PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كي با گيگا كار ميكنه براي پرداخت؟

Dadeha.com
January 16th, 2010, 14:09
سلام
ميخوام يه سرور از گيگا بگيرم. چند سوال دارم:
1- من چيزي در مورد قيمت ارتقا و ip ‌نديدم. كسي چيزي ميدونه؟
2- زده ترافيك نامحدود درسته؟ رو پورت 100 نامحدود هست يا 10؟
3- ميخوام پنل سرور دست خودم باشه. كدوم يك از دوستان ميكتونه كارهاي پرداخت و سفارش رو برام انجام بده؟ لطفا قيمت هر يورو هم بفرماييد
ممنون

1eng.ir
January 16th, 2010, 14:15
یوزر BestServer.IR با گیگا کار میکنن

HugeServer
January 16th, 2010, 14:20
سلام
ميخوام يه سرور از گيگا بگيرم. چند سوال دارم:
1- من چيزي در مورد قيمت ارتقا و ip ‌نديدم. كسي چيزي ميدونه؟
2- زده ترافيك نامحدود درسته؟ رو پورت 100 نامحدود هست يا 10؟
3- ميخوام پنل سرور دست خودم باشه. كدوم يك از دوستان ميكتونه كارهاي پرداخت و سفارش رو برام انجام بده؟ لطفا قيمت هر يورو هم بفرماييد
ممنون

۱. ارتقا هر آی‌ پی‌ ۱یورو می‌باشد.
۲. ترافیک در صورت استفاده منصفانه نامحدود می‌باشد، به صورت کلی‌ ۱۰ترابایت می‌باشد، و بد از ۱۰ترابایت به پورت ۱۰ میرود. ولی‌ قطع نمی‌شود.
۳. گیگا کلا پنلی ندارد، ولی‌ میتونیم شما را به عنوانه کسی‌ که سرور را دارید معرفی‌ کنیم، تا تیکت بدهید به ایشان.

پشتیبانی‌ ولی‌ از طریقه خود ما توصیه میشود به شما، چون که ما بصورت تلفنی در تماس هستیم و شما باید میل بزنید. بهر صورت تصمیم با خود شما می‌باشد.

موفق باشید.

Veria
January 16th, 2010, 15:33
۱.

پشتیبانی‌ ولی‌ از طریقه خود ما توصیه میشود به شما، چون که ما بصورت تلفنی در تماس هستیم و شما باید میل بزنید.

از طریق ایشون بگیرید راحت تر هستید. سریع تر کاراتون پیش میره.
در ضمن جاهای خوب دیتاسنتر میافتید. :d

Sepahrad
January 16th, 2010, 15:48
۱. ارتقا هر آی‌ پی‌ ۱یورو می‌باشد.
۲. ترافیک در صورت استفاده منصفانه نامحدود می‌باشد، به صورت کلی‌ ۱۰ترابایت می‌باشد، و بد از ۱۰ترابایت به پورت ۱۰ میرود. ولی‌ قطع نمی‌شود.
۳. گیگا کلا پنلی ندارد، ولی‌ میتونیم شما را به عنوانه کسی‌ که سرور را دارید معرفی‌ کنیم، تا تیکت بدهید به ایشان.

پشتیبانی‌ ولی‌ از طریقه خود ما توصیه میشود به شما، چون که ما بصورت تلفنی در تماس هستیم و شما باید میل بزنید. بهر صورت تصمیم با خود شما می‌باشد.

موفق باشید.

حتما از BestServer عزیز بگیرید چون هم پرداخت میکنن براتون هم پشتیبانی عالی میکنند :) سرور گیگا با ایشون معنا پیدا میکنه :d

موفق باشند ایشالله :53:

Dadeha.com
January 16th, 2010, 16:40
ممنون دوستان
در جواب دوستمون كه گفتند از جاهاي ديگه هم بايد بگم كه من پهناي باند بالا نياز دارم. براي همين بود كه گيگا رو انتخاب كردم.

bestserver عزيز هم اگه لطف كنند و چند تا آفز بهم بند ممنون ميشم
سي پي يو 2 هسته اي كمتر نباشه و بيشتر هم نباشه. 2 مگ كش و 4 گيگ رم و 20 آي پي
ممنون

HugeServer
January 16th, 2010, 20:53
ممنون دوستان
در جواب دوستمون كه گفتند از جاهاي ديگه هم بايد بگم كه من پهناي باند بالا نياز دارم. براي همين بود كه گيگا رو انتخاب كردم.

Bestserver عزيز هم اگه لطف كنند و چند تا آفز بهم بند ممنون ميشم
سي پي يو 2 هسته اي كمتر نباشه و بيشتر هم نباشه. 2 مگ كش و 4 گيگ رم و 20 آي پي
ممنون

سلام قربان،

از تمامی دوستان در وحله اول تشکر می‌کنم، در مرحله دوم هم اگر امکان داره، مورد استفاده سرور و مقدار مصرف پهنای باندتون رو بفرمایید. تا آفر‌های مناسب به شما براتون قرار گذشته شود.

موفق باشید.