PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی اینترانت با سرور اختصاصی

hadi2002
January 16th, 2010, 13:59
با سلام خدمت اساتید
من یک سرور اختصاصی دارم و میخوام اینترانت برای شرکت راه اندازی کنم واضحتر توضیح بدم ما تو شرکت می خواهیم تمامی کامپیوتر ها از طریق SSH به سرور وصل بشن ولی فقط تعداد مشخصی سایت که ما برایشون تعیین میکنیم رو بتونند باز کنند و سایت دیگه ای رو نتونند
مشخصات سرور:
Panel: webmin
تنظیمات مربوط به این کار کدوم قسمت هست و ایا شدنی هستش

cyrax
January 16th, 2010, 15:36
یاد گرفتی به ما هم یاد بده

Metalik
January 16th, 2010, 15:57
با سلام خدمت اساتید
من یک سرور اختصاصی دارم و میخوام اینترانت برای شرکت راه اندازی کنم واضحتر توضیح بدم ما تو شرکت می خواهیم تمامی کامپیوتر ها از طریق ssh به سرور وصل بشن ولی فقط تعداد مشخصی سایت که ما برایشون تعیین میکنیم رو بتونند باز کنند و سایت دیگه ای رو نتونند
مشخصات سرور:
panel: Webmin

سلام
به نظرم باید کانکشن چیز پی ان بسازید براشون تا فقط بتونن به سرور اختصاصی وصل بشن
بعد روی سرور اختصاصی تعیین کنید چه سایت هایی دسترسی داره
سرور ویندوز بگیرید راحت تره البته با لینوکس هم می شه

iranwebwork
January 16th, 2010, 19:21
میتونی از کانکشن pppoe یا چیز پی ان استفاده کنی. و یا روی لینوکس p*ro*x*y server اوکی کنی و از طریق پراکسی یوزرات و بفرستی تو اینترنت که کنترل و مانیتورینگم داشته باشی

---------- Post added at 07:21 PM ---------- Previous post was at 07:19 PM ----------

البته به نظر من یه router board mikrotik مدل 750G بگیر 55 تومنه. هر کاری بخای برات میکنه هلو. 5 تا پورت 1 گیگ داره همه کار میتونی باهاش بکنی. پرا*ک * سی سرور، pppoe چیز پی ان traffic shaping و ....

alborzhost
January 16th, 2010, 19:37
با سلام خدمت اساتید
من یک سرور اختصاصی دارم و میخوام اینترانت برای شرکت راه اندازی کنم واضحتر توضیح بدم ما تو شرکت می خواهیم تمامی کامپیوتر ها از طریق ssh به سرور وصل بشن ولی فقط تعداد مشخصی سایت که ما برایشون تعیین میکنیم رو بتونند باز کنند و سایت دیگه ای رو نتونند
مشخصات سرور:
panel: Webmin

میخوایین اینترنت رو لیمیت کنید؟؟ تا سایت هایی که لازمه باز شه؟

hadi2002
January 20th, 2010, 16:20
میخوایین اینترنت رو لیمیت کنید؟؟ تا سایت هایی که لازمه باز شه؟

بله میخوام لیمیت کنم ولی چون به شرکتهای مالی کار میکنیم نمی خواهیم از ای پی ایران وصا بشیم و میخوایم از طریق SSH Tunel کارمندها وصل بشنه و میخوایم فقط به سایت هایی که مورد نظرمون هست دسترسی داشته باشند

دوست عزیز Metalik چجوری روی سرور اختصاصی میشه تعیین کرد به چه سایت هایی دسترسی داشته باشند

resellstar
January 20th, 2010, 16:41
با ISP Config نمی شه؟
من هم دنبال چنین چزیزی هستم

Metalik
January 20th, 2010, 16:42
دوست عزیز metalik چجوری روی سرور اختصاصی میشه تعیین کرد به چه سایت هایی دسترسی داشته باشند

یکی از بهترین روش ها تنظیم با استفاده از روتر.

hadi2002
January 21st, 2010, 11:26
یکی از بهترین روش ها تنظیم با استفاده از روتر.

روتر سرور یا روتر شبکه داخلی خود شرکت.
اگه منظورتون روتر داخلی شرکت هست کاربرد نداره چون بعضا بعضی از کارمندها روزهای تعطیل از شرکت کارها رو انجام نمیدن