو برو هاست بخر صد هزار تومن کسی می یاد بهت بگه خرت به چند من؟
موقعی خواستی تو تاپیک کسی پست بزاری یه نگاه به تاریخ عضویت خودت و اون بنداز یه نگاه به دور و برت بکن

internet
March 10th, 2013, 13:42
بالاخره خودم خارج از این فروم یه هاست تهیه کردم و هیچ مشکلی هم نداره
با توجه به این فروم و هاست هایی که گرفتم و دوستانی که فقط ادعا داشتند که می تونند سایت بنده رو ویرایش و علی الخصوص یه عده که مدعی بودند که می تونند اون رو اپتیمایز کنند که اصلا نمی تونستند این کار رو بکنند و ملاحظه می کنید این تاپیک چقدر جلو رفته و کاری جزء ساسپند کردن و یا گرفتن هزینه زیاد نداشتند
هزینه زیاد هم نشونده این بود که اصلا اونها نمی تونند مشکل این سایت رو رفع کنند و باز هم سایت به سرور فشار می آورد و ناچار بودند ساسپند کنند
حال مشکل چی بود احتمال زیاد که خودم حدس می زنم و با کارهایی که انجام دادم سایت به خوبی داره کار می کنه
کل افزونه ها و تیبل های اضافی دیتابس رو حذف کردم
افزونه هایی که استاندارد ورد پرس هست و روی سایت های دیگه خودم نصب هست و هیچ مشکلی نداره تک تک فعال کردم
به نظر خودم مشکل از افزونه Delete Duplicate Post بود که می خواست بین 39000 مطلب بگرده و ببینه افزونه های تکراری کدوم ها هستند و به احتمال قوی همین جستجو در دیتابیس باعث میشه که فشاز زیادی ایجاد بشه و در ساعاتی فشار غیر قابل تحمل باشه
ولی با حذف اون و نصب یک پلاگین که به صورت دستی می تونم هر زمان که خواستم بگرده و پست های تکراری رو پیدا و حذف کنه و فعلا مشکلی هم نداره
هزینه هاستی که تهیه کردم برای یک ماه 8000 تومن هست و نه تماس گرفتم نه کار خاصی کردم فقط بک آپ رو که خیلی از دوستان توی ریستورش عاجز بودند با یک تیکت برام ریستور کردن و سایت به خوبی داره کار می کنه

mortezafox
March 10th, 2013, 14:38
سلام دوست من اگه امکان ادرس سایت که ازش هاست گرفتین پیغام خصوصی کنید ممنون میشوم

internet
March 10th, 2013, 15:20
سلام دوست من اگه امکان ادرس سایت که ازش هاست گرفتین پیغام خصوصی کنید ممنون میشوم

سلام
ارسال شد
موفق باشید

ma2010
April 22nd, 2013, 13:40
اگه میتونی برای من هم ارسال کن ممنون

internet
May 11th, 2013, 10:54
سلام
بالاخره هاستی که گرفته بودم باز هم فشار آورد و مجدد یک ماهی سایت دوون بود
ولی با تغییرات زیادی که در دیتابیس سایت دادم و اینکه با یک قالب جدید سایت رو بالا آوردم و الان فشار خیلی خیلی کم شده ملاحظه می کنید
در حال حاضر دیتابیس سایت حدود 500 مگابایت هست و سایت رو هم که در لینک زیر مشاهده می کنید:
سایت علمی آموزشی پرشین استارت (http://PersianStart.com)
هیچ هزینه اضافی نکردم با ماهیانه زیر ده تومن فعلا کار می کنم اگه فشارش کم باشه که هاست ارزونتر هم تهیه میکنم
هاستی که تهیه کردم از .:: Abtin Web Hosting - آبتین وب میزبان مطمئن وب سایت شما ::. (http://www.abtinweb.com/index.html) هست که خیلی هم راضی هستم و خیلی به من کمک کردند:
در تصویر زیر تاریخ امروز 11/5/2013 رو مشاهده می کنید فشار رو به حداقل رسوندم
الکسای سایت به خاطر چند ماهی یکه سایت دوون بود خیلی افت کرده ولی به کمک دوستان انشاالله دوباره به رتبه زیر 5000 ایران خواهد رسید
با تشکر

http://aksmeg.com/upload/1363916808/cPanel X.jpg

world
May 11th, 2013, 11:58
دوست عزیز اگر واقعا درست کردید بهتون تبریک میگم .
من یک ساله همین مشکل رو دارم . هر جا که میرفتم سایت رو میبستند.
متاسفانه نمیدونم چرا متخصص نیستند اصلا یک مشکل مثل این رو واقعا تعجب میکنم که هیچکس نمیتونه حل کنه
من تا روزی 70000 تا ای پی داشتم همیشه هم صفحه اول گوگل هستم ولی به خاطر همین مشکل همه چیز رو دارم از دست میدم
امیدوارم که دیگه سایتت فشاری به سرور نیاره