PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب zopim

kambizmabdi
January 10th, 2013, 22:26
ا سلام خدمت دوستان گرامی
دوستان من کد داده شده توسط زومپین رو داخل فوتر ریختم اما پشتیبانی به نمایش در نمی یاد؟ایراد از کجاست؟سی ام اس من whmcs هست

kambizmabdi
January 10th, 2013, 22:31
up

kambizmabdi
January 10th, 2013, 22:35
دوستان یه کم کمک کنید بد نیست ها.تشکر پیشا پیش

iceforum
January 10th, 2013, 22:43
دوست عزیز شما 3 پست پشت سر هم در عرض 15 دقیقه فرستادید، صبر کنید دوستانی اندکی که با zopim کار کردن جواب میدن.

tizparvaz
January 10th, 2013, 23:17
منم همین کارو کردم اما کار نکرد و فک میکنم فقط تریال چند روه داره زیاد جالب نیست

kambizmabdi
January 10th, 2013, 23:22
منم همین کارو کردم اما کار نکرد و فک میکنم فقط تریال چند روه داره زیاد جالب نیست

ولی دوستان استفاده کرده بودن راضی بودن.در ضمن 14 روز من هنوز نگذشته.اگر هم بگذره ایراد نداره و تنها تفاوتی که میکنه اینه که یه نفر میتونه پشتیبانی کنه.در ضمن توی وبلاگ جواب داد.نمی دونم جرا توی whmcs

جواب نمیده؟

j4b3r
January 11th, 2013, 10:24
سلام
به پشتیبان زوپیم اطلاع بدید
براتون کد جدید ایجاد میکنند
که مشکلی نداره و کار میکنه

kambizmabdi
January 11th, 2013, 11:04
سلام
به پشتیبان زوپیم اطلاع بدید
براتون کد جدید ایجاد میکنند
که مشکلی نداره و کار میکنه

سلام جابر جان میشه بگی به کدوم ایمیل بزنم و اینکه متنشم بگی .تشکر واقعا

j4b3r
January 11th, 2013, 11:30
سلام جابر جان میشه بگی به کدوم ایمیل بزنم و اینکه متنشم بگی .تشکر واقعا

سلام
با چت انلاینشون صحبت کنبد
کدی که به من دادن این بود
که بعد بسته به کد اصلی که بهتون داده این رو ادیت کنید

<script src="http://cdn.zopim.com/?nvUMxXjS9100gOBcdfdfHA5X5DYws3IE" charset="utf-8" type="text/javascript"></script>

behjati2010
January 17th, 2013, 22:54
با سلام
داخل ماژولهای سایت whcms من دیروز ماژولش رو دیدم رایگان هم بود برین استفاده کنید
موفق باشید

babakramezani
July 31st, 2013, 12:03
راستش اصولاً خیلی زشته کسی کاری رو بلد باشه و یا نخواد به دیگران یاد بده و یا اینکه عمداً نصفه و نیمه یاد بده
ببینید دوستان اول به سایت www.zopim.com وارد میشد و یه اکانت می سازید که واقعاً مثل سایت های فارسی خودمونه و کاری نداره
حالا مشکل اینه که چی توی سایت بزاریم و چیکار کنیم که این زاپیم و سایت ما با هم لینک بشن درسته ؟
وارد اکنت که شدیم به قسمت widget میریم و در قسمت embed حتما به راحتی کد مورد نیاز اچ تی ام ال رو می بینید
این کد رو در سایت خودتون کپی می کنین و حالا وقتی سایت بالا میاد چی می بینین؟
ج) اون آیکن پشتیبانی آنلاین رو
تو بخش های مختلف سایت مرجع(زاپیم) میتونین فارسی سازی کنین و یا یه گزینه هایی رو پیش فرض آماده کنین مثلاً وقتی میزنین سلام یه متن میاد که توش نوشته سلام من .... هستم چطور میتونم کمکتون کنم ؟
یا هر چیزی که خودتون ثبت کرده باشین
امیدوارم یه زمانی برسه که هممون یاد بگیریم کجا باید پولی کار کنیم و کجا باید یاد بدیم و پول برسونیم .
آخ راستی خوب شد یادم اومد !
زاپیم 15 روزه است اما نه سرویس دهی اون بلکه نگه داشتن آرشیو های مکاتبات شما
یعنی بعد 15 روز اون متن هایی که توی هیستوری نگه داشته پاک میشه و سرویس دهی کماکان ادامه داره

felfel
July 31st, 2013, 22:40
ممنون از اطلاعتتون
من فکر میکردم بعد از 15 روز کلا از کار می افته که شما گفتید فقط آرچیو پاک میشه...
چت همزمان نمیشه داشته باشی درسته ؟ باید خرید برا این کار؟ ایرادش اینه

parsianweb
August 1st, 2013, 01:58
بهتره لینک سایتتون رو هم قرار بدید تا علت لود نشدنش رو بررسی کنیم.

Taryan4
August 1st, 2013, 02:27
ممنون از اطلاعتتون
من فکر میکردم بعد از 15 روز کلا از کار می افته که شما گفتید فقط آرچیو پاک میشه...
چت همزمان نمیشه داشته باشی درسته ؟ باید خرید برا این کار؟ ایرادش اینه

بعد از 15 روز شما فقط امکان استفاده از یک اپراتور و یک چت همزمان دارید. در صورت پرداخت هزینه و تبدیل شدن به پرمیوم می تونید از امکان چت همزمان- تغییر ظاهری و امکانت دیگه برخوردار بشید.

babakramezani
August 1st, 2013, 10:41
بله در نسخه 15 روزه چت همزمان ندارید احتمالاً
البته بعد از اتمام لایسنس 15 روزه
یه نکته اینکه برنامه livezila رو هم یه بررسی بکنین به نظرم بد نیست اما خدایی من باهاش کار نکردم